مرکز هیپنوتیزم کابوک

زیبایی چهره و سلامت پوست

زیبایی چهره و سلامت پوست

پوستی شفاف و پاک همانند نوزاد

از طریق خودهیپنوتیزم از درون شوید!

از آنجاییکه بیشترین قسمت بدن و ظاهر ما را همین پوست تشکیل داده است بنابراین پوستی تمیز و سالم خواسته ی قلبی همه ی ماست. اما مشکلات پوستی مانند آکنه، اگزما (درماتیت)، پسوریازیس،جوش و پوست خشک شده و آلرژی قطعا برای ما مطلوب نیستند.

زیبایی چهره و سلامت پوست

 • آیا تا کنون از تماشای خودتان در آینه اجتناب کرده اید و یا هنگامی که نگاه می کنید، باعث ناراحتی، دلزدگی و وحشت شما می شود؟
 • آیا به خاطر پوست خود احساس عدم اعتماد به نفس و از حضور در مهمانی ها و ملاقات های سازنده و موثر در پیشرفت شما در آینده اجتناب میکنید؟
 • آیا برای چربی یا خشکی نامتعادل پوست تان اقدام به درمان های متعدد و پر هزینه کرده اید، و همچنان مشکل به قوت خود باقی مانده است؟

پوست ما در واقع وسیع ترین عضو بدن ما و عمدتاً برای محافظت از اندام های داخلی ما است. اما اهمیت دادن به پوست مان خیلی بیشتر از آنچه تصور کنید در خور توجه است. این بوم پاک و شفاف است که هویت فیزیکی ما بر آن مبتنی است و نماینده ی آن است که ما به عنوان یک فرد، سالم هستیم!

هنگامی که این بوم زیبا در اثر التهابات و جوش و آکنه و امثال آن به نحوی آسیب دیده است، اعتماد به نفس ما کاهش می یابد و زندگی ما با رنج و ناراحتی همراه میشود. هنگامی که شما یک مشکل فیزیکی دارید، ممکن است به درمان های فیزیکی برای رسیدگی به آن نگاه کنید. اما بسیاری از مشکلات جسمی در ذهن ما ایجاد می شود و این می تواند شامل مشکلات پوستی هم باشد.

تقریباً همه چیزهایی که در بدن شما رخ میدهد، ابتدا در ذهن شما اتفاق می افتد و با کمک خود شما می توانید درهای بالقوه ی ارتباطی ذهن و بدن خود را باز کنید.

و می توانید با هماهنگی ، ارتباط و تعادل میان ذهن و جسم تان سلامتی جسم را در گرو سلامتی ذهن قدرتمند خود بدانید و این فرآیند را به دست ما بسپارید تا با این پکیج بی نظیر و انحصاری مرکز هیپنوتیزم کابوک ما را در خلسه ی عمیق هیپنوتیزمی قرار داده و ضمیر ناخودآگاه این قدرتمندترین و برترین پدیده  و موهبت خدادای را به بهترین شکل ممکن کنید.

در نتیجه پوستی همچون نوزاد را به شما تحویل دهیم این اغراق نیست که راز تحول از درون است … و شما با این ابزار خارق العاده میتوانید زیبایی تان را بسازید .

چند مزیت از مزایای منحصر بفرد خودهیپنوتیزم جهت ایجاد پوستی سالم 

 • کاملاً ناخودآگاه رابط سلامت ذهن و بدن را توسعه می دهید!
 • بیشترین احساس اعتماد به نفس و افتخار در کنار صلح درونی و دوستی با خود را به دست میآورید.
 • پوستی صاف را می بینید که در آن هیچ مشکلی وجود ندارد!

خود هیپنوتیزم شامل تجسم خلاق، تلقین، عبارات تاکیدی منحصر بفرد و سایر تکنیک های پیشرفته می باشد که همه ی آنها به منظور کمک به شما در هدایت ذهن ناخودآگاه برای ایجاد سلول های جدید برای پوستی نو تهیه شده است، به طوری که پوست شما روشن، صاف و بازسازی می شود. با گوش دادن به طور منظم، هر کدام از علتهای ناراحتی پوستی را توسط ذهن ناخودآگاه برطرف میکنیم تا از درون تان بهبود یابید.

تحقیقات انجام شده بخوبی نشان داده است که وضعیت ذهن شما نقش مهمی در سلامت پوست تان دارد و این پوست اغلب نشان دهنده ی سلامت آنزیم ها و هورمونهای و قطعا درون شماست. بنابراین هر بار که به این فایل صوتی خود هیپنوتیزم گوش می دهید، به خودتان کمک می کنید، زیرا هیپنوتیزم یک تجربه ی ذاتا آرامش بخش است.

مگر امکان دارد با تلقینات هیپنوتیزم بروی پوست تاثیر گذاشت ؟

بخش عظیم مشکلات پوستی مربوط به غدد برون ریز و بخش دیگر مربوط به غدد درون ریز و دیگر ارگانهای داخلی بدن می باشد.

هیپنوتیزم اثبات کرده که با قرار دادن ذهن در یک باور مثلا گرمای شدید، کلیه ی غدد تولید کننده ی عرق شروع به فعالیت میکنند و بخش زیادی از بدن را مرطوب میکنند در صورتی که نه سوزانی وجود دارد و نه عامل بیرونی گرم کننده ایی!

پس چه اتفاقی رخ داده است ؟

یک تلقین و باور درونی غدد بدن را تحریک کرده و عملکردهای بیرونی شروع میشود!

