تاریخ انتشار
12 خرداد 1398
تعداد بازدیدها
1414 بازدید
فروش
287 فروش
1.990.000ریال

افزایش عزت نفس با هیپنوتیزم

 • آیا مدام خود را با دیگران مقایسه می کنید و از اینکه آنها در زندگی شان بهتر و جلوتر از شما هستند احساس یاس و سرخوردگی میکنید؟
 • آیا مدام خود را با دیگران مقایسه می کنید و از اینکه آنها در زندگی شان بهتر و جلوتر از شما هستند احساس یاس و سرخوردگی میکنید؟
 • آیا زمانیکه رئیس تان شما را فرا میخواند و بابت یک اشتباه کوچک شما را خطاب میکند شما نیز تا مدتها خودتان را سرزنش میکنید و خود را مسئول تمام اتفاقات مخرب بوجود آمده در محل کار میدانید؟
 • آیا در حین انتخاب همسر نظرات همه برای شما مهم میشود و معیارهای اصلی خود را فراموش میکنید و متعاقب با نظرات و خواسته های آنها پیش میروید؟
 • آیا از طردشدن و تنها ماندن واهمه دارید و سعی میکنید برای جلوگیری از این اتفاق شوم همه را راضی و خشنود نگه دارید حال به هر طریقی که شده ؟حتی نابودی خودتان؟!
 • آیا همچنان در یک رابطه ی مسموم گیر افتاده اید و خود را مسئول خشم ، ناراحتی و نارضایتی طرف مقابل میدانید چون به حد کافی برای شادمانی اش تلاش نکرده ایید؟
 • آیا تا کنون خود را مستحق و لایق جایگاهی بهتر در زندگی نمیدانستید؟
 • آیا برای رضایت از کاری که انجام داده اید حتما نیاز به تایید یا تشویق از طرف دیگران دارید 
 • آیا به تنهایی قادر به گرفتن تصمیم های مهم نیستید و همیشه فکر میکنید این نوع تصمیم گیری از توان من خارج است 
 • آیا برای نوع پوشش ،خرید وسیله،جابجایی منزل و.. همیشه به نظر دیگران بیش از راحتی خود اهمیت می دهید 

و بسیاری سوالات دیگر …

باید بدانید که بدون داشتن عزت نفس شما به هیچ کدام از آرزوهای خود نخواهید رسید تکرار میکنم هیچکدام 

یک بار برای همیشه وجود و ناخودآگاه خود را قدرتمند برنامه ریزی کن و یک عمر با عزت مندی و در اوج زندگی کن 

چون تو لایق بهترین زندگی هستی 

در عزت نفس سخن از ضمیر یا نفس درمیان است نه از مال و مکنت و تایید و تحسین.(وین دایر)

افزایش عزت نفس ، زیربنای رشد سالم است!

 1. ما برای رشد فردی و توسعه مهارتهای خود، وقت قابل توجهی صرف می‌کنیم!
 2. برای یادگیری انوع زبانهای خارجی مثلاً ، زبان انگلیسی وقت می‌گذاریم. می‌کوشیم اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم!
 3. می‌کوشیم تسلط کلامی خود را پرورش دهیم. انرژی و توان خود را برای بهبود مهارت ارتباطی صرف می‌کنیم!
 4. اما بسیار پیش می‌آید که احساس می‌کنیم این تلاش‌ها، چندان اثربخش نبوده‌اند یا نتیجه‌ی آنها کمتر از حد انتظارمان بوده است!
 5. حتی شرکت در این کارگاه های زندگی شاد زمانی مفید و موثر واقع میشود که جایگاه واقعی عزت نفس را در زندگی خود بشناسیم!
 6. چون شادمانی و رضایت هم، ساختمانی است که بر مبنای عزت نفس، ساخته می‌شود!

