مرکز هیپنوتیزم کابوک

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

آسترال پروجکشن (astral projection) چیست و چطور اتفاق می افتد؟

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

واقعیت بوسیله ذهن (آگاه) در جسم فیزیکی محاصره شده است. در آسترال پروجکشن 5 بدن نامحسوس وجود دارد، ذهن آگاه بدن فیزیکی را ترک می کند و برای تجربه ی سفر به سمت بدن عارفانه (آسترال) حرکت می کند. در آسترال پروجکشن شما با یکبند ناف نقره ای به بدن فیزیکی خود متصل می شوید. البته بعضی از اشخاص می توانند این اتصال را هنگام آسترال پروجکشن ببینند. برای این سفر شگفت انگیز، همانطور که با تمام تجربیات خارج از بدن همراه است، باید کاملاً احساس آرامش کنید، لباس مناسب، راحت و استراحت بهترین انتخاب است. بدن فیزیکی اغلب آرام تر از بدن اثیری است، زیرا هنگامی که شما به قصد سفر بیرون می روید، بدن فیزیکی گاهی سرد می شود.

هنگامی که شما در سفر آسترال به سر می برید، از چیزهایی که در خارج از بدن فیزیکی شما وجود دارد و با آنها مواجه می شوید، آگاه هستید. بعضی از افراد بصورت طبیعی آسترال پروجکشن انجام می دهند، ولی برخی دیگر می ترسند آگاهی خود را نسبت به بدن فیزیکی شان از دست بدهند بنابراین هیچ وقت هم آنرا یاد نخواهند گرفت.

سفر آسترال یک تجربه ی خارج از بدن است که به صورت بیداری یا از طریق خواب آرام یا مراقبه ی عمیق به دست می آید. افرادی که در راستای تجربه ی آسترال قرار می گیرند، اغلب معتقدند که روح خود را از بدن فیزیکی شان خارج کرده و در ابعاد دیگری که به عنوان جهان روح و یا سطح عرفانی شناخته می شود، حرکت می دهند. مفهوم و درک آسترال پروجکشن در طول هزاران سال به طول انجامید و از چین باستان ادامه یافت و در حال حاضر اغلب با نهضت عصر جدید در هم آمیخته است.

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

مکتب روانشناسی اغلب می گوید که ذهن/ضمیر ناخودآگاه شامل روح یا بدن عارفانه است که منجر به ورود در رویاها یا بیدار شدن از خواب با حس افتادن یا حرکت ناگهانی است. چراکه اکثر خوابها و رویاها توسط ذهن آگاهانه به یاد نمی آیند. تجربه ی آسترال پروجکشن ساخت یک موضوع ذهنی و پندار شخصی است. پیروان مذهبی در زمینه ی آسترال پروجکشن عرفانی، با این همه اشاره می کنند که اغلب مشاهدات روحی را به صورت ظاهری و خیالی روشن و شفاف که بر روی زمین راه می روند تجربه کرده اند. همچنان معلوم نیست که آیا هر جسم فیزیکی یک عالم یا همتای عرفانی داشته باشد یا نه زیرا اگر روح به معنای واقعی کلمه از تجسم بدن فیزیکی استفاده کند، این چیزی است که منجر به آسترال پروجکشن می شود مگر اینکه این پدیده به طور کامل چیز دیگری باشد. شخص با آسترال پروجکشن می تواند هم زندگی خود و هم آنچه بعد از مرگ فیزیکی اتفاق می افتد، را لمس کند.

دو مکتب عمومی در مورد ماهیت طرح ریزی عرفانی یا همان آسترال پروجکشن وجود دارد. این ها به طور گسترده ای می توانند به عنوان “مدل عرفانی” و “مدل phasing یا مرحله ایی” تعریف شوند.

