مرکز هیپنوتیزم کابوک

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

 

فراتر رفتن از Beat Binaural با تکنولوژیهای بکارگرفته شده در فایلهای صوتی خودهیپنوتیزم کابوک
هشت تکنیک پیشرفته ی جذب brainwave یا امواج مغزی

تکامل تکنولوژی  Beat Binaural

آیا می دانستید که برنامه ی طراحی شده ی Binaural Beats می تواند به شما در دستیابی به انبوهی از اطلاعات روحی روانی،فیزیکی و مزایای روانشناختی کمک کند؟

درسته! مغز شما دارای سلول های عصبی فراوانی است که سیگنال های الکتریکی را به سمت هستی و کائنات پرتاب می کند و در یک نظام مشخص به نام الگوهای مغناطیسی نوسان دارد. این الگوها به تفکرات، احساسات، خلق و خوی، ساختار بیولوژیکی وهمه ی چیزهایی که انجام می دهید دسترسی دارد. و به راستی که تو همه چیز در این گیتی هستی!

درمان با Beat Binaural  یا بینورال بیت تراپی دارای توانایی تغییر الگوهای امواج مغزی شما و همچنین وضعیت ذهنی و در نتیجه کیفیت کلی زندگی تان بطور مطلوب است.

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

آیا تمام برنامه های Beat Binaural در نظر گرفته شده برابر و یکسان است؟

نه! همه برنامه های Beat Binaural یکسان نیستند (حتی نزدیک هم نیستند). بطور چشمگیری از نظر حدود قیمت و کیفیت متفاوتند! در حقیقت، ضربان های دوگوشی صرف بینورال بیت، حتی امروزه به عنوان بهترین روش تقویت صدای مغز نیز در نظر گرفته نمی شود!

ضربان های دوگوشی بینورال بیت باید با روشهای دیگر برای حداکثر مزایا و کارآیی ترکیب شود!

فراتر از بیت بینورال

آیا شما در مورد “Isochronic Tones” و “Monaural Beats ” شنیده اید؟

این ها فقط دو مورد از روش های نفوذ در brainwave هستند که درلابراتور مرکز kabook.ir  ساخته و بکارگرفته می شود. با این حال، این تکنولوژی تا حدی پیشرفت همراه با تکامل داشته است، زیرا این حالت های فرکانسی شگفت انگیز در همین سال های اخیر کشف شد. علاوه بر بینورال بیت، ایزوکرونیک تن و مونورال بیت های استاندارد، ما همچنان در روشهای جذب، ساختار و طرح برنامه های وابسته به امواج شنیداری مغزی قدرت و دانش مان را توسعه داده ایم.خاطر نشان میسازیم هیچ مانعی برای ناتمام ماندن تحقیق و توسعه در زمینه های گونان تخصصی این علوم در این مرکز وجود ندارد.شما می توانید در مورد برخی از روش های پیشرفته جذب brainwave  آموزه های زیر را مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید که: بسیاری از افرادی که از فایلهای صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کرده اند تجربیات شگفت انگیز شان را از ویژگی هایی چون،

(Deep Mind Drums Therapy حالتهای عمیق مثبت ذهنی با درام تراپی)،( طنین هماهنگ Harmonic Resonance) و (تلفیق و نوسان امواج SynchroWave Modulation) گزارش داده اند. در ادامه اطمینان حاصل کنید که این موارد را به دقت بررسی می کنید.

 فراتر از بینورال بیت! دستیابی به آرامشی عمیق با استفاده از تکنیک های پیشرفته ی مرکز کابوک.

