تاریخ انتشار
14 اردیبهشت 1398
تعداد بازدیدها
3760 بازدید
فروش
210 فروش
1.990.000ریال

بازاریاب خلاق و افزایش جذب مشتری

خود هیپنوتیزم بازاریاب خلاق و افزایش جذب مشتری

( مدیر بازاریابی فوق العاده موفق)

اگر نیاز به جذب بازار و مشتریان جدید دارید 

اگر در شرکت یا سازمانی به عنوان مدیر بازاریابی مشغول به کار هستید 

اگر قصد دارید که کرسی مدیریت بازاریابی شرکت و سازمان خود را تصاحب کنید 

اگر در این آشفته بازار هر راهکار و خلاقیتی که به کار میبرید با گره ایی محکم و سنگی بزرگ روبرو میشوید 

اگر توانایی های ذهنی شما به توانایی های عملی و کاربردی شما در امر بازاریابی تبدیل نشده 

اگر ده ها دوره و همایش مدیران بازاریابی را پشت سر گذاشته اید ولی هنوز از عملکرد خود راضی نیستید 

یک پیشنهاد استثنایی و مهم برای شما دارم 

با خودهیپنوتیزم بارزترین و کارآمدترین مهارتها و تکنیکهای بازاریابی را در خود تقویت کنید!

این پکیج خود هیپنوتیزم ،مهارت های بالقوه شما را بالفعل میکند.!!!!!

فقط کافیست شک را کنار گذاشته و این  خود هیپنوتیزم بی نظیر را امتحان کنید .

مهمترین بخش هر کار و کسبی بطور قطع بازاریابی آن بخش است. در نتیجه بازاریاب حرفه ایی و موفق کسی است که در راستای نیاز مشتریان و جامعه ی هدف کاری را انجام دهد که منافع خودش و مشتری ، هر دو باهم در نظر گرفته شود.

 • آیا به این فکر کرده اید که در ایجاد و جذب مشتریان بالقوه و تبدیل ایشان به مشتریانی شیفته اثرگذارترین روش صرفاً خودهیپنوتیزم است؟
 • آیا قصد دارید با فروش بالا و یک روند صعودی تحت هر گونه شرایط اقتصادی با هر نوع کالا و خدماتی درآمد خالص و بهینه ی شرکت یا سازمان تان را افزایش دهید؟
 • آیا تمایل دارید به آسانی و با صرف کمترین استرس و انرژی به مدیریت برند، طرح برنامه‌ی استراتژیک، جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها مسلط شوید و بالاترین بهره وری را داشته باشید؟

هر کار و کسبی نیاز به دانش ، مهارت و تجربه دارد و اکثر افرادی که دوست دارند تبدیل به بازاریابانی موفق و قدرتمند شوند عموماً مداومت و استقامت در راه را کاری عبث می پندارند و بجای دید همه جانبه و جامعیت نگری ، بیشتر نزدیک بینی استراتژیک دارند یا تنها با سندروم محصول تلاش برای خالی کردن جیب مشتری را دارند.

مخاطبین و مشتریان شما جملگی آگاه و دانا هستند و با توجه به عصر اطلاعات هر محصول و کالایی که بخواهند بخرند بواسطه ی اینترنت تحقیقات خود را پیشتر انجام خواهند داد.

فروش در زمان حال به صورت خانه به خانه انجام میشود با توجه به مدرنیته شدن و روی خط بودن مردم از طریق اینترنت و وب سایت ها ، بسیار تمایل دارند سفارشات شان به صورت آنلاین با کمترین اتلاف وقت و هزینه اما با بالاترین کیفیت ( کیفیت = رضایت مشتری) است به دستشان برسد!

اما چقدر این کیفیت در پهنای باند اینترنتی و فروش های دیجیتالی محقق شده است؟

مشتریان از شما ارزش میخرند و شما برای اینکه ارزش آفرینی کنید باید ارزشمند باشید …

آری ارزشمند بودن شماست که اعتبار را امضای منش و روش تان میکند و برخود موثر و مناسب شماست که مشتریان مادام العمر برایتان بوجود می آورد.

پس همین الان از خود و از عمیق ترین لایه های وجودی تان شروع کرده ، به ضمیر ناخودآگاه تان رجوع کنید و نویسه های مخرب قبلی را با سناریوهای فوق العاده حرفه ایی و تخصصی که بر روی تک تک واژه های آن کارشناسان ما به تحقیق و پژوهش تدوین و کدگذاری کردند و آن را با تکنولوژیهای مطرح و روز دنیا در هم آمیخته اند تا تاثیر تلقینات آن ، محرک قسمت صنوبری مغزتان باشد را با این پکیج خودهیپنوتیزمی جایگزین کنید و از مزایای بی حد و حصر آن بهره مند گردید.

تصور کنید با تمرین منظم به این پکیج در زمینه ی اهدافتان چه ساختار قدرتمندی درون شما برای همیشه شکل میگیرد:

 • اولین اصل ، ایجاد و تقویت اعتماد به نفس است که غوغا میکند و در مبحث نابغه ی فروش در مورد آن توضیح داده شده است.
 • ایجاد یه شبکه ی ارتباطی اثر بخش و قدرتمند با انواع تیپ های شخصیتی که بسیار زیبا و ماهرانه در جذب آنها عمل کرده اید .
 • افزایش قدرت ارائه ی محصول و خدمات با یک سخنوری جاذب و رسانه ایی که میتواند ارتعاش کلام و نگاه شما را تا مدتها در ذهن مخاطب حک کند
 • بالابردن میزان درک و تفکر تحلیلی چرا که زیرساخت اصلی تدوین یک استراتژی بازاریابی اثربخش است. مدیریت خشم و استرس در برابر شرایط پر نوسان محیطی و خلق و خوی متفاوت مشتریان و حتی همکاران.

