تاریخ انتشار
24 بهمن 1397
تعداد بازدیدها
1739 بازدید
فروش
242 فروش
1.990.000ریال

رهایی از استرس و اضطراب با هیپنوتیزم

از شر استرس و اضطراب با تمرینات خودهیپنوتیزم برای همیشه خلاص شوید

استرس و اضطراب بیشتر از هر عارضه ای، در کارها اختلال ایجاد می کند و وقفه در فعالیت های روزمره می اندازد.

افرادی که دچار استرس هستند، تنها لازم نیست به داروهای شیمیایی روی آورند و درمان خود را محدود به نسخه های پزشکی کنند،

بلکه می توانند با کمک روش های درمانی مکمل و قدرتمند این بیماری ها را درمان کنند.

ممکن است برای شما سوال پیش آید که تفاوت این پکیج با پکیج برنامه ریزی برای آرامش و مدیریت استرس در چیست؟

نکته ی حائز اهمیت اینست که هدف مورد نظر فایل صوتی مذکور برطرف کردن آن دسته از استرسهایی است که در شرایط خاص و هنگام تصمیم گیری های مهم ایجاد میشود.

 

 که بخش اعظم آن به عدم توانایی بازیابی آگاهی و تسلط بر دانش اندوخته شده در ذهن شخص است و بخش دیگر آن به فقدان اعتماد به نفس

هیپنوتیزم بهترین درمان برای استرس و اضراب است

 در این پکیج، مشکل اصلی طبق یافته های روانشناسان  و متخصیصن این حوزه به نوعی بیماری وسواس گونه فکری اعم از اضطراب و استرس که شخص مدام با آن درگیر است برمیگردد.

در حالت طبیعی ما نمی توانیم از استرس جلوگیری کنیم.  استرس در محل کار ، در ماشین و در خانه های ما است و همیشه وجود دارد.

استرس ما را با دوستان هم دنبال می کند و حتی با ما به تعطیلات و مسافرت هم می آید!

 متخصصین و محققین بهداشت روان همواره پیشنهاد می‌کنند کهدر کنار داروها، از روش‌های جایگزین درمانی مانند مراقبه و خود هیپنوتیزم برای رفع استرس و اضطراب و همچنین افسردگی استفاده کنید.

استرس انرژی و بخشی از ذهن ما را می رباید و به آن حمله ور می شود.

حتی زمانیکه احساس می کنیم سرانجام کمی راحتی و آرامش پیدا کردیم استرس لعنتی در زیر سطحی و یا جایی کمین کرده و ما را به شکستن و بدبختی تهدید می کند.

بنظر میرسد این استرس نمی خواهد دست از سر ما بردارد.

ما هر آنچه از این زندگی مدرن چه از لحاظ احساسی ذهنی و جسمی بخواهیم دست آخر به ما می رسد

اما سردرد ، تنش ، کمر درد ، بی خوابی های شبانه و در حال حاضر کمبود انرژی از پیامدهای این زندگی مدرن است.

صورت حساب های که باید پرداخت شود ، یک کوه کاری که روی میز است و باید انجام شود و نیز شکاف های که وجود دارد در میان آنچه که دوست داریم و برای خودمان می خواهیم و آنچه که واقعیت دارد.

در عین حال تصور کنید چقدر بیشتر از این میتوانید سازنده باشید اگر استرس را از خود دور کنید .

خبر خوب این است! شما می توانید استرس را یکبار برای همیشه دور بیندازید و زندگی شاد تر و آرام تری داشته باشید.

همه ی کاری که باید انجام دهید اینست که آرام باشید و با ذهن و ضمیر درونی خودتان آنهم با استفاده از خود هیپنوتیزم ارتباط برقرار کنید که بسیار قدرتمند می تواند رابط ذهن و بدن شما باشد.

زمان آن رسیده مدیریت استرس را بدست آورید. شما استحقاق احساسی که از لحاظ فیزیکی ، ذهنی و عاطفی در تعادل باشد را دارید.

کافیست تصور کنید پس از تمرین با این فایل چه امتیازات ویژه ایی را بدست خواهید آورد:

 • احساس آرامش بیشتر و راحتی بسیار زیاد
 • لذت بردن از روابط سالم و شاد تر
 • تجربه ی مجدد حس خوش بینی نسبت به همه چیز و همه ی افراد

گذشته از دلایل فیزیکی و جسمی مواردی بسیار مهم در بروز حالات استرس و اضطراب دست دارند که ما با توجه به بررسی‏ ها و تجربیات علم روانشناسی به آنها می‏پردازم.

۱ – عدم اطلاع از موقعیت زمانی و مکانی که در آن قرار خواهیم گرفت.