 

فراتر از بیت بینورال

1.ویژگی طرح تکنولوژی پیشرفته شنیداری بینورال Advanced Binaural Audio Technology

 

فراتر از بیت بینورال

 

نوآوری دائمی: همراه با آزمایشی مستقل، ما به طور جامع صدها مقاله ی علمی صوتی بینورال بیت را بررسی کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که همه ی آخرین پیشرفت ها در این مورد با دقت بررسی شده اند.همیشه بالاترین کیفیت برای پیشرفته ترین حالتهای آرامش بخش ذهنی از طریق مرکز هیپنوتیزم کابوک در دسترس شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید اصول اولیه صوتی بینورال بیت را بیاموزید.

اولین مکتشف: در اواسط قرن بیستم توسط  Heinrich Wilhelm Dove، فیزیکدان اتریشی کشف شده است، در دو دهه ی گذشته علاقه مندی های علمی پیرامون تکنولوژی درمانی _شنیداری بینورال به واسطه ی بیش از 3000 تحقیق بعمل آمده تا به امروز مشاهده شده است.

بیشتر بدانیم
پالایش ذهن و جسم

 دستیابی به جنبه های معنی دار این تکنولوژی در جامعه ی علمی: امروزه این تکنولوژی ساده اما بسیار موثر برای ایجاد یک لیست بی نظیر از حالت های مثبت ذهنی خودهیپنوتیزم، مدیتیشن، آرامش عمیق، خواب راحت، تمرکز فوق العاده، خلاقیت و خیلی بیشتر از اینها استفاده می شود.

بسیاری از محققان، پزشکان، معلمان، دانشمندان و متخصصان بی شمار دیگری این روش درمانی قدرتمند را تأیید کرده اند، در حالی که این افراد، خودشان نیز از مزایای فراوان آن استفاده می کنند.

اثر بینورال بیت شنیداری چگونه انجام می شود؟ به سادگی! هنگامی که دو صدای دقیق و در عین حال مجزا، به هر کدام از گوش ها ارسال می شوند – در آن حالت مغز به تولید ارتعاشات با فرکانس پایین پاسخ می دهد. سپس الگوهای موج مغزی به صورت پراکنده تفاوت بین دو صدا را تقلید می کنند، البته با حالت هوشیاری شخص در این مرحله!

مثال، اگر صدای 200 هرتزی در گوش راست شما و 190هرتز به گوش چپ شما ارسال شود، تفاوت بین این صداها (10 هرتز) به عنوان یک موج آلفای بسیار آرامش بخش شنیده می شود.

پس از چند دقیقه، حالت آگاهی شما این فرکانس 10 هرتزی موج مغزی را آشکار می کند.

و از طریق آنچه دانشمندان به « Frequency-Following-Response فرکانس متعاقب پاسخ (FFR) می دهند، ریتم عصبی خود را به ارمغان می آورد». مثل زمانی که یک جام بلور به یک صدای خالص موزیکال واکنش نشان میدهد، در نتیجه فعالیت الکتریکی مغز نیز با این تفاضل دو صدا ایجاد طنین میکند.

مزایای ذهنی، عاطفی و فیزیکی مثبت از فواید بی شمار حالت آلفاست که پس از آن به صورت فوری چون به دنبال نتایج عمیق و اثرگذاری است در دسترس شما قرار میگیرد.

توجه: طراحی فرکانسهای فایل های خودهیپنوتیزم و دیگر موارد از این دست مرکز کابوک شامل روشهای بسیار ساده همراه با تعداد انگشت شماری از تکنیک های انحصاری بسیار پیشرفته مانند

تلفیق و نوسان امواجSynchrowave Modulation ، ساختار چند مرحله ایی Polyphasic Structuring ، طنین هماهنگ resonance Harmonic ،حالت عمیق مثبت ذهنیDeep Mind Drums Therapy  و غیره است. با ما همراه باشید تا در مورد این ویژگی ها در بخش های بعدی بیشتر بدانید.

