تاریخ انتشار
1 آبان 1399
تعداد بازدیدها
10102 بازدید
فروش
841 فروش
5.890.000ریال٪11 تخفیف

پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا

پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا به انضمام تمرین ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژی های منفی

این پکیج شامل کلیه تمرینات هفت چاکرا است که در انتهای همین صفحه می توانید به توضیحات هر محصول به صورت جداگانه دسترسی پیدا کنید و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نمایید

آناتومی چاکراها

پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا با تمرینات قدرتمند این پکیج بسیار ساده است.

 

پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا
پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا

فایل راهنمای صوتی معرفی پکیج پاکسازی هفت چاکرا با صدای استاد آزاد
مدت زمان 32 دقیقه / مدرس : آزاد

جهت دانلود فایل  pdf معرفی چاکراها اینجا کلیک کنید

مرکز هیپنوتیزم کابوک یک راهنمای جامع برای توصیف بدن اتری یا انرژیک است (چاکراها و هاله ی انرژی). چه شما یک مبتدی تازه کار باشید چه یک دانش آموز، شفا دهنده

یا متخصص و کاوشگر روحانی، شما با دقت نظر در مقالات این وب سایت و مطالعه مطالب ارائه شده، به اطلاعات بسیار مفید و ارزنده ایی دست پیدا خواهید کرد.

با صدها مقاله ی رایگان، آموزش ها، منابع و مشخصه های محتوایی، حتی دانش آموزان و پرتوجویان جدید به تنهایی می توانند با استفاده از این وب سایت به کارشناسان درجه یک در این زمینه تبدیل شوند.

اصول اولیه را یاد بگیرید وعمیق تر به موضوعاتی از شفا، کشف و تحول خود بپردازید.

شاید شما درباره ی چاکراها بدانید چه از طریق مطالعه کردن چه از طریق جستارهایی که شنیده اید. به هر حال بهتر است بدانید هر کدام از ما سوای بدن فیزیکی و قابل لمس یک بدن انرژیک دیگری

هم که قابل لمس و دیدن نیست داریم!

شما می دانید که بدن یک سیستم پر انرژی است که از طریق آن نیروی حیات جریان می یابد. هفت چاکرای شما بخشی از این سیستم پر انرژی هستند آنها بخشی از بدن پر انرژی شما هستند

که شما را با بخش وسیع تر خودتان ارتباط می دهند یعنی جهان. در همان زمان روح بی نظیر تو اسرار محرمانه ی منحصر بفردی را در خود نگه میدارد.

هفت مرکز اصلی انرژی در نزدیکی شبکه ی گسترده ی عصب (از انتهای ستون فقرات تا تاج سر) از بدن فیزیکی واقع شده است.

احتمالا شما کنجکاو شدید و می خواهید در مورد چاکراهای تان، این نیروگاه های انرژی که باعث چرخیدن چرخ های زندگیست بیشتر بدانید.

و شاید شما دوست داشته باشید در مورد نحوه ی متعادل سازی و التیام بخشی بدن نامحسوس خود بدانید،

یا شاید می خواهید درباره ی ارتباط تان با جهان و همه آنچه که در اطراف شما و درون شماست مطلع باشید و شاید میخواهید دوباره کشف کنید و مجددا با روح منحصر به فرد و بی نظیری که در

درون عمیق ترین قسمت های بدن اتری شما زندگی می کند ارتباط برقرار کنید.

مهم نیست الان کجا هستید، کاوش در این وبسایت به شما کمک خواهد کرد که:

مسیر التیام و رشد معنوی تان را کشف کنید.

در مورد ماهیت وجودی تان بیشتر بدانید.

 قدرتی که با آن زندگی تان را اداره کنید، بدست آورید.

مسیرتان را برای دستیابی به هدف پیدا کنید.

هفت مرکز انرژی و آناتومی آن را در عمق بدن انرژیک تان بیابید.

تکنیک های قدرتمندی برای بهتر شدن از لحاظ احساسی، روحی – روانی و فیزیکی بدست بیاورید.

 در زمینه ی تحول اصولی انرژی برای الیتام گرفتن و بهبودی استادانه عمل کنید.

بدن انرژیک و نامحسوس را برای خود شفا دهی و تحول تحت کنترل تان در بیاورید.

 بینش و بصیرت نسبت به این انرژی های التیام و شفا دهنده داشته باشید.

تمرینات پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا مسیر زندگی شما را تغییر می دهد 

پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا
پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا

 

برای  اطلاعات بیشتری نسبت به خواص و توانایی های هر چاکرا به توضیحات تکمیلی آن در محصول هر چاکرا مراجعه شود 

این محصول شامل فایلهای زیر است که بصورت یک پکیج کامل در اختیار شما قرار می گیرد

1-فایل تمرین پاکسازی و تعالی چاکرای ریشه یا مولادراهارا چاکرا

2-فایل تمرین پاکسازی و تعالی  چاکرای خاجی یا  سوادهیستانا چاکرا

3-فایل تمرین پاکسازی و تعالی چاکرای خورشیدی یا مانی پورا چاکرا

4-فایل تمرین پاکسازی و تعالی چاکرای قلب  یا آناهاتا چاکرا

5-فایل تمرین پاکسازی و تعالی چاکرای گلو یا ویشودهی چاکرا

6-فایل تمرین پاکسازی و تعالی چاکرای چشم سوم یا پیشانی آجنا چاکرا

7-فایل تمرین پاکسازی و تعالی چاکرای تاج یا ساهاسرارا چاکرا

8- تمرین قدرتمند ایجاد هاله دفاعی یا رفع انرژی های منفی (باطل السحر)

 

چاکرا چیست؟ چگونه بر سلامتی جسمی و عاطفی شما تأثیر می گذارد؟

در زبان سانسکریت، کلمه “chakra” به معنای “گردک، دیسک” یا “چرخ” است و به مراکز انرژی در بدن شما اشاره دارد. این چرخ ها یا دیسک ها در حال چرخش انرژی مربوط به هر رشته  عصبی خاص و اندام های اصلی هستند. برای عملکرد بهتر بدن، چاکراها باید باز یا متعادل بمانند. اگر مسدود شوند، ممکن است علائم مشکلات جسمی یا عاطفی مربوط به یک چاکرای خاص را تجربه کنید.

هفت چاکرای اصلی در امتداد ستون فقرات شما قرار دارند. آنها از ریشه یا پایه ستون فقرات شما شروع می شوند و تا فرق سر گسترش پیدا می کنند. طبق گفته ها، برخی معتقدند که ما حداقل 114 چاکرای مختلف در بدن داریم. چاکراهایی که اغلب به آنها اشاره می شود همان 7 چاکرا اصلی هستند که در ادامه با جزئیات بیشتری آنها را بررسی خواهیم کرد.

پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا7 چاکرای اصلی کدامند؟

سیستم چاکرا به مراکز انرژی که در بدن مان داریم اشاره دارد. برخی می گویند 114 چاکرای مختلف وجود دارد، ولی هفت چاکرای اصلی وجود دارد که هرکدام در یک مکان خاص در امتداد ستون فقرات شما قرار دارند. هر یک از این هفت چاکرای اصلی دارای تعداد، نام، رنگ، ناحیه خاصی از ستون فقرات از ناحیه استخوان خاجی تا فرق سر و تمرکز مربوط به سلامتی/تمرکز سلامت هستند. بیایید هر یک را با دقت بیشتری بررسی کنیم.

1- چاکرا ریشه 
چاکرای ریشه یا Muladhara در پایه ستون فقرات شما قرار دارد. رنگ آن قرمز است. این چاکرا یک پایه یا یک اساس برای زندگی شما فراهم می کند، و به شما کمک می کند احساس متصل بودن به زمین کنید و بتوانید در برابر چالش ها مقاومت کنید. چاکرای ریشه شما مسئول احساس امنیت و ثبات شما است.

چاکرای ریشه ای مسدود شده می تواند به صورت مسائل و مشکلات جسمی مانند آرتروز، یبوست و مشکلات مثانه یا روده بزرگ یا از لحاظ عاطفی از طریق احساس عدم امنیت در امور مالی یا نیازهای اساسی و رفاه شما آشکار شود. وقتی در یک راستا و تراز باشد، هم از نظر جسمی و هم از نظر عاطفی احساس ثبات و امنیت خواهیم کرد. چاکرای جنسی(ساکرال یا خاجی)

2- چاکرای خاجی
چاکرای خاجی، یا Svadhisthana، درست زیر ناف شما قرار دارد و رنگ نارنجی است. این چاکرا مسئول مسائل جنسی و انرژی خلاقانه شما است. همچنین به نحوه ارتباط شما با احساسات و عواطف دیگران هم مرتبط است.

مشکلات مربوط به این چاکرا را می توان از طریق مشکلات مربوط به اندام ها و ارگان های مرتبط مانند عفونت های دستگاه ادراری، کمردرد و ناتوانی در بدن مشاهده کرد. از نظر احساسی، این چاکرا به احساس ارزشمندی و حتی به طور خاص تر، ارزش شخصی ما به پیرامون لذت، تمایلات جنسی و خلاقیت متصل و وصل است.

3- چاکرا خورشیدی
چاکرای شبکه خورشیدی یا Manipura(مانیپورا) در ناحیه معده شما قرار دارد و رنگ آن زرد است. چاکرا مسئول اعتماد به نفس و عزت نفس است و همچنین به شما کمک می کند تا زندگی را تحت کنترل خود داشته باشید.

4- چاکرا قلب
چاکرای قلب یا آناهاتا در نزدیکی قلب شما، در مرکز قفسه سینه قرار دارد و به رنگ آن سبز است. جای تعجب نیست که چاکرای قلب درباره توانایی ما برای دوست داشتن و ابراز دلسوزی باشد. انسداد در چاکرای قلب ما می تواند در سلامت جسمی ما از طریق مشکلات قلبی، آسم و مشکلات وزنی ظاهر شود. اما انسدادها اغلب با اقدامات و کارهای مردم حتی با وضوح بیشتری دیده می شوند.

 

افرادی که دچار انسدادهای چاکرای قلب هستند اغلب دیگران را به ضرر خودشان در اولویت قرار می دهند. این وسط هفت چاکرا است، بنابراین شکافی را بین چاکراهای بالا و پایین ما ایجاد می کند، و همچنین نشان دهنده توانایی ما در دوست داشتن و ارتباط با دیگران است. وقتی از همسویی و هم ترازی خارج شود، می تواند احساس تنهایی، ناامنی و گوشه گیری را بدهد.

5- چاکرا گلو
چاکرای گلو، Vishuddha یا ویشودهی، در سطح گلو شما قرار دارد و رنگ آن آبی است. این چاکرا با توانایی ما در برقراری ارتباط کلامی مرتبط است. همانطور که انتظار می رود، این چاکرا به توانایی ما در برقراری ارتباط کلامی مرتبط است. مشکلات صدا و گلو و همچنین هرگونه مشکلی در هر منطقه اطراف آن مانند دندان ها، لثه ها و دهان می تواند نشانگر انسداد باشد.

