تاریخ انتشار
1 آبان 1399
فروش
257 فروش
تومان98.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید
ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

هاله ی انرژی

برای شنیدن فایل صوتی معرفی هفت چاکرا توسط استاد آزاد اینجا کلیک کنید ، مدت زمان 32 دقیقه

آیا همه هاله ی انرژی دارند؟

دقیقا این تشعشع نورانی یا Aura چیست؟

چطور متوجه شویم که وجود دارد؟

میدان انرژی انسانی یا (The Human Energy Field (HEF تشعشع نورانی اطراف انسان (هاله انرژی)، یک میدان انرژی است که انسان را احاطه کرده است. پس هر کس این میدان انرژی را دارد. این ظهور و بروز انرژی بدن درخشان و نورانی است که در همه ی اطراف بدن فیزیکی ما از چپ به راست و از بالا تا پایین را احاطه کرده است.

این تشعشع نورانی مستقیما به حلقه های انرژی بدن یعنی هفت چاکرا متصل می شود.

وظیفه این هاله مانند پوست بدن که بافت های عضلانی ما را در برابر محیط بیرونی محافظت می کند وظیفه دارد انرژی ها و فرکانسهای مغزی ما را  نسبت به محیط بیرونی محافظت کند

هر تفکر انسان یک طول موج انرژی دارد که در سرتاسر هستی قابل انتقال  و جابجایی است .

وظیفه این هاله دفاعی محافظت بدن روحانی در برابر افکار منفی دیگران و محیط اطراف است .

 

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی
ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

 

 

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

اگر احساس میکنید که همیشه بد شانسی همراه شماست یا در اوج موفقیت به ناخودآگاه همه چیز تغییر مسیر می دهد ،یا حس میکنید کسی برای شما انرژی منفی تثبیت کرده (که در فرهنگ ما به این نوع تثبیت انرژی منفی طلسم ،دعا یا جادو گفته می شود).

یعنی اینکه رخنه ای در هاله دفاعی شما ایجاد شده و یک انرژی بیرونی منفی در سیستم روحانی شما تداخل ایجاد میکند و هر آنچه شما تلاش میکنید نا خواسته با درب بسته مواجه می شوید

اگر احساس می کنید قدرت روحی شما کاهش پیدا کرده  و شهامت و انگیزه گذشته را ندارید و هر هر حرفی باعث دلسرد شدن شما می شود  احتمال دارد هاله محافظ شما نمی تواند بدرستی وظیفه محافظت خود را انجام دهد

هر چقدر هاله محافظ قدرتمند تری داشته باشید افکار بیرونی یا انرژی های منفی دیگران تاثیر کمتری بروی روح و روان شما دارد .

مهم : اگر در این لحظه که این متن را مطالعه میکنید احساس میکنید که مدتهاست توسط یک انرژی بیرونی زندگی شما دچار رکود یا بد شانسی شده ،اصلا نگران نباشید

این تمرین قدرتمند باعث میشود ارتعاش فرکانسی عالی در تمام هفت چاکرای شما ایجاد شود و به واسطه این ارتعاش هاله شما در ابتدا پاکسازی شده و سپس یک محافظ قدرتمند برای شما ایجاد میکند.

 

ارتعاش این فایل صوتی و  تمرین تنفسی قدرتمندی که در این پکیج وجود دارد .

باعث می شود یک میدان انرژیک تخم مرغی شکل در اطراف بدن شما ایجاد شود .

مطمئنا شما با یک عایق قدرتمند می توانید به ولتاژ بالای برق نیز نزدیک شوید و آن ر لمس کنید.

این تمرین روحی برای بدن روحانی شما حکم یک عایق محافظ در برابر انرژی های منفی دیگران را دارد.

این تمرین قدرتمند می تواند هر گونه دخالت انرژی های بیرونی را قطع کند و روح و روان شما را از انرزی های منفی پاکسازی کند (به جرات می توان گفت این تمرین یک باطل السحر قدرتمند و علمی است)

به شما توصیه میکنیم بعد از تمرین قدرتمند ایجاد هاله دفاعی حتما بروی تک تک چاکرا های خود شروع به پاکسازی کنید.

شواهد جدید علمی در زمینه ی فیزیک کوانتوم به ما نشان می دهد که همه ی ما به هم پیوسته هستیم، مصداق بارز این بیت از حضرت سعدی (بنی آدم اعضای یک پیکرند/ که در آفرینش ز یک گوهرند)!

