هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

 

هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو (سحر خیزی با هیپنوتیزم)

 1. آیا دوست دارید صبحدم براحتی بدون کوک کردن زنگ ساعت یا بیدار باش پدر و مادر یا همسر و فرزندان از خواب بیدار بشوید؟
 2. آیا تمایل دارید با سحرخیز شدن روزتان را طولانی تر کنید تا به کارهای مورد علاقه تان مثل ورزش کردن، دوش گرفتن حتی مطالعه ی کتاب و غیره بدون اینکه انرژی تان را از دست بدید و رنجور شوید، بپردازید؟
 3. تا حالا چند بار برای بیدار شدن از خواب کوک ساعت رو روی ده دقیقه بعدی یا ده دقیقه ی دیگر کوک کردید و باز هم دیر از خواب برخاستید با حالتی از عصبانیت، کسالت یا خواب آلودگی زیاد ؟
 4. چقدر برای اینکه به موقع از خواب بیدار شوید مبارزه کردید ولی انگار رختخواب تو را محکمتر در آغوش کشیده و اجازه ی جدا شدن نداده است؟
 5. آیا شده برخی مواقع صبح ها برای اینکه زود از خواب بیدار شوید دچار سردرد شده و حال مزاجی تان بهم ریخته باشد؟
 6. و سوال مهمتر، آیا دوست دارید از پیامد این سحرخیزی ثروتمند شوید؟
 7. هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو 

   

  هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

  هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

با این پکیج پرانرژی از خواب با یک حس عالی و کاملا هوشیار بپر بالا!!!

ثروتمندان اصولاً زود از خواب بیدار می‌ شوند و ساعات کمتری را از شب بیدار می‌مانند. آنها خواب با کیفیت را بسیار دوست می دارند  علت آن هم این است که ثروتمندان به سلامتی خود توجه بسیار

ویژه‌ ای دارند.

در واقع می‌ دانند که مشخصه ی منحصر به فرد بسیار مهم هر شخصی می‌ تواند سلامتی او باشد. منظم بودن ساعت خوابیدن و بیدار شدن باعث می‌ شود آنها با سلامتی بیشتری در مسیر موفقیت قدم بگذارند.

به همین علت یکی از برنامه‌ های مشترک ثروتمندان دنیا این مورد است. در نقطه مقابل نیز افراد معمولی با دیر خوابیدن و نداشتن برنامه‌ی خواب تنها نداشتن انرژی و بی‌ حوصلگی در صبح را خواهند داشت.

 

هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

 

هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

از مزایای سحرخیزی 

اکثر ما از معجزه زود از خواب بیدار شدن سرشار از انرژی و حال خوب بی خبریم !

هنوز نمیدانیم و تجربه نکردیم وقتی با احساس خوشایند از یک خواب دلچسب شبانه که بیدار شویم چقدر می توانیم در ساختن یک روز عالی و پر از موفقیت توانمند باشیم!

هنوز اکثر ما نمیدانیم زود بیدار شدن های بهارانه و قدم زدن در هوای پاک ساعت 5 صبح و دم و بازدم های عمیق آن لحظه ها و استشمام بوی خوش سر سبزی طبیعت و درختان کنار خیابان و پارک ها

چقدر میتواند در تقویت و عملکرد بهینه ی سیستم ایمنی و قلب و خونرسانی بدن مان مفید فایده باشد!

هنوز نمیدانیم بیدار باش خروس خوان چقدر میتواند برای فرآیندهای فکری و سیستم عملکردی مغز ما شگفت انگیز باشد ، و حتی سحر خیزی میتواند با چند دقیقه مراقبه یا گوش سپردن به این فایل

بی نظیر خود هیپنوتیزمی فرآیند پاکسازی چاکراهای ما را در پی داشته باشد

و مهمتر از همه اینها ارتقا سطح کیفی روح و روان مان را تضمین می کند.

ما خودمان را تصور می کنیم که صدای زنگ ترسناک ساعت را کوک کرده حتی قبل از خوابیدن چندین بار با اضطراب و پرخاشگری به خودمان نهیب میزنیم که باید راس این ساعت از خواب بیدار شوم و گرنه …

 • و گرنه از امتحان جا می مانیم
 •  به اتوبوس یا سرویس مدرسه یا محل کار نمی رسیم
 • دیرآمدگی در دستگاه انگشت زن کاملاً مشخص و کسری حقوق و توبیخ رئیسم را در پی دارد
 • مراقبه و نماز صبحدم را از دست می دهم
 • تیکت پروازم سوخت می شود
 • یا حتی خوردن یا آشامیدن داروی تجویزی پزشکم راس ساعت مقرر صبحگاه دچار بی نظمی می شود

 

 و خیلی مثال های دیگر که قطعاً فرصت خواب دلچسب و کافی شبانه را هم از شما میگیرد و دستاوردی که برای شما بجای میگذارد جز اضطراب و استرس و مداومت ناخودآگاه بر این امر نیست که شما

را به فردی عصبی و عجول و پرخاشگر در طول روز تبدیل کند و این چرخه همچنان ادامه پیدا میکند تا اینکه شما رفته رفته در منزل با اعضای خانواده دچار مشکل میشوید در محیط کار با همکاران

همینطور و شاید این خلق و خوی باعث شود کارتان را یا فرصت های ناب زندگی تان را از دست بدهید .