انسداد یا عدم انطباق را نیز می توان از طریق تسلط در مکالمات، شایعات، صحبت کردن بدون فکر و مشکل در گفتن نظرات خود مشاهده کرد. وقتی در یک راستا قرار می گیرید، با ترحم صحبت می کنید و گوش می دهید و هنگام صحبت کردن اعتماد به نفس پیدا می کنید زیرا می دانید با حرف های خود نسبت به خود صادق هستید.

6- چاکرا چشم سوم
چاکرای چشم سوم یا آجنا، بین چشمان شما قرار دارد. ,و رنگ آن نیلی است. می توانید از این چاکرا بخاطر غریزه شهود(تخیل) تشکر کنید. چرا که چشم سوم مسئول شهود است. همچنین به تخیل هم مرتبط است. انسداد در چاکرای سوم اغلب از طریق مشکلات گوارشی مانند زخم، سوزش معده، اختلالات خوردن و سو ء هاضمه احساس می شود. این چاکرای قدرت شخصی ما است. این به معنی عزت نفس و اعتماد به نفس ما است.

7- چاکرا تاج
چاکرای تاج یا (Sahasrara ساهاسرارا) در بالاترین قسمت سر شما قرار دارد. رنگ آن سفید یا بنفش است. ساهاسرارا شما نشان دهنده ارتباط معنوی شما با خودتان، دیگران و جهان است. همچنین در اهداف زندگی تان نقش دارد. از آنجا که این چاکرا از نظر فیزیکی روی سر قرار دارد، انسداد می تواند به صورت سردرد، مشکلات بینایی یا تمرکز و مشکلات شنوایی آشکار شود.

افرادی که در گوش دادن یا کردن به واقعیت مشکل دارند (کسانی که به نظر می رسند “همه چیز را می دانند”) یا کسانی که با شهود خود در ارتباط نیستند نیز ممکن است دچار مشکل و انسداد شوند. وقتی باز و در یک راستا قرار گرفته است، تصور می شود که مردم از شهود خود پیروی می کنند و می‌توانند تصویر بزرگتری را ببینند.

چاکرای فرق سر با هر چاکرای دیگری (و بنابراین هر عضوی در این سیستم) مرتبط است، و بنابراین نه تنها تمام آن اندامها بلکه مغز و سیستم عصبی ما را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. این چاکرا به عموان چاکرای روشنگری (فکری) محسوب می شود و نشان دهنده ارتباط ما با هدف و معنویت زندگی ماست. کسانی که دارای چاکرای فرق سر مسدود هستند ممکن است تنگ نظر، بدبین یا لجباز به نظر برسند. تصور می شود که هنگامی که این چاکرا باز است، به باز نگه داشتن سایر چاکراها کمک می کند و سعادت و روشنگری را برای فرد به ارمغان می آورد.

مسدود شدن یا عدم تعادل چاکرا یعنی چه؟

پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا
پاکسازی و رفع انسداد هفت چاکرا

دکتر دایان مالاسپینا(Diane Malaspina)، متخصص یوگا درمانی می گوید که ترجیح می دهد چاکراها را در عدم تعادل باشند تا اینکه مسدود باشند. او توضیح داد: “ممکن است جریان انرژی یا فعالیت بیش از حد انرژی در یک چاکرای کاهش پیدا کند که هر یک از آنها نتایج متفاوتی را نشان خواهند داد.” او گفت: وقتی انرژی در یک چاکرای کم می شود، برای بروز خصوصیات خاص مرتبط با آن چاکرا دچار مشکل خواهید شد.

مالاسپینا می گوید، وقتی چاكرا بیش از حد فعال باشد، این خصوصیات نیروی غالب در زندگی ان فرد می شوند. این فعالیت بیش از حد می تواند هم تأثیرات جسمی و هم عاطفی داشته باشد. به عنوان مثال، اولین چاکرا در مورد امنیت، بقا و بنیان زندگی ماست.

مالاسپینا می گوید، اگر این چاکرا کم کار باشد، می تواند به عنوان افسردگی و ناامنی در فرد ظاهر شود. اگر انرژی بیش از حد وجود داشته باشد، می تواند با بی پروایی بدون هیچ احتیاط و احتکاری نشان داده شود زیرا برای احساس امنیت به انرژی بیشتری نیاز دارید.

 

انسداد چاکراها چطور بر سلامت جسم و روح ما تاثیر می گذارد؟

براساس گفته های مالاسپینا، به طور کلی، محل قرارگیری چاکرای خارج از تعادل ممکن است قسمت هایی از بدنتان در نزدیکی آن چاکرا را تحت تأثیر قرار دهد. این شامل اندامها، استخوآنها، مفاصل و بافتهای نزدیک آن منطقه است. او می گوید، از نظر روانشناختی، عدم تعادل در چاکراها ممکن است باعث عدم تعادل عاطفی شود. این عدم تعادل ممکن است منجر به افزایش عصبانیت، غم، ترس یا بلاتکلیفی در فرد شود.

“گوادالوپ ترونز مربی یوگا و درمانگر روش ریکی، می گوید: “توجه به هر دو احساس روانی و فیزیولوژیکی مسئله مهمی است زیرا آنها می توانند یکدیگر را آگاه کنند و علت اصلی مشکل را کشف کنند. به گفته ترونز، استرس بیش از حد (از نظر جسمی یا روحی) ممکن است باعث عدم تعادل یک یا چند چاکرا شود.

او می گوید: “عادات شخصی مانند همراستایی فیزیکی یا حالت بدنی بد، خوردن غذای ناسالم یا رفتار خود آسیب رسان ممکن است باعث عدم تعادل چاکرا شود.” او همچنین گفت که عدم تعادل طولانی مدت ممکن است منجر به بیماری ها و ناخوشی ها و مشکلات جسمی، مشکلات اسکلتی عضلانی و مشکلات سلامت روان مانند افسردگی یا اضطراب شود.

نحوه باز کردن چاکراها
طبق گفته مالاسپینا، یک راه حل عالی برای برقرای تعادل در چاکرا، ایجاد هماهنگی در بدن از طریق موارد زیر است:

حرکات یوگا
تمرین های تنفس برای افزایش جریان انرژی
مراقبه برای پاکسازی ذهن
تغذیه صحیح

در این پکیج روش های ترکیبی و ایده آلی در کنار هم قرار گرفته تا بتواند پاکسازیو تعادل چاکراها و با دامه تمرینات تعالی چاکراها را بدست بیاورید 

این پکیج بر اساس تمرینات پرانا،فرکانسهای مغزی،جملات تاکیدای و زیر آستانه و تکنیک های قدرتمند خودهیپنوتیزم استفاده شده است

چاکرا ریشه
چاکرای ریشه ای چاکرای پایه است و اساس زندگی شما را منعکس می کند. به گفته ترونز، حرکت درخت یا هر حرکات ایجاد تعادل، مانند کوه یا جنگجو، برای ایجاد یک رابطه قوی تر با پایه بدن تان عالی هستند.
چگونه چاکراها را فعال کنیم

چاکرای خاجی
چاکرای جنسی (ساکرال یا خاجی) با ناحیه تولید مثل ما مرتبط است و مسئول خلاقیت و احساسات ماست. ترونز می گوید حرکاتی که لگن شما را تقویت می کنند، یعنی جایی که چاکرای جنسی قرار دارد، مانند حرکت پل یا بازکننده های عمیق مفصل ران مانند حرکت شاه کبوتر یا حرکت مارمولک، برای تقویت چاکرای جنسی شما عالی هستند.

چاکرا خورشیدی
چاکرای شبکه خورشیدی در مورد آتش (انرژی) درونی شماست و در اطراف هسته شما قرار دارد. به همین دلیل ترونز می گوید حرکت های تقویت کننده اصلی یوگا، مانند حرکت قایق یا مثلث، برای گرم کردن عضلات شکم و ایجاد تعادل بیشتر در این چاکرا عالی هستند.

چاکرای قلب
طبق گفته ترونز، چاکرای قلب تان نقطه ادغام بین چاکراهای پایین و چاکراهای بالاتر است. او می گوید: “این چاکرا نشان دهنده توانایی ما در برقراری ارتباط عمیقتر خودمان با دیگران است.” او برای رفع انسداد این چاکرا ،حرکات بازکننده قلب را توصیه می کند، مانند حرکت شتر یا چرخ.

او همچنین حرکت صورت گاو و جنگجو فروتن را توصیه می کند، که به باز کردن قفسه سینه، شانه ها و بازوها کمک می کند تا بتوانید دیگران را به طور کامل در آغوش بگیرید.

چاکرا گلو
چاکرای گلو مرکز ارتباطی شماست. به گفته ترونز، حرکات گاو آهن و ماهی حرکات خوبی برای باز کردن چاکرای گلو هستند. هر دو به باز شدن دو طرف پشت و جلو گردن جایی که چاکرای گلو در آن قرار دارد کمک می کنند.

چاکرای چشم سوم
چاکرای چشم سوم بر اساس توانایی شما برای ورود واقعیت های جدید به زندگیتان از طریق رویاپردازی احتمالات مختلف است. برای این کار ترونز حرکت هایی را پیشنهاد می کند که شامل اتصال نزدیک بالاتنه و پایین تنه شما باشد. طبق گفته ترونز، ژست هایی مانند ایستاده خم شدن یا Folded Eagle برای چشم سوم عالی هستند.

“در این حالات، خود برتر ما، که توسط بالاتنه ما نشان داده می شود، با قسمتهای ریشه دار بدن یعنی پاها ارتباط برقرار می کند تا بتوانیم یک رویا را به یک واقعیت جسمانی تبدیل کنیم.”

چاکرای تاج
چاکرای تاج بر ارتباط شما با خود برتر شما حکمرانی می کند. به همین دلیل ترونز حرکت شاواسانا (حالت مرده) یا حرکت جسد را پیشنهاد می کند که بعد از تمام ژست های یوگا ظاهر می شوند. ترونز می گوید، این حالت با اتصال شما به خود ابدیتان، روح تان و یادآوری اینکه از کجا آمده اید و به کجا می روید به تقویت چاکرای تاج شما کمک می کند.

 

این پکیج قدرتمند بهترین روش برای ایجاد توازن بین چاکرا هاست و از تمرینات آن در صدها مورد درمانی می توان استفاده استفاده کرد که توصیه می شود زیر نظر مدرسین یوگا نظم و نوع تمرینات را فرا بگیرید 

بهترین تمرین بدون استاد و آموزش قبلی، استفاده منظم از تمام تمرینات این پکیج به صورت منظم و متعادل می باشد ولی برای باز کردن یک چاکرای خاص یا برطرف کردن یک مشکل خاص به صورت تخصصی نیاز به دانش تخصصی آن دارد.