 

یک بازاریاب موفق خوب میداند که خلاقیت جزء جدایی ناپذیر این راه است زیرا به واسطه ی ایده های جالب و هیجان انگیزی که ارائه میدهد میتواند در امر فروش و بازاریابی موفق عمل کند ، در نتیجه قوه ی خلق کردن که در نهاد ضمیر ناخودآگاه شما و همه ی ما وجود دارد ولی اکثراً از آن بی خبر هستیم تنها توسط علم هیپنوتیزم واکاوی شده و قدرت ظهور و پرورش پیدا میکند و برای همیشه و در زمینه های مختلف زندگی اعم از کاری ، شخصی ، تحصیلی و پژوهشی متجلی میشود.

 و متاسفانه چون این علم فوق العاده کارا که به گفته ی استاد کابوک میتواند شما را به پانصد سال جلوتر بیندازد فقیر و محجور مانده است ، خیال میکنیم خلاق بودن در دستان افراد باهوش و معدودیست و از ما فرسنگها فاصله دارد و این یعنی عدم شناخت توانمندیها و استعدادهای درونی مان! 

 

هیپنوتیزم را غالباً به عنوان “هنر ارتباط و اجتناب از درگیری” توصیف می کنند. در نتیجه با چنین توصیفی از هیپنوتیزم می توان به راحتی برای فروش برتر استفاده کرد. حتی فروش خودتان در کمتر از 2 دقیقه !!!

با گوش دادن به طور منظم به این پکیج بی نظیر ، در نحوه ی تاثیرگذاری اولین برخورد ، قدرت کلام ، نگاه نافذ و در آخر فروش عالی ، پیشتاز باشید و حتی بجای موج سواری ، سازنده ی امواج در حیطه ی اشتیاق شغلی خود باشید.

این فایل صوتی شما را قادر میسازد تا اعتقادی راسخ و فهم جدیدی نسبت به هر محصول یا خدماتی که در حال فروش آن هستید ، پیدا کنید.خوهیپنوتیزم به شما کمک می کند تا این دانش را با اطمینان و اعتماد به نفس بیان کنید .

شما با استفاده از قدرت هیپنوتیزم و آزادسازی خلاقیت درونی خود، میتوانید بسیار الهام بخش و کاریزماتیک و البته خلاقانه تکنیک ها و تاکتیک های ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل فروش عالی را بکار گیرید ، آنها را از مشتری ناراضی به راضی و سپس شیفته تبدیل کنید. و طعم شیرین یک فروشنده ی جذاب و واقعاً بزرگ بودن را بچشید و از چالش های فروش لذت ببرید.

تعدادی از جملات موجود در این پکیج به قرار زیر است:

 1. استراتژی بازاریابی من بر اساس بازاریابی رابطه مندی و حفظ ارتباط موثر با مشتریان است.
 2. من دقت نظر ویژه ایی بر روی گزارش تحلیل بازار بررسی ، شناخت تحلیل بازار هدف ، رقبا و رفتار مصرفی مشتریانم دارم.
 3. تحلیل بازار دید وسیع و همه جانبه ایی درباره ی مشتریان هدف ، نیاز بازار ، رقبا و قوانین حاکم بر بازار به من میدهد.
 4. من با اندازه گیری بازار ، میزان خرید سالانه ی محصولات و خدماتم را توسط مشتریان محاسبه میکنم و اندازه ی بازار بالقوه ی کار و کسب خود را میسنجم.
 5. من در تحلیل رقبا کاملاً شفاف، جایگاه برند آنها در بازار، نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدها و نحوه ی خدمات رسانی به مشتریان بالقوه شان را تحت نظر میگیرم.
 6. من با تمرین و ممارست ، قدرت خلاقیتم را افزایش میدهم.
 7. من همیشهبدنبال یادگرفتن موضوعات و اصول مهم کاری و قواعد مهم بازاریابی و فروش هستم و سعی می کنم اطلاعاتم را بروز نگهدارم
 8. من همانند عقاب برای شکار فرصت های ناب بال گشوده ام
 9. من از پیاده روی و ورزش لذت میبرم و همیشه شرایط ورزش و تحرک جسمی برای من مهیا میشود.
 10. عزت نفس و اعتماد به نفس من همیشه بهترین فرصت ها را برای من وجود آورده.
Loader image

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای "برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه" شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

اکثرپکیج های خود هیپنوتیزم کابوک شامل سه تمرین عملی  می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

برای ورود به خلسه هیپنوتیزمی در تمام پیکج ها از یک کد شرطی مشترک استفاده شده است .

در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک ،با حدود 3 هفته تمرین کردن  شما شرطی می شود و برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده "هیپنوتیزم" یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر "امواج مغز(Brain wave)"صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه "امواج بتا"نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب "تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی" را حتما مطالعه نمایید.

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعید افشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

اردیبهشت 1398

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

95 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

 1. آواتار savvy

  savvy

  فقط 10 جلمه موجود در پکیج را با خود تکرار کنید و اثرش را به وضوح میبیند عالی است!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این محصولات به شما پیشنهاد میشود