اگر برای زیربنا وقت نگذاریم، تمامی حرف‌ها و تکنیک‌ها و تمرین‌های دیگر، صرفاً مانند داروی مسکن یا ماده‌ ی مخدر، تسکینی کوتاه مدت بر دردی عمیق‌ خواهند بود که به سادگی مرتفع نخواهد شد.

اما از آنجا که تجربه‌ی ما نشان داده است که در فرهنگ روانشناسی غیرتخصصی ما تقریباً هر چیز خوبی به عزت نفس و هر چیز نامطلوبی بهکاهش عزت نفس یا کمبود عزت نفس ربط داده می‌شود، آشنایی با تعریف عزت نفس نقطه‌ی شروع مناسبی برای بهبود عزت نفس خواهد بود.

عزت نفس را می‌توان در کنار واژه‌هایی مثلعشق و آرامش و رشد قرار داد که همیشه و همه جا، در مورد آنها صحبت شده و همه بر روی اهمیت آنها اتفاق‌نظر دارند، اما به سادگی نمی‌توان تعریف مشخصی را برای آنها در نظر گرفت.

با وجودی که مفهوم پردازی‌های متعددی ازعزت نفس انجام شده است، هنوز به نقطه‌ای نرسیده‌ایم که اتفاق نظر قطعی بر روی تعریف عزت نفسوجود داشته باشد و بتوانیم به سادگی بگوییم که معی عزت نفس چیست و عزت نفس یعنی چه.

اما جالب این‌جاست که با وجود تفاوت دیدگاه‌ها، عموم صاحب‌نظران و محققان تاکید دارند که عزت نفس بر روی نحوه مواجهه‌ی ما با مشکلات زندگی، شکست‌ها، پیروزی‌ها و کیفیت روابط عاطفی تاثیر دارد.

دو نوع نگاه مختلف به عزت نفس:

 • ارزیابی‌های من از خودم (وقتی می‌کوشم با سیستم تحلیلی ذهن خودم، در مورد خودم قضاوت کنم)
 • احساس من نسبت به خودم (وقتی قصد ندارم آن را دقیق بفهمم یا تحلیل کنم یا برای دیگران توضیح دهم)
در درون همه ی ما تمایل به انجام دادن کارها و مسئولیت های بیشتر، خارج کردن زندگی مان از حالت عادت و روزمرگی و تجربه ی داشتن روزهای عالی و زیباست. با این حال، برای بسیاری از ما این تمایلات درونی و  عمیق قفل شده اند، تحت تاثیر و حصار شک و تردید و یک ترس ، قرار گرفته اند . که تمامی این ناکامی ها در رسیدن به سرمنزل مقصود بدلیل احساس مخرب و نابودگر عدم عزت نفس است.
 
متاسفانه این بخش از ذهن و نگرش شکست خورده عزت نفس و اعتماد به نفس ما را به کلی از بین میبرد و همانند مانعی بزرگ ، اجازه ی ترسیم هدف در زندگی را از ما به راحتی سلب میکند چه رسد به اینکه جرات رسیدن به آنها را به ما دهد!!!
 

اما بیشتر مواقع ممکن است فقط به چیزهایی گوش کنید که شما با خودتان می گویید ، واگویه هایی که با خودتان تکرار میکنید و بعد متوجه میشوید که می توانید یا نمیتوانید رفتار خود را به نحوی انجام دهید که دیگران را تحت تاثیر خودتان قرار دهید. 

واقعاً چرا اینطور است که ما دائماً به خودمان می گوییم که ما به قدر کفایت خوب یا عالی نیستیم ؟ قدرتمند نیستیم ؟ باهوش و با درایت نیستیم؟
این باورهای محدود کننده از طریق روند و عادتهای مخرب تعریف شده ی زندگی و توسط خودمان، ایجاد و جذب می شوند . ولی آیا میتوانید حدس بزنید که اینها چه هستند؟ بله!!! همگی نتیجه افکارمان هستند. 
 