روش توصیه شده برای تمرین

هر چاکرا دو تمرین دارد
یکی پاکسازی و دومی پروگرام و برنامه ریز
برای ایجاد یک نظم و ارتباط انرژیک بین چاکراها توصیه میشود
به ترتیب روزهای هفته
هر روز یک چاکرا صبح بعد از بیدار شدن یا شب حدود یک ساعت قبل از خواب( برای گرفتن بهترین نتیجه از تمرین در تخت خواب و خوابیدن همان لحظه بعد از تمرین اجتناب کنید)
فایل اول پاکسازی چاکرا تمرین شود
فایل پاکسازی به صورت خوابیده یا نشسته روی یک کاناپه در حالت سکون و روزی یک بار تمرین شود و در صورت داشتم وقت آزاد می توانید همان فایل را دو بار در روز تمرین کنید
توصیه می شود تمرین تنفس همراه هر چاکرا کامل اجرا شود
فایلهای پاکسازی چاکرا بر خلاف پکیج های خود هیپنوتیزم توصیه می شود که در کل فرایند مراقبه آگاه به بدن و تنفس خود باشید و به ذهن اجازه فرار از تمرین و ورود به خواب داده نشود.

فایل پروگرام و برنامه ریز ،روزی حداقل یک بار و حداکثر سه مرتبه با صدای ملایم و توسط هدفون یا هندزفری هنگام کار یا ورزش یا هرنوع فعالیت و توصیه میشود حتما در حالت سکون هم هر زمان فرصت کافی داشتید تمرین شود توصیه برای اینکه کدام تمرین و کدام چاکرا در چه روزی انجام شود

شنبه:  چاکرای ریشه
یکشنبه: چارای خاجی
دوشنبه: چاکرای خورشیدی
سه‌شنبه: چاکرای قلب
چهارشنبه : چاکرای گلو
پنجشنبه: چاکرای چشم سوم
جمعه : چاکرای تاج

تمرین هاله دفاعی در صورت داشتن زمان تمرین کافی به مدت یک هفته روزی یک بار و در زمان نیاز به تقویت هاله دفاعی  و پاکسازی چاکراها داشتید یک مرتبه تمرین کنید

 مهم

اگر مشکل جدی در انرژیهای خود دارید و احساس میکنید توسط عامل بیرونی یا انرژی بیرونی زندگی شما تحت تاثیر قرار گرفته.
به مدت حداقل 21 روز روزی یک بار با فایل هاله محافظ و دفع انرژیهای منفی کار کنید و بعد تمرین با فایلهای پاکسازی را شروع کنید.

تمرینات پاکسازی چاکرا ها مانند خوراک و غذای روح است و باید تا زمان رسیدن به یک تعادل انرژی و کسب شرایط خوب زندگی ادامه دهید.
در بعضی افراد بعد از یک هفته تمرین نتایج مثبت ایجاد می شود و در بعضی بعد از چند هفته علایم و نتایج تمرینات آشکار می شود.

مهم این است که غذای روح مانند غذای جسم همیشه لازم است و از طرق مختلف مانند انواع مراقبه ،خودهیپنوتیزم،گفتگوهای پر انرژی،سفر در طبیعت،ورزش و… کسب می شود
ولی این پکیج به صورت فشرده و با فرکانسهای تخصصی همان کار را در زمان کوتاه تری در روح و روان شما ایجاد میکند.
پس این مهم را بدانید غذای روح تا پایان عمر لازمه حیات و زندگی پر انرژی شماست

شما می توانید در صورت نیاز به اطلاعات تخصصی برای درمان های خاص یا فرایند پاکسازی چاکرای خاص با این محصول ، وقت مشاوره با استاد آزاد بگیرید 

03134514094 -03134514093 – 03136629280 – 09129253519

مرکز هیپنوتیزم کابوک 

هفت تمرین برای رفع انسداد و پاکسازی چاکراها طراحی کرده که در لیست میتوانید به هر کدام به صورت جداگانه دسترسی داشته باشید

میتوانید به صورت یک پکیج کامل کلیه تمرینات چاکراها را یک جا تهیه کنید"پکیج کامل تمرینات پاکسازی چاکراها و ایجاد هاله دفاعی"

یا از طریق لینکهای زیر به صورت تک درس مواردی که نیاز دارید را تهیه کنید

1- پاکسازی چاکرای ریشه

2- پاکسازی چاکرای خاجی

3- پاکسازی چاکرای خورشیدی

4- پاکسازی چاکرای قلب

5- پاکسازی چاکرای گلو

6- پاکسازی چاکرای چشم سوم

7-  پاکسازی چاکرای تاج

و تمرین بی نظیر رفع انرژی های منفی (ابطال سحر) و ایجاد هاله دفاعی

8-  ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

هر پکیج چاکرا شامل دو تمرین است.

تمرین اول: یک تمرین 20 دقیقه ای با عنوان "رفع انسداد و پاکسازی چاکرا" است ، این تمرین با ارتعاشات سطح تتا و دلتا باعت ایجاد گردش و حرکت موزون انرژی در بین چاکرای مربوطه و چاکرای سطح بالا و چاکرای سطح پایین می شود.

دو مورد مهم و مستثنی: برای چاکرای ریشه (مولادهارا چاکرا) که فقط با چاکرای سطح بالا در ارتباط است و استثنای بعدی برای چاکرای تاج (ساهاسرارا چاکرا) که فقط با چاکرای سطح پایین ارتباط برقرار می کند.

این تمرین باید درحالت لوتوس (چهار زانو نشستن مخصوص یوگا) یا خوابیده انجام شود چون فرکانسهای به کار رفته در این تمرین تا سطوح دلتا می تواند فرکانسهای مغز را تحت تاثیر و ارتعاش قرار دهد و بهتر است زمانی این تمرین انجام شود که بدن کاملا وانهاده باشد و نیاز به تمرکز یا انجام دادن کاری که پیش از آن ذهن تان را درگیر کرده است نداشته باشید.

تمرین دوم :مدت زمان این تمرین نیز 20 دقیقه است و به نام "پروگرام و جملات برنامه ریز ناخودگاه" نام دارد.

در این تمرین که بصورت تکنیکال پروگرام و برین سینک تهیه شده است با جملات هدایت کننده و برنامه ریز ضمیر ناخودآگاه ، روش و آینده ای برنامه ریزی شده را در اختیار پرتوجو قرار میدهد تا بتواند به نتایج مورد دلخواه خود دست بیابد.

این تمرین را میتوان در هنگام  کار و انجام فعالیت های روزانه یک الی سه مرتبه در روز گوش کرد.

به دلیل طراحی چند لایه ایی فایلها و استفاده از تکنولوژی سه بعدی اصوات ، توصیه می شود فایلها را با هدفون یا هندزفری استریو گوش کنید

چاکراها (مراکز انرژی) و مراکز هفتگانه ی قدرتمند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای "چرخ" است.

چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود ۷۲۰۰۰ نادی در کالبد انسان وجود دارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار گرفته اند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. چاکراها دوار هستند.

چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می کنند و به آنها انرژی می دهند. چاکراهای اصلی مانند نیروگاهی هستند که اگر به خوبی کار نکنند، اعضای حیاتی بدن انسان ضعیف یا بیمار می شوند، زیرا برای درست کار کردن انرژی کافی را ندارند.

در شرق آنها را به نیلوفر آبی تشبیه کرده اند؛ دایره ای که گلبرگ ها آن را احاطه کرده اند.

بدن ما شامل انرژی های مثبت و منفی است. سمت راست بدن حاوی انرژی مثبت و سمت چپ بدن حاوی انرژی منفی است. این انرژی ها بر مسیر چرخشی چاکراها نیز تاثیر می گذارند. به نظر می رسد هر چاکرا نام و رنگ به خصوصی نیز دارد که به طور مارپیچ از مرکز آن به سمت بیرون در حرکت است و به یکی از رنگ های رنگین کمان مربوط می شود. هزاران سال است که چاکراها در شرق شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند.

هفت چاکرا

۱- چاکرای ریشه: در پایین ستون فقرات قرار دارد و رنگش قرمز است.

۲- چاکرای خاجی: در پشت و تقریبا پنج سانتیمتری زیر ناف قرار دارد و رنگ آن نارنجی است.

۳- چاکرا خورشیدی: چهار انگشت بالاتر از ناف است. به آن گوهر ناف می گویند و رنگش زرد است.

۴- چاکرا قلب: در مرکز سینه و در امتداد قلب قرار دارد و رنگ آن سبز است.

۵- چاکرا گلو: در سطح گلو قرار گرفته است و رنگ آن آبی است.

۶- چاکرا چشم سوم (پیشانی): در پیشانی و بین دو ابرو قرار دارد و به رنگ نیلی است.

۷- چاکرا تاج سر: در بالاترین قسمت سر قرار دارد و قوی ترین ارتعاشات انرژی بدن را زیر نظر دارد که رنگ آن بنفش است.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادیی یا تکنیکال مسیج قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی پیام های زیر آستانه، بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال مسیج در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال پروگرام در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

شما می توانید با مطالعه ی بخش های هر چاکرا یک یا چند تمرین پاکسازی را تهیه کنید یا اینکه کل پکیج را تهیه و تمرین را شروع کنید.

اگر کل پکیج را تهیه نمودید به شرح ذیل تمرین کنید:

بر اساس اسامی هفته از چاکرای ریشه اولین روز هفته و تا چاکرای تاج که آخرین روز هفته میشود تقسیم بندی کنید،

فایل رفع انسداد چاکرا که فایل شماره یک هست را یک مرتبه ترجیحا صبح دم قبل از شروع فعالیت های روزانه گوش کنید،

و فایل دوم همان چاکرا در طول روز و هنگام کار کردن یک تا سه مرتبه گوش کنید،

جملات زیر آستانه که در فایل دوم لحاظ شده است "شرایط عمومی" رسیدن به انرژی های مطلوب آن چاکرا را برنامه ریزی می کند و سطح تعالی و رسیدن به انرژی های بالای روحی را برای شما فراهم می نماید.

و اگر به صورت تک محصولی و متمرکز روی یک چاکرا قصد تمرین دارید به همین صورت، هفت روز هفته را روی یک فایل تمرین کنید.

رسیدن به نتیجه : 

در افراد مختلف متفاوت است ولی توصیه می شود هر چاکرا حداقل به مدت 30 روز تمرین شود که نتایج عالی آن را تا پایان عمر در زندگی خود همراه داشته باشید.

با اینکه افراد زیادی اذعان داشته اند که در مدت زمان کمتری شرایط بهبودی و گردش انرژی را در چاکراهای خود احساس کردند و افرادی هم نیاز هست که به صورت متمرکز به بمدت حداقل سه ماه ، یک تمرین را ادامه دهند تا به نتیجه برسند. زیرا حصول نتایج بسته به شرایط روحی و جسمانی افراد ، روی هر شخص متفاوت است.