ما موجودات جدا از هم نیستیم، ما همگی سلول های یک بدن، یک پیکر در این جهان پهناور هستیم که با یک نخ نامرئی بهم متصل شده ایم .

این جدا شدگی و به خیال خودمان انفرادی بودنمان بخاطر شایسته سازی در جامعه اتفاق می افتد از طریق دیدگاه قدیمی هستی نیوتنی (فیزیک و متافیزیک) و ماهیت دوگانه ی هستی.

به خاطر این باور به ماهیت دوگانه ی هستی ما گمان می کنیم که موجوداتی جدا از هم هستیم.

اما چطور متوجه شویم که بهم پیوسته ایم؟ مطمئن باشید ما از طریق تجربه های قبلی و شخصی خود، این را می دانیم و حس می کنیم.

یکی از راههای پی بردن به این همبستگی از طریق همین هاله ی انرژی است. بسیاری از مردم بر این باورند که شما باید توانایی ویژه ایی برای تجربه ی این میدان انرژی نامحسوس داشته باشید.

شما به استعدادهای فوق بشری نیازی ندارید همه ی اینها در درون شما وجود دارد! همه ی کاری که باید انجام دهید اینست که هاله ی انرژی ایی را که قبلا تجربه کرده اید به رسمیت بشناسید.

هر چیزی که از اتم ها (پروتون و الکترون) تشکیل شده باشد، یک میدان انرژی جهانی را خواهد داشت. چرا که الکترون ها و پروتونها جریان الکتریکی هستند که در حرکت ثابت اند.

آنها به سادگی با یک فرکانس خاص ارتعاش پیدا می کنند.

اگر شما یک سگ یا گربه دارید، شما ممکن است متوجه شده باشید که احساس آنها را نسبت به خود و محیط پیرامون درک می کنید.

خواه آنها آرام و ریلکس باشند خواه غمگین و مضطرب! این حال شما بخاطر احساس درک شده از هاله ی انرژی آنهاست. شما در حال تجربه ی این همبستگی هستید.

اگر شما بصری، حساس و باهوش هستید، شما نیز می توانید این تشعشع نورانی یا میدان انرژی جهانی را ببینید. درختان، گیاهان، گلها و عالم ماده دارای هاله ی انرژی است.

این پکیج در تاریخ 1 آبان 1399  برای دومین بار در سه سال گذشته بروز رسانی شد ودر این بروز رسانی  فایل دوم  سابلیمنال به درخواست کاربران به این پکیج اضافه شد

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی
ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

توضیح: تمرین هاله شامل دو فایل می شود 

تمرین اصلی 35 دقیقه 

و سابلیمنال مسیج ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژی های منفی 30 دقیقه 

روش تمرین : روزی یک بار  این مراقبه را تا رسیدن به یک باور قدرتمند و ایجاد شدن هاله دفاعی خود انجام دهید.(احساس کنترل بروی امور زندگی نشان از تشکیل هاله دفاعی دارد )

تمرین در کنار دیگر فایلهای خود هیپنوتیزم با تمرینات چاکرا ها بلامانع است.

اگر قصد استفاده از تمرین هاله دفاعی در کنار کلیه تمرینات چاکرا ها را دارید توصیه میکنم

ابتدا یک هفته فقط این تمرین(هاله دفاعی) را کار کنید و سپس ،تمرین با هفت فایل چاکراها را طبق روشی که در فایل راهنمای محصول ذکر شده انجام دهید.

و بخاطر استفاده از فواید این تمرین قدرتمند توصیه میکنم  هر سه یا چهار روز یک بار در یک زمان مستقل به غیر از تمرین چاکرای همان روز  این تمرین را نیز انجام دهید .

پیشنهاد ویژه: این تمرین به صورت یک بسته کامل در پکیج پاکسازی هفت چاکرا قرار گرفته که با تخفیف ویژه می توانید کل این پکیج را از طریق این لینک خرید کنید

 

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

تمرینات کلیه چاکرا ها را چطور تهیه کنم ؟

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

مرکز هیپنوتیزم کابوک 

هفت تمرین برای رفع انسداد و پاکسازی چاکراها طراحی کرده که در لیست میتوانید به هر کدام به صورت جداگانه دسترسی داشته باشید

میتوانید به صورت یک پکیج کامل کلیه تمرینات چاکراها را یک جا تهیه کنید”پکیج کامل تمرینات پاکسازی چاکراها و ایجاد هاله دفاعی

یا از طریق لینکهای زیر به صورت تک درس مواردی که نیاز دارید را تهیه کنید

 

1- پاکسازی چاکرای ریشه

2- پاکسازی چاکرای خاجی

3- پاکسازی چاکرای خورشیدی

4- پاکسازی چاکرای قلب

5- پاکسازی چاکرای گلو

6- پاکسازی چاکرای چشم سوم

7-  پاکسازی چاکرای تاج

و تمرین بی نظیر رفع انرژی های منفی (ابطال سحر) و ایجاد هاله دفاعی

8-  ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

تمرینات چاکرا چند مورد است و به چه صورت باید تمرین کرد؟

هر پکیج چاکرا شامل دو تمرین است.