 

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

 

2.ویژگی های طرح Isochronic Tone :

 

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

 

در ابتدایی ترین سطح، یک صدای ایزوکرونیک، به سادگی یک سیگنال صوتی است که به سرعت، خاموش و روشن  می شود، و باعث ایجاد یک اثر پالس می شود که در هنگام استفاده برای اهداف درمانی بسیار مؤثر است. یافته های نسبتاً جدیدی در زمینه ی عصب شناسی، این شکل تحریک و برانگیختگی brainwave را برای ترک یک تاثیر ژرف مثل اثر سیگار کشیدن در مغز مفید و کارا میداند. در حقیقت، بسیاری از افراد در این زمینه معتقدند که میزان موفقیت این مورد برای ایجاد یک حالت عمیق و فوق العاده آرامش بخش دستاوردی است که هیپنوتیزم آنرا به شما هدیه میدهد. این تکنیک اساسی اما موثر برای تقویت واکنش انسجام دامنه ی امواج مغزی brainwave در طول حالت هیپنوتیزم، در جهت تعمیق و گسترش منافع، در دسترس شخص قرار میگیرد.  شما می توانید ساختار اصلی این امواج صوتی را در تصویر زیر مشاهده کنید: ایجاد آلفای 10 هرتز از طریق تن های  Isochronic

 

 

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

3.ویژگی طرح تلفیق و نوسان امواج SynchroWave Modulation :

جذب امواج مغزی brainwave بواسطه ی یک موسیقی آرامش بخش محیطی و با صدای ناب طبیعت همراه می شود که هر کدام با دقت آزمایش می شوند تا الگوی جریان brainwave را در حالت هیپنوتیزم عمیق خود حفظ کنند. پس از سالها آزمایش، ما یک ویژگی جدید cutting edge technology را ایجاد کردیم. این نوآوری قدرتمند دقیقا مدلی از موسیقی با پس زمینه ی محیط و طبیعتی رسا و گیرا است که به طور مستقیم در هماهنگی با سیگنال یا فرکانس حامل جذب، یک اثر مدون حتی قوی تر از روش های سنتی مانند صدای binaural audio را تولید می کند. این یک ویژگی جدید انقلابی و بسیار قدرتمند در زمینه ی تحقیقات ماست، که برای ایجاد یک خلسه ی عمیق باور نکردنی با مزایای منحصربفرد برای جذب بیشتر فرکانسهای ایجاد شده برای امواج مغزی یا brainwave طراحی شده است!

بیشتر بدانیم
تمرینات موثر در پرورش دقت و حواس پنج‌گانه

تمرکز با امواج مغزی 10 هرتز آلفا با تلفیق و نوسان SynchroWave

 

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

 

 

فراتر از بیت بینورال

4.ویژگی طرح حامل فرکانس های عمیق  Deep Carrier frequencies :

فراتر از بیت بینورال

 

 

 

این طرح ویژگی های برخی از برنامه های دیگر جذب brainwave یا امواج مغزی را که حامل فرکانس های عمیق است ارائه میدهند. این فرکانس های ملایم با نوسان موج سینوسی موجب تقویت ذهن شما در راستای ایجاد آرامش برای تفکری صلح مدارانه و مسالمت آمیز می شود. با تقویت اثرات هماهنگ سازی brainwave ، Frequencies Deep Carrier به شما اجازه می دهد تا به سطح بسیار عمیق تر از هیپنوتیزم، در اولین فرصت و در امنیت کامل خاطر، براحتی دست پیداکنید. این درصورتیست که گران قیمت ترین محصولات جذب brainwave در بازار، مانند Frequencies Deep Carrier ،فقط در مرحله ی نهایی هیپنوتیزم اثراتشان ظاهر میشوند. در نتیجه، این برنامه ها اغلب بسیار گرانقیمت هستند و چند ماه طول می کشد

تا بتوانید به حالت های عمیق خلسه ی هیپنوتیزم دست یابید، در واقع مرکز کابوک در عرض تنها چند روز به شما کمک می کند تا به این حد از آرامش پایدار برسید و تحمل هزینه های بسیار کمتری را برای شما در بر دارد.