تنها کسی که شما را از فرصت های بی شمار و پیش رویتان در زندگی دور نگه می دارد، خود شمایید!!!

عزت نفس چیزی است که شما با افکار خود ایجاد می کنید و خبر خوب این است که می توانید افکار خود را تغییر دهید. با کمک خود هیپنوتیزم شما می توانید به ذهن بسیار ژرف و عمیق تان دسترسی پیدا کنید و تغییراتی را در افکار خود ایجاد کنید که به شما کمک می کند زندگی تان را آنگونه که واقعاً شایسته آن هستید، بسازید و از آن لذت ببرید.

تصور کنید با کمک خودهیپنوتیزم، این علم اسرارآمیز و بسیار کاربردی ، چه درهایی به روی شما باز خواهد شد؛

 1. مهمتر از هر چیز شما را با خودتان آشتی میدهد و دوست واقعی خودتان می شوید!
 2. شما را قادر میسازد دست از هر گونه قضاوت و شماتت خویشتن بردارید!
 3. زندگی بدون ترس و محدودیت را به شما می آموزد!

این فایل صوتی خودهیپنوتیزم یک حالت طبیعی از تمرکز متمرکز بر روی خود است و براحتی میتوانید با افزایش عزت نقس ، برنامه ریزی های ذهنی و بسیار مثبت خود را برای داشتن یک حال خوب و زندگی فوق العاده بی نظیر انجام دهید و از دستیابی به اهداف تان لذت ببرید.

عزت نفس خوب این نیست که ما ارزش خودمان را به خاطر دستاوردها، درآمد ها و یا کسب هر جنبه ی دیگری از زندگی بدست آوریم. بلکه بیشتر بخاطر کمک دادن به خودمان برای رشد و شکوفایی بیشتر است.

این فایل صوتی خود هیپنوتیزم با استفاده از تکنیک های مختلف هیپنوتراپی پیشرفته به شما کمک می کند تغییرات مثبت در سطح ناخودآگاه ایجاد کنید تا بتوانید عزت نفس خودتان را به نحوی افزایش دهید تا کیفیت زندگی شما را به طرزی شگفت آور افزایش دهد.

به نقل از فیلسوف فقید ، افلاطون : نخستین و بالاترین پیروزی، تسلط بر خویش است.

Loader image

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای "برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه" شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

اکثرپکیج های خود هیپنوتیزم کابوک شامل سه تمرین عملی  می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

برای ورود به خلسه هیپنوتیزمی در تمام پیکج ها از یک کد شرطی مشترک استفاده شده است .

در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک ،با حدود 3 هفته تمرین کردن  شما شرطی می شود و برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده "هیپنوتیزم" یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر "امواج مغز(Brain wave)"صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه "امواج بتا"نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب "تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی" را حتما مطالعه نمایید.

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعید افشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

سطح فرکانسها

بتا . آلفا . تتا . دلتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

تاریخ انتشار

خرداد 1398

حجم مجموع فایلها

97 مگابایت

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  به هیچ عنوان نتیجه تمرینات را بعد از چند روز قضاوت نکنید
  همین که علایم تغییر را مشاهده کردید بسیار عالی هست
  توصیه یمکنم تمرین را به مدت 90 روز ادامه دهیدد حتی اگر بعد از چند هفته کاملا احساس کردید نتایج تثبیت شده و همه چیز عالی شده

 2. آواتار سعید

  سعید ( خریدار محصول )

  سلام. چند روزه که دارم فایل هیپنوتیزم افزایش عزت نفس رو گوش میدم و تاثیرگذاری بسیار عالی داره. اما تاثیرش بعد از چند ساعت از بین میره و هرچی دوختم پنبه میشه. و تا شب ممکنه اتفاقی بیفته و حالم بد بشه و خودخوری کنم و عزت نفس خودمو مثل خیلی وقتها کاملا تخریب کنم. با این وضع ادامه بدم فایده ای داره و نتیجه میگیرم؟ آیا اگه روزی 2 بار گوش کنم بهتر نیست؟ یا روزی یک بار کافیه؟

