بازدید: 83 بازدید
تکنولوژی-فرکانسهای-مغزی

معرفی Brainwave و آزمون عملی برین سینک

 

 یکی از به روزترین و موثرترین دستاوردهای هیپنوتیزم به کارگیری فرکانسها (Brainwave)،بینورال بیت و تطبیق آن با علم روانشناسی است.

برنامه های صوتی کابوک و فرکانس های امواج برین سینک Brain sync به صورت خالص و دقیق تنظیم و ارائه شده تا با شنیدن آن فرکانسها به سمت مغز رفته و فعالیتهای مغزی را برای رسیدن به بالاترین حالات ذهنی هدایت کنند.

این حالت های مغزی تحت عنوان بتابرای تمرکز و دقت زیاد؛حالت امواج آلفا برای خلاقیت فوق العاده و آرامش عمیق؛ تتا برای خلسه ی عمیق و آگاهی معنوی ؛ دلتا برای خواب عمیق، شفا بخشی و بهبودی؛ و گاما برای افزایش ادراک و فهم و همچنین ارتقاء سطح IQ است. 

همانطور که پیچ رادیو را برای گرفتن امواج ایستگاه رادیویی مورد نظرتان مثل FM تنظیم می کنید تا صدایی رسا بدون پارازیت را بشنوید خوب در واقع با برین سینک نیز شما می توانید آگاهی مغزتان را روی حالت دلخواه ذهنی خود تنظیم نمایید.

 

معرفی Brainwave و آزمون عملی برین سینک
معرفی Brainwave و آزمون عملی برین سینک

فرکانس ها و تاثیرات آنها :

فرکانس 174 هرتز

پایین ترین فرکانس در مقیاس Solfeggio، 174 هرتز، مانند یک بیهوشی پر انرژی عمل می کند.
این عالی است برای کاهش درد در بدن فیزیکی شما، و همچنین درمان زگیل های پر انرژی که باعث درد شما می شود. این فرکانس به شما کمک می کند یک احساس امن، و دارای کیفیت کند و آرامش بخش باشد.

فرکانس 285 هرتز

فرکانس285 هرتز کمک می کند که بافت را بهبود بخشد و با ارسال یک پیام برای بازسازی اندام ها و بافت های آسیب دیده، آنها را به صورت اولیه می برد. این کمک می کند تا در بهبود سریع سوختگی ها، شکستگی، انفجار، کاهش، و سایر صدمات کمک کند.
همچنین سیستم ایمنی را افزایش می دهد. اعتقاد بر این است که این فرکانس باعث ایجاد تغییرات مثبت به افراد نزدیک به آنها می شود.

فرکانس 396  هرتز چاکرای ریشه

آزادی ،گناه،ترس
این یک فرکانس کم و صاف است، آن را برای تمیز کردن احساسات گناه، ترس و تروما که باعث ایجاد این احساسات می شود.

بیشتر بدانیم
خواب‌ های مرکب در هیپنوتیزم

این فرکانس کمک می کند حرکت و روشن شدن تروماتیک جنسی را از بین ببرد و از لحاظ فیزیکی به صورت گریه یا خنده عرضه کند.
این فرکانس توانایی تعمیر مسائل پر انرژی را در رابطه با جنسیت خود دارد.

فرکانس417 هرتزچاکرای جنسی

رفع وضعیت و تسهیل و تغییر،
این فرکانس برای کمک به تقویت خلاقیت و ایجاد تغییرات مثبت در زندگی شخصی است.
این برای تحمل استرس و تنش مفید است.

این کمک می کند تا عضلات تنگ را از بین ببرید و مشکلات مشترک را برای افزایش تحرک فیزیکی کاهش می دهد. با بلوک های انرژی احساسی، ذهنی و فیزیکی کمک می کند. این فرکانس “مانند یک بلستر” عمل می کند: اگر قرار نیست آنجا باشد، از طریق حرکت می کند.

فرکانس528 هرتز چاکرای خورشیدی

معجزات و تعممیرات DNA ، حتی اگر با مرکز قدرت تداخل پیدا کند، این فرکانس عشق است.
این فرکانس تغییرات و معجزات را در زندگی شخصی ایجاد می کند، با تغییر DNA به حالت کامل آن.
این فرکانس با مسائل مرکز قدرت مطابقت دارد و می تواند در قصد و برنامه ریزی زندگی اش به نحوی دیگر فرکانس ها نباشد. برای بی اشتهایی، تسکین درد، کاهش وزن و برنامه ریزی مجدد مغز بسیار مفید است.

فرکانس639 هرتز چاکرای قلب

اتصال روابط ، این فرکانس بسیار عمیق است. این فرکانس زمینه را برای تسلیم و بهبودی روابط ایجاد می کند. این فرکانس ترمیم کننده روابط عاشقانه با تمام صمیمیت و آسیب پذیری است که به عنوان پایه و اساس برای روابط سالم و اتصال  آنها به یکدیگر عمل می کند.

فرکانس 741 هرتز چاکرای گلو

شهود و بیداری، این فرکانس با زمینه های توانمندسازی، حقیقت سخن گفتن و اعتماد به نفس در ارتباط است. این فرکانس سلول های سمی و اشعه الکترومغناطیسی را پاک می کند. این فرکانس برای ایجاد ایده ها، صحبت کردن، تفکر خلاق و افزایش اعتماد به نفس مفید است.

بیشتر بدانیم
راهنمای استفاده از فرکانسها و اصوات هماهنگ کننده مغز

فرکانس 852 چاکرای چشم سوم

معنوی، این فرکانس کمک می کند تا دوباره ارتباط معنوی برقرار شود ، کمک به خود و محیط زیست  این یک فرکانس بسیار عالی برای رویاهای عمیق، پیش بینی های آسترال، ارتباط با ارواح در طرف دیگر و همچنین ارتباط منطقی با محیط اطراف خود است.

فرکانس 963 چاکرای تاجی

این فرکانس شامل تمام ویژگی های فرکانس 852 هرتز است و همچنین به یک فرد با فرشتگان و عرصه ها و ابعاد بالاتر کمک می کند. این یکی را در تماس با استادان ، صعود، فرشتگان، خودشناسی معنوی و روحانی قرار می دهد. این کمک می کند تا یک اتصال قوی اتریکی ایجاد شود.

آیا خواستار تفکر یا سیاحت کردن در اسرار و رموز ذهنتان هستید؟

به امواج تتا گوش کن!

آیا قصد آماده شدن در یک آزمون سخت را دارید؟

امواج گاما چرخ دنده های مغز شما را افزایش خواهد داد!

آیا دوست دارید شب ها به محض آرمیدن در تختخواب چشمانتان را ببندید و به خوابی عمیق و لذت بخش بدون تعلل بروید؟

امواج دلتا به شما کمک خواهد کرد آرامش را در سرتاسر بدنتان با اشتیاق پخش کنید!

آیا احساس دستپاچگی و نیاز به کمی بی خیال بودن و خونسردی دارید؟

امواج آلفا به طور قطع استرس و اضطراب را از بین می برد و شما را به اوج خلاقیت می رساند.

“Brainwave تراپی” امواج صوتی خالص و دقیق تنظیم شده از فرکانس های مختلف به شرح بالا را از طریق هدفون های استریو به مغز شما مخابره می کند.

هنگامی که ارتعاشات مختلف یا فرکانس های صدا به طور جداگانه از طریق هر گوش به مغز می رسد (از طریق هدفون های استریو) دو نیمکره ی مغز با هم برای جلوگیری از شنیده شدن سیگنال های صداهای خارجی شروع به فعالیت می کنند و نتیجه ی آن یک فانتوم یا صدای ضربان دار سومی است که در مغز طنین انداز می شود و آن بینورال بیت است که با اختلاف دقیق محاسبات ریاضی بین دو ضرباهنگ ایجاد پالس میکند.

بیشتر بدانیم
چند توصیه برای افراد تازه کار در یوگا
معرفی Brainwave و آزمون عملی برین سینک
معرفی Brainwave و آزمون عملی برین سینک

 

برای مثال؛ یک سیگنال 124 هرتز به گوش چپ مخابره میشود و یک سیگنال 114 هرتز به گوش راست که تولید بینورال بیت با اختلاف دقیق 10 هرتزی می کند که این مورد به دامنه ی آلفا می رسد.

تکنولوژی علوم امواج مغزی

فایل های خود هیپنوتیزم مرکز کابوک برای تاثیرگذاری بیشتر و ایجاد خلسه ی عمیق بر همین شیوه ی حرفه ایی و تخصصی ، مهندسی شده است تا با دست یافتن به همگام سازی امواج مغزی به دور از پارازیت ها و افکار مزاحم ، اهداف متعالی خود را در زندگی ایجاد و دنبال کنید.

معرفی Brainwave و آزمون عملی برین سینک

آزمون عملی فرکانسهای بروی گوش چپ و راست

برای اینکه توضیحات بالا را بهتر درک کنید و متوجه شوید صدای سوم که مغز خود ان را می سازد به چه شکل است از طریق دو فایل صوتی زیر می توانید آن را تست کنید

ابتدا هدفون خود را روی گوش خود قرار دهید (این آزمون با اسپیکر های موبایل هم قابل شنیدن هست ولی با هدفون یا هندزفری کاملا می توانید تفکیک صدا را احساس کنید)

فایل اول را پلی کنید می بینید که یک نواسان کاملا ثابت روی گوش راست پخش می شود

سپس فال اول را قطع کنید و فایل دوم را پخش کنید ،باز هم مشاهده میکنید که یک نوسان کاملا ثابت روی گوش چپ شما پخش می شود

الان که مطمئن شدید هر دو گوش یک نوسان ثابت هستند همزمان با فایل دوم فایل اول را نیز پلی کنید و کمی صبر کنید و به صداها گوش کنید

می بینید که یک صدای سوی نیز در حال شنیده شدن هست که ثابت و در یک طول موج قرار ندارد و این نوسان کم و زیاد می شود

باز هم می توانید با قطع کردن یکی از فایلهای گوش چپ یا گوش راست به یک نوسان ثابت برسید فایل اول 190 هرتز است و فایل دوم 200 هرتز

بیشتر بدانیم
راهنمایی های لازم جهت سفارش خودهیپنوتیزم اختصاصی

 

 

 

اگر نوسان برای شما کامل و مشخص نبود فایل زیر را به جای فایل اول پخش کنید این فایل 100 هرتز هست و اختلاف بالای آن با فایل دوم باعث می شود درک نوسانات آن بسیار راحت تر شود.

 

به این تکنولوژی برین سینک گفته می شود که در اکثر محصولات مرکز هیپنوتیزم کابوک به کار رفته است

اختلاف فرکانسی که برای محصولات کابوک در نظر گرفته شده  برای دو هدف است

اول ایجاد ارتعاش کاملا تخصصی در فرکانسهای مغزی بر اساس نیاز یا هدف هر پکیج

دوم برای عمیق شدن عمق خلسه می باشد و فرکانسهای بینورال و برین سینک از ابتدای فایل شروع می شود و در میانه فایل به حد اختلاف فرکانس تتا یا بعضا فرکانس دلتا می رسد که این روش باعث می شود حتی افرادی که بسختی توسط روش های سنتی وارد خلسه هیپنوتیزمی می شدند با این روش براحتی خلسه های عمیق را تجربه کنند .

به کار گیری فرکانس ها در تولیدات صوتی نیاز به دانش فنی و سخت افزارهای خاصی دارد و صدایی که توسط نرم افزار تولید می شود قدرت و تاثیر گذاری بسیار پایین تری دارد و به جرات می توان گفت این نوع تکنولوژی آینده مسیر فایلهای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است و فایلهای سنتی هیپنوتیزم  در برای فایلهای استاندارد تکنیکال هیپنوتیزم مشابه صدای گرامافون های قدیمی با ترک های موسیقی فعلی است

تلفیق علم فرکانسها و دانش  روانشناسی سرعت دستیابی به آرزو ها یا درمانها را سریعتر  و دسترسی به برنامه ریزی ناخودآگاه را بسیار سهل تر کرده است

فراموش نکنید زمانی برای یک مسافرت حج حدود یکماه با پای پیاده  یا چهارپایان مسیر را می پیمودند ولی همینک جت های مسافربری تمام آن سختی ها را به فراموشی سپرده است

پس توصیه می کنم شما نیز  همراه با علم حرکت کنید .