بیشتر بدانیم
فراتر از بیت بینورال

مدل phasing یا مرحله ایی:

که توسط Robert Monroe رابرت مونرو  تعريف شده است؛ اعتقاد بر اين است که روح، بدن خود را در معنای واقعی کلمه ترک نمی کند و تنها در سطوح آسترال و دنیای فیزیکی و اجسام در طیف طولانی تری از آگاهی قرار دارد. هنگامی که یک فرد آسترال را اجرا می کند، در واقع “فاز” را از حوزه دیگری از آگاهی و محلی که در آن وجود دارد انجام میدهد. این را می توان از طریق تنظیم امواج یک رادیو به ایستگاه رادیویی دیگر مقایسه کرد. یکی از نشانه های اولیه ی انتقال فاز از واقعیت فیزیکی به حالت تمرکز 10 (ذهن بیدار/ بدن خواب) است. این دیدگاه می تواند به عنوان یک پیشرفت منطقی-فلسفی دیده شود که واقعیت خارجی در واقع یک حالت درونی است.

مدل عرفانی:

 با انواع مختلفی از سیستم های اعتقادی – باور مدار و نقشه های آسترال عرفانی گره خورده است، اما عده ایی معتقدند که آسترال پروجکشن در خارج از بدن واقعی و جسمی قرار دارد. اعتقاد بر این است که در این مدل انرژی بدن به صورت نامحسوس تر، آگاهی را به خارج از بدن فیزیکی حمل می کند. Carrington و Muldoon در کتاب Astral Projection Body جزئیات چگونگی انتقال آگاهی به یک بدن ثانویه “انرژیک” یا (بدن اتری) را توضیح می دهند تا بتواند به سطوحی از آسترال سفر کند.

انواع آسترال پروجکشن

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

مسافر این سفر معنوی (چه خانم چه آقا) یک قلمرو ظاهراً واقعی را کشف می کند، مشابه “دنیاهای دیگر” که توسط مردم عادی نیز تجربه شده و موازی با هیچ محیط فیزیکی نیست، که به عنوان سطح عرفان یا “آسترال ” توصیف شده است. محیط ها در اینجا ممکن است از مناطق پرجمعیت تا بدون جمعیت، تصنعی و ساختگی تا طبیعت بکر یا به طور کامل انتزاعی و از زیبایی تا زشتی و وحشتناکی محدود شده باشد. در این سفر، قوانین طبیعی فیزیک اغلب اعمال نمی شود و مسافران می توانند به عنوان مثال، شناور باشند یا پرواز کنند. مشاهده ی دیگر جزییات بنا به درک از محیط مسافر متفاوت است.

مسافران میتوانند از یک قلمرو به سوی دیگری سفر کنند. مسافران آسترال ممکن است دسترسی به چشم انداز گذشته یا آینده و به Records Akashic داشته باشند. (حقیقت، هولوگرام آگاهی است .  Records Akashic اشاره به هولوگرام یا ماتریس شبکه های آگاهی است که واقعیت را ایجاد می کنند. می توان آن را به عنوان یک کتابخانه ای از نور در نظر گرفت که در آن هر کسی می تواند به تمام اطلاعات دسترسی داشته باشد).

Records Akashic /Akasha) یک اصطلاح سانسکریت به معنای “آسمان”، “فضا” یا “aether اتری” است) مجموعه ای از دانش عرفانی است که در همان زمان، یعنی در یک فضای غیر فیزیکی موجود، تثبیت شده است. این مفهوم در گفتمان عصر مدرن رایج است و به عنوان علم ناشناخته از آن یاد شده است.