با پاکسازی چاکرا ها و گردش منظم انرژی بین نادی های هر چاکرا کلیه ی شرایط زندگی شما بهینه سازی شده و در یک کلام میتوان گفت از زندگی خود لذت فراوان خواهید برد چرا که :

نیازهای جسمی و جنسی شما متعادل خواهد شد.

سلامتی جسم و روح شما بسیار عالی در یک چرخه طبیعی قرار خواهد گرفت.

قدرت روحی و شجاعت شما و حس ریسک پذیری شما افزایش می یابد.

شما مهر و عشق را با تمام وجود در قلب خود احساس می کنید و از هر گونه رنجشی که وجود شما را آزرده کرده رها خواهید شد.

کلام و ارتعاش صحبت کردن شما در حالت عالی و تاثیر گذار خواهد بود.

دریافت های فراروان و حس ششم خود را تقویت می کنید.

ارتباط با خالق و دریافت حس آرامش ار زندگی همیشه در وجود شما خواهد بود.

با پاکسازی چاکراها شما :

به راحتی کسب درآمد می کنید و چیزی به نام "نمیتوانم" در کالبد وجودی شما حتم به یقین حذف خواهد شد.

به راحتی عشق را جذب می کنید یا زائده ها و حضایض روحی و  احساسی را از وجود خود رها می کنید

همه ی اتفاقات خوب به سمت شما جذب می شود.

خوش شانس بودن دیگر برای شما یک اتفاق نخواهد بود بلکه یک الزام و هدف است که باید سر راه شما قرار بگیرد.

در یک کلام اگر گردش انرژی در وجود شما نرمال باشد و چاکراهای شما در وضعیت تعادل قرار گرفته باشد شما طعم خوب زندگی را خواهید چشید.

و اگر سطح انرژی خود را بالا برید و انرژی چاکراهای خود را متعالی کنید شما بر تمام امور زندگی خود غالب خواهید شد و  فردی با ویژگی ها و مشخصه های تاثیر گذار می شوید.

چرا که نیروهای فرا روان و متافیزیک در تمام امور یک قدرت اضافه و شارژ حیاتی بی نظیری را در اختیار شما قرار میدهد.

این پکیج برای اشخاصی توصیه میشود که درگیر بیماری های روحی یا تنش های زیادی هستند.

اگر در حال حاضر بیماری روحی خاصی در روان شما وجود دارد و موجب رنجش شما میشود توصیه میشود

حتما این پکیج را تهیه کنید و قبل از شروع به کار کردن روی تک تک چاکراها

به وسیطه تمرین 35 دقیقه ای خود هیپنوتیزم ایجاد هاله ی دفاعی شرایط را برای تمرین پاکسازی مهیا کنید

و بعد از شروع به پاکسازی چاکرا ها به صورت دو روز در میان یک مرتبه هاله ی دفاعی را قدرتمند کنید و این فرآیند را حداقل به مدت 3 ماه انجام دهید

در تمرین هاله ی دفاعی که یک خودهیپنوتیزم بسیار قوی است با ارتعاش در سطح فرکانس دلتا باعث می شود که هرگونه انرژی منفی که در وجود شما است تخلیه شود و با دستورات مستقیم هیپنوتیزم ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود برای دفع هر نوع فعالیت مخرب و مضر روحی به واسطه امواج منفی

و به وسیله دستورات عامرانه در حالت هیپنوتیزم  هاله ای قدرتمند برای جلوگیری از امواج منفی ایجاد می نماید که شما را در برابر نیروهای شرور و منفی محافظت میکند.

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

فایلهای موجود

15 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا . تتا . دلتا

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

تاریخ انتشار

آذر 1397

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

حجم مجموع فایلها

453 مگابایت

Brain Sync

برین سینک دارد

گارانتی

طبق قوانین گارانتی

راهنمای استفاده

راهنمای صوتی و pdf دارد

آخرین بروزرسانی

آبان 1399

 1. آواتار savvy

  savvy

  سلام دوره جامع و کاملی هست فقط یک سوال محصول پاکسازی چاکرا ها در دوره برونفکنی هست یا به صورت جداگانه باید خربداری شود؟

 2. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  این پکیج عملا به اندازه تمامی تمرینات خود هیپنوتیزم سایت موثر و قدرتمند است
  و توازن چاکراها کلیه علایم منفی و ضعف های روحی را بهبود می بخشد

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  مجموعه تمرینات پاکسازی چاکراها را توصیه میکنم یک مدت انجام بدهید تا توازن چاکراها ایجاد شود
  و بعد تمرینات خود هیپنوتریم ا انجام دهید
  البته تمرینات هخخودهیپنوتیزم نیز به پیش تمرین چاکرا ندارد ولی اگر این تمرینات را انجام بدهید تاثیر گیری بسیار بهتر می شود

 4. آواتار مهرشاد

  مهرشاد ( خریدار محصول )

  سلام. آیا برای خوشبخت شدن و احساس خوشبختی کردن، استفاده از همین محصول کافیه یا باید از محصول دیگه‌ای استفاده کرد؟

 5. آواتار مهرشاد

  مهرشاد ( خریدار محصول )

  سلام. به نظرتون بین تمرین با این پکیج و تمرین با پکیج‌های «خودهیپنوتیزم» باید تمرین با کدوم رو در اولویت قرار داد؟

 6. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  پکیج فایل راهنما و پشتیبانی دارد
  هر سوالی در مورد نحوه تمرین داشته باشید و بعد از مطالعه فایل راهنما متوجه آن نشده باشید نیز توسط پشتیبانها پاسخ داده می شود

 7. آواتار مهراب

  مهراب

  سلام من اصلا نفهمیدم چجوری باید از محصول استفاده کرد برا همینم چند روزه میخام سفارش بدم ولی میترسم درست نتونم ازش استفاده کاملو ببرم میشه از 0 تا ۱۰۰ استفاده‌رو بهم بگین که نتیجه عالی داشته باشه برام. ممنون

 8. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  تمرینات را با حداقل فشار دم و بازدم انجام دهید

 9. آواتار Amir Ebrahimi

  Amir Ebrahimi ( خریدار محصول )

  سلام و خسته نباشید من پکیج رو تهیه کردم اما بخاطر جراحی ریه ای که داشتم تمرین های تنفسی بشدت ریه من رو اذیت میکنه و فاصله بازدم تا دم مجدد بشدت برام آزار دهندس حین این فاصله تنفس مجدد مشکلی نداره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 10. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  خواب در بین تمرینات مشکلی ایجاد نمی کند چون با عمیق شدن خلسه حسی که شما تجربه میکنید شبیه خواب طبیعی هست در صورتی که این علایم خلسه عمیق هست
  برای جلوگیری از ورود به این حالت از ابتدای تمرین تا انتهای تمرین تنفی،حبس دم و بازدم را انجام دهید
  این کار باعث می شود که در طول تمرین بر تنفس خود آگاه باشید و خلسه شما در مرحله آگاهی باقی بماند

 11. آواتار صبا

  صبا ( خریدار محصول )

  سلام
  من یک ماهی هست دارم استفاده میکنم، به نظرم یه تغییرات خوبی داشتم، ولی اینکه تازگیا مراقبه رو که گوش میدم خوابم میبره، خیلی باید به خودم فشار بیارم که بیدار بمونم..علتش چیه؟ و اینکه چند بار خابم برده مشکلی ایجاد نمیشه برای چاکراها؟

 12. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  بله نه تنها هیچ ایرادی ندارد بلکه در توازن بودن چاکراها می تواند کمک موثری جهت رسیدن به اهداف مورد نظر شما در تمرینات هیپنوتیزم نیز باشد

 13. آواتار مهران علیپور

  مهران علیپور

  سلام
  وقت بخیر
  ایا میشه تمرینات خود هیبنوتیزمی و پاکسازی چاکراه ها رو با هم انجام داد؟

 14. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  زمانی که قرار هست هر هفت چاکرا را روزانه تمرین کنید
  هیچ ایرادی ندارد که از کدام چاکرا شروع می کنید

 15. آواتار Ali Asghar

  Ali Asghar ( خریدار محصول )

  سلام و عرض ادب
  ببخشید یعنی اشکالی نداره از چاکرای گلو یا چشم سوم شروع کنم؟
  بعضی جاها میگن حتما باید از چاکرای اول و به ترتیب پاکسازی انجام بشه

 16. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  1-برای اینکه یک نظمی در تمرینات وجود داشته باشد آن را مطابق با روز های هفته می توانید برنامه ریزی کنید
  و اصلا اجباری نیست
  ولی برای راحتی خودتان اگر امروز چهار شنبه هست تمرین را از چاکرای چهارم شروع کنید تا مطابق با روزهای هفته باشد
  2-پاکسازی چاکرای گلو برای ادا کردن صحیح کلمات برای دوستانی که لکنت زبان دارند بسیار مفید و موثر است
  ولی باید بدانید که لکنت به چند چاکرا متصل است
  چاکرای ریشه برای مشکلات فیزیولوزی و جسمانی -چاکرای خورشیدی برای اضطراب از صحبت کردن-چاکرای گلو برای ضعف در بیان کردن کلمات
  و این پکیج می تواند کمک بسیار عالی برای شما باشد
  3- هر جمله ای که نسبت به شرایط فعلی بتواند به شما کمک کند به عنوان تاکیدات علبه بر لکنت به حساب می آید
  مثلا : من براحتی حرف پ را ادا می کند و در حالت خلسه ابتدا به صورت ذهنی و بعد از چند جلسه تمرین کلمات پدر-پایان-پیشرفت-پاکبان و…. را ادا کنید
  و بعد از چند جلسه دیگر این کلمات را در جمله قرار دهید
  و بعد از چند جلسه این جملات را در حالات مختلف مثل : خشم -عصبانیت-مهربانی -عامرانه
  این تمرین برای هر شخصی و نسبت به کلمات و شرایطی که بیشتر دچار لکنت می شود متفاوت است
  برای همین هر جمله تاکیدی که به شما آرامش و حس امنیت در گفتگو بدهد برای لکنت زبان موثر است
  حالت خلسه مد نظر این تمرین بهتر است توسط پکیج برنامه ریزی شخصی ایجاد شود که زمان سکوت برای تمرین و تکرار تاکیدات داشته باشید

 17. آواتار علی اصغر ربیعی فرادنبه

  علی اصغر ربیعی فرادنبه ( خریدار محصول )

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  بنده امروز دوره پاکسازی 7 چاکرا را خریداری کردم و چند سوال داشتم
  آیا حتما باید از شنبه شروع به تمرین کرد؟ مثلا نمیشه از امشب شروع کنم به پاکسازی چاکرای اول؟
  نوشته بودید پاکسازی چاکرای گلو باعث میشه از لکنت زبان رها بشیم آیا درسته؟
  و اگه امکانش هست برای درمان لکنت زبان کمی مرا راهنمایی کنید (کتاب درمان لکنت زبان با هیپنوتیزم را خریداری کردم) اگه جملات تاکیدی مفیده چند جمله تاکیدی برایم بنویسید و یا هرچیز دیگری که باعث رهایی من از لکنت زبان بشود…