فراتر از بیت بینورال

 

 

فراتر از بیت بینورال

 

5.ویژگی طرح رزونانس هارمونیک  Harmonic Resonance :

 

 

فراتر از بیت بینورال

همانطور که درک علمی ما از جهان رشد می کند، مسلماً حاشیه های فکری ایده های خاص هم در حال تبدیل شدن به جریانات اصلی زندگی هستند. امروزه خواص درمانی برخی از فرکانس های صوتی، حامل نوید هایی باور نکردنی و بی نظیر هستند.

به جرات میتوان گفت که یکی از آزمایشات باور نکردنی در مورد قدرت شفابخش “ارتعاش” مربوط به یک دکتر ژاپنی و پرفروش ترین نویسنده به نام، Dr. Masuro Emoto است.

او در کتابش با نام “پیام هایی ازسوی آب” آزمایشات و دستاوردهای خود را در مورد اینکه چگونه ارتعاشات مثبت / منفی / هارمونیک و ناسازگار یا به اصطلاح ناکوک ارتعاش که می تواند بر ساختار مولکول های آب در بسیاری از شیوه های شگفت انگیز و متحیرکننده تاثیر گذارد، ابراز داشت .

او دریافت که پس از قرار گرفتن آب در معرض برخی صداها، کلمات و فرکانس ها چه زیبا، چه ناقص و ناهنجار، کریستال های آب شکل هندسی جالب توجهی به خود میگیرند، همانطور که در زیر میکروسکوپ ظرف مربوط به این آزمایش را در طول فرآیند انجماد بررسی کرده است.

دکتر Emoto نتیجه گرفت که همه صداها دارای ارتعاش هستند و ارتعاشات مثبت و صداهای صریح می توانند در واقع شکلی از انرژی شفابخش باشند. به عنوان موجوداتی که بیشترین عنصر تشکیل دهنده ی بدنشان آب است، ما انسانها  نیز در واقع با این پدیده ی قدرتمند مواجه هستیم.

شواهد و قرائن طی سالها حاکی برآنست که حتی بدبین ترین افراد نسبت به نظریه ی توان بالقوه و  قدرت شفابخشی ارتعاش انعطاف نشان داده و آن را پذیرفته اند.

مرکز کابوک چندین لایه فرکانس های هارمونیک یا طنین هماهنگ شناخته شده در علوم امواج را در فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کرده است (از جمله فرکانس های Solfeggio ، Pythagoreon Tuning، و غیره).

که نتیجه ی آن اثرات بسیار مفیدی بر آگاهی، تقویت حالت خلسه ی عمیق برای ورود به سطوح جدید و ایجاد رشته ایی از تغییرات مثبت میباشد که علم در حال تحقیق و یادگیری برای اندازه گیری چگونگی بوجود آمدن آن است.

ما معتقدیم این همان ویژگی است که بسیاری از مراجعه کنندگان مرکز کابوک به طور مداوم تجربه های زیبا و لذتبخش خود با آن را گزارش می دهند.

 

فراتر از بیت بینورال

 

 

فراتر از بیت بینورال

 

 

6.ویژگی طرح الگوی چند مرحله ای Polyphasic Patterning:

الگوی فیزیکی هنگامی که شدت جذب امواج مغزی متفاوت باشد، بسته به سطح تجربه ی مراجعه کننده، به اصطلاح “الگوی سیگنال” نامیده میشودکه از اهمیت اساسی نیز برخوردار است. این یک سیگنال استاتیک و بی نظیر برای چندین چرخه ی انرژی، با دامنه ایی وسیع و یک برنامه ی بهینه سازی شده برای ارتقاء سلامت ذهنی، احساسی و جسمی شما و برای همیشه است که یک جلسه ی هیپنوتیزم فوق العاده موثر و استاندارد را برای شما به ارمغان می آورد.