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سرکوب احساسات منجر به ایجاد عدم عزت نفس و عدم اعتماد به نفس می شود
  و بهترین پیشنهاد برای شما این دو پکیج است

 4. آواتار مهرشاد

  مهرشاد

  با سلام و وقت به خیر. به نظر شما مهم‌ترین دلیل سرکوب احساسات چیست و بهترین محصول برای جلوگیری از سرکوب احساسات و بروز احساسات سرکوب شده کدام محصول است؟

 5. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سابلیمینال مسیج این پکیج بروز رسانی شده به پنل کاربری خود بخش دانلودها مراجعه فرمایید و مجدد فایل سابلیمینال مسیج را دانلود کنید

 6. آواتار Mhdse

  Mhdse ( خریدار محصول )

  سلام من محصول عزت نفس رو در کنار محصول دیگه ای خریدم و استفاده می کردم چند روز ولی مجبور شدم بگذارم کنار.
  چون پکیج عزت نفس فایل سابلیمینال بی کیفیتی داره و صداهای ضبطی بسیار گنگ پخش میشه و اصلا شنیده نمیشه.
  و با توجه به راهنمای استفاده که حتما باید از سابلیمینال هم استفاده کنیم تا نتیجه کامل بگیریم من محصول رو کنار گذاشتم.
  در خواست به روز رسانی هم دادم چند بار ولی متاسفانه بیشتر از دوماه گذشته و اتفاق نیفتاد.

 7. آواتار رضا عبدی

  رضا عبدی ( خریدار محصول )

  پکیج خیلی خوبیه
  من راضیم

 8. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  سوالات خود راز طریق تیکت در پنل کاربری خودتان ارسال بفرمایید تا روانشناسان مرکز پاسخ گوی شما باشند

 9. آواتار somaieh

  somaieh ( خریدار محصول )

  با عرض سلام و وقت بخیر
  الان حدود 12 روز است که از محصول استفاده میکنم.
  روزای دو و سوم توی دست و پام احساس بی قراری میکردم و عصبی میشدم و نمیتونستم ادامه بدم تا اینکه به حالت عادی برگشتم و بدون مشکلی فایل رو استفاده کردم
  ولی دیشب هم دوباره حالت بی قراری و عصبی شدن اومد سراغم و نتونستم ادامه بدم؛ مشکل از چیه؟
  ممنن میشم پاسخ سوالم رو بدید و راهنماییم کنید

 10. آواتار Hipnooz

  Hipnooz ( خریدار محصول )

  سلام به تمام دوستان عزیز
  من ٧ روز که محصول رو در کنار پکیج اعتماد به نفس فوق‌العاده استفاده میکنم
  و تو مدت کم به خودباوری و خويشتن دوستی ووو خیلی خوبی دست پیدا کردم

 11. آواتار zhamidi7283480370

  zhamidi7283480370

  😍🧡

 12. آواتار zhamidi7283480370

  zhamidi7283480370

  بهترین فایل در زمینه عزت نفس، فوق العادست😍😍😍🧡

 13. آواتار Matinlord4@gmail.com

  Matinlord4@gmail.com

  خدای منان را سپاس بخاطر اینکه استاد آزاد همیشه به ما کمک کرده سال ها پیش با مطالعه ی کتاب فوق العاده ایشان و کتاب هیپنوتیزم و دنیای دوم ایشان و شنیدن فایل های رایگان و مقاله های ایشان تاثیر بی نهایتی در زندگی خود دیدم و امروز خدارو سپاس گذارم که استاد آزاد در هر زمینه ای از زندگی به ما کمک های لازم رو کردند و بی نهایت از ایشان سپاس گذارم و از خداوند برای ایشان عمر طولانی و پربرکت خواستارم باتشکر از مجموعه ی کابوک و استاد آزاد عزیز