تمرین اول: یک تمرین 20 دقیقه ای با عنوان “رفع انسداد و پاکسازی چاکرا” است ، این تمرین با ارتعاشات سطح تتا و دلتا باعت ایجاد گردش و حرکت موزون انرژی در بین چاکرای مربوطه و چاکرای سطح بالا و چاکرای سطح پایین می شود.

دو مورد مهم و مستثنی: برای چاکرای ریشه (مولادهارا چاکرا) که فقط با چاکرای سطح بالا در ارتباط است و استثنای بعدی برای چاکرای تاج (ساهاسرارا چاکرا) که فقط با چاکرای سطح پایین ارتباط برقرار می کند.

این تمرین باید درحالت لوتوس (چهار زانو نشستن مخصوص یوگا) یا خوابیده انجام شود چون فرکانسهای به کار رفته در این تمرین تا سطوح دلتا می تواند فرکانسهای مغز را تحت تاثیر و ارتعاش قرار دهد و بهتر است زمانی این تمرین انجام شود که بدن کاملا وانهاده باشد و نیاز به تمرکز یا انجام دادن کاری که پیش از آن ذهن تان را درگیر کرده است نداشته باشید.

تمرین دوم :مدت زمان این تمرین نیز 20 دقیقه است و به نام “پروگرام و جملات برنامه ریز ناخودگاه” نام دارد.

در این تمرین که بصورت تکنیکال پروگرام و برین سینک تهیه شده است با جملات هدایت کننده و برنامه ریز ضمیر ناخودآگاه ، روش و آینده ای برنامه ریزی شده را در اختیار پرتوجو قرار میدهد تا بتواند به نتایج مورد دلخواه خود دست بیابد.

این تمرین را میتوان در هنگام  کار و انجام فعالیت های روزانه یک الی سه مرتبه در روز گوش کرد.

 


لازم به ذکر است: به دلیل طراحی چند لایه ایی فایلها و استفاده از تکنولوژی سه بعدی اصوات ، توصیه می شود فایلها را با هدفون یا هندزفری استریو گوش کنید

چاکرا چیست ؟

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

چاکراها (مراکز انرژی) و مراکز هفتگانه ی قدرتمند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای “چرخ” است.

چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود ۷۲۰۰۰ نادی در کالبد انسان وجود دارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار گرفته اند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. چاکراها دوار هستند.

چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می کنند و به آنها انرژی می دهند. چاکراهای اصلی مانند نیروگاهی هستند که اگر به خوبی کار نکنند، اعضای حیاتی بدن انسان ضعیف یا بیمار می شوند، زیرا برای درست کار کردن انرژی کافی را ندارند.

در شرق آنها را به نیلوفر آبی تشبیه کرده اند؛ دایره ای که گلبرگ ها آن را احاطه کرده اند.

بدن ما شامل انرژی های مثبت و منفی است. سمت راست بدن حاوی انرژی مثبت و سمت چپ بدن حاوی انرژی منفی است. این انرژی ها بر مسیر چرخشی چاکراها نیز تاثیر می گذارند. به نظر می رسد هر چاکرا نام و رنگ به خصوصی نیز دارد که به طور مارپیچ از مرکز آن به سمت بیرون در حرکت است و به یکی از رنگ های رنگین کمان مربوط می شود. هزاران سال است که چاکراها در شرق شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند.

هفت چاکرا

۱- چاکرای ریشه: در پایین ستون فقرات قرار دارد و رنگش قرمز است.

۲- چاکرای خاجی: در پشت و تقریبا پنج سانتیمتری زیر ناف قرار دارد و رنگ آن نارنجی است.

۳- چاکرا خورشیدی: چهار انگشت بالاتر از ناف است. به آن گوهر ناف می گویند و رنگش زرد است.

۴- چاکرا قلب: در مرکز سینه و در امتداد قلب قرار دارد و رنگ آن سبز است.

