نویسنده:
بازدید: 253 بازدید
recordings vs live hypnotherapy 1

تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی

 

آیا فایل های صوتی خود هیپنوتیزم به همان اندازه ارزشمند است که شخص به هیپنوتراپیست مراجعه کند؟

 خوب، اگر ازما که خود تولید کننده این فایلها هستیم میپرسید که می توانیم بگوییم سی دی ها و دانلود های خود هیپنوتیزم به هر حال بهتر است، اما این نادرست خواهد بود.

چراکه هر دو روش مزایا و معایب خاص خود را دارد.

هدف از این مقاله بررسی برخی از راه های اصولی در این باره و به شیوه ای بی طرفانه و اخلاقی است.

  •  مقرون به صرفه و در دسترس بودن

 جلسات خود هیپنوتیزم ضبط شده در KABOOK.IR ، به طور قابل توجهی ارزان تر از ملاقات با یک هیپنوتراپیست به طور حضوری و خصوصی است.

ما علاقه مندیم تا فایل های ضبط   شده ی خود هیپنوتیزم را بسیار مقرون به صرفه و با ارزشی بالاتر و والاتر از مباحث مالی آن در نظر بگیریم.

 البته این بدان معنا نیست که پرداخت هزینه برای جلسات با یک هیپنوتراپیست ارزش پولی ندارد،  اگر توان پرداخت مالی آنرا داشته باشید، با این حال برای بسیاری از مردم پرداخت هزینه های مالی در این زمینه می تواند قابل توجه و بالا باشد.

 یکی دیگر از مزیت های مهم جلسات خود هیپنوتیزم این است که توانایی گوش دادن به آنها را به عنوان یک دوست درفضای آرام و  حریم خصوصی خود یعنی خانه تان دارید.

در حالی که هنگام ملاقات با یک هیپنوتراپیست شما بجز پرداخت هزینه های راه هر بار باید حق ویزیت وی را نیز تقدیم نمایید.

درحالیکه ما همچنان مشتریانی داریم که هر بار تمایل  داشته باشند میتوانند به جلسات ما و یا حتی چند سال پس از اولین خرید فایلهای صوتی نیز آن ها را گوش فرا دهند برای هر چند باری که بخواهند.

 ما همچنین بروز رسانی های لازم را در ارتباط با فایل هایمان انجام میدهیم و به صورت رایگان جهت دانلود در اختیار پرتوجویان قرار میدهیم.

  •  فایلهای صوتی ما بلافاصله در دسترس است، هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید.

 اگر شما یک فایل صوتی خود هیپنوتیزم اختصاصی را سفارش دهید، بدیهی است که باید کمی صبور باشید، اما دیگر محصولات ما فورا در دسترس است.

 بنابراین در حال حاضر شما فقط با چند کلیک ساده در وبسایت KABOOK.IR  و با انتخاب بیش از 180 جلسه هیپنوتیزم (بزودی کلیه جلسات منتشر میشود) با کیفیت بالا میتوانید بهره مند شوید.

در مقابل این مزیت لازم بذکر است، اگر چه ما طیف گسترده ای از فایل های خود هیپنوتیزم را در موضوعات مختلف ارائه می دهیم، اما به سادگی نمی توانیم راه حل هایی برای هر موضوع بالقوه ای که مردم برای رفع و رجوع مسائل و مصائب شان به آن نیاز دارند، ارائه دهیم.

بیشتر بدانیم
فراتر از بیت بینورال

اگر موضوعی مد نظر شماست و در بین محصولاتمان نیست میتوانید طی پیشنهادی ارایه نمایید همچنین اگر محصولاتی به صورت عمومی مورد نیاز باشد و چندین درخواست داشته باشد در لیست فرآیند تحقیق و تولید قرار خواهد گرفت.

 اگر شما نیازمند جلسه ی اختصاصی با موضوع خاص باشید از طریق سفارش فایل خودهیپنوتیزم اختصاصیخودهیپنوتیزم اختصاصی میتوانید اقدام کنید.