 14. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  با شرایطی که شما تشریح کردید پکیج علبه بر خجالت گزینه بهتری میتونه برای شما باشه

 15. آواتار mui

  mui

  باسلام‌ من برای انجام کارهام‌ جسارت‌ کافی‌ رو‌ دارم‌ ولی‌ مدام‌ به‌ فکر‌ قضاوت‌ دیگران‌ هستم‌‌ و موقع‌ حرف‌ زدن‌
  با دیگران‌ یا هنگام‌ معامله‌ با و حتی‌ بعد از معامله‌ و حرف‌ زدن‌ دچار‌ تنش‌ میشم‌ و مدام‌ اون‌ صحنه‌ های‌
  قبلی‌ رو تو ذهنم‌ مرور‌ میکنم‌‌ همچنین‌ نمیتونم‌ ارتباط‌ چشمی‌ با افراد‌ برقرار‌ کنم‌ و وقتی‌ مستقیم‌ به‌
  چهره‌ افراد نگاه‌ میکنم‌ چشم‌ هام‌ پراشک‌ میشن‌ به‌ نظرتون‌ پکیج‌ خجالت‌ رو تهیه‌ کنم‌ یا‌ عزت‌ نفس
  خیلی‌ ممنون

 16. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  خدا را شاکریم که این پکیج توانسته رضایت شما را حاصل کند

 17. آواتار Hossein

  Hossein ( خریدار محصول )

  سلام خدمت شما از زمان استفاده آرامشم بیشتر شده و از هفته دوم اثراتش رو دیدم و حساسیتم نسبت به اتفاقات ناخوشایند کمتر شده و قدرت اقدام عمل من هم زیاد شده ممنونم ازتون

 18. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  عزت نفس یعنی اینکه خودتان را چگونه می‌بینید و چه تصوری از خودتان دارید یا بهتر بگوییم: عزت نفس یعنی اینکه خودتان را چقدر دوست می‌دارید و چقدر به خودتان روی خوش نشان می‌دهید
  اعتماد به نفس یعنی اینکه در تحقق هدف یا کاری خاص به توانمندی‌های خودتان باور و اطمینان داشته باشید

  تفاوت بین عزت نفس و اعتماد بنفس
  افرادِ دارای اعتماد بنفس بالا لزوما از عزت نفس بالا برخوردار نیستند. عزت نفس یعنی اینکه ارزش خودتان را چگونه ارزیابی می‌کنید. درواقع، عزت نفس، بنیانی احساسی محسوب می‌شود که تعیین‌کننده‌ی تفکر منطقی، نوع احساسات و طرز رفتار هر شخص است. اما اعتماد بنفس به باور فردی درمورد انجام کاری خاص یا دستیابی به اهداف دلخواه اشاره دارد.

  افرادی که از عزت نفس کافی برخوردارند، معمولا برای اینکه حس خوبی درباره‌ی خودشان داشته باشند، هیچ نیازی به پُست‌ومقام، شهرت یا پول احساس نمی‌کنند و به دستاویزهایی همچون مواد مخدر یا رفتارهای پرخطر متوسل نمی‌شوند. ازسوی‌دیگر، افراد دارای اعتماد بنفسِ زیاد حاضرند با چالش‌ها و مسئولیت‌های جدید روبه‌رو شوند. این افراد قادرند به مصاف موقعیت‌های دشوار بروند و در شکار فرصت‌ها تردیدی به خود راه نمی‌دهند.