۵- چاکرا گلو: در سطح گلو قرار گرفته است و رنگ آن آبی است.

۶- چاکرا چشم سوم (پیشانی): در پیشانی و بین دو ابرو قرار دارد و به رنگ نیلی است.

۷- چاکرا تاج سر: در بالاترین قسمت سر قرار دارد و قوی ترین ارتعاشات انرژی بدن را زیر نظر دارد که رنگ آن بنفش است.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا واقعیت دارد؟

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادیی یا تکنیکال مسیج قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی پیام های زیر آستانه، بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال مسیج در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال پروگرام در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

برای پاکسازی چاکراها چه مدت و چطور تمرین کنم؟

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

شما می توانید با مطالعه ی بخش های هر چاکرا یک یا چند تمرین پاکسازی را تهیه کنید یا اینکه کل پکیج را تهیه و تمرین را شروع کنید.

اگر کل پکیج را تهیه نمودید به شرح ذیل تمرین کنید:

بر اساس اسامی هفته از چاکرای ریشه اولین روز هفته و تا چاکرای تاج که آخرین روز هفته میشود تقسیم بندی کنید،

فایل رفع انسداد چاکرا که فایل شماره یک هست را یک مرتبه ترجیحا صبح دم قبل از شروع فعالیت های روزانه گوش کنید،

و فایل دوم همان چاکرا در طول روز و هنگام کار کردن یک تا سه مرتبه گوش کنید،

جملات زیر آستانه که در فایل دوم لحاظ شده است “شرایط عمومی” رسیدن به انرژی های مطلوب آن چاکرا را برنامه ریزی می کند و سطح تعالی و رسیدن به انرژی های بالای روحی را برای شما فراهم می نماید.

و اگر به صورت تک محصولی و متمرکز روی یک چاکرا قصد تمرین دارید به همین صورت، هفت روز هفته را روی یک فایل تمرین کنید.

رسیدن به نتیجه : 

در افراد مختلف متفاوت است ولی توصیه می شود هر چاکرا حداقل به مدت 30 روز تمرین شود که نتایج عالی آن را تا پایان عمر در زندگی خود همراه داشته باشید.

با اینکه افراد زیادی اذعان داشته اند که در مدت زمان کمتری شرایط بهبودی و گردش انرژی را در چاکراهای خود احساس کردند و افرادی هم نیاز هست که به صورت متمرکز به بمدت حداقل سه ماه ، یک تمرین را ادامه دهند تا به نتیجه برسند. زیرا حصول نتایج بسته به شرایط روحی و جسمانی افراد ، روی هر شخص متفاوت است.

اگر پاکسازی چاکراهای من انجام شود چه فوایدی برای من دارد ؟

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

با پاکسازی چاکرا ها و گردش منظم انرژی بین نادی های هر چاکرا کلیه ی شرایط زندگی شما بهینه سازی شده و در یک کلام میتوان گفت از زندگی خود لذت فراوان خواهید برد چرا که :

نیازهای جسمی و جنسی شما متعادل خواهد شد.

سلامتی جسم و روح شما بسیار عالی در یک چرخه طبیعی قرار خواهد گرفت.

قدرت روحی و شجاعت شما و حس ریسک پذیری شما افزایش می یابد.

شما مهر و عشق را با تمام وجود در قلب خود احساس می کنید و از هر گونه رنجشی که وجود شما را آزرده کرده رها خواهید شد.

کلام و ارتعاش صحبت کردن شما در حالت عالی و تاثیر گذار خواهد بود.

دریافت های فراروان و حس ششم خود را تقویت می کنید.

ارتباط با خالق و دریافت حس آرامش ار زندگی همیشه در وجود شما خواهد بود.

با پاکسازی چاکراها شما :

به راحتی کسب درآمد می کنید و چیزی به نام “نمیتوانم” در کالبد وجودی شما حتم به یقین حذف خواهد شد.

به راحتی عشق را جذب می کنید یا زائده ها و حضایض روحی و  احساسی را از وجود خود رها می کنید

همه ی اتفاقات خوب به سمت شما جذب می شود.

خوش شانس بودن دیگر برای شما یک اتفاق نخواهد بود بلکه یک الزام و هدف است که باید سر راه شما قرار بگیرد.

در یک کلام اگر گردش انرژی در وجود شما نرمال باشد و چاکراهای شما در وضعیت تعادل قرار گرفته باشد شما طعم خوب زندگی را خواهید چشید.

