تاریخ انتشار
13 بهمن 1397
فروش
171 فروش
تومان199.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید

افزایش قدرت حافظه

با کمک هیپنوتیزم، چابکی ذهنی خود را افزایش دهید! 

 • آیا گاهی اوقات احساس می کنید شما با توان بالقوه ی ذهنی خود زندگی نمی کنید؟
 • آیا حافظه ی شما گاهی اوقات شما را شکست می دهد حتی وقتی که می دانید پاسخ در جایی در ذهن تان قرار دارد؟

شاید شما در حال تلاش برای یادگیری دانشی جدید هستید و می خواهید مهارت های تمرکز و حافظه ی خود را افزایش دهید.

برخی از ما فقط می خواهیم به دنبال گرایش خاصی یا درک عمیق تری از مفاهیم باشیم در صورتیکه قبلا به هیچ عنوان آنها را بطور کامل درک نکردیم و شاید هیچ ذهنیتی هم راجع به آنها نداشته ایم!

این دیدگاه می تواند خسته کننده باشد و حتی به نظر می رسد که تلاش کردن و افزایش دادن ظرفیت فکری مان یک کار دلهره آور است.

با این حال ذهن بسیار بیشتر از آن که ما متوجه باشیم، تواناست.

کار یکنواخت روزانه اغلب ذهن ما را می تواند از برانگیختگی یا تحریک شدن خارج و آن را غرق در مسائل بی فایده ی روزمره کند.

بنابراین عضلات مغز ما به کمک نیاز دارند تا لحظه به لحظه تغییر شکل دهند. برای بسیاری از ما ممکن است فقط عدم اعتماد به نفس یا اعتقاد به شایستگی هایمان باشد

که ممانعت می کند ما به خارج از جعبه فکر کنیم یا ارتباطاتی را که نیاز داریم تا راه حل های مناسب را بیابیم بسازیم.

ولی! یک چیزی در این میان حتمی ست؛ شما می توانید قدرت مغز  و حافظه ی خود را افزایش دهید.

راه حل الزاماً مطالعات گسترده یا استفاده از به اصطلاح تقویت کننده های مغزی مثل ترکیبات دارویی و گیاهی نیست.

راه حل افزایش توانایی ذهنی شما در ذهن ناخودآگاه خلاق شماست. 

“هیپنوتیزم” یک روش درمان طبیعی برای انواع مختلف مسائل و انسداد مسیرهای ذهنی -روانی، جسمی و عاطفی است.

 استرس، خستگی و بسیاری از حواس پرتی های دیگر می تواند باعث مشکلات تمرکز  هر کسی شود.

 اما با کمک هیپنوتیزم شما می توانید نوع آرامش عمیقی که لازم است برای ترویج الهام بخشی، پاسخ دهی آنی و چابکی ذهنی که شما در جستجوی آن هستید را تجربه کنید.

این تنها راه منصفانه برای باز کردن قفل از پتانسیل های واقعی شما و بالفعل کردن آنهاست.

تجسم کنید که مزایای حاصل از این هیپنوتیزم چه می تواند باشد: 

 • ذهنی فعال و هوشیار 
 • ذخیره سازی و نگهداری اطلاعات بسیار زیاد و استفاده ی بهنگام و بجا از آنها 
 • احساس اعتماد به نفس بیشتر در ذهنتان و بروز خلاقیت

افزایش قدرت حافظه

 

هیپنوتیزم روندی نسبتا زمان بر است پس صبور باشید و با اراده به تمرین های منظم ادامه دهید به مدت حداقل یکماه و هر روز. با اینکه ما تضمین نمی کنیم که شما بعد از گوش دادن

به این محصول به یک نابغه تبدیل خواهید شد چرا که بسیار غیر واقعی خواهد بود. 

اما آنچه که هیپنوتیزم می تواند انجام دهد این است که به آرامی به ذهن شما و افزایش ارتباط بین مغز آگاه و ناخودآگاه شما کمک می کند.

 ذهن ناخودآگاه جایی است که ما اعتقادات، باورها, محدودیت ها و توانایی هایمان را حفظ می کنیم و از آنها برای تنظیم کارکرد و نقش های خودکار در زندگی مان استفاده می کنیم. 