بیشتر بدانیم
شاخص های هیپنوتیزم

گفته شده است که فضا و زمان در سطح آسترال و یا سطوح بالاتر وجود ندارد، اما هیچ توضیحی در مورد اینکه چگونه اشکال و کل محیط می تواند بدون ابعاد فیزیکی وجود داشته باشد، گزارش نشده است. بسیاری از مسافران این نظریه را آورده اند که افرادی که رویاهایی در سطح ناآگاهانه دارند در حقیقت به حوزه های عرفانی سفر می کنند، و همچنین، همانطور که در Astral Dynamics گزارش شده است، مسافران آسترال عنوان کرده اند که صحنه های رویا در اطراف شان را، محیطی گسترده تر، متنوع و غیر فیزیکی دیده اند. بعضی ها همچنین حرکاتی معمول و مشترک را در رویاهایشان ادعا می کنند، مانند سقوط یا احساسی مثل اینکه از میان شنهای روان راه می روند، جان کلام اینست که بدن آسترالی در عمل و انجام  است.

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیکEtheric Projection یا تصویر اتریک

در مقایسه با “آسترال پروجکشن”، درک سنتی از تجربیات خارج از بدن شامل سفر و حرکت در حالت نامرئیست و شبیه شبح در یک جسم عرفانی یا همان بدن اتری است. بهرحال، در این جهان تفاوت های جزئی بین ماهیت هستی که ما در موردش می دانیم وجود دارد، البته اگر کنترل شدید بر ذهن حفظ نشود. طرفداران نوشته های رابرت بروس بعضی اوقات به این شیوه به عنوان Real Time Projection “برنامه ریزی زمان واقعی” (RTP) و جهان عرفانی با عنوان Real Time Zone “منطقه زمانی واقعی” (RTZ) اشاره می کنند. از منطقه زمانی واقعی، مسافرین می توانند به “آسترال” دسترسی پیدا کنند یا در RTZ باقی بمانند و شاهد وقایع زمان واقعی باشند. در واقع شخص می تواند در زمان واقعی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه جهت کشف حقایق در زمان آسترال پروجکشن انجام دهد تا بداند و واقف باشد که از این سفر چه می خواهد و چه هدفی را دنبال می کند.

در نظریه ی عرفان غربی، هر بدن نامحسوس در سطح ذهن ضمیر ناخودآگاه از نظر کارکردی متمایز است. از آنجایی که بدن اتریک و بدن آسترال یکسان نیست، طبق منابع مختلف، آنها احتمالاً نمیتوانند همان فعالیت روانی را نشان دهند.

Mental Projection یا تصویر ذهنی

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

A concept image of a woman experiencing astral projection illustrating the “silver cord” that keeps the body and spirit safely connected while the spirit travels

طرح ریزی یا تصویر ذهنی:

در واقع طرح ریزی بدن آسترالی برای سطح ذهنی توسط بهره برداری از انرژی ذهنی انجام می گیرد. درحالیکه درون بدن آسترالی و بدن اتریک برای رسیدن به فاز روانی از فرآیندهای مختلف برای تصویر داخل سطح ذهن به صورت مستقیم استفاده می شود. که بطور کلی از آگاهی و هوشیاری مسافر تشکیل می شود و محیط در این طبیعت نیز بشدت رنگی و گوناگون است، مانند آسترال و تغییر آگاهانه. تفاوت این است که حتی توابع ریاضی و افکار، ظاهراً فاش خواهد شد. منطقه ی حائل بین آسترال بعنوان سطوح ذهنی Records Akashic شناخته می شود و به عنوان یک کتابخانه برگرفته از دانش گذشته، حال و آینده ایی که دسترسی به آن امکان پذیر است به نظر می رسد. نظریه های بسیاری در مورد ادارک این رکوردها و پیشینه ها وجود دارد. سطوح ذهنی به طور کلی از این سفر به سفری دیگر متفاوت است ولی توافق عمومی بر این است که  Records Akashic به طریقی دیگر است. مانند یک رایانه یا کتابخانه برای افراد مختلف در زمان های مختلف و اینکه آینده همیشه چالشی است و اغلب در اواسط مشاهده ی مسافر می تواند تغییر کند.