و اگر سطح انرژی خود را بالا برید و انرژی چاکراهای خود را متعالی کنید شما بر تمام امور زندگی خود غالب خواهید شد و  فردی با ویژگی ها و مشخصه های تاثیر گذار می شوید.

چرا که نیروهای فرا روان و متافیزیک در تمام امور یک قدرت اضافه و شارژ حیاتی بی نظیری را در اختیار شما قرار میدهد.

آیا من نیازبه تمرین با پکیج هاله دفاعی و دفع انرزی منفی را دارم

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

این پکیج برای اشخاصی توصیه میشود که درگیر بیماری های روحی یا تنش های زیادی هستند.

اگر در حال حاضر بیماری روحی خاصی در روان شما وجود دارد و موجب رنجش شما میشود توصیه میشود

حتما این پکیج را تهیه کنید و قبل از شروع به کار کردن روی تک تک چاکراها

به وسیطه تمرین 35 دقیقه ای خود هیپنوتیزم ایجاد هاله ی دفاعی شرایط را برای تمرین پاکسازی مهیا کنید

و بعد از شروع به پاکسازی چاکرا ها به صورت دو روز در میان یک مرتبه هاله ی دفاعی را قدرتمند کنید و این فرآیند را حداقل به مدت 3 ماه انجام دهید

در تمرین هاله ی دفاعی که یک خودهیپنوتیزم بسیار قوی است با ارتعاش در سطح فرکانس دلتا باعث می شود که هرگونه انرژی منفی که در وجود شما است تخلیه شود و با دستورات مستقیم هیپنوتیزم ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شود برای دفع هر نوع فعالیت مخرب و مضر روحی به واسطه امواج منفی

و به وسیله دستورات عامرانه در حالت هیپنوتیزم  هاله ای قدرتمند برای جلوگیری از امواج منفی ایجاد می نماید که شما را در برابر نیروهای شرور و منفی محافظت میکند.

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

ایجاد هاله دفاعی و دفع انرژیهای منفی

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

فایلهای موجود

دو فایل تمرین صوتی

سطح فرکانسها

بتا . آلفا . تتا . دلتا

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

تاریخ انتشار

آذر 1397

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

حجم مجموع فایلها

48 مگابایت

آخرین بروزرسانی

آبان 1399, فروردین 1399

Brain Sync

برین سینک دارد

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  با پاکسازی چاکرا ها و انرژی گرفتن چاکرای خورشیدی و در کنار ان تمرین هاله دفاعی بله میتوان بر این ترس و مشکل برای همیشه غلبه کرد

 2. آواتار Amirmehdi khodadadigaleh

  Amirmehdi khodadadigaleh

  با سلام
  بنده یه سوال داشتم که سوال خیلی از دوستان هست خواستم اینو به صورت نظر بپرسم تا مشکل بقیه هم حل بشه
  من از بچگی ترس از موجودات غیر ارگانیک و تنهایی و تاریکی و جادو شدن داشتمه شما در متن بالا گفتید با قوی تر کردن هاله با استفاده از این
  فایل میتوانید از شر افکارمنفی خلاص بشید
  با این محصول میشه از شر این مسائل خلاص شد؟؟؟؟

 3. آواتار رضا عبدی

  رضا عبدی

  مگه از کابوک بهترم داریم؟،؟،؟

 4. آواتار Hipnooz

  Hipnooz

  سلام و درود فراوان🌹
  من بعد از معاشرت با دوستان نزدیکانم تا مدتی حس بد میگیرم
  احساس ضعف انرژی میکنم
  یا به اصطلاح دچار انرژی خاری میشم
  هاله دفاعی میتونه جلوی انرژی خاری اطرافیانم رو بگیره؟
  درج شده که تا رسیدن به باوری قدرتمند تمرین رو ادامه بدید، حداقل چه مدت باید کنیم؟
  یک هفته تمرین فقط برای کسانی هست می‌خوان پاکسازی کامل چاکراه انجام بدن؟
  و اینکه بعد از رسیدن به نتیجه دلخواه، لازم هرچند وقت یکبار تمرین رو انجام بدیم؟
  با تشکر از سایت خوبتون🙏🌹

 5. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  در هنگام اضافه کردن محصول به سبد خرید در دو مرحله می توانید کد تخفیف خود را اعمال کنید
  یکی در سبد خرید و دوم در بخش تسویه حساب نهایی
  الان تخفیف از کل فاکتور کسر می شود
  هنگام تسویه تیک روبروی پرداخت با کیف پول را فعال کنید
  مبلغی که در کیف پول شما هست از کل فاکتور کسر شده و برای پرداخت مابقی فاکتور به درگاه بانکی هدایت می شوید
  کد تخفیف

