تاریخ انتشار
20 خرداد 1398
تعداد بازدیدها
1324 بازدید
فروش
127 فروش
1.990.000ریال

افزایش امید و انگیزه به زندگی با هیپنوتیزم

با کمک خودهیپنوتیزم انگیزه های درونی خود را افزایش دهید.

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کارهایی که انجام داده اید، پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید. جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید. (مارک تواین)

 1. آیا هر روز صبح با بدنی بی حس و حال در رختخواب غلت میزنید و خود را در اتاقی بدون نور محبوس کرده اید؟
 2. هر بار با شنیدن اخبار و اوضاع و احوال اقتصادی جهان از دنبال کردن اهداف مالی تان باز می مانید و عقب نشینی میکنید؟
 3. اینقدر خسته حال و ناتوان شده اید که حوصله ی هیچ جمعی را ندارید و هیچ چیز شما را به خنده نمی اندازد؟ انگار خندیدن برایتان سخت شده است!!!
 4. آیا بدن خود را بجای ورزش و شادابی و نشاط حاصل از آن اسیر کشیدن پی در پی سیگار و نوشیدن انواع مشروبات الکی و مصرف مواد مخدر کرده اید تا شاید حالتان بهتر شود و زندگیتان به سمت درخشش و تکاپو برود؟
 5. اکنون که در این نقطه ایی ، گردش ایام و جهان را عبث میدانی و به فکر خودکشی افتاده ایی؟

و…

بی انگیزگی به طور کلی، نداشتن انرژی و محرک کافی برای انجام دادن هر کاری است. نداشتن انگیزه به خودی خود، مسئله حادی نیست اما اگر نادیده گرفته شود و برای درمان آن به گذشت زمان اکتفا کنید، مسئله پیچیده تر خواهد شد. بی انگیزه ام، خسته ام، حوصله هیچ کاری را ندارم، احساس می کنم افسرده ام، هیچ کس حتی پدر، مادر و همسرم مرا نمی فهمد و … اینها جملاتی است که هر روز شما از یک فرد بی انگیزه می شنوید.

خودانگیختگی نیز در نوع خود یک مورد پیچیده ایی است . زمانهایی وجود دارد که شما به سختی و دشواری از رختخواب جدا میشوید و حتی قادر نیستید لیست کارهایی را که باید انجام دهید را چک کنید و دوباره به همان رختخواب میچسبید. تمام نگرانی ها از همینجا آغاز میشود.

و سوال اینجاست چرا ما میتوانیم یک میلیون و یک سوال ، عذر ، بهانه و توجیه برای انجام ندادن آنها داشته باشیم؟ تمام اقدامات و انگیزه های ما بر مبنای انگیزه است که بعضی از آنها صدایشان بلندتر است ، حال هنر اینجاست که یاد بگیریم چگونه میزان صدا را به آن درجه ایی که نیاز داریم برسانیم و میزان حواس پرتی ها را کاهش دهیم .

احتمالاً به کمک نیاز دارید چیزی شبیه به یک محرک بیرونی تا به اندازه ی کافی متمرکز شوید تا همه ی کارهای کوچک و نصفه و نیمه به درستی انجام شود. یا شاید چیزی بزرگتر از این در ذهن خود دارید؟ و آیا اصلاً هدفی در زندگی شما وجود دارد که سعی در رسیدن به آن داشته باشید ولی از مسیر به هر نحوی خارج شده باشید؟

آیا شما تمایل دارید شروع به انجام کارهای نیمه تمام زندگی تان بکنید تا از این مسیر مه آلود و غبارگرفته رهایی یابید؟

آیا نبایستی انگیزه ایی عالی و قدرتمند برای به سرانجام رساندن پروژه های کوچک و بزرگ بدون از دست دادن علاقه ، هدر رفت انرژی یا پریشان احوالی داشته باشیم؟

در درون شما غول بزرگ “انگیزه” خفته است و فقط انتظار میکشد ، انتظار ضربه ایی هر چند کوچک از جانب شما!!!

انگیزه از ذهن ناخوداگاه شما می آید جای دیگری دنبالش نگردید! برای همین است که ما میدانیم آن را در چه سطحی از درون بیابیم و چطور به آن دسترسی پیدا کنیم. با این حال هنوز هم در حال یافتن خودمان به دور از اهداف روی هم جمع شده ی محقق نشده ی مان هستیم.

چیزی در درون ما وجود دارد که آوازی متفاوت میخواند. ما باید ذهن ناخودآگاه خود را بر اساس برنامه هایمان به منظور بارور کردن انگیزه ی مورد نیاز برای انجام کارهایمان حفظ کنیم. 

“خود هیپنوتیزم”سریع ترین و قابل اعتماد ترین راه را برای تغییر در نوع عادات فرسایشی و نابودگر و تفکر ناخودآگاه ما، و در نتیجه رفتار ما ارائه میدهد.

حال تصور کنید با گوش دادن و تمرین کردن با این فایل خودهیپنوتیزم چه تغییرات شگرف و شگفت انگیزی در شما و زندگیتان حاصل میشود:

 1. به راحتی و با اشتیاق میتوانید لیست کارهایی که را که باید انجام دهید را در ناخودگاه خود برنامه ریزی کنید.
 2. حفظ و نگهداشت انرژی ، علاقه و اشتیاق در خود و امور روزانه 
 3. خودانگیختگی و تهییج شدگی بالا برای ترسیم و بدست آوردن اهداف مهمتر و بیشتر 

خود هیپنوتیزم نوعی آرامش عمیق و خلاقانه است . این فایل خود انگیزشی برای کشف آن استعداد درونی و بالقوه ی شما که بسیار هم قدرتمند است طراحی شده تا شما بتوانید در زندگی تان با جسارت هر چه تمام اهدافی را تعیین کنید آنها را دنبال کنید و سپس به چنگ بیاورید البته با نیروی جادویی ناخودآگاه و با انگیزه ای که تا قبل از استفاده از این خود هیپنوتیزم در خود سراغ نداشتید . 

