تاریخ انتشار
11 آبان 1398
فروش
23 فروش
تومان199.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید

تسکین دردهای قاعدگی و PMS با هیپنوتیزم

 

تسکین دردهای قاعدگی (دیسمینوره) و PMS با هیپنوتیزم

 1. آیا دردهای پیش از سیکل ماهیانه یا قاعدگی ، آرامش و نشاط جسم و روح تان را مختل کرده ؟ 
 2. آیا شدت این دردها بقدری است که مجبورتان می کند از آدم ها دور شوید و در جایی بدون سر و صدا به خود بپیچید؟
 3. بقدری عدم نوسان ترشح هورمونها روی جسم تان تاثیر می گذارد که روابط اجتماعی تان را مکدر نموده و به خاطر پرخاشگری هایتان کسی حاضر به درک کردن و نزدیک شدن به شما نیست؟
 4. آیا پیش از این دوران و بعد از آن میل و نیروی جنسی تان بشدت کاهش می یابد ، به اصطلاح سرد مزاج شده اید؟
 5. آیا ترتیب دوره ها و میزان خونی که از رحم تان خارج می شود از حد تعادل خارج شده و این مسئله برنامه های زندگی تان را به هم ریخته است؟
 6. آیا برای کاهش و تسکین دردهای عذاب آور این دوران هر ماه یک یا چندین مسکن قوی می خوری یا حتی برای تزریق به بیمارستان می روی؟
 7. و در نهایت از اینکه خداوند شما را دختر آفریده خود را سرزنش می کنید فقط بخاطر این دوران سخت که می تواند بسیار موثر هم باشد ؟

دختر خانم و بانوی عزیزی که با عدم کنترل عوارض این موهبت الهی دست به گریبان هستی و قطعاً دنبال راه حل علمی و اصولی هستی با من همراه شو و پاداش این همراهی رو در نتیجه ای

که از تمرین کردن با  این فایل خودهیپنوتیزم خواهی گرفت دریافت کن!!!

با کمک هیپنوتراپی با دردهای قبل و حین قاعدگی تان برای همیشه خداحافظی کنید.

هیپنوتیزم می تواند یک حس خوشحالی از صلح و هماهنگی باشد.

لازم است بدانید سندروم پیش از قاعدگی برای هر زن متفاوت است . برخی ممکن است در این دوره از روحیه ی فوق العاده حساس و شکننده ای رنج ببرند و برخی دیگر بشدت پرخاشگر و عصبی رفتار کنند به طوری که در برابر هر کنشی، واکنشی تند داشته باشند و بعد از گذران این لحظه ها دچار پشیمانی می شوند ولی خب ممکن است روابط اجتماعی خود را ضعیف کنند.

همچنین این دوران با گرفتگی و درد عضلانی شدید و نسبتا شدیدی همراه است پس بیایید بدون مصرف داروهای شیمیایی مسکن با آن مواجه شویم و برای حل مشکل PMS که ممکن است زندگی شما را مختل کند چاره ایی اساسی بیاندیشیم.

 1. آیا این مشکل فقط چند روز است ؟
 2. یا هفته ها طول می کشد؟
 3. و سوال اینجاست که واقعاً چه کسی حوصله و کشش برای تحمل این درد و رنج حاصل از PMS را دارد؟

بعلاوه علائم PMS ، برای هر شخص متفاوت بروز می کند. اما اکثر زنان در یک نقطه از زندگی یا چندین بار این واقعیت وحشتناک فراز و فرود هورمونی را تجربه کرده اند. 

عمده ترين نشانه هاي جسمي « پي . ام .اس » عبارتند از :

 • سردرد ،
 • کمردرد ،
 • افزايش اشتها و ميل به غذاهاي شيرين ،
 • تپش قلب ،
 • خستگي ،
 • سرگيجه و ضعف عمومي ،
 • افزايش موقت وزن ،
 • تورم اندام ها ،
 • دردناک شدن بافت سينه و ورم کردن . 

اين سندرم با تغييرات خلقي و روحي فراواني نيز همراه است .

مهمترين نشانه هاي روان شناختي «پي .ام .اس » شامل:

 • اضطراب ،
 • تنش عصبي ،
 • نوسانات خلقي ،
 • تحريک پذيري ،
 • افسردگي ،
 • تمايل به گريه کردن ،
 • فراموش کاري ،
 • کاهش هوشياري و بي خوابي است . 

حال این نوسانات خلق و خو می تواند سرآغاز اتفاقات ناخوشایند باشد مثل، سخت شدن تعامل و برقراری ارتباط با عزیزان مثل زمانیکه درد دندان اجازه نمی دهد شما با کسی کلامی حرف بزنید است.

این حق مسلم شماست که زندگی و بدن تان در صحت ، سلامت و آرامش و به دور از هرگونه نا آرامی باشد. ولی همچنان می توان PMS را مدیریت نمود. و شما می توانید متوازن و بالانس شدن زندگی تان را براحتی احساس کنید.

ذهن یک پدیده ی شگفت انگیز و قدرتمند است .