 18. آواتار 1172535075

  1172535075

  سلام خوبید؟ من دوره برون فکنی رو تهیه کردم و حتی فایلهای پاکسازی چاکرا رو هم دانلود کردم فقط میخواستم یک درخواستی داشته باشم، از اونجا که ممکنه محصولاتتون آپدیت بشه، امکانش هست که این پکیج رو هم برام فعال کنید؟ یا اگر پکیج هفت چاکرا اینجا آپدیت بشه، در پکیج برونفکنی هم آپدیت میشه؟ خلاصه اینکه ممنون میشم اگر اینجا هم واسم فعال بشه برای احتیاط ، ممنون از سایت فوق العاده تون

 19. آواتار Matinlord4@gmail.com

  Matinlord4@gmail.com

  با تشکر از مجموعه ی فوق العاده و بی نظیر کابوک که در تمام مسائل روحی و جسمی و مادی و معنوی همواره هدایتگر و همراه کاربران خود بوده
  قطعا با مطالعه ی نتایج دوستان میشه به فوق العاده بودن این محصول در پاکسازی و تحول چاکراها و درون انسان پی برد اثرات پاکسازی چاکرا و تمرینات بی نظیر استاد زندگی هر انسانی رو محتول و دگرگون میکند

 20. آواتار milad rashidian

  milad rashidian ( خریدار محصول )

  سلام دوره عالیه اولش کر میکردم فقط ارامش میده اما الان بعد از نه روز تمرین خیلی نتیجه داره میده

 21. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  تمرین هاله دفاعی که در این پکیج قرار دارد را تمرین کنید نیاز به هیچ مکمل دیگری ندارید

 22. آواتار mui

  mui

  با سلام اگر با پکیچ‌ کامل‌ پاکسازی هفت‌ چاکرا تمرینات را شروع‌ کنیم‌
  انجام‌ تمرینات به‌ این‌صورت است‌ که‌ روز‌ شنبه‌ پاکسازی چاکرای ریشه‌‌ را‌ تمرین می‌کنیم‌ و یکشنبه چاکرای خاجی را تمرین می‌کنیم‌ و دیگر چاکرای ریشه‌ را یکشنبه تمرین نمی‌کنیم و به‌ این‌ صورت‌ هر روز‌ پاکسازی یک‌ چاکرا را‌ تمرین میکنیم

 23. آواتار milad rashidian

  milad rashidian ( خریدار محصول )

  سلام وقتتون به خیر من یک هفتست پکیح رو تهیه کردم و از فعالسازی هاله دفاعی نتیجه مطلوب خودم رو دارم میگیرم فقط همه ی کامنت ها رو مطالعه کردم و این سوال برام ایجاد شده برای اجنا پاکسازی باعث ارتباط با موجودات ماورای میشه یا باید پکیج دیگه تهیه کرد ؟

 24. آواتار RezayiRose

  RezayiRose

  سلام وقت بخیر از روی کامنت ها میشه فهمید که چقدر عالیه امیدوارم خدا موسسه ی کابوک رو از سرمون کم نکنه☺️

 25. آواتار kathz

  kathz ( خریدار محصول )

  از بین پکیجهایی که از سایت کابوک خریدم، این پکیج رو از همه بیشتر دوست دارم.
  علاوه بر برنامه مدون و منظمی که به پاکسازی چاکراهام و مراقبه و توجه به اونها بهم داده، تاثیری که روی ارتقا سطح انرژیم داشته و داره و همینطور غلبه بر یک سری مسائل درونی ام را حتی بعد از حدود سه هفته ای است که در حال تمرین با اون هستم کاملا حس میکنم.
  سپاس از زحمتی که میکشید و مشتاقانه منتظر محصولات بعدی به ویژه محصولات مرتبط با مراقبه ها ی جدید هستم.

 26. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  کش مرور گر خود را پاک کنید مجدد دانلود کنید
  فایل مراقبه حجم 48 مگابایت و 35 دقیقه است
  فایل پروگرام 41 مگابایت و 30 دقیقه است

 27. آواتار bahramsn

  bahramsn ( خریدار محصول )

  دو فایلی که برای دانلود گذاشتین یکی هستن سابلیمینال با مراقبه فرق نداره

 28. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  به پشتیبانی از طریق تیکت پیام ارسال کنید شما را راهنمایی می کنند

 29. آواتار amir68516

  amir68516 ( خریدار محصول )

  سلام…خسته نباشین…توو فایل متعادل سازی چاکرای قلب ، یه آهنگ سرخ پوستی توو پس زمینه با صدای خیلی بلند پخش میشه که نه میتونیم صدای استاد رو بشنویم و نه میتونیم تمرکز کنیم…اگه میشه اصلح کنید و واسه انلود قرار بدین

 30. آواتار AMIR.GHASRI

  AMIR.GHASRI

  آهان خیلی ممنونم
  😍

 31. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  سلام و عرض ادب
  روش قدیم پاکسازی چاکراها بر اساس تکرار ذکر یا مانترا بود
  ولی در این پکیج از جدید ترین متدپاکسازی چاکرا ها یعنی ارتعاش و فرکانسهای تحریک کننده چاکرا استفاده شده که باعث رفع انسداد و پاکسازی چاکرا می شود
  و نیاز نیست شما هیچ مانترایی را تکرار کنید
  ریتم دم و بازدم بسیار دلچسب و ریتمیک مورد نیاز است که احساس شعف و انرژی به شما دست می دهد

 32. آواتار AMIR.GHASRI

  AMIR.GHASRI

  سلام حالتون خوبه…یه سوال داشتم ازتون؟
  من یه تمریناتی رو برای چاکرا انجام میدادم که بین تمرین باید یه صداهایی انجام می‌دادیم
  مثلاً تمرین چاکرا یک این بود که باید میگفتی لاااااااام و تمرین چاکرا دو این بود که بگی وااااام و …..
  من چون زمان و مکان مناسبشو نداشتم نتونستم انجام بدم…میخواستم ببینم این تمرینات مثل هموناس…اگه پاکسازی فرکانسی و تنفسی باشه و… انشالله میخرم ولی اگه بینش باید صدا از خودت در بیاری نمیتونم انجام بدم…نمی‌دونم متوجه شدید یا نه…راستی بعد چه مدت کاملا چاکراها پاکسازی میشه؟

 33. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  سلام و عرض ادب
  1- پاکسازی چاکرا ها یک مدیتیشن است و ساختار اصلی این فایل پرانایاما و مانترا هست و برای تاثیر گذاری هر چه بهتر از تکنولوژی فوق العاده قدرتمند ارتعاشات و فراکانسهای استاندارد مغزی و روش ویلیام جمیز نیز استفاده شده است
  و همراه هر تمرین اصلی چاکرا یک تمرین زیر آستانه برای پروگرام و برنامهریزی چاکراها قرار گرفته است.
  در این پکیج چون هیپنوتیزم نیست شرطی سازی و موارد دیگری که در پکیج های خودهیپنوتیزم سایت قرار دارد لحاظ نشده و پایان تمرین شخص می تواند با آرامی تمرین را خاتمه دهد و نیازی به اعلام بازگشت به حالت عادی و درج آن در فایل وجود ندارد .
  2- جواب این سوال در پاسخ سوال یک کامل توضیح داده شد
  3-در طریقت یوگا نیز گریش و سبکهای مختلفی وجود دارد و هر کدام در بعضی آموزه ها تفاوت هایی را قائل شده اند (رنگ بنفش رنگ چاکرای آجنا می باشد )
  4- هر دو مورد مفید و کار ساز هستند پاکسازی چاکرا ها به روش مراقبه و مانترا یا پرانا ،یک روش سنتی و بسیار قدرتمند است و پکیج های خود هیپنوتیزم یک روش علمی و مدرن و هر کدام کیفیت و نتایج عالی به همراه دارد و در یک راستا می باشند بخصوص اینکه مدیتیشن ها نیز همراه با فرکانسهای مغزی و تگنولوژی های
  روز تولید می شود . فقط به آموزش اکتفا نشده و برای هر چاکرا فایل تمرین عملی طراحی شده است .

 34. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  در ابتدا تشکر می کنم از لطف و محبتی که به ما مرکز کابوک دارید
  1-لطفا سوالاتی که در مورد نحوه کارکردن یا مشکلی که در رابطه با یک محصول دارید از طریق تیکت ارسال کنید ،روانشناسان مرکز پاسخ اصولی و دقیق خدمت شما ارائه میکنند
  حتی اگر لازم باشه برای شما وقت گفتگوی تلفنی با استاد آزاد را هماهنگ میکنند
  2- با این یوزری که در حال حاضر این پیام را ارسال کردید این پکیج خریداری نشده
  در صورتی که قصد استفاده از خدمات پشتیبانی را دارید با همان نام کاربری که این محصول را خریداری کرده اید تیکت ارسال کنید .
  3- این حصول در آینده بروزرسانی خواهد شد و حتما نظر شما در این بروزرسانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت

 35. آواتار mahshidkabook

  mahshidkabook ( خریدار محصول )

  سلام‌مجدد بابت کامنت اشتباهم عذر خواهی میکنم فایل های پاکسازی چاکراها که توی کانال بود رو گوش دادم و فکر کردم همونا توی این پکیج هستن.

