چشم انداز خدمات مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک

ما با هدف ایجاد، توسعه، تولید و توزیع بهترین برنامه های صوتی خودهیپنوتیزم در راستای کمک به خودانگیختگی، تشویق و ترغیب بوسیله ی ارائه ی خدمات تخصصی در پرتو به روزترین علم جهان برای رسیدن به ارزشمندترین و قدرتمندترین شرایط فیزیکی، روحی و احساسی شما آمده ایم.

مرکز کابوک در سال 1353 توسط پدرهیپنوتیزم ایران، استاد شعبان طاووسی ملقب به کابوک تأسیس شده و تاکنون فعالیت خود را با همت استاد آزاد که از برجسته ترین پرتوجویان ایشان بوده ادامه داده است ،جاودانگی کابوک در گرو استراتژی قوی اخلاقی مبتنی بر صداقت، شفافیت و تعهد برای پرتوجویان بوده است.

چرا ما؟

3

 

با تاکید بر کیفیت، جلسات خود هیپنوتیزم منحصر به فرد ما در زمینه ی تغییر نگرش و عملکرد شخصی و همچنین حل مشکلات خاص و یا چالش ها و فراچالش های زندگی شما تولید می شود. با استفاده از برترین هیپنوتراپیست های متخصص و روشهای کاملا حرفه ای برای تولید فایل های صوتی خودهیپنوتیزم اختصاصی، ما قصد داریم شما را به نتایج فوق العاده ای که می دانیم هیپنوتیزم می تواند برایتان به ارمغان بیاورد، برسانیم.

این محصولات منحصر به فرد فقط از طریق وب سایت kabook.ir در دسترس است.

 فایل ها توسط هیپنوتراپیستهای حرفه ای رده بالای مرکز هیپنوتیزم کابوک ضبط شده است. تکنیک های فوق پیشرفته ی هیپنوتیزم مجامع بین المللی روز دنیا در تک تک محصولات بکارگرفته شده است.

سناریوی این فایل ها تک به تک کلمات آن با مداقه و شناخت از مراجعه کننده توسط تیم متخصص ما نوشته می شود.

 بیش از 180 موضوع به تحقیق و با کیفیت بالا و در حال رشد که به عناوین مهم جامعه ی ما نیز پرداخته شده در حال بارگذاری است. تمامی فایل های خودهیپنوتیزم در استودیو ضبط فوق حرفه ای و صوتی دیجیتال برتر ما ساخته و پرداخته می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک در کمال احترام و وفاداری متعهد به حفاظت از حریم خصوصی شماست.

درباره ی کیفیت محصولات؛ ما موارد مهم در راستای کیفیت توسعه ی محصول را بسیار جدی می گیریم و حتی قبل از اینکه ما به استودیو قدم بگذاریم محتوای هر جلسه خود هیپنوتیزم را با دقت مورد بررسی، برنامه ریزی، ویرایش و بارگذاری قرار می دهیم.  این توجه به جزئیات توسط تیم فوق العاده ی ما از نویسندگان کارشناس واقعا عالی جهت سناریو نویسی، که دارای بیش از نیم قرن تجربه در زمینه ی هیپنوتیزم هستند، تحت نظارت“استاد آزاد” است. کلمات در هر ضبط، حقیقتاً بسیار مهم و حیاتی هستند، اما نحوه ی ادا کردن آنها نیز اهمیت دارد. خوشبختانه هیپنوتراپهای ما می دانند که چگونه الگوهای صحیح زبان را با هر مکث، هر نفس، آهنگ، سرعت و گام صدا در هم بیامیزند تا یک جلسه ی خودهیپنوتیزم موفقیت آمیز ارائه دهند.

 ما اصول اخلاقی رابسیار جدی می گیریم؛ به عنوان یک مرکز تکنیکال هیپنوتیزم (و فرا روانشناسی) ما استانداردهای مبنی بر امانتداری، محبت و کرامت را نسبت به پرتوجویان و مراجعه کنندگان خودمان حفظ می کنیم. ما یک رویکرد واقعی و صادقانه نسبت به هیپنوتراپی ارائه می دهیم و از طریق طیف وسیعی از محصولات مان با شما ارتباط برقرار می کنیم.  