در داخل مغز ما ذهن ناخودآگاه ما مشغول فعالیت و عملکردهای حیاتی بدن ما بصورت اتوماتیک وار است و در عین حال مشغول پردازش و تقویت پاسخ های عاطفی ما است. جالب اینجاست که ما میتوانیم به این مکان ناخودآگاه با قدرت تپینگ ، ضربه هایی کوچک اما اساسی وارد کنیم و با پروگرام کردن به شیوه و تکنیک های موجود در این فایل صوتی ارائه شده ضمیرناخودآگاه مان را به سمت آرامش و مدیریت بر خود و کلیه ای اندام مان تغییر دهیم و درد را از بین ببریم پس با کنترل احساسات و حفظ تعادل و هماهنگی در ذهن مان میتوانی بر انواع درد چیره شده از زندگی سراسر شادمانی و نشاط لذت کافی ببریم. چی از این بالاتر؟!!!

نکته ی بسیار مهم و طلایی اینجاست که شما تنها از طریق  هیپنوتیزم می توانید به ضمیرناخودآگاه تان دسترسی  و ورود پیدا کنید.

از مزایای فوق العاده و بی نظیر هیپنوتیزم در ارتباط با دیسمینوره – سندروم قاعدگی  و PMS

 1.  قبل و در طول این دوره  احساس متعادل تر و انرژی بیشتری خواهید داشت
 2. خیالی راحت و آسوده داشتن بخاطر نظم و ترتیب دوره ها
 3. تجربه ی آرامش عمیق و پیوندی قوی بین ذهن و بدن را داشتن.
تسکین دردهای قاعدگی و PMS با هیپنوتیزم
تسکین دردهای قاعدگی و PMS با هیپنوتیزم

 

کاربرد این علم  در درمان بسیاری از بیماری ها چه از لحاظ جسمانی چه از لحاظ  روحی و عاطفی بسیار موثر واقع می شود . همان طور که گفتيم ، سردرد ، کمردرد و دردناک شدن بافت سينه ، از علائم جسماني

شايع در «پي .ام .اس » است . کنترل درد ، يکي از موثرترين و بهترين کاربردهاي هيپنوتيزم است .

با استفاده از تکنيک هاي هيپنوتيزمي ، حتي مي توان دردهاي شديد را به خوبي کنترل يا حتي بر طرف نمود . 

مدت زمان دوام نشانه ها در «پي .ام .اس » (از ابتداي بروز تا زمان فرونشاني کامل )، گاهي تا ده روز به طول مي انجامد. افزايش اشتها و ميل به غذاهاي شيرين ، در اين مدت به نسبت طولاني

(که هر ماه نيز تکرار مي شود )، در دراز مدت مي تواند موجب افزايش قابل توجه وزن گردد . بارها ديده شده که خانم ها با وجود اين که در شرايط معمول ، با رعايت رژيم غذايي، قادر به کنترل

مناسب وزن خود بوده اند ، تنها به دليل پرخوري يا مصرف بيش از حد شيريني و شکلات در روزهاي قبل از قاعدگي ، دچار افزايش وزن شده اند. 

 

تسکین دردهای قاعدگی و PMS با هیپنوتیزم

 

درمان قدرتمند  سندروم قاعدگی با هیپنوتیزم 

هيپنوتيزم به عنوان ابزار قدرتمندي براي تقويت تمرکز و هوشياري ، اختلال هاي مربوط به اين فرآيندهاي مهم مغزي را که از نشانه هاي متداول « پي . ام .اس » است ، بر طرف مي نمايد. خواب کافي ،

در کاهش تحريک پذيري و تنش هاي عصبي مبتلايان ، بسيار موثر است .

هيپنوتيزم با ايجاد آرامش عميق جسمي و رواني ، بي خوابي ناشي از « پي .ام .اس » را درمان مي نمايد . هيپنوتيزم با تاثير مستقيم بر فرآيندهاي فيزيولوژيک ، از کارآيي بسيار بالايي برخوردار است.

بر اساس پژوهش هاي علمي موجود، امروزه تاثير فرآيندهاي ذهني بر نشانه ها و حالات جسمي ، به خوبي شناخته شده است. در واقع ذهن و بدن ، دو واحد مجزا نيستند که هر کدام به تنهايي بيمار شوند

بلکه بايد آنها را دو جزء از يک واحد متحدي به نام ذهن ـ بدن دانست. 

بر اساس پژوهش هاي انجام شده ، تکنيک هاي تن آرامي و خودهيپنوتيزم ، از قدرت شفادهندگي ذهن قوی شخص مبتلا ، استفاده مي شود ، بنابراين هيچ گونه عارضه ي جانبي را در پی ندارد ،

و همچنین اثرات درماني بسيار قدرتمند و اصیلی نيز دارد.

از آنجايي که «پي .ام .اس » اختلالي است که هر ماه براي بيمار اتفاق مي افتد ، آموزش تکنيک قدرتمند و کارآمد خود هيپنوتيزم ، فرد را به ابزار موثري براي روياروي با علائم آن ، مجهز مي نمايد .

در واقع فرد با استفاده از خود هيپنوتيزم، نه تنها از دست نشانه هاي آزار دهنده ي اين بيماري خلاص مي شود ، بلکه خود را در برابر استرس و بيماري هاي ناشي از آن ، مصون مي نمايد. 

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

آبان 1398

تکنولوژی صدا

8D AUDIO

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

حجم مجموع فایلها

90 مگابایت

گارانتی

طبق قوانین گارانتی

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تسکین دردهای قاعدگی و PMS با هیپنوتیزم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.