 

فراتر از بیت بینورال

 

فراتر از بیت بینورال

 

کاربرد تکنولوژی روز دنیا توسط مرکز کابوک برای شما به عنوان مثلًا یک ورزشکار المپیک، پروتکل های متنوعی را در رژیم تمرینی برای افزایش سرعت / استقامت / استحکام بدن در اختیارتان قرار می دهد. این یک روش درمانی موفق ذهنی / روحی و روانشناختی است که برای عملکرد برتر ذهن و مغز شما از زوایای مختلف طراحی شده است. در حقیقت، خودهیپنوتیزم در میان ورزشکاران حرفه ای جهان محبوبیت زیادی به دست آورده است، با توجه به اینکه بسیاری از آنها اعلام کرده اند که موفقیت امروزشان بخش بزرگی از آن متعلق به فعالیت های ذهنی شان در گذشته است .”مصداق بارز جمله ی امروز تو! کاشته های دیروز توست”.

بیشتر بدانیم
تجسم خلاق با خودهیپنوتیزم

البته، شما لازم نیست که یک ورزشکار فوق حرفه ایی برای تجربه ی مزایای بی حد و حصر خودهیپنوتیزم باشید، بی شماری از مردم در سراسر جهان از این تکنولوژی برای اینکه خود را از درون برنامه ریزی کنند و در مواجهه با شرایط از آن استفاده کنند، بهره میبرند. ما نیز از شما دعوت می کنیم که مزایای فوق العاده و بی نظیر خودهیپنوتیزم را به واسطه ی برترین متد و تکنولوژی روز دنیا تجربه کنید.

7.ویژگی طرح حالت مثبت ذهنی عمیق با درام تراپی DeepMind Drum therapy

نکته قابل توجه: ما علم باور نکردنی behind drumming را برای تعدادی از تم آهنگ های فایل های صوتی ویژه ی سابلیمینال های فوق حرفه ایی انتخاب کرده ایم! شما نیز با ما همراه باشید تا در این مورد کمی بیشتر بدانیم:

مزایای ذهنی و فیزیکی درامز:

هزاران سال است که از این شیوه برای درمان استفاده میشود، درام تراپی روشی متداول برای ترویج و حفظ سلامت روحی، جسمی و معنوی استدر حقیقت، دانشمندان با علاقه ی بیشتری در حال تحقیق پیرامون تاثیر ریتم و تکنیک های بهبودی از این طریق در گذشته هستند و مطالعات بیشتر در این زمینه نشان داده است که اثبات می کند اجداد قدیمی ما در طول زمان چگونه از آن استفاده میکردند.تحقیقات نشان داده است مزایای درام تراپی توانایی ما را برای سرعت بخشیدن به بهبود فیزیکی و جسمی، آزادسازی راحت و سریع از مسائل عاطفی سخت و دردناک، تقویت سیستم ایمنی بدن، ایجاد یک حس عمیق و حال خوب، کاهش استرس، کاهش فشار خون افزایش و اجازه می دهد آرامش عمیق و پایدار در وجودمان شکل گیرد.

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

فراتر از بیت بینورال

چه عاملی در درام می تواند به درمان کمک کند؟

استرس که متاسفانه منشاء تمام امراض تحت عنوان : اضطراب، اعتیاد، خستگی مزمن، افسردگی، آسم، فشار خون بالا، دردهای مفصلی و عضلانی، بیماری روانی، سرطان، بیماری پارکینسون، اختلالات عاطفی، MS، مشکلات قلب و بسیاری دیگر است ، به همین خاطر در زیر نتایج جالبی از مطالعات علمی پیرامون مزایای درامینگ معرفی شده است.

خاموش کردن ژن استرس:

همانطور که در مطالعات بی شماری نشان داده شده است، استرس بعنوان یک عامل شایع بیماری های گوناگون زیادی را بوجود آورده است. یک تحقیق برجسته در سال 2005 که در مجله علوم پزشکی امریکا منتشر شد، نشان داد که گوش دادن به درام های ریتمیک نه تنها باعث کاهش استرس می شود، بلکه باعث خاموش شدن ژن های مسئول استرس نیز می شود. واضح است که پیامدهای این یافته حقیقتاً صحیح است.