هیپنوتیزم یک فرآیند فوق العاده است و قویاً می تواند به بهبود وضعیت جسمی، ذهنی و احساسی شما کمک کند، اما محدودیتهایی نیز در این راه وجود دارد، ما به طور جدی به محصولات مان اعتقادی راسخ داریم و می دانیم که هر یک از جلسات خود هیپنوتیزم می تواند بسیارموثر باشد، مشروط بر اینکه استفاده از آن به صورت روندی منظم و مرتب باشد. و شاید وب سایت های دیگری هم وجود داشته باشد که محصولاتی در زمینه ی سابلیمینال مسیج یا خودهیپنوتیزم ارائه می کنند که قاعدتاً انتظاراتی غیر واقعی پیرامون موضوعاتی غیر علمی و دور از ذهن را پوشش می دهند. ولی ما بیشتر در مورد اخلاق حرفه ای نگران هستیم و اینکه چه چیزی برای هم وطنان و پرتوجویان مناسب و مفید است.مسترینگ

یکی از مهمترین عناصر در درمان موفق، اعتماد است و سابقه فعالیت 50 ساله ی مرکز کابوک مزید بر علت است که شما می توانید به ما اعتماد کنید!

تاریخچه ی مختصر؛   مرکز کابوک در سال 1353 توسط” استاد شعبان طاووسی” تاسیس شد و در ابتدا و بنا بر نیاز و علاقه ی وافر جوانان و دانشجویان با برگزاری دوره های آموزشی یوگا، خود هیپنوتیزم، دگر هیپنوتیزم و تمرینات متافیزیک ساختاری اصولی به خود گرفت و بعد از لبیک حق گفتن استاد کابوک در سال 1371 اتفاقات زیادی رخ داد ولی نهایتا 6 سال بعد توسط جمعی از شاگردان و اقوام استاد از جمله استاد سعید افشاری (آزاد) شروع به فعالیت مجدد نمود و این روند تا به امروز ادامه دارد.

وب سایت کابوک در سال 1385 توسط استاد آزاد پایه گذاری شد و با تحقیق و بررسی پیرامون علوم فرکانس و آوا شناسی و تکنولوژی های مدرن و پیشرفته و تهیه ی سخت افزارها و نرم افزارهای تراز اول جهان مرکز هیپنوتیزم کابوک فعلی شکل گرفت و روند فعالیت این مرکز را از آموزش حضوری به آموزش غیر حضوری و تولید جلسات هیپنوتیزم اختصاصی برای اشخاص و مراکز روانشناسی تغییر داد.

در سال 1390 تولید فایلهای اختصاصی را شروع کردیم و با بازخورد فوق العاده ی شما عزیزان تشویق و ترغیب شدیم، بنابراین شروع به اضافه کردن عناوین بیشتر به طور مداوم و بهبود بخشی و تجدید نظر گاه به گاه در تکنیک های بکار رفته در طول مسیرمان بوده و هستیم.

در سالهای اخیر ما مجموعه ای چشمگیر از جلسات خود هیپنوتیزم با کیفیت بالا توسط استاد آزاد آماده کردیم، که در حال حاضر به صورت فایلهای صوتی گردآوری شده است. در طول چند سال گذشته، محصولات ما با فرمولهای تخصصی در محک آزمایش قرار گرفته و عیار هرکدام از آنها مشخص و محرز شده است و سبب شد ما پرتوان ادامه دهیم، و منجر به پروسه ی تولید بیش از 180 جلسه خود هیپنوتیزم عمومی گردید.

 در 7 سال گذشته غریب بر 3000 جلسه ی اختصاصی طراحی و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است، همه ی محصولات تولید کابوک منحصر به فرد و بی نظیر می باشند،  ما همچنان به ساخت و ارائه ی بهترین محصولات و خدمات ممکن می پردازیم، برنامه های آینده ما هنوز هم با بازخوردی که دریافت می کنیم و انگیزه ایی که از جانب شما می گیریم پابرجاست و بطور پیوسته درحال تحقیق، برنامه ریزی و مشتاقانه منتظر تولید جلسات خود هیپنوتیزم حتی برای بخش متافیزیک و قدرتهای فرا روان هستیم.

همچنین ما به طور همزمان در بهبود برخی از جلسات موجود و اضافه کردن موارد جدید به کتابخانه ی مان در حال پژوهش و ایجاد عناوینی نو و در خور زندگی ایی سرشار از آرامش، موفقیت، شادی و ثروت برای همه ی علاقه مندان و هموطنان مان هستیم.

 

 

روابط عمومی مرکز هیپنوتیزم کابوک 

راه های ارتباطی با ما