این فایل صوتی برای کمک به افزایش سطح انرژی ، انگیزه و بهبود عملکرد زندگی شماست . لازم به ذکر است که برای حصول نتایج واقعی و بی نظیر این پکیج تمرین منظم شرط اساسی است و به مدت حداقل یکماه و به صورت اید آل سه ماه گوش سپردن و تمرین نمودن با آن ضروریست زیرا هیپنوتیزم یک فرآیند زمان بر ولی با اثر فوق العاده ماندگار است که زندگی شما را متحول میکند. 

بروزرسانی در تاریخ :24 مهر 1399

هماهنگی با پکیج خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ای

تغییر فرکانسهای مجموعه برای کسب نتیجه بهتر

ویرایش فایلها و بالا بردن کیفیت مجموعه بر اساس فیدبک های کاربران و خریداران این مجموعه

Loader image

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای "برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه" شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

اکثرپکیج های خود هیپنوتیزم کابوک شامل سه تمرین عملی  می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

برای ورود به خلسه هیپنوتیزمی در تمام پیکج ها از یک کد شرطی مشترک استفاده شده است .

در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک ،با حدود 3 هفته تمرین کردن  شما شرطی می شود و برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده "هیپنوتیزم" یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر "امواج مغز(Brain wave)"صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه "امواج بتا"نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب "تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی" را حتما مطالعه نمایید.

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعید افشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

خرداد 1398

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

93 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

آخرین بروزرسانی

آبان 1399

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  زمانی که با پکیج خلسه عمیق و شرطی شدن پیشرفته تمرین می کنید یک کد شرطی در ناخوداگاه شما قرار میگیرد که با تکرار این کد در هر مرحله ای از خلسه باشید خلسه شما عمیق و عمیق تر می شود
  این کد شرطی در اکثر محصولات سایت قرار دارد که اگر کسی با پکیج خلسه عمیق تمرین کرده باشد با گوش کردن به این فایلها مراحل عمیق تری از خلسه را تجربه می کند

 2. آواتار مهرشاد

  مهرشاد

  با سلام و وقت به خیر. میشه لطفاً دقیق‌تر توضیح بدید که منظورتون از هماهنگی با “پکیج خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه‌ای” چیه؟ یعنی در صورت تهیه‌ی این محصول، نیازی نیست که “پکیج خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه‌ای” رو تهیه کنیم و همین محصول برای عمیق شدن در خلسه کفایت می‌کنه؟

 3. آواتار Hipnooz

  Hipnooz

  با سلام
  من این محصول رو تهیه کردم و بشدت نتیجه عالی گرفتم
  پیشنهاد میکنم محصولی هم برای انرژی جسمانی تولید کنید
  تا به کمک اون محصول همیشه در مدار بالایی انرژی باشیم
  خیلی ممنون بخاطر سایت فوق‌العاده تون🙏

 4. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز است

  به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

  1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

  و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید

  بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

  در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

  پس بهترین حالت تمرین مستمر و روزانه است

  2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

  و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام دهید

  توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

  اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

  فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

  **شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

 5. آواتار mui

  mui

  سلام‌ آیا‌ میشود‌ همزمان‌ از پکیج‌ خجالت‌ و تنبلی‌‌ و عزت‌ نفس‌ استفاده‌ کرد‌ و مشکلی‌ پیش‌ نمیاد

 6. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  محصولاتی که برای “افزایش” توانمندی ها طراحی شده هیچ تفاوتی نمی کند که کدام را در ابتدا گوش کنید
  ولی اگر محصولی داشتید که با موضوع “غلبه بر” طراحی شده
  بهتر است ابتدا بر مشکل غلبه کرد سپس برای توانمند سازی بیشتر گام بر داشت

 7. آواتار Samer

  Samer ( خریدار محصول )

  با سلام. اگر بخواهیم این محصول را با محصول “افزایش عزت نفس” در یک دوره گوش بدیم، و در روز این دو رو با فاصله کم گوش بدیم، بهتره اول کدام یک از این دو رو گوش بدیم؟

 8. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  درود و شادباش
  محصول برنامه ریزی شخصی را برای هر هدفی که نیاز داشته باشید از طریق هیپنوتیزم تحت تاثیر قرار دهید مفید است
  پکیج افزایش امید و انگیزه به زندگی با فرکانسهای تخصصی و جملات مهندسی شده و فوق العاده موثرتر است
  مطمئنا یک محصول تخصصی تاثیر بیشتر و مفید تری دارد برای یک هدف خاص

 9. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  درود و شادباش
  محصول برنامه ریزی شخصی را برای هر هدفی که نیاز داشته باشید از طریق هیپنوتیزم تحت تاثیر قرار دهید مفید است
  ولی این یک محصول تخصصی است با فرکانسهای تخصصی و جملات مهندسی شده و فوق العاده موثر
  دقیقا مانند یک خودروی آفرودی که برای رانندگی خارج از جاده طراحی شده ولی اکثر خودروها نیز توانایی رفتن به مسیر های خاکی یا شیب دار را دارند

 10. آواتار مهرشاد

  مهرشاد

  آیا به جای این محصول می توان از محصول خودهیپنوتیزم برنامه ریزی شخصی استفاده کرد؟

 11. آواتار MF

  MF

  با سلام، آیا به جای این محصول می توان از پکیج خودهیپنوتیزم برنامه ریزی شخصی استفاده کرد؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این محصولات به شما پیشنهاد میشود