  یک مشکل اساسی با فایل های پاکسازی چاکراها دارم و اونم اینه ک زمانی ک توی فایل گفته میشه هاله محافظ چاکراهای خود را می گشایم و تا آخر ک گفته میشه هاله ی دفاعی خود را در حالت ایمن قرار داده و …
  تماما احساس عدم امنیت میکنم و تا آخر فایل همش چشمامو باز میکنم و میترسم انرژی ناخواسته ای رو جذب چاکراهم کنم قبلا اینطوری نبودم فایل های ۳۰ دقیقه ای هم گوش میدادم و اصلا نمیترسیدم و چراغ رو روشن نمی کردم
  اما وقتی فایل پاکسازی تمام میشه هر چقدر فکر میکنم میبینم بازم نمیتونم چراغ خاموش نگه دارم و احساس عدم امنیت دارم .
  فکر میکردم خوهیپنوتیزمش از این بیشتر باشه مثلا فکر میکردم مانتراهم توش بکار برده شده یا تایم بیشتری میدین رنگ چاکرا رو تصور میکنیم یعنی بهمون تایم میدین ک اینکارو انجام بدیم .
  و اینکه توی پی دی اف هاتون مشخص نکردین محل دقیق چاکرای مورد نظر کجاست یا اینکه توی فایل پاکسازی ذکر نکردین اینکه بفهمیم کجاست تا بهتر روش تمرکز کنیم.
  اگر برای بروز رسانی های بعدی اینارو در نظر بگیرین خیلی خوب میشه ولی شایدم استاد اصلا این چیزا رو لازم ندونستن و تکنیک ها و جملاتی که بکار بردن اینقدری قوی باشه که اینا در برابرش چیزی بحساب نیاد(مانترا و تجسم رنگ)

  اینم بگم ک بعد از گوش دادن یکبار به فایل هاله دفاعی خواب های شفاف تری رو تجربه میکنم و برای بار دوم ک این فایل رو گوش دادم خیلی خواب آلود شدم و همینطور بار اول که این یعنی به این زودی تاثیر خودش رو گذاشته .
  ازتون ممنونم بابت راه اندازی این سایت زیبا و تولید کردن محصولات سایت که بسیار نفیس هستن 😍

 36. آواتار F

  F

  با عرض سلام و خسته نباشید، خدمت شما و تیم کابوک.
  بنده در خصوص “پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا و ایجاد هاله ی دفاعی” و همچنین “انواع محصولات خودهیپنوتیزم” چند پرسش از شما داشتم:
  ۱-آیا فایل ایجاد هاله ی دفاعی که در توضیحات اشاره شده که یک خودهیپنوتیزم است، تفاوتی با سایر خودهیپنوتیزم های ارائه شده در سایت دارد؟ (آیا قابلیت ایجاد خلسه، شرطی کردن و سایر ویژگی های دیگر خودهیپنوتیزم های ارائه شده در سایت از جمله پاکسازی چاکراها به تنهایی را دارد؟) زیرا در فایل صوتی معرفی “پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا و ایجاد هاله ی دفاعی” استاد آزاد اشاره کردند، هرنوع خودهیپنوتیزم باعث پاکسازی چاکراها می شود و برای من که هم این محصول و هم محصول خودهیپنوتیزم برنامه ریزی شخصی را تهیه کرده ام (البته نه در این دیوایس بلکه در دیوایسی دیگر) در انتهای فایل خودهیپنوتیزم برنامه ریزی شخصی با پنج شماره از ما خواسته می شود به حالت عادی برگردیم اما در فایل هاله ی دفاعی این شمارش انجام نمی شود.
  ۲-آیا فایل های پاکسازی چاکراها به صورت خودهیپنوتیزم هستند؟ و اگر این طور نیست، چه تفاوتی دارند؟
  ۳-در مورد رنگ چاکرای چشم سوم، من هنگامی که در اینترنت سرچ کردم، رنگ آن در برخی از عکس ها آبی تیره (indigo) 🔵 و در برخی دیگر بنفش تیره (purple) 🟣 است. رنگ دقیقش کدام است و کدام را باید تصور کنیم؟
  ۴-در آخر، پرسشم این است که به طور کلی “برای داشتن یک زندگی بهتر و موفق” کدام مفیدتر است؟ (همین محصول “پکیج کامل پاکسازی هفت چاکرا و ایجاد هاله ی دفاعی” یا انواع محصولات خودهیپنوتیزم مانند “پکیج خودهیپنوتیزم برنامه ریزی شخصی”)
  ممنون می شوم اگر پاسخ های دقیق و شفاف ارائه بفرمایید. با سپاس از شما و تیم کابوک.

 37. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  جای به بسته شدن چاکرا اشاره نشده
  متاسفانه منظور شما را متوجه نشدم

 38. آواتار mahshidkabook

  mahshidkabook

  سلام … برای چی میگید چاکرا هارو ببندیم؟
  من شنیدم چاکرای بسته یعنی وقتی که آدم میمیره چاکراهاش بسته ان
  و توی یک سایت دیگه ای در آخر میخواد که چاکرا رو نیمه بسته کنیم
  ممنون میشم توضیح‌ بدید.

 39. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  فایل هاله دفاعی نسبت به فیدبک و درخواست کاربران بعد از ویرایش بروزرسانی شده است

 40. آواتار مهرشاد

  مهرشاد ( خریدار محصول )

  ممنون بابت پاسخگویی به پرسش قبلیم. پس من طبق ترجیح شخصی خودم، ابتدا فایل پاکسازی (ترجیحاً در شروع روز و بعد از بیدار شدن)، سپس سابلیمینال مسیج ها (در طول شبانه روز) و بعد از آن به صورت یک شب در میان فایل هاله ی دفاعی (ترجیحاً پیش از خواب) را گوش می دهم.
  پرسش دیگری که از خدمت شما عزیزان دارم این است که من قبلاً برای مدتی با فایل هاله ی دفاعی کار می کردم و برای مدت ها این تمرین هاله ی دفاعی و تمرینات چاکراها را کنار گذاشتم و فایل ها را پاک کردم. بعد از دانلود مجدد فایل ها، احساس می کنم تغییری در فایل هاله ی دفاعی حاصل شده، به این صورت که قبلاً در این فایل، جملاتی درباره ی “چشم زخم” می شنیدم، اما حالا جمله ای در مورد چشم زخم نمی شنوم. آیا تغییری حاصل شده و به روز رسانی ای انجام شده؟
  با سپاس مجدد

 41. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  دوست گرامی
  تمرین ایجاد هاله دفاعی یا رفع انرژی های منفی یک تمرین کاملا مستقل است که مناسب افرادیست که بد شانسی و گرفتاری زندگی آنها را فرا گرفته یا احساس میکنند از طرف شخص دیگری برای آنها انرژی منفی ارسال می شود
  این افراد قبل از هر گونه تمرین سطح تعالی توصیه می شود ابتدا این تمرین را انجام دهند تا از نظر روحی به یک آرامش و تعادل برسند سپس تمرین پاکسازی و تعالی چاکرا ها را انجام دهند

  برای دوستانی که چنین مشکلاتی ندارند و تمرین پاکسازی چاکرا ها را شروع میکنند توصیه می شود هر دو یا سه روز یک مرتبه تمرین ایجاد هاله دفاعی را انجام دهند چون این تمرین از نظر روحی و ایجاد هاله دفاعی بسیار میتواند در مسیر تعالی چاکرا ها به شخص پرتوجو کمک کند

  2- در مورد سابلیمنال مسیج نیز کلیه فایلها یک مکمل برای تمرین اصلی هستند
  پس تمرین اصلی را انجام دهید سپس در همان روزی که چاکرای مورد نظر مثلا چاکرای اول را کار کردید سابلیمنال مسیج همان چاکرا را نیز تا شب چند مرتبه در حین کار گوش کنید
  این بهترین روش برای نتیجه گرفتن است
  ولی می توانید هر هفت سابلیمینال را هر روز یک مرتبه گوش کنید
  ولی توصیه میکنم در هر روز یک چاکرا بیشتر تمرین نشود

 42. آواتار مهرشاد

  مهرشاد ( خریدار محصول )

  با درود و سپاس از شما بابت پاسخگویی به پرسش های کاربران.
  من پکیج کامل را تهیه کرده ام و قصد دارم از شنبه تمرینات این پکیج رو به صورت منظم آغاز کنم. دو پرسش در این زمینه دارم:
  ۱- در توضیحات مربوط به تمرین با پکیج گفته شده در صورت تهیه ی پکیج کامل، هر روز از روز اول هفته تا روز آخر هفته به ترتیب، چاکرای اول تا هفتم را تمرین کنیم، آیا اگر قصد استفاده از فایل هاله ی دفاعی را نیز داشته باشم، همانطور که گفته شده این تمرین را قبل از شروع پاکسازی تک تک چاکراها انجام دهیم و سپس به صورت دو روز یکبار انجام دهیم، آیا منظورتان این است که در هفته ی اول، هرروز، قبل از تمرین با فایل پاکسازی و سابلیمینال مسیج مربوط به پاکسازی چاکرای مربوط به آن روز از هفته، تمرین هاله ی دفاعی را انجام دهم و سپس از هفته ی دوم برای مثال اگر روز شنبه ی هفته ی دوم، پیش از تمرینات پاکسازی و سابلیمینال مسیج مربوط به آن روز تمرین هاله ی دفاعی رو انجام دهم، آیا تمرین هاله ی دفاعی بعدی را باید روز دوشنبه، بعد از آن روز چهارشنبه، بعد از آن روز جمعه، سپس روز یکشنبه ی هفته ی بعد از آن و سپس به همین ترتیب باید تمرین هاله ی دفاعی را به صورت یک روز در میان انجام دهم؟
  ۲- ظاهراً گفته شده می توان فایل های سابلیمینال را پیش از فایل اصلی پاکسازی چاکرا گوش کرد، آیا همینطور است؟
  ممنون می شم اگه توضیح دقیق و شفاف ارائه بفرمایید تا انشاالله با استفاده از محصولات شما بتوانم شرایط زندگی خود را بهبود ببخشم و در راه پیشرفت گام بردارم. با سپاس.

 43. آواتار Fatimah

  Fatimah ( خریدار محصول )

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید اختلالات رشد طولی قد و هورمون ها آیا با چاکرا ها در ارتباطن و اگر پاکسازی بشن ممکنه افزایش قد داشته باشیم الباه بعد از سن رشد ؟
  سوال دومم : برای خوانندگی و خوش صدا بودن پاکسازی چاکرای گلو کار ساز هست یا خیر یا اصلا ربطی نداره ؟
  فقط لطفا شفاف و واضح توضیح بدین 🤗🤩🥰

 44. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  انشالله در آینده نزدیک چندین دوره آموزشی از جمله هاله بینی تولید خواهد شد

 45. آواتار Majidafshak

  Majidafshak ( خریدار محصول )

  سلام خدمت دوستان. لطفا دوره ی آموزشی هاله بینی را هم طراحی بفرمائید

 46. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  درود و شادباش
  1-برای کندالینی یوگا و دستیابی به انرژی چی بهترین روش تمرین همین مجموعه است البته بهتر است زیر نظر یک استاد تمرینات دیگری مانند آسانا یوگا را نیز فرابگیرید
  2-پاکسازی چاکراها اشتیاق درونی برای کسب معرفت الهی و حرکت در مسیر درست را بیشتر و بهتر میکند
  3-تمرین هفت چاکرا در روز مانعی ندارد ولی باید حتما این اصل را رعایت کنید که از تمرینات انرژی کافی را کسب کنید و احساس سرزندگی داشته باشید
  تمرین اجباری و اضافه نمی تواند نتیجه خوبی به همراه بیاورد دقیقا مانند این است که یک گیاه را در روز ده بار آب بدهیم مطمئنا نمی تواند در رشد موثر آن نتیجه خوبی داشته باشد

 47. آواتار Fatimah

  Fatimah ( خریدار محصول )

  وقتی چاکراها رفع انسداد بشن کندالینی هم مسیر خودش رو پیدا میکنه منظورم همین فایل هست ؟ این فایل برای شروع خوبه یا به ادانه مسیر تا ارتباط با موجودات دیگر هم کمک میکنه ؟
  هروقت هر یک از تمرینات چاکرارو انجام میدم شور و شوقم بیشتر میشه برا تمرین بعد….
  ببخشید میشه هر ۷ چاکرا رو تو یه روز گوش بدیم ؟