رهایی از انسداد و گرفتاری های احساسی:

بسیاری از افکار و احساسات ناخوشایند باعث ایجاد “انسداد انرژی” می شوند، و در عین حال مشکلات روحی  و عاطفی را گسترش میدهند.بنابراین  ارتعاش صدا می تواند عمق درون تک تک سلولهای بدن را تحریک کند، و به طور خیلی موثری باعث از بین رفتن این گرفتگی ها و انسدادها و در عین حال انتشار و رهایی عواطف در سرتاسر بدن شود.  محققان در یک مطالعه ی کلیدی  Drumming Out Drugs 2003 (رهایی از اعتیاد با درامینگ)، به این نتیجه رسیدند که درامینگ می تواند سلامت عاطفی را بازسازی و یکپارچه کند، در حالی که صدای خاص خود را دارد.

 

فراتر از بیت بینورال

 

اندورفینها را به طور طبیعی آزاد کنید!

یک محقق UC-Irvine کشف کرد که درام تراپی با آزادسازی اندروفین و تسکین دهنده های درون ریز میتواند باعث تقویت مسکن های طبیعی بدن و همچنین خلق و خوی شود.این انتقال دهنده های عصبی بسیار مفید به بهترین شکل ممکن برای توانایی شان در کاهش درد، کاهش استرس ، تقویت سیستم ایمنی بدن و به تاخیر انداختن روند پیری شناخته شده اند. درامینگ ریتمیک این کار را به طور طبیعی انجام می دهد، و وقتی که با هیپنوتیزم همراه است، می تواند شگفت انگیزتر باشد.

بیشتر بدانیم
واقعیات و اشتباهات رایج در هیپنوتیزم

 

امواج مغزی مضاعف شده ی آلفا:

مطالعه ی روانشناسی بالینی Ph.D Barry Quinn درامهای ریتمیک مضاعف شده را برای ” هیپنوتیزم امواج مغزی ” بسیار مهم  میداند که نتیجه ی آنتولید احساسات رضایتبخش و حالتهای ذهنی آرامش بخش پیش رونده است. با این تفاسیر بنابراین درام تراپی می تواند گاهی اوقات موانع ورود به خلسه ی عمیق را از سر راه بردارد. سالهای بسیار زیادی تمرین و ممارست در این راستا، اجازه می دهد تا مزایای نامحدود این عمل باستانی بسط و توسعه یابد.

 

فراتر از بیت بینورال

8.ویژگی طرح چند لایه ایی خیلی دقیق Meticulous MultiLayering
تکنولوژی امواج توسط مرکزکابوک براساس لایه بندی هایی دقیق و کاملاً بالانس شده نسبت به چندین روش و تکنیکهای مختلف جذب، لیست و برنامه های آن طراحی و ساخته می شود.

 

فراتر از بیت بینورال

 

فراتر از بیت بینورال

 تعدادی از این تکنیک ها عبارتند از:
• Binaural Audio Technology• Isochronic Tones
• SynchroWave Modulation
• Deep Carrier Frequencies
• Harmonic Resonance
• Polyphasic Patterning
• DeepMind Drum Therapy

 

 

فراتر از بیت بینورال

 

پیدا کردن بالانسی مخصوص و مناسب:

لابراتوار مرکز کابوک دارای سه روش تقویت جذب Brainwave در سطوح مختلف و چند لایه است (که در ادامه به آنها اشاره شده است) پایه و اساس طراحی امواج و فرکانسهای مغزی برای ورود به یک خلسه ی عمیق در اینجا ساخته میشود.