برای تمام مسایل شخصی حتی اگر یک میلیارد فایل و محصولات متفاوت برای یک میلیون مسائل مختلف داشته باشیم، این کار همچنان انجام نشدنی است که ما بتوانیم برای همه افراد محصول صد در صد شخصی داشته باشیم مگر به صورت سفارش فایل اختصاصی .

 ما غالبا درخواست ها و سوالاتی را برای مسائل گوناگونی که مردم نیاز به کمک برای برطرف شدن آن دارند، دریافت می کنیم.

 زمان و تلاش بسیاری برای تولید فایل های خودهیپنوتیزم نیاز است چون حقیقتا خدمت رسانی از جنس اشاعه ی انرژی و سلامت روح طریقت ماست و به هرحال همیشه هم نمیتوان همه ی افراد را در رضایت کامل نگه داشت.ما فقط قادر به ارائه یک رویکرد جامع وعمومی برای شرایط متداول کنونی هستیم. در حالی که طبق نظرسنجی از بیش از 2150 نفر از مشتریان شیفته ی مان همه ی محصولات هنوز هم بسیار موثر و مفید فایده است.

ما برای ساخت و تولید هر فایل اختصاصی خودهیپنوتیزم باید کلماتی را که در هر ضبط استفاده می کنیم کاملا آگاهانه و کارشناسی شده طراحی نماییم تا از ایجاد پیش فرض های غیرقابل استفاده در ذهن شنونده جلوگیری کنیم.

 اگر شما نزد یک هیپنوتراپیست بروید، قطعا سوالاتی در مورد نحوه ی زندگی تان و جزئیات مربوط به مسائل موجود در ساختار آن باید ارائه دهید.

به همین ترتیب، می توانید انتظار داشته باشید درمان هایی را که مخصوص نیازهایتان هستند، دریافت کنید.

تعامل شخصی شاید یکی از مزایای اصلی کار کردن با یک هیپنوتراپیست باشد، در صورتیکه با فایلهای خودهیپنوتیزم این امر امکانپذیر نیست.

هیپنوتراپی بسیار بیشتر ازآنست که بتواند تنها بر مشکلات خاصی کار کند.

یک هیپنوتراپیست حرفه ای می تواند شخصیت شما را در نظر بگیرد و ازشما (هم در داخل و هم خارج از حالت هیپنوتیزم ) سوال بپرسد و در هر بازخوردی که ارائه می دهید، در حالی که نشانه های کلامی و غیر کلامی را مشاهده می کنید پاسخ دهد.

  • هیپنوتیزم به عنوان یک  فرآیند و روش اجرایی برای تغییر است.

هیپنوتراپیست خوب باید بداند که آنچه شما واقعا نیاز دارید کاملا متفاوت از آنچه شما فکر می کنید که به آن نیاز دارید است.

هنگامی که یک رابطه حرفه ای و اخلاقی و ارتباط برقرار می شود، هر دو طرف هیپنوتراپیست و مشتری می توانند با موفقیت به سمت و سوی رسیدن به هدفشان کار کنند.

اینها جملگی به عنوان بخشی از تعامل زنده بین مردم است.

 

بیشتر بدانیم
سیر تحول هیپنوتیزم از ابتدا تا کنون

تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی

 

ریشه یابی ساختارمشکلات ما که دلایل اصلی برای بروز احساسات و رفتارهای آسیب زا یا آسیب پذیر ماست برخی اوقات آنقدر عمیق است که نیاز به گذر زمان نسبتا طولاتی به همراه تمرین منظم و پرداختن به روند درمان کاملا صبورانه را دارد.

در برخی از ضبط های خود هیپنوتیزم ما از تکنیک های پیشرفته هیپنوتیزم برای کمک به رسیدگی به مسائل گذشته و محدود کردن باورها به صورت ایمن و مطمئن استفاده می کنیم.

برخی از افراد حتی ممکن است از یک رویکرد شناخته شده به عنوان هیپنوآنالیز استفاده کنند که یک نوع رگرسیون درمان است که به دنبال یافتن علت اصلی مشکل یا علامت (معمولا از دوران کودکی) و حل آن در ذهن است. با این حال، قابل توجه است که بسیاری از هیپنوتراپیست های ما برای این نوع کاربصورت درستی آموزش ندیده اند.