 48. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  درود و شادباش
  دوست گرامی در هر سبکی که قصد بالابردن سطح انرژی و دستیابی به انرژی های تعالی روحی را داشته باشید
  لازمه آن گردش صحیح و بدون انسداد چاکراهاست
  پس این پکیج برای هر نوع سبک و گرایش روحی می تواند شروع خوبی باشد

 49. آواتار Fatimah

  Fatimah ( خریدار محصول )

  سلام وقت بخیر من هدفم از این تمرینات فقط باز کردن چشم سوم هست میدونم ک باید چاکراهای دیگرم رو پاکسازی کنم ولی قصدم ارتباط با موجودات دیگر هست و کامل تمرینات رو انجام میدم به ترتیب هفته خواستم بدونم با این پکیج به مرحله میرسم یا نه من مراسمات جادوگری انجام میدم و لازم است موجود رو ببینم

 50. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  سلام و عرض ادب
  1- هر چاکرا شامل دو فایل تمرین است
  فایل اول برای ایجاد ارتعاش سطح F و به جریان وادار کردن انرژی های روحی که این کار باعث رفع انسداد چاکرای مربوطه می شود و برای تاثیر بیشتر از جملات برنامه ریز نیز در کنار فرکانسها استفاده شده است
  و فایل دوم که سطح فرکانس آلفا و بتا بین 10 تا 14 در نظر گرفته شده برای ورود جملات زیر آستانه به سطح ناخودآگاه است و چون فرکانس خلسه عمیق در این مجموعه نیست میتوانید در هنگام کار یا مطالعه یا یا هر کاری کهنیاز به صددرصد تمرکز نداشته باشد این فایل دوم را گوش کنید

  2- باز شدن چاکرا یک اصلاح است و به معنی باز شدن یک دروازه نیست بلکه کسب انرژی و رسیدن به سطح مطلوب را پاکسازی چاکرا و بالاتر از سطح سلامت یا حداقل انرژی را تعالی چاکرا میگوییند که در این سطح توانایی های روحی شخص قابل دسترسی می شود و البته در افراد مختلف متفاوت است
  یوگیان هندی برای رسیدن به توانایی های متافیزیک سالیان متمادی ریاضت می کشند و ترک امیال جنسی یا خوراک یا خواب را در مسیر خود قرار می دهند تا به سطوح بالای این انرژی دست پیدا کنند که توقع ما از این تمرینات در این حد نیست بلکه رسیدن به یک زندگی نرمال همراه با داشتن حس های تعالی در ارتباط با خدا و کسب زندگی بهتر می تواند بهترین نتیجه کسب شده از این نوع تمرین باشد
  3- در پاسخ اول کامل توضیح دادم
  4- داشتن ترس نشانه مشکل و انسداد در چاکرای سوم (مانی پورا) هست اگر این چاکرا پاکسازی شود کلیه ترسهای مبهم مانند ترس از موجودات غیر ارگانیک یا روح و غیره بیشتر شبیه یک شوخی برای شما می ماند تا یک ترس واقعی
  و بدون پاکسازی کامل چاکرا امکان بالا رفتن سطوح انرژی یک چاکرا مثل آجناچاکرا بسیار بسیار بعید و دور از دسترس است پس بدون دلواپسی تمرین را شروع کنید که نتایج حاصله از تمرین میتواند کلیه ترسها و ضعفهای چاکراها را برطرف کند

 51. آواتار m.ali.a.z.ap44602739392

  m.ali.a.z.ap44602739392 ( خریدار محصول )

  با عرض سلام و خسته نباشید ، لطفا به سوالاتی که میکنم به صورت کامل و صحیح پاسخ بدید با تشکری فراوان ،
  بنده تقریبا یک هفته میشه که پکیج رو خریدم و دارم استفاده میکنم چند تا سوال داشتم اینکه
  1-“”پروگرام و جملات زیر استانه ای””برای معتادل سازی چاکرا است؟؟
  2- وقتی که فهمیدیم چاکرا هامون باز شده دیگه نیازی به صوت اول نیست و فقط این صوت ها رو گوش بدیم ایا مدت خواصی داره یا ن باید برای همیشه گوش بدیم ؟
  3-من توی توضیحات خونده بودم که در زمان فعالیت های روزانه گوش بدیم یعنی میشه در زمان های که تمرکز میخواد مثل رانندگی و یا کتاب خوندن و…گوش داد؟
  4-!!راستش من خیلی ترس از باز کردن “”چاکرای چشم سوم یا اجنا”” دارم چیز هایی که خوندم یا شنیدم خیلی منو میترسونه مثلا دیدن موجودات غیر ارگانیک و جن و یا شنیدن چیز های عجیب آیا واقعا حقیقیت دارن؟؟
  و یا موقعی که ما نخوایم ببینیم یا بشنویم ظاهر نمیشن؟؟وقتی که داشتم به صوت های این چاکرا گوش میدادم خیلی ترسیدم شب هم بود دیگه بدتر:( خلاصه به شدت زیادی میترسم، اگر راهنمایی یا کمکی از دستتون بر میاد دریغ نکنید که خیلی نیاز به اطلاعات صحیح دارم. چون اطلاعات غلط در سرتاسر اینترنت فراوانه در اخر هم ممون بخاطر خوندن این متن موفق و پیروز باشید یا حق.

 52. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  بهترین روش برای تمرینات چاکرا ها گرفتن روش تمرین از استاد بنا بر نیاز ما و ضعف چاکراهای خاص است
  ولی به روش عمومی بهتر است تمام چاکرا ها به صورت منظم و همراه با هم کار شود
  و تمرکز و تکرار زیادی روی یک چاکرا نیاشد
  با این حال شاید استاد تعلیمات روحی تشخیص دهد که نیاز است شما مثلا برای یک ماه فقط روی چاکرای ریشه تمرین کنید و بعد چاکرای دیگر و الا آخر

  در مورد وقفه : تمرین به هر صورتی حتی نام مرتب بهتر از تمرین نکردن است

 53. آواتار مجید

  مجید ( خریدار محصول )

  با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان.
  برنامه ریزی استفاده از پکیج هفت چاکرا دست خودمونه یا حتما باید به ترتیب روزهای هفته تمرین بشه.با توجه به اینکه گاهی چند روز وقفه میفته مثلا در یک هفته ممکنه نتونم دو یا سه چاکرا منطبق بر روز هفته رو تمرین کنم ، آیا میشه به ترتیب از چاکرای ریشه شروع کنم مثلا دو ماه فقط اون رو کار کنم بعد برم سر چاکرای خاجی و همینطور تا آخرین چاکرا یعنی چاکرای تاج؟اینطوری تمرکز فقط روی یک چاکراست در طول دو ماه و اگر دو سه روز هم وقفه بیفته اون حس روانی عقب افتادن از برنامه به آدم دست نمیده.نمیدونم شاید من اشتباه فکر میکنم.آیا درسته؟

 54. آواتار ریحانه

  ریحانه

  با سلام و ارزوی سلامتی برای شما
  سوالی دارم ، اگر لطف کنید و پاسخ بدید ممنون میشم
  مگر هدف این پک ، پاکسازی چاکراها نیست؟ منظور از برنامه ریزی ضمیر ناخود اگاه چیه؟
  قسمت دوم دقیقا چه کاری انجام میده؟

 55. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  درود بر شما
  1-اگر تمرینات را برای متعادل سازی چاکرا ها انجام می دهید ،بعد از یک مرتبه تمرین هفت چاکرا یک بار هاله دفاعی را تمرین کنید و به همین ترتیب ادامه دهید
  2-اگر برای پاکسازی یک یا چند چاکرا خاص که دچار انسداد شده تمرین می کنید بعد از هر چاکرا یک روز درمیان هاله دفاعی را کار کنید
  3- اگر دچار گرفتاری های متعدد هستید و احساس مسدود شدن در امورات زندگی دارید (احساس می کنید درگیر انرژی منفی دعا یا طلسم هستید )
  حداقل یک هفته تا 10 روز هر روز فقط هاله دفاعی را کار کنید سپس به صورت یک روز در میان یک چاکرا کار کنید سپس هاله دفاعی
  روز بعد چاکرای بعدی و سپس هاله دفاعی
  البته در هر روز هم می توانید بعد از کار کردن یک چاکرا اگر فرصت داری هاله دفاعی را کار کنید

  اصولا پاکسازی و تمرینات چاکرا باید زیر نظر مربیان یوگا انجام شود و روش های متفاوتی دارد
  موارد بالا تقریبا اصول کاربردی این و اصلی ترین روشهای این تمرین است

 56. آواتار mohsenkamali0217295656

  mohsenkamali0217295656 ( خریدار محصول )

  سلام چه زمانی باید فایل هاله دفاعی شنید قبل از کار روی چاکرا ها یا بعدش :

  و چند بار در روز ؟

 57. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  این پکیج به همراه تمرین ایجاد هاله دفاعی می باشد و نیاز نیست که ان را جداگانه تهیه کنید

 58. آواتار mohsenkamali

  mohsenkamali

  سلام این پکیج ایجاد هاله محافظ هم یاد می ده یا باید جدا بگیرم ؟

 59. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  درود و شادباش
  1- اشکالی در ترتیب تمرین پاکسازی و پروگرام وجود ندارد چون دوستانی که شب ها تمرین می کنند روزها فایل پروگرام را گوش می کنند و شب ها پاکسازی را
  2- صداهای پس زمینه برای ورود به سیستم مقاومت ناخودآگاه طراحی شده و هدف گمراه کردن ذهن از توجه به تمام جملات چه آشکار چه پس زمینه است و هیچ مانعی ندارد ذهن هر کدام را که دنبال کرد مشکلی ندارد
  3- تصویر رنگ هر چاکرا هنگام تمرین یک ابزار و روش برای رویت میزان تاثیر گذاری بر فرایند پاکسازی هست
  یعنی در صورت رویت کامل ،شفاف و ثابت رنگ هر چاکرا هنگام تمرین می تواند دلیلی بر موفقیت در پاکسازی می باشد
  روش تصویر سازی می تواند به صورت باشد که با هر نفسی که می کشی رنگ چاکرا مثلا قرمز داره وارد بدن شما می شود و با هر دم و بازدم کل بدن شما در حال قرمز شدن هست
  هر لحظه قرمز تر هر لحظه شفاف تر و این رنگ را باید بتوانید در طول تمرین ثابت در ذهن خود حفظ کنید

 60. آواتار مجید شاکری

  مجید شاکری ( خریدار محصول )