  خلاصه اینکه عزت نفس یعنی ارزیابی احساس خودارزشی و از تجارب مثبت زندگی ریشه می‌گیرد و در خصوصیاتی مانند انعطاف‌پذیری، جسارت و احترام به خود و دیگران نمود می‌یابد. اما اعتماد بنفس یعنی اینکه فرد به توانمندی‌های فردیِ خود باور داشته باشد. اعتماد بنفس درنتیجه‌ی انجام موفقیت‌آمیز کاری خاص یا رویارویی پیروزمندانه با چالشی بخصوص شکل می‌گیرد و در خصوصیاتی مانند پذیرش مشتاقانه‌ی چالش‌ها، مسئولیت‌‌ها و فرصت‌های جدید نمود می‌یاب

 19. آواتار mui

  mui

  سلام وجه تمایز عزت‌نفس‌ و اعتماد به‌ نفس‌ در چیست

 20. آواتار Art

  Art ( خریدار محصول )

  و سوال دیگه ایی که در راستای سوال قبلی فراموش کردم بپرسم : آیا در حین تمرینات خودهیبنوتیزم چیزی شبیه به برون ریزی احساسی هم ممکنه اتفاق بیوفته؟ چون من از فایل استرس و اضطراب و وسواس فکری هم استفاده می کنم و دقیقا در هفته دوم دارم اضطراب های سنگینی رو تحمل می کنم …..

 21. آواتار Art

  Art ( خریدار محصول )

  سلام و درود

  من در حین تمرینات خیلی دچار پراکندگی فکری می شم البته الان تازه وارد هفته دوم تمرین شدم و این هجوم افکار مختلف در حین تمرین زیاد برام پیش می آد خواستم بپرسم آیا روندم اشتباهه ؟ یا اینکه مقاومت های ضمیرناخودآگاه منه؟ البته مدام سعی می کنم فکرم رو به تنفسم متمرکز کنم اما باز هم پرش افکار رو دارم …. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

 22. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  سلام و درود
  برای پیگیری مبلغ واریزی و خرید خود لطفا از طریق تلگرام به خط
  09129253519 پیام ارسال کنید
  یا اگر محصولی از سایت خرید کرده اید به دپارتمان مالی جهت رسیدگی تیکت بزنید
  با ایمیل شما دوره کتاب صوتی متافیزیک و پرورش نیروهای درون خریداری شده
  که این دوره فقط از طریق تلگرام ارایه شده است
  با شماره بالا در تلگرام ارتباط بگیرید لینک کانال این دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت

 23. آواتار رسول ناعمی

  رسول ناعمی

  با سلام بنده مبلغ ۲۰ هزار تومان رو برای ثبت نام دوره از طریق انتر تاریخ ۲۸ مرداد پرداخت کردم ولی برام پیامی از طرف شما نیامده واین ۲۰ تومان از حساب من کسر شده است ممنونم با سپاس از شما

 24. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  درود بر شما کاربر گرامی
  عزت نفس و اعتماد به نفس در عین حالی که مانند حلقه زنجیر به هم پیوسته است منتهی دو مقوله جداگانه است
  اگر توانمندی های زیادی داری و نتونستی از این توانایی ها در جای خودش درست و عالی استفاده کنی در زمینه اعتماد به نفس باید تلاش کنی
  اگر برای رسیدن به یک جایگاه هدف گذاری شده ذهنی
  احساس میکنی که باید از نظر روحی ،دانش ،موقعیت جتماعی و چیزهایی که باید داشته باشید تقویت شوید
  تمرین با فایل عزت نفس را به شما پیشنهاد میدهم
  حتی افرادی هستند که توی اعتماد به نفس هیچ مشکلی ندارند و برای توانایی هایی که ندارند مدعی بر دانش و توانمندی هستند ولی خود شخص بهتر میداند که این ادعا بلوفی بیش نیست
  این افراد هم با داشتن اعتماد به نفس کاذب نیاز دارند در زمینه عزت نفس قدرتمند شوند

 25. آواتار Sina

  Sina

  باسلام، بنده فایل افزایش اعتماد به نفس را تهیه کرده‌ام آیا نیازی به تهیه این محصول هست؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این محصولات به شما پیشنهاد میشود