۲ – ترس از عدم بر آورده شدن خواسته

۳ – نگرانی از وقوع مشکل یا حادثه‏ای حاد

۴ – نگرانی از طرد شدگی و عدم کارآمدی

۵ – وسواس

۶ – از دست دادن موقعیت شغلی، خانوادگی، اجتماعی و …

۷ – ترس از بیماری

۸ – ترس از مرگ

و …

 

رهایی از استرس و اضطراب با هیپنوتیزم
رهایی از استرس و اضطراب با هیپنوتیزم

درمان استرس و اضطراب شدید با هیپنوتیزم

درمان سریع استرس و اضطراب با خود هیپنوتیزم امکان پذیر است

اگر کمی دقت کنیم درمی ‏یابیم که در تمام موارد بالا “ترس” وجود دارد. منظور اینکه ترس عامل اصلی تمام استرس ها و اضطراب‏ هاست.

این فایل صوتی کاملاً تخصصی و حرفه ایی با تکنولوژی برین سینک و تکنیک ریلکس پیشرونده ی ذهن و بدن شما طراحی و تولید شده است

که فرصتی شگفت انگیز برای از بین بردن استرس و شارژ کردن باتری های وجود تان را خلق کرده است.

لازم به ذکر است که این جلسه ی خود هیپنوتیزمی بیش از یک آرامش عمیق است.

در حقیقت شامل عناصر و تکنیک های پیشرفته ی ان ال پی NLP ، ذهن آگاهی Mindfulness ، و دیگر تکنیک های پیشرفته ی هیپنوتراپی است که همه با دقت جمع شده و به برطرف کردن

چالش های مهلک زندگی کمک می کنند .

به خاطر داشته باشید  که ذهن ، بدن و سلامتی تان نیاز به آرامش برای بهترین عملکرد و در اوج خود دارند و یاد بگیرید

چطور احساس تنش را با تمرین منظم این فایل حداقل به مدت یک ماه از خود دور کنید ،

آن هم یکبار برای همیشه!

هارمونی داخلی و باطنی خود را با این فایل صوتی تجربه کنید.

Loader image

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای "برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه" شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

اکثرپکیج های خود هیپنوتیزم کابوک شامل سه تمرین عملی  می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

برای ورود به خلسه هیپنوتیزمی در تمام پیکج ها از یک کد شرطی مشترک استفاده شده است .

در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک ،با حدود 3 هفته تمرین کردن  شما شرطی می شود و برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده "هیپنوتیزم" یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر "امواج مغز(Brain wave)"صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه "امواج بتا"نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب "تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی" را حتما مطالعه نمایید.

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعید افشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

بهمن 1397

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

108 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  1- پکیج افزایش امید به زندگی توصیه میشود
  2- پکیج پاکسازی هفت چاکرا توصیه میشود

 2. آواتار مهرشاد

  مهرشاد

  سلام.
  ۱- آیا رفع «ترس از خوشبخت نشدن و نرسیدن به یک زندگی کاملاً خوب و موفق (نرسیدن به بهترین شرایط زندگی)» یا به اصطلاح «ترس از عاقبت به خیر نشدن» هم جزو کاربردهای این پکیج هست یا باید از محصولات دیگر مثل پکیج «افزایش امید و انگیزه به زندگی» استفاده کرد؟
  ۲- به نظرتون بین تمرین با «پکیج پاکسازی هفت چاکرا و ایجاد هاله دفاعی» و تمرین با انواع پکیج‌های «خودهیپنوتیزم» (از جمله همین پکیج) باید تمرین با کدوم رو در اولویت قرار داد؟

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  1- این محصول و پکیج برنامه ریزی برای آرامش و مدیریت استرس هر دو برای کنترل خشم مفید و موثر هستند
  2- پکیج های درمانی (یعنی همین محصول) اولویت دارند

 4. آواتار مهرشاد

  مهرشاد

  با سلام و وقت به خیر. دو سؤال در مورد این محصول دارم:
  ۱-آیا این محصول میتونه خشم و ضعف اعصاب رو هم درمان کنه؟
  ۲-به نظر شما از بین این محصول و محصول «خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه‌ای»، تمرین با کدوم محصول رو باید در اولویت قرار داد؟
  سپاس

 5. آواتار mui

  mui

  با سلام با این پکیج میشه‌ اضطراب‌ اجتماعی‌ رو هم‌ از بین‌ برد

 6. آواتار mui

  mui

  با سلام با این پکیج میشه اظطراب رو هم‌ از بین‌ برد

 7. آواتار ms

  ms ( خریدار محصول )

  خیلی عالیه،بیشتر از یک ماه و نیم میشه که این فایل رو خریدم و تمرین میکنم و راضی هستم وبابت تولید اینچنین محصولات باکیفیتی از شما سپاسگذارم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.