این نیز شکلی آهسته از هیپنوتراپی است که حتی می تواند بسیارهم گران باشد و هیچ تضمینی وجود ندارد که اثرکند.

گاهی اوقات به دنبال یافتن “علت ” یا “علتها ”  مانند اینست که در تعقیب یک گوزن وحشی در کوهستان باشید.

 اما اگر نیاز به کشف علت اصلی یک مشکل لازم شده باشد، بدون شک درمان از طریق یک هیپنوتراپیست حرفه ای بصورت حضوری نیز بهتر است ، البته که باید در این زمینه تجربه و تخصص لازم را داشته باشد.

  •  قانون تاثیرگذاری هیپنوتیزم

 هیپنوتیزم قطعا و بدون شک بسیار موثر و پایدار اثر می کند، زیرا مستقیما ضمیر ناخودآگاه “این بچه غول بیشعور ” را که هرآنچه بدان دیکته شود بدون تفکیک خوب از بد و درک از آگاهی را می پذیرد.

 هرگز قدرت پروگرامینگ ضمیر ناخودآگاه طی فرآیندهای هیپنوتیزم را زیر سؤال نبرید .

 همه هیپنوتراپیست ها از همین شیوه ی برنامه ریزی استفاده می کنند، حتی اگر کارشان عمدتا تحلیلی و عارضه یابی نوع رفتارهای ناهنجارباشد.

 پروگرامینگ به خوبی می تواند به شما کمک کند تا یک فرآیند اندیشه ی جدید یا عادت هنجار و موفقیت آمیز نویی را خلق کنید که بسیار ارزشمند و تاثیرگذار در زندگی پیش رویتان خواهد بود.

بیشتر بدانیم
هیپنوتیزم چیست و چگونه طبقه بندی میشود ؟

 علاوه بر این، اگر با هر هیپنوتراپیست صحبت کنید، او قانون تاثیر هیپنوتیزم  را نیز برای شما اینگونه تعریف خواهد کرد، یعنی: “هنگامی که توجه شما بر روی یک ایده مکررا متمرکز می شود، ذهن شما تمایل دارد خودش آنرا برای شما محقق کند و در معرض دید شما قرار دهد.”

 به همین دلیل است که فایلهای صوتی خود هیپنوتیزم می تواند بسیار قدرتمند باشد.

 هرچه بیشتر به گوش دادن برنامه ریزهای انجام  شده ی هیپنوتیزم بپردازید ، بیشتر احتمال دارد که پروگرامینگ در سطح ناخودآگاه  قرار گیرد.

در ضبط  فایلهای خود هیپنوتیزم های ما از انواع تکنیک های مبتنی بر پروگرامینگ درمان (علاوه بر روش های دیگر) از قبیل دستورات تعبیه شده مستقیم و غیر مستقیم، و پیشنهادات ترکیبی استفاده می کنند.

 از طریق تکرار مکرر و با استفاده ی منظم، نتایج این روش درمان می تواند طولانی مدت و واقعا موثر باشد.

 

همچنان در نظر داشته باشید که هیپنوتیزم یک روش درمانی مکمل است، نه جایگزین!  

با بررسی کردن انتخاب بهترین روش از میان فایلهای خودهیپنوتیزم یا مراجعه به یک هیپنوتراپیست متخصص متبحر، هیچ بعید نیست که شما تصور کنید عملکرد ما با این تفاسیر شاید بلااستفاده باشد یا اینکه نیازی به استفاده از هر دو حالت ( خودهیپنوتیزم یا هیپنوتراپیست حرفه ایی) نیست.

  • هیچ دلیلی وجود ندارد که هر دو روش را  نتوانید استفاده کنید!

در واقع، بسیاری از هیپنوتراپیست ها به مراجعه کنندگان خود گوش دادن به جلسات خودهیپنوتیزم را خلال فرآیند تکمیل و تقویت هر گونه درمان پیشنهاد میدهند ، حتی اگر صرفا برای دریافت آرامش عمیق باشد.