 6. آواتار nafiseh

  nafiseh ( خریدار محصول )

  گزینه ش رو پیدا کردم، ممنون بابت تخفیف ها:))

 7. آواتار nafiseh

  nafiseh

  سلام، خسته نباشید
  امکان استفاده همزمان از کیف پول و کد تخفیف وجود نداره؟
  در چه صورت میتوان از کیف پول استفااده کرد؟

 8. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  خدا را شاکریم که از این پکیج نتیجه مطلوب کسب کردید

 9. آواتار behzadhashemi

  behzadhashemi ( خریدار محصول )

  چندوقت قبل با سایت کابوک آشنا شدم و این محصول رو تهیه کردم و دلم میخواست که نتیجه‌اش رو هم ببینم و به یک هفته نکشید که نتایج خیلی خوبی از این محصول گرفتم و چند روز اول خوابم میگرفت یا خواب‌آلودگی سراغم میومد ولی به مرور کمتر شد و بعد یک مدتی که به صورت مداوم استفاده کردم دچار ترس و اضطراب عجیبی می‌شدم و حس میکردم که کسی یا چیزی منو در بر گرفته و همش گوش دادن به فایل تمرینی رو به تعویق مینداختم و میخواستم از زیرش در برم تا اینکه به استاد آزاد عزیز تیکت فرستادم و ایشون هم صبورانه با پاسخگویی عالی و خوب شون بنده رو راهنمایی کردند و گفتن که این اتفاق یعنی اینکه داری خوب پیش میری و معمولا این حالات پیش میاد و من مشتاق تر از قبل تمرین رو انجام دادم و الان که نزدیک 1.5 ماه از این تمرین میگذره حس و حال عالی دارم و کمتر اون حس انرژی منفی که تو طول روز بهم غلبه میکرد رو حس میکنم و کارم و تمرکزم بهتر شده و از همه مهم تر خواب‌های شفاف تری میبینم و دیگه خبری از کابوس و بدخوابی های مکرر نیست و اتفاقات خوب مالی هم برام به وجود اومده که خدا رو از همین جا شاکرم و از مجموعه خوب کابوک هم تشکر میکنم.ممکنه تجربه هرکسی با فرد دیگه ای متفاوت باشه امیدوارم که این نظرم راهگشای دوستان باشه.

 10. آواتار RezayiRose

  RezayiRose

  اطلاع زیادی در مورد این مورد مسایل ندارم البته کلا یک ماهی بیش نیست ک با سایت فوق العاده تون اشنا شدم فقط میتونم بگم تخصصی ترین سایت در این خصوص هستین با سپاس از تک تکتون

 11. آواتار Amir.h44

  Amir.h44 ( خریدار محصول )

  همونجور که گفتم تجربه ام رو اینجا به اشتراک میزارم .
  دفعه اول که استفاده کردم بخاطر خوابالودگی نتونستم انالیز کنم تجربه ام رو، برای همین یکبار دیگه روز بعد انجام دادم ،
  نتیجه: احساس تمرکز بالا ، حس کردن وضعیتی جالب و جدید ، گویا در خلسه ی عمیقی فرو رفتم ، از فردای پیامی که گذاشتم یک بار خلسه ی عمیق فایل شش رو انجام دادم، هم حس کردم هیپنوتیزمم عمیق شده و هم تجربه جالبی داشتم ، حس کردم یک لایه انرژی پویا با فاصله از بدنم قرار دارد و حتی کمی حرکت ننو ای یا گهواره ای توی این لایه انرژی احساس میکردم که لذت بخش هم بود.
  سپاس از استاد ازاد و موسسه کابوک

 12. آواتار Amir.h44

  Amir.h44 ( خریدار محصول )

  دورود
  من از این محصول مدتی استفاده کردم ، جالب بود برام و ازش حس خوبی گرفتم و خواستم تجربه ام رو به اشتراک بگذارم.
  الان هم میخوام بعد مدتی که استفاده نکردم و از پکیج خلسه ی عمیق استفاده میکردم ، دوباره این محصول رو استفاده کنم ،
  تجربه جدیدم هرچی بود رو به اشتراک میزارم.

  برای افرادی که خودشون رو درگیر دعا نویس کردن این محصول رو پیشنهاد میکنم

 13. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.