دانلود این فایل صوتی خود هیپنوتیزم می تواند به شما کمک کند که این باورها را تغییر دهید، خلاقیت ذهنی و قدرت مغزتان را آزاد کنید و حتی کمی آرامش در بین آنها کشف کنید. 

از هیپنوتیزم برای کمک به تقویت و افزایش خلاقیت و ظرفیت فکری خود استفاده کنید! 

لطفا به خاطر بسپارید که همه ی افراد با یکدیگر متفاوت هستند و بنابراین نتایج و زمان پاسخ از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

بروزرسانی 23/3/1398

بروزرسانی کلی محصول از نظر تکنولوژی

ایجاد فایل خلسه هیپنوتیزم بر اساس تکنیک اشپیگل

کاهش زمان فایل خود هیپنوتیزم از 40 دقیقه به 30 دقیقه

کاهش زمان فایل شرطی از 20 دقیقه به 18 دقیقه

اصلاح و حذف چند جمله

تنظیم فرکانسهای مجموعه بواسطه درخواست و فیدبک کاربران

اضافه شدن سطح فرکانس دلتا

بروزسانی فایل تکنیکال پروگرام

و چندین بروزرسانی دیگر مطابق با استاندارهای روز دنیا

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا . تتا . دلتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

دی 1397

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

95 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

آخرین بروزرسانی

خرداد- 1398

 1. آواتار Sin Sin

  Sin Sin ( خریدار محصول )

  گاهی دست و جدیدا پام موقع خلسه لرزش و حرکت داره باید چبکار کنم!؟؟؟

 2. آواتار 1172535075

  1172535075

  سلام یکی دونفر از دوستان در رابطه با فوتوریدینگ پرسیده بودن اما دقیقا متوجه نشدم برای همین سوالمو دقیقتر میپرسم، آیا این پکیج دقیقا میتونه کاربرد فوتوریدینگ رو داشته باشه برای ما؟ دقیق دقیق خود فوتوریدینگ… هم برای فوتوریدینگ و هم تندخوانی و حفظ کردن دقیق کتابها. ممنون

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  تمام محصولات با کد سه نفس عمیق شما را شرطی میکند
  فرقی نی کند با کدام محصول تمرین کنید و شرطی شود
  این کد شرطی برای تمام محصولات دیگر قابل استفاده است و حتی بدون نیاز به پکیج ها نیز شما با سه نفس عمیق شرطی شده اید و می توانید خود را هیپنوتیزم کنید

 4. آواتار Amirmehdi khodadadigaleh

  Amirmehdi khodadadigaleh

  سلام
  درقسمت بالا نوشته بود که فرد شرطی میشه اونوقت این شرطی شدن فقط با آهنگ من قصد داشتم از بقیه محصولات مثل شرطی شدن با سه نفس عمیق استفاده کنم اونوقت تاثیری روی بقیه محصولات نداره؟؟؟؟

 5. آواتار Sin Sin

  Sin Sin

  خود هیپنوتیزم هوش iqوeq ایت قرار میدید!؟؟

 6. آواتار RezayiRose

  RezayiRose

  موسسه ی کابوک بهترینه … با اختلاف از سایر دوستان توی این علم این موسسه تخصصی ترین و بهترینه

 7. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  اگر مشکلی در دانلود لینکها دارید از طریق تیکت به پشتیبان اطلاع دهید یا از طریق تلگرام پشتیبانی فایلها را دریافت کنید
  @iranhypnotism

 8. آواتار mahdi aghayari

  mahdi aghayari ( خریدار محصول )

  ببخشید من هر چقدر دانلود میکنم می‌نویسد دانلود ناموفق است

 9. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  در این پکیج ضمیر ناخودآگاه برنامه ریزی می شود هر آنچه می بیند به صورت قدرتمند در حافظه بلند مدت قرار بگیرید و در اصل ذهن برای استفاده از قابلیت روش فتوریدینگ برنامه ریزی می شود

 10. آواتار مهدی

  مهدی

  سلام ببخشید روش فتوریدینگ در این بسