تاریخ انتشار
17 دی 1398
تعداد بازدیدها
1794 بازدید
فروش
20 فروش
1.990.000ریال

  کنترل وسواس شستشو با هیپنوتیزم

 • آیا می دانید یکى از ضررهاى جبران ناپذیر وسواس، اتلاف وقت و از دست دادن سرمایه ارزشمند عمر است و این خسارت بزرگى است زیرا بازیابى زمان از دست رفته امکان پذیر نیست؟
 • هیچ میدانید وسواس باعث اسراف در مصرف آب یا منابع ارزشمند دیگر است؟
 • آیا از صرف انرژى زیاد براى انجام کارهاى تکرارى خسته شده اید؟
 • آیا افراد خانواده به خاطر این نوع رفتارتان دائماً به شما غر میزنند و موجب رنجش خاطر شما میشوند؟
 • آیا از از انجام کارهاى مهم زندگى از جمله تحصیل یا کارهاى دیگر بازمانده اید؟
 • آیا وسواس باعث از دست دادن تمرکز فکرى تان شده است؟
 • آیا منزوى شدن و کم رنگ گشتن هویت و شخصیت اجتماعى تان روح تان را آزرده؟
 • آیا بخاطر این مسئله با تمسخر و استهزاى دیگران رو به رو شده اید؟

اصلاً وسواس شستشو چیست؟

وسواس شستشو عبارت است از احساسی آزار دهنده مبنی بر اینکه آلودگی‌ ها علی‌ رغم بارها شستشو هنوز از بین نرفته‌ اند. این وسواس یکی از شایع‌ترین انواع اختلال وسواس فکری‌ _ عملی (OCD) است که البته جزو درمان‌ پذیر ترین وسواس‌ ها نیز به شمار می‌ رود.

بسیاری از مبتلایان به این بیماری تصور می‌ کنند هرگونه تماس اتفاقی یا قرارگیری در معرض آلودگی‌ ها منجر به آلودگی کامل و آسیب جدی می‌ شود. بیماری که به‌ موجب این طرز تفکر دائما نگران حفظ خود از آلودگی‌ هاست، به نظافت و شستشوی افراطی روی می‌ آورد، اما باز هم به‌ سختی احساس تمیزی می‌ کند.

علائم وسواس شستشو چیست؟

وسواس شستشو معمولاً به دو شکل تردید در مورد تمیزی و تحمل‌ ناپذیری این تردید ظاهر می‌ شود.

فرض کنید مجبور شده‌ اید دست‌ تان را در جایی تاریک با فشار آب کم بشویید، اما همین که شستن دست‌ ها تمام می‌ شود این تردید مثل خوره به جانتان می‌افتد که دست‌تان را خوب نشسته‌اید، حال آنکه سرسختانه باور دارید ادامه‌ ی زندگی شما به شستشوی بی‌ کم‌ و کاست دست‌ ها بستگی دارد.

 

چه احساس آزار دهنده‌ ای است مگر نه؟!

این دقیقاً همان تردید جان‌ فرسایی است که مبتلایان به وسواس شستشو شب و روز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. فرد بیمار برای اینکه از شر این تردید خلاص شود، عمل شستن را به دفعات زیاد تکرار می‌ کند و به‌ تدریج به مرحله‌ ای می‌ رسد که دیگر حاضر نیست دست از شستشو بردارد.

اساساً وقتی فردی تسلیم این پنداشت می‌ شود که باید فعل شستن را بدون نقص انجام بدهد، نگرانی پیرامون لزوم تمیزی کامل و نیاز به پرهیز از آلودگی‌ ها در ذهنش قوت می‌ گیرد، تا آنجا که دیگر امکان تمیز شدن در حد لازم به‌ سادگی میسر نیست.

تردید در مورد تمیزی برای مبتلایان به وسواس شستشو تحمل‌ناپذیر است. یک فرد غیر وسواسی حتی اگر از تمیزی کامل دست‌ها به دلیل شستن در جایی تاریک و با فشار آب کم مطمئن نباشد، از این مسئله با بی‌اعتنایی عبور خواهد کرد، درحالی که تحمل احتمال تمیزی ناقص برای مبتلایان به وسواس شستشو به‌راحتی‌ امکان ندارد.

فرد بیمار حتی اگر چیزی را ۹۹ درصد تمیز بداند، از فکر یک درصد کثیفی باقی‌ مانده به وحشت می‌ افتد و همین مقدار ناچیز را مضر و کشنده تلقی می‌ کند. این قبیل افراد حتی زمانی که احساس می‌ کنند همین مقدار تمیزی کافی و رضایت‌ بخش است، باز هم احساسی آزاردهنده از درون به آنها نهیب می‌ زند که این بار همان مقدار جزئی آلودگی کار دست‌ شان خواهد داد.

علل وسواس شستشو چیست؟

عوامل متعدد زیست‌ شناسی، روانشناختی و محیط زیستی در این امر دخالت دارند.

عوامل مختلفى ممکن است باعث بروز این بیمارى شود:

 •  گاهى ترشح ناموزون بعضى مواد شیمیایى در مغز باعث به وجود آمدن این بیمارى مى شود.
 •  اضطراب نیز یکى از عوامل این بیمارى است که البته گاهى علت آن اضطراب نیز براى فرد مبتلا به وسواس معلوم نیست.
 •  گاهى بر اثر یک اتفاق مشکل آفرین و پرفشار مثل مرگ یکى از نزدیکان یا بعضى مسائل جنسى یا بیمارى وسواس رخ مى دهد.
 •  عقده هاى فرو خورده، ناکامى هاى درون ریخته شده نیز گاهى باعث این بیمارى مى شود.
 •  گاهى نیز احساس گناه کار بودن باعث وسواس شدن است.

 

مبتلایان به وسواس شستشو علل مختلفی را برای شستشوی افراطی عنوان می‌کنند که رایج‌ترین آنها عبارتند از:

 • ترس از آسیب زدن به خود ؛ این افراد با خودشان فکر می‌کنند که اگر به اندازه‌ی کافی تمیز نباشند، به طریقی در معرض آسیب قرار می‌گیرند و عواقب آن برای‌شان تحمل‌ناپذیر است.
 • ترس از آسیب زدن به دیگران ؛ ترس از آلوده کردن غیرعمدی اطرافیان است که با عنوان وسواس احساس مسئولیت نیز شناخته می‌شود.
 • ترس از حشرات ؛ تفاوت این نوع ترس با فوبیای حشرات این است که فرد مبتلا به فوبیای حشرات قبل از هر چیز از گزیده شدن وحشت دارد، اما برای فرد مبتلا به وسواس شستشو، همه‌ی حشرات به این علت شدیداً هراس‌انگیزند که ممکن است باعث ایجاد بیماری‌های مرتبط با حشرات و بروز عواقب تحمل‌ناپذیر شوند.
 • پاکسازی آلودگی‌های فکری ؛ درگیری‌های ذهنی و استرس‌های روزانه یکی از دلایلی است که سراغ تمیزکاری خانه می‌رویم. درواقع سعی می‌کنیم با نظافت خانه و خسته کردن خودمان، به نوعی دغدغه‌هایمان را هم فراموش کنیم.

آیا با هیپنوتیزم می‌توان وسواس را درمان کرد؟

هیپنوتراپی آرامش را در سرتاسر وجود شما می گستراند و به شما در یک سطح ناخودآگاه به تغییر الگوهای فکری کمک می کند.

هیپنوتراپی با ذهن ناخودآگاه کار می کند، بخشی که از آن آگاهی نداریم یا می توانیم به طور عادی نفوذ کنیم.

هیپنوتراپی با قرار دادن شما در حالت آرام به طوری که هیپنوتراپیست می تواند به این بخش از ذهن دسترسی داشته باشد. پس از دسترسی، آنها می توانند با استفاده از تکنیک های پیشنهادی آن را تحت تاثیر قرار دهند.

بنابراین این درمان می تواند تغییری در الگوهای تفکر ایجاد کند و در یک سطح عمیق تر کار کند. هدف این است که راه خود را برای تفکر تغییر دهید تا بتوانید OCD را کنترل کنید و علائم اضطراب را کاهش دهید.در ساده ترین سطح، هیپنوتیزم باعث آرامش عمیق می شود، که به خنثی کردن اضطراب بیمار OCD کمک می کند.

از مزایای تکنیک های هیپنوتیزم یک بیمار را قادر می سازد بدون شناسایی با آنها “افکار و خواست های OCD” را شناسایی کند، بنابراین احتمالا قادر به انجام رفتار اجباری همراه است.

تکنیک های تقویت انسانی در حوزه هیپنوتیزم بسیار موثر هستند، زمانی که فرد توانسته است به این سطح از عدم شناخت از حالت انسانی در آن بپردازد که با افکار و تمایلات OCD بمباران شده است.در اینجا ما می خواهیم توجه خواننده را به تفاوت بین درمان شناختی و هیپنوتیزم برسانیم.

درمان شناختی، گفتار درمانی ذهن آگاهانه را در بر می گیرد که تنها 10٪ ذهن انسان است. ابزار هیپنوتیزم، ذهن ناخودآگاه را درگیر می کند تا 90٪ دیگر ذهن انسان را وارد کند. ما می توانیم به طور موثر از پیشنهاد هیپنوتیزم استفاده کنیم، تقویت نفس و خستگی اضطراب را انجام دهیم. از سوی دیگر، هیپنوتراپی روند بازگشت به صحنه اصلی زندگی بیمار است که اضطراب عمیق آغاز می شود.

تکنیک رفتاردرمانی وسواس مواجهه و پیشگیری از پاسخ است. هیپنوتیزم می‌تواند همکاری فرد در اجرای این تکنیک را افزایش داده و سرعت درمان را بالا ببرد.
معمولا افراد وسواسی و خصوصا شخصیت‌های وسواسی ذهن نقاد قدرتمندی دارند که کنترلی روی آن ندارند و این عامل باعث می‌شود که هیپنوتیزم آنها با سختی جلو برود و به تکنیک‌های پیشرفته‌تر از جمله هیپنوز اریکسونی نیاز باشد. تکنیک AR و پیدا کردن ریشه روانشناختی بیماری در کودکی نیز می‌تواند در درمان این رفتار موثر باشد.

گذشت زمان و تکرار رفتار و افکار وسواس گونه موجب سخت تر شدن درمان وسواس می گردد. هیپنوتیزم درمانی به همراه مشاوره های پزشکی از روشهای موثر در درمان وسواس است.

اگر شما یا بیماران خود از OCD رنج می برید …  هیپنوتیزم فقط یک راه حل است. درمانگران با بازگشت به علت اصلی رفتار اجباری، درمانگران می توانند شروع به درمان آن در ریشه کنند.

هیپنوتراپی نه تنها به درمان OCD کمک می کند. مسائل بی شماری می توانند از توانایی دسترسی به ناخودآگاه استفاده کنند که یک هیپنوتراپیست آموزش دیده می تواند به دست آورد.

 

کنترل وسواس شستشو با هیپنوتیزم
کنترل وسواس شستشو با هیپنوتیزم

کنترل وسواس شستشو با هیپنوتیزم

** فایل اصلی خود هیپنوتیزم

روش استفاده: افرادی که با معضل وسواس شستشو دست و پنجه نرم می کنند بصورت ناخودآگه مقاومت سختی در برابر درمان خصوصاً هیپنوتیزم شدن از خود نشان میدهند که در این فایل با بکارگیری تنفس پریودیک و روش اجباری ، پذیرش و تسلیم شدن در برابر هیپنوتیزم شدن بسیار آسان و مشتاقانانه خواهد شد

پس برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه و موثر لازم است که در طول روز یک ساعت و زمان مشخصی جهت تمرین انتخاب شود و ترجیحاً صبح بعد از بیدار شدن و یا شب در زمانی که آرامش بیشتری دارید با این فایل تمرین کنید.

این فایل که زمان آن 26 دقیقه است شامل تکنیک هیپنوتیزم به روش تکنیک اشپگل و ریلکس پیشرونده ی جاکوبسون و تصویر سازی به کمک متد ویلیام جیمز، تثبیت خلسه و افزایش عمق خلسه ، تکرار جملات تاکیدی ، شرطی شدن و سپس خروج از حالت خلسه است.

Loader image

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای "برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه" شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

اکثرپکیج های خود هیپنوتیزم کابوک شامل سه تمرین عملی  می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

برای ورود به خلسه هیپنوتیزمی در تمام پیکج ها از یک کد شرطی مشترک استفاده شده است .

در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک ،با حدود 3 هفته تمرین کردن  شما شرطی می شود و برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده "هیپنوتیزم" یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر "امواج مغز(Brain wave)"صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه "امواج بتا"نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب "تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی" را حتما مطالعه نمایید.

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعید افشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

بزودی منتشر میشود

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

بعد از انتشار

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

گارانتی

ندارد

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کنترل وسواس شستشو با هیپنوتیزم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.