 

1.تمرکز بر آنچه که مورد علاقه ی شماست: مهم است که بدانیم، هر یک از مراجعین در خصوص ترجیحات و علائق شخصی شان و آنچه که باعث میشود آنها بهترین پاسخ و نتایج را در زمینه ی فرآیندهای خودهیپنوتیزم ارائه کنند بسته به نوع شخصیت،دیدگاه و ایدئولوژی شان، منحصربفرد است.
به عبارت دیگر، اگر شما پی ببرید که واقعا یک اثر یا Track خاص را دوست دارید، به طور کلی بر روی یکی از آهنگ های قوی بالا تمرکز میکنید.

و این در حالیست که یک شخص ثابت قدم در این مسیر انطباق نتایج عالی را بدون توجه به آهنگهایی که به آنها علاقه مند است، می بیند.

فراتر از بیت بینورال2. سه سطح از سطوح صداهای تجسم شده: 
به طور کلی خوبست که از نحوه ی استفاده و کاربرد لایه های مختلفی از تکنولوژی صوتی علوم امواج و فرکانسها، آگاهی داشته باشیم.

در بالاترین میزان موسیقی، محیط بسیار دل انگیز و آرام است، همراه با پس زمینه ایی از اصوات طبیعت مثل (امواج آرام دریاها و اقیانوسها / بارش نم نم باران به شکلی بسیار آرامش بخش / طنین لذتبخش برخورد آبهای نهر به صخره ها و غیره)، همگی اینها به دقت آزمایش می شود تا الگوهای جریان جذب امواج مغزی را در حالت هیپنوتیزم عمیق حفظ نماید.
بعد، شما باید یک حجم نوسان جزئی ریتمیک، بالا و پایین شدن موسیقی پس زمینه ی محیط روان را که مستقیماً با فرکانس های حامل جذب امواج مغزی همگام سازی یا در اصطلاح سینک شده است را بشنوید.

که این یک ویژگی جدید و شکل بسیار موثری از جذب امواج مغزی است. زیر لایه های فرکانس های ایجاد شده در حجم های متنوع فراوانی، توسط متخصصین مرکز کابوک وجود دارد که شامل هارمونیک رزونانس، ایزوکرونیک تن، مونورال،بینورال و دیگر تکنولوژی های ماست.
درسته که کمتر قابل شنیدن هستند، ولی این صداها تاثیر بسیار مثبتی بر الگوهای مغناطیسی مغز و ذهن دارند که مهندسی و ساختار متمایز آن یکی از قویترین اسرار اختصاصی « مرکز کابوک» است.

لطفا توجه داشته باشید: همه لایه های علوم امواج در چارت بالا ذکر نشده اند.

3.مشاوره ی سریع: اگر ما مجبور باشیم توصیه ایی به شما همراه گرامی داشته باشیم اینست، سعی نکنید به تکنولوژی و یا صدای محیط اطراف که پیشتر برای شما به تفصیل بیان شد گوش دهید، روی تنفس تان تمرکز کنید. توجه داشته باشید که چگونه افکار شما با میزان تنفس شما در هم آمیخته می شوند – شما براحتی از طریق هیپنوتیزم آرام تر میشوید، تاثیر محیطی کمتری بر روی ذهن و افکار شماست و این رهایی از آشفتگی های فکری و تنش های روانی یعنی “آرامش” که دستاورد تخصص تکنیکال مرکز کابوک با خودهیپنوتیزم است.
حال با گذشت 10 دقیقه از این مراحل مذکور امواج مغزی شما بصورت منفعلانه شروع به تقلیدکردن و همگام شدن با فرکانس های جذب میشوند و به راحتی شما را به سطوح مختلف هیپنوتیزم راهنمایی می کند.

دیدگاه‌ها (0)

  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش ،مقاله یا محصول مطرح شود تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • خریداران محترم سوالات مرتبط با محصول را فقط از طریق تیکت ارسال کنند.

*
*

سبد خرید
  • سبد خرید خالی است.
0