بیشتر بدانیم
تکنولوژی علوم امواج مغزی

چشم انداز کاتولیک رومی

آسترال پروجکشن یک عمل غیرقانونی برای کاتولیکهای روم است زیرا روح؛ شامل تمام دلایل، تفکر، خاطرات، احساسات، نگرش ها و باورهاست که بدن فیزیکی را در طول حالت بیداری ترک می کند و این باعث می شود که سیستم های باور نامانوس و ناآشنایی براساس احساسات تفسیر شده ی ناخوشایند از هستی متعالی و موازی با واقعیت سه بعدی روح ایجاد شود.

روح در حالت عرفان؛که نسبت به تثلیث مقدس و یا اعتقاد بوجود سه شخصیت در خداوند – خدای پدر، خدای پسر و خدای روح القدس بی تفاوت است، بدون حمایت و حفاظت بیرون می آید، در جو سیر میکند، و شاید فاصله ای فراتر از آن در یک گیتی معنوی که در اطراف زمین قرار دارد، یعنی بهشت ​​سوم. بهشت سوم توسط سپاهیان روحانی و معنوی در بالاترین مکانها در عالم بالا و والا حکمرانی می شود که اهریمنان و شرورها را برای فریب کسانی که تمایل دارند به قلمروی جهان ورود و دسترسی پیدا کنند، فرستاده است. لازم به ذکر است در این باره توضیحات بیشتری ارائه شده که مطول شدن کلام ، خودداری شده است.

طبق باور عرفانی غربی، روح انسانی، هنگامی که از بدن فیزیکی جدا می شود، در یک حالت بیداری، بعلت عدم حفاظت از جانب خداوند، کاتولیک روم و عیسی مسیح، توسط خشم و مزاحمت شیاطین بسیار آسیب پذیر است.

کاتولیکهای روم به سفرهای همراه با ابعاد معنوی کماکان اشاره می کنند. مثلاً عیسی مسیح خداوند متعال است، چه کسی، در شکل انسان صرف نظر از کاستی های مجراهای حسی دائما از همه ی حقیقت آگاه بود، مسلما او بود. بنابراین، او به طور مداوم در حالت آسترال پروجکشن قرار داشت، اعمال شگفت آور و اعجازگونه را انجام می داد، تمام موجودات از او اطاعت میکردند، توقف بارش باران در یک منطقه ی خاص، عبور از اشیاء جامد و / یا زمانی که تهدید می شد، نامرئی می شد!

 

سوابق آکاشیک – از کتاب نوشته ی Kitty Bishop

آکاشا یک لغت سانسکریت به معنای “آسمان”، “فضا/عدم” یا “روح/اتر” است. “فضای بدون مرز” قلمرو آکاشیک می تواند بعنوان یک سوپر کامپیوتر کیهانی تصور شود که همه اطلاعات درباره هر فردی که زیسته است را همانند سرتاسر تاریخچه جهان کیهانی در برگیرد. اطلاعاتی که قلمرو آکاشیک می تواند ذخیره کند بدون محدودیت است و با هر نفسی که می کشیم بسط می یابد.

 

سوابق آکاشیک اغلب بعنوان یک کتابخانه به تصویر کشیده شده اند و اگر اطلاعات بخصوصی توسط یک فرد درخواست شده باشد، یک “کتابدار” یا “دفتردار” (نگهداری کننده از سوابق آکاشیک در قلمرو آکاشیک) می تواند آن اطلاعات را در یک کتاب خاص که به فرد یا کسی که از طرف آن فرد درخواست کرده، نشان دهد. هر انسانی می تواند به سوابق آکاشیک دسترسی یابد و ما اغلب این کار را در حالت رویا انجام می دهیم. رویاها و شهودهای بصری ای که به الهام یا اطلاع قبلی وابسته هستند، یک نمونه از دسترسی ناخودآگاه به سوابق آکاشیک هستند. هنگامی که تکنیک ها و نظم های معنوی متعدد (مانند یوگا، پرانایاما، مدیتیشن، دعا، و تجسم خلاق) بکار گرفته شده اند آسانتر است تا برای ساکت کردن ذهن، آگاه (یا نیمه آگاه) بمانیم تا یک “شاهد” (مشاهده کننده) بشویم، و به حالت دارای تمرکز لازم برای دسترسی به سوابق آکاشیک دست یابیم.