  با سلام و احترام خدمت شما و دست اندرکاران عزیز.
  من این پکیج رو کمتر از یک ماه هست که شروع کردم.
  چند سوال داشتم خدمتتون:
  ۱-ترتیب حتما باید رعایت بشه؟یعنی مثلا در روز اول مربوط به چاکرای ریشه حتما اول باید پاکسازی رو گوش بدیم بعد در طول روز فایل پروگرام رو؟یا نه پاکسازی رو بعد پروگرام هم میشه گوش داد؟
  ۲-بنظر میرسه صداهای پس زمینه علاوه بر فایل پروگرام در فایل پاکسازی هم وجود داره.اما در هر صورت فقط باید بر صدای غالب متمرکز بود درسته؟صدای پس زمینه مربوط به اثرگذاری بر روی ناخودآگاهه؟
  ۳- حین تنفس ها چگونه باید تصویرسازی کنیم؟مثلا در چاکرای ریشه با هر دم انرژی قرمزرنگ بصورت چرخشی جذب میشه و هوای وارده از بینی چگونه تصویرسازی میشه که چکار بکنه؟کلا از لحاظ تکنیکی و اثرگذاری بیشتر روند تصویرسازی چگونه باید انجام بشه؟همونطور که مستحضرید تصویرسازی در علوم باطنی فوق العاده مهمه.
  سپاسگزارم از شما

 61. آواتار maxmohamad

  maxmohamad ( خریدار محصول )

  با سلام و تشکر از محصولات خوبتون
  آیا باید قبل از شروع دوره پاکسازی چاکراها؛ هاله دفاعی را انجام داد؟ و چند روز تمرین کنم سپس بروی پاکسازی چاکرا کار کنم؟ و در روزهایی که پاکسازی کار میکنم هم باید هاله دفاعی را انجام بدم قبل از پاکسازی چاکرا؟ اگر جواب مثبت است هاله دفاعی چند ساعت قبل از پاکسازی کار کنم بهتر است؟
  سوال دومم در خصوص مدت زمان کار برای پاکسازی چاکرا است چه مدت بهترین نتیجه حاصل میشود و بهتر است یکماه بروی یک چاکرا کار شود سپس بعدی یا اینکه در یک هفته ۷ چاکرا با هم کار شود؟

 62. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  درود و شادباش
  مبحث پاکسازی چاکرا اولین و اساسی ترین رکن در کنترل و هدایت نیروهای روحی هست
  عملا بدون پاکسازی کانالهای انرژی امکان گسترش و تعالی سطوح انرژی وجود ندارد
  این پکیج یکی از بهترین روش ها را برای پاکسازی چاکرا ارائه می دهد
  روشی که در این پکیج قرار گرفته بر اساس ریتم مانترا و فرکانسهای سطح F می باشد
  که نسبت به روشهای سنتی بسیار سریعتر می توانید کانالهای انرژی و ارتباطی چاکراها را پاکسازی کنید

 63. آواتار عقاب طلایی

  عقاب طلایی

  سلام وقت بخیر.من بخوام قدرتها و انرزی های درونیمو ازاد کنم و ازش توی تمرینات تله کینزی استفاده کنم این پکیج کمک میکنه؟ممنونم.

 64. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  درود و شادباش
  سوال شما از طریق تیکت پاسخ گویی شد
  لطفا به پنل کاربری خود بخش تیکت ها مراجعه کنید

 65. آواتار مهرشاد

  مهرشاد ( خریدار محصول )

  با سلام، من دو سؤال داشتم: ۱-آیا استفاده از هر دو محصول پکیج پاکسازی چاکراها و محصول موفقیت در کنکور ریاضی در طول شبانه روز و با توجه به مدت زمان باقی مانده ی کمتر از یک سال تا کنکور ۹۹ برای به کارگیری هر دو محصول مانعی نداره یا به عبارت دیگر خللی در تأثیرگذاری یکدیگر وارد نمیکنند؟
  ۲-به غیر از تمرینات چاکراهای اول و هفتم که باید به صورت چهارزانو نشستن لوتوس یا به صورت خوابیده انجام شود، آیا تمرین سایر چاکراها و تمرین هاله دفاعی در برابر انرژی های منفی باید در حالت خاصی انجام شود یا خیر؟
  ممنون می شم اگه پاسخ بدید.

 66. آواتار MF

  MF ( خریدار محصول )

  با درود، من دو سؤال داشتم، اول اینکه آیا می شه تمرین با این محصول و محصول موفقیت در کنکور ریاضی رو در طول شبانه روز انجام داد تا با توجه به مدت باقی مانده تا کنکور بتوان از هردو محصول استفاده کرد و پرسش دومم هم این هست که به غیر از تمرینات چاکرای اول و هفتم که باید به صورت لوتوس یا خوابیده انجام شود، تمرینات سایر چاکراها و همچنین تمرین مربوط به هاله ی دفاعی دفع امواج منفی رو باید به چه صورتی و در چه زمانی انجام داد؟ زیرا هیچ کدام از فایل های مربوط به این پکیج فایل راهنما ندارد و فقط فایل توضیح درباره ی ویژگی های هر چاکرا وجود دارد نه نحوه ی تمرین با هر چاکرا.

 67. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  سلام دوست گرامی
  این شرایطی که شما فرمودید حتما نیاز داره که زیر نظر یک مدرس یا استاد تمرینات را دامه دهید
  یا حداقل یک جلسه وقت مشاوره تلفنی با استاد آزاد بگیرید و شرایط خودتون رو مطرح کنید
  برای پاسخ به این سوال خیلی از جزئیات باید مشخص بشه که بتونه به شما کمک کنه
  شماره های مرکز 03136629280 -03134514093- 03134514094

 68. آواتار ناشناس

  ناشناس

  سلام من تمرینات شما رو انجام ندادم ولی قبلا برای پاکسازی از کتاب چاکراهای خانم درین ویرچو(ترجمه استاد آرام) استفاده کردم مثلا تمرین تنفس رنگ ها ولی متاسفانه تمریناتم رو به خاطر اتشفشان چاکرای اول دوم و خصوصا سوما ترک می کنم و هر موقع که به چاکراها فکر می کنم گرمای شدیدی (غیر قابل تحمل)بدنم رو فرا میگیره.
  من سابقا مشکلات زیادی برام پیش اومده بود که منجر به ترس شدید از متافیزیک شده بود — که البته سالها بعد با 10 جلسه خود هیپنوتیزم– رفع شد و شدت گرما حین تمرینات کم تر شده بود و از حالت تمرکز شدید روی شبکه خورشیدی خارج شده بود و کل بدنم رو بیشتر درگیر کرده بود به هر حال شدت گرما خیلی زیاد هست طوری که جرات نمی کنم ادامه بدم. چه پیشنهادی دارین برام.
  بنده علاقه شدیدی به هیپنوتیزم و…. داشتم سالها هم تمرین کرده بودم . قبل تر ها تمرینات پاتوان تاسین مربوط به نیروی چی انجام می دادم (سوم دبیرستان بودم) نسیم خنک کل بدنم رو فرا می گرفت مشکل بعدتر زمان کنکور برام پیش اومد. خودم گاها فکر می کنم چون در هیپنوتیزم تبحر بیشتری دارم از تلقین برای مثلا: بخشیدن خودم به خاطر گذشته و اشتباهاتم استفاده کنم تا چاکرای مثلا قلبم پاکسازی بشه: نمی دونم روش درستی هست یا نه
  ممنون اگه کمکم کنید افرادی که پیام می دن شاید چاکرا یک هیجان مقطعی براشون باشه ولی من سرگذشت چندین ساله دارم که سرتون رو درد نمیارم. صدها جلسه خودهیپنوتیزم ولی مسیرم متاسفانه خوب پیش نرفت.

 69. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  برای رسیدن به اهداف از پکیج خود هیپنوتیزم استفاده کنید
  بهتر م سریع تر به هدف خواهید رسید
  پاکسازی چاکراها کل فرایند افزایش توانایی ها و حس خوب را در شما افزایش میدهد و باعث میشود در همه امور به سطح مطلوبی برسید
  ولی برای هدف گذاری در ناخودآگاه خود هیپنوتیزم توصیه می شود

 70. آواتار مهرشاد

  مهرشاد

  آیا این محصول برای رسیدن به اهداف قوی تر است یا محصول خودهیپنوتیزم برنامه ریزی شخصی؟

 71. آواتار Sajjad2017

  Sajjad2017

  سلام
  واقعا پکیج پاکسازی چاکراها عالی بود دستتون درد نکنه حس شهودم خیلی تقویت شده

 72. آواتار amin

  amin

  بخاطر حسن توجه شما و پاسخ به سوالاتم بسیار سپاس گزارم فقط به عنوان سوال آخر لطف می کنین 15 فایل این مجموعه رو معرفی کنید؟
  چه تعداد از این فایل ها سابلیمینال و چه تعداد هیپنوتیزم کلامی استاد آزاد هستند؟

 73. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  در تمرینات چاکرا ها چون شرایط هیپنوتیزم را ندارد بخش بازگشت از خلسه لحاظ نشده با اینکه این تمرینات نیز خلسه عمیق ایجاد میکند
  در یوگا توصیه میشود که بعد از تمرینات شاوآسانا یا وانهادگی انجام شود
  شما می توانید حدود 5 دقیقه شاوآسانا انجام دهید

 74. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  سلام
  1- در هر کاری افراط شود و یا اصول غیر حرفه ای به کار گرفته شود امکان آسیب وجود دارد حتی نوشیدن آب که سالم ترین و بهترین است میتواند مضر باشد اگر زیاده روی شود و در زمان های نامناسب مصرف شود
  2- بله بعد فرار وان نیز در این محصول در نظر گرفته شده
  3- خیر نه تنها نمیتواند خللی ایجاد کند ،بلکه با گردش انرژی صحیح شرایط ایده آل برای درس خواندن را برای شما فراهم میکند

  چند نکته به صورت منظم همه چاکراها را تمرین کنید حتی اگر در آن چاکرا هیچ مشکلی ندارید
  بهتر است تمرینات در یک زمان خاص از شبانه روز انجام شود تا نتایج آن بهتر و زودتر مشهود شود
  در تمرینات زیاده روی نکنید و اصل و قائده اصلی تمرین = لذت بردن و گرفتن انرژی است

 75. آواتار amin

  amin

  با سلام من چنتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین:1-آیا بازکردن و فعال کردن چاکراها علاوه بر تاثیرات مثبت مضراتی هم داره چون شنیدم بعضی افراد که به صورت درست چاکراها رو فعال نکردن انرژی در بعضی کانال های انرژی گیر میکنه امکان تشنج،سردرد،خستگی و… نیست؟ 2-آیا بسته شما به موارد متافیزیکی هم مرتبط میشه یا صرفا جنبه درمانی داره؟ 3-برنامه ریزی دقیقی دارم و میخوام کنکور مجدد بدم آیا ممکنه فعال کردن چاکراها خللی در کارهام ایجاد کنه یا با برنامه ریزی دقیق همه چی تحت کنترله؟

 76. آواتار amin

  amin

  برگشتن به حالت عادی و طبیعی بدن در این تمرین مثل بقیه تمرین ها با 5شماره است یا روند طولانی تری را می طلبه؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.