حال که همه ما هر از گاهی برای سحرخیز بودن مشکل داریم و به اصطلاح رایج نمی توانیم به راحتی از رختخواب مان کنده شویم برخی از ما حتی ممکن است خیلی با آن مبارزه کنیم.

یا اینکه پس از به زور بیدار شدن خواب و کنده شدن از رختخواب با یک لیوان بزرگ قهوه سعی بر بیدار و قبراق نگه داشتن حال مان داریم در صورتیکه جسی و روحی کسل هستیم

و مغزمان همچنان خواب است، شما را در ادامه باعلم و روش قدرتمند هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم بیشتر آشنا میکنیم.

نقش و مزایای منحصر بفرد خودهیپنوتیزم در سحرخیزی

ما با تولید این پکیج منحصر بفرد برای خارج شدن از این چرخه که در واقع از یک عادت بد کوچک شروع می شود و ممکن است به صورت دومینو وار زندگی شما را از هر لحاظ مختل کند با عادات

خوب و مثمر ثمری که می تواند روزهای سرشار از حال خوب و مملو از شادمانی، انگیزه ، نشاط و سلامتی و ثروت  و همچنین خلاقیت بالا را برای شما به ارمغان بیاورد،آمده ایم.

 • هیپنوتیزم به شما کمک شایان توجهی میکند تا با اشتیاق و لبخند صبح زود از خواب به راحتی بیدار شوید. بدون متوسل شدن به نوشیدن پی در پی قهوه و استعمال دیگر مواد شیمیایی برای هوشیاری در طول روز، که تاثیر مستقیم در بیخوابی های شبانه و تکرار چرخه دارد و کمک تان میکند تا کاملاً ناخودآگاه سر کیف و بشاش و هوشیار باشید.
 • بتوانید در هر زمینه با قدرت تعقل و درایت تصمیمات مدیریت شده و کاملاً درستی بگیری.
 • افزایش بهره وری و راندمان مغزتان را بالا ببرید و تا پایان روز این سطح از انرژی و احساس عالی را نگه دارید
 • افزایش اعتماد به نفس شما را به همراه دارد.
 • و همچنین افراط در پرخوری های عصبی حاصل از زود بیدار شدن های صبحگاهی بدون تمایل را از شما می گیرد.
 • عملکرد طبیعی داخلی بدن تان را بصورت کاملا اتوماتیک وار و سالم نگه می دارد و ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی می کند تا پس از یک خواب آرامش بخش شبانه، صبحدم بمب انرژی باشید گویی موتور توربوی خود را داخل شارژر پرقدرتی گذاشته باشید و برای ساختن یک روز سرشار از موفقیت و کامیابی آماده اش کنید.

 

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریزی زیر آستانه یا سابلیمینال مسیج است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا سابلیمینال  مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

 

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

سابلیمینال مسیج چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و هیپنوتیزم با کد شرطی، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی زیر آستانه یا سابلیمینال مسیج قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی سابلیمینال ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای سابلیمینال مسیج مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ میکند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی میکنند که یک فرآیند نیم ساعته هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو سابلیمنال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت میکند و کدهایی وجود دارد که باعث میشود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمیتواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از سابلیمینال مسیج است.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

شاید سوالاتی در ذهن شما باشد که بتوانید از طریق مقالات تخصصی و معرفی مجموعه های سایت پاسخ کامل تری دریافت کنید.

تفاوتهای هیپنوتیزم و مدیتیشن چیست ؟

افسانه ها و تصورات غلط درباره هیپنوتیزم

تاریخچه علم هیپنوتیزم

تصورات عمومی درباره هیپنوتیزم و هیپنوتراپی

هیپنوتیزم و افسانه ساعت جیبی

هیپنوتیزم نمایشی چگونه انجام میشود

دیدگاه‌ها (6)

4 دیدگاه برای هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

 1. رضا عبدی

  باید چند روز تمرین شه

  • ادمین کابوک

   هر پکیج یک فایل راهنما به همراه خود دارد که کاملا روش تمرین توضیح داده شده است

 2. Hipnooz

  این پکیج خیلی خوبه
  من تابحال هرکدوم از پکیج های سایت کابوک رو استفاده کردم نتایج معجزه آسایی گرفتم
  این پکیجم حتما تهیه میکنم

 3. مرتضی سنمار

  سلام
  سوالی داشتم:با این بسته میشه میزان نیاز هر فرد به خواب رو هم کاهش داد.مثلا به جای 7 ساعت 5 ساعت بشه

  • ادمین کابوک

   بله
   یک تعادل و کسب ارامش عمیق و کامل در زمان خواب و کاهش خواب بیشتر از نیاز را با این پکیج می توانید به دست بیاورید

 4. milad rashidian

  خیلی عالیه و میخوام حتما امتحانش کنم

 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش ،مقاله یا محصول مطرح شود تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • خریداران محترم سوالات مرتبط با محصول را فقط از طریق تیکت ارسال کنند.
دیدگاه خود را بنویسید