ما نیز به بسیاری از هیپنوتراپیست ها توصیه می کنیم که جلسات خود هیپنوتیزم را به مشتریان شان عرضه کنند ، نه لزوما به عنوان یک جایگزین برای درمان یا رقابت با کار همکاران هیپنوتراپیست کشورعزیزمان، بلکه برای تکمیل و بهبود روند درمان.

یکی دیگر از مزایای استفاده از خود هیپنوتیزم این است که اگر شما قصد ملاقات با یک هیپنوتراپیست را داشته باشید:

هر چه بیشتر خود هیپنوتیزم را تجربه کنید، به راحتی می توانید هیپنوتیزم را در حضور یک هیپنوتراپیست بدون موانع ذهنی در این زمینه نیزتجربه کنید.

 بنابراین، مطمئنا زمان و پول خود را با تمرین کردن با فایلهای خود هیپنوتیزم قبل از شروع کار با یک هیپنوتراپیست بدرستی و بجا هزینه کرده اید البته اگر قصد چنین کاری را برای خلق یک زندگی عالی و بینظیر دارید. چراکه همه چی از درون اتفاق می افتد.

  •  پس بهتر است نتیجه گیری مجدد بر روی این دو مورد به شرح ذیل داشته باشیم.

همانگونه که میدانید مزایا و معایبی در هر دو روش وجود دارد.

فایل های خود هیپنوتیزم از لحاظ قیمت گذاری ودردسترس بودن آسان و بی دغدغه با شفافیت کامل همراه با توضیحات کارشناسی شده و مکفی در وب سایت  kabook.ir  در اختیار شماست.

بیشتر بدانیم
آسترال پروجکشن و دستیابی به رکورد آکاشیک

ما همچنین بعضی از مزایای مهم درمانی را در فایل های صوتی مان که به طور مرتب توسط مراجعه کنندگان مان گوش فرا داده شده و اصرار به ممارست و پیگیری داشته است بررسی کرده ایم و نتایج این فرآیندها را بصورت شگفت آوری شاهد بوده ایم.

هیپنوتیزم حضوری و مراجعه به یک هیپنوتراپ زمانی بسیار مفید است که شما دلیل و علت مشکل را نمی دانید و یک روانشناس بالینی یا هیپنوتراپ می تواند به وسیله هیپنو آنالیز مشکل را شناسایی کند

ولی آنچه مهم هست حتی بعد از هیپنوتیزم شدن توسط پزشک کار تمام نیست و باید آموزش های مختصری ببینید و شما باید تمرینات هیپنوتیزم را در منزل انجام دهید تا پروسه درمان به صورت اصولی انجام شود

اگر نمی دانید که مشکل شما واقعا چیست می توانید یک جلسه مشاوره هیپنوتیزم با روانشناسان مرکز کابوک به صورت تلفنی داشته باشید یا با شخص استاد آزاد در این مورد مشاوره داشته باشید و بعد از شناسایی مشکل خود از پکیج های عمومی یا اختصاصی هیپنوتیزم استفاده کنید (برای گرفتن وقت مشاوره تلفنی  با شماره های مرکز کابوک تماس بگیرید 03136629280 – 3134514094 – 3134514093 – 09129253519)

 ما اطمینان می دهیم که جلسات تکنیکال هیپنوتیزم منتشر شده در سایت کابوک  تغییرات دائمی و پایدار برای طیف وسیعی از مسائل را ایجاد کند – و این ادعا توسط بسیاری از گواهینامه های بین المللی ما پشتیبانی و حمایت شده است.

با این حال، بدون شک این واقعیتی است که بسیاری  مزایای مهم در ملاقات با هیپنوتراپیست های حرفه ای وجود دارد به ویژه هنگامی که بحث مسائل خاص و عمیق ریشه دار در نوع رفتار شخص پیش می آید و نیاز به روانکاوی مدون میباشد.

اکثر موضوعات مورد نیاز به صورت عمومی و در پکیج های عمومی منتشر شده و در سایت قرار کرفته ولی می توانید برای درخواست های شخصی خود یا مواردی که در سایت وجود ندارد

به صورت اختصاصی سفارش یک جلسه هیپنوتیزم شخصی را از طریق لینک سفارش هیپنوتیزم اختصاصی برای ما ارسال کنید