در این مجموعه با برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه غدد درون ریز و بون ریز بدن شروع به فعالیت و دفع سموم جا مانده و پاکسازی میکنند و  فرایند بهبودی و آبرسانی بافتهای پوستی به صورت کاملا ناخودآگاه شروع میشود

شما فقط ناظر بهبودی و تمیز شدن پوست خود باشید.

چربی زیر پوستی شما کاملا متعادل و تنظیم می شود.

تعرق بدن شما به جهت پاکسازی افزایش می باشد.

مصرف آب و مواد غذایی سالم در بدن شما به صورت کاملا ناخودآگاه افزایش می یابد و عملا ذائقه غذایی شما نسبت به مواد مضر تغییر میکند.

ایجاد سلول های جدید، بازسازی و جوان سازی پوست با فایل های صوتی خودهیپنوتیزم!

شایان ذکر است ورژن جدید این پکیج بی نظیر و انحصاری مرکز کابوک در تاریخ 1399/05/20 در سایت بارگذاری شد

و کلیه عزیزانی که قبل از این تاریخ این مجموعه را خریداری کرده اند به صورت رایگان می توانند مجموعه بروزرسانی شده را از پنل کاربری خود بخش دانلود ها دانلود کنند .

تغییرات در روزرسانی جدید:

 1. صدابرداری مجدد کل جلسات خود هیپنوتیزم -هیپنوتیزم با کد شرطی و سابلیمنال مسیج برای بهبود کیفیت مجموعه
 2. تغییرات در زمان فایل جلسه اول و شرطی (زمان خود هیپنوتیزم 29 دقیقه و زمان فایل هیپنوتیزم با کد شرطی 17 دقیقه شده )
 3. کلیه جملات فایل خودهیپنوتیزم بصورت کاملاً تخصصی و متناسب با نیاز روز و تقاضای پرتوجویان آپدیت شد 
 4. جملات و عبارات تاکیدی سابلیمینال ارتقا داده شد.
 5. هماهنگ سازی و با کد های شرطی مجموعه خلسه عمیق 
 6. تغییرات جزئی در فرکانسهای بینورال بیت مجموعه
 7. تغییرات بسیار حرفه ای در موسیقی های بک گراند هر سه فایل مجموعه

 

از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت ، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریزی یا سابلیمینال مسیج است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا سابلیمینال  مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برای دستیابی و پرورش استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج (Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این شامل  (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست ؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند یا از طریق هیپنوتیزم است.
برای از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

سابلیمینال مسیج چیست و آیا دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود و هیپنوتیزم با کد شرطی، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی  یا سابلیمینال مسیج قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی سابلیمینال ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای سابلیمینال مسیج به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر است.
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه امور بسیار گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه دستیابی به مغزی این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ میکند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی میکنند که یک فرآیند نیم ساعته هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو سابلیمنال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت میکند و کدهایی وجود دارد که باعث میشود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمیتواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از سابلیمینال مسیج است.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه های و تاثیرات آن جلسه ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر یا غلبه بر و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،، ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

قوانین ارسال دیدگاه

 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش ،مقاله یا محصول مطرح شود تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • خریداران محترم سوالات مرتبط با محصول را فقط از طریق تیکت ارسال کنند.

5 دیدگاه برای زیبایی چهره و سلامت پوست

 1. آواتار zhamidi7283480370

  zhamidi7283480370

  چ عالی😍🧡

 2. آواتار Yas

  Yas

  سلام و خسته نباشید
  من به تازگی با سایت آشنا شدم
  برای استفاده از محصولات شما
  همین فایلهای هیپنوتیزم و هیپنوتیزم شرطی و فایل اصلی کمک کننده است؟؟
  چون قبلا تجربه هیپنوتیزم نداشتم و آشنایی ندارم
  و اگه محصول خریداری کنیم مشاوره هم در کنارش برای توضیحات یا پاسخ به سوالاتمون داریم؟؟

  • آواتار ادمین کابوک

   ادمین کابوک

   کلیه خریداران از طریق تیکت پشتیبانی یا پشتیببان در تلگرام و واتساپ می توانند از خدمات راهنمایی و پشتیبانی استفاده کنند .

 3. آواتار امیر محمد ستوده

  امیر محمد ستوده

  واقعا محصول خوبی هست . بنده راضی هستم . واقعا رنگ پوست رو روشن میکنه و این کاملا محسوس است

 4. آواتار RezayiRose

  RezayiRose

  من متاسفانه ی بار ی سابلیمینال رو از ی گروهی ک هدفش صرفا جذب مخاطب بود دانلود کردم و به مدت طولانی ازش استفاده کردم و هیچ تاثیری هم نداشت و تا حدود خیلی زیادی باورم نسبت به این قضیه رو از دست دادم نمیدونم چیکار کنم البته ب خوب بودن محصولات کابوک هیچ شکی ندارم تیم سایت کابوک و مستر ازاد بهترین این عرصه هستند

 5. آواتار علی خسروی یکتا

  علی خسروی یکتا

  باسلام جای زخم های عمیق و اسکار کلوئید هم میشود درمان کرد؟

  • آواتار ادمین کابوک

   ادمین کابوک

   بسیاری از زخمها در باور شما قرار گرفته و با گذشت سالهای متمادی بر طرف نمی شود
   ابتدا از نظر فیزولوزی و پزشکی باید مورد آزمایش و بررسی قرار بگیرید اگر هیچ مشکلی فیزیکی و دخیل در آن وجود نداشته باشد
   به احتمال زیاد می توانید از طریق تغییر باور و تاثیر در ناخودآگاه این گونه زخمها را نیر بر طرف کنید
   البته تشخصی این بعد از معاینه و بررسی موارد موجود با پزشک است

دیدگاه خود را بنویسید
0