بیشتر بدانیم
5نکته برای تقویت مغز و حافظه

آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیکآسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

هر الگوی اولیه، سمبل یا داستان افسانه ای که روح بشر را لمس کرده است، الهامات و همانند سازی هایش را در سوابق آکاشیک یافته است. رویاها، ایده ها و اختراعات از سوابق آکاشیک منشأ می گیرند. اگر شما احساس می کنید که بطور مغناطیس وار توسط یک فرد جذب شده اید یا فورا توسط فردی دفع شده اید، اطلاعات در مورد تجارب گذشته تان با این افراد در سوابق آکاشیک ذخیره شده است.

عهد کهن کتاب مقدس، فصل خروج، باب 32 آیه 32، از “کتاب تو که تو آن را نوشته ای” سخن می گوید. در عهد کهن (کتاب مقدس)، ما می آموزیم که در این کتاب کیهانی هیچ چیزی شناخته نشده ای درباره یک فرد وجود ندارد. در مزامیر (زبور) فصل 139، حضرت داوید (داوود) توضیح می دهد که خداوند سراسر “داستانش” – هر چیزی درباره خودش و هر جزء از زندگی اش، مشتمل بر آنچه کامل است و اقداماتی که هنوز اجرا نشده اند – را نوشته است. برخلاف آنچه بسیاری معتقدند، این یک “کتاب” آماده شده برای روز داوری نیست. روز داوری به هر روز زندگی ما ارجاع داده می شود و هر چیزی به طریقی ثبت شده است که فرد ممکن است خودش را در همه آن، تجربه کند.

 

بدون سوابق آکاشیک، کارما و قانون نمی توانست وجود داشته باشد و همه چیز، چیزی جز یک توالی اتفاقات تصادفی نبود. همانطور که می توانیم در درون همه چیز، از کوچکترین گل تا بلندترین قله، نظم و خِرد و ساختار را ببینیم، اینطور پیگیری می شود که برای همه چیز یک برنامه کار و یک طرح وجود دارد.

هدف بازی کیهانی این است که جهان هستی خودش را تجربه می کند. دلفین ها به ما نشان می دهند که چگونه زندگی را زندگی کنیم – شاد، نورانی و در بازی.

 

سوابق آکاشیک، چیزی بیشتر از مجموعه ای از اتفاقات هستند، آنها هر فکر، کلمه، احساس، اقدام، و نیتی که در هر زمانی در سرتاسر جهان رخ داده است را دربر می گیرند (یا ثبت می کنند). سوابق آکاشیک، جدا از یک بانک حافظه زمان گذشته، تعاملی هستند؛ شامل یک خلاصه از همه آنچه روح ما در مسیرش بوده و یاد گرفته می شود، سوابق آکاشیک دارای یک تاثیر باورنکردنی بر زندگی روزانه ما، بر روابط ما، بر احساسات ما، و بر سیستم اعتقادی ما و بر پتانسیل ها و احتمالاتی که به زندگیمان جذب می کنیم، هستند.

فراتر از آن، تا زمانی که این سوابق، از زمان آغاز زمان، اطلاعات درباره هر روح در عالم گیتی را ذخیره می کنند، هر یک از ما را به دیگری مرتبط می سازند.

آموزش دوره برون فکنی استاد آزاد

دیدگاه‌ها (1)

  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش ،مقاله یا محصول مطرح شود تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • خریداران محترم سوالات مرتبط با محصول را فقط از طریق تیکت ارسال کنند.

*
*

سبد خرید
  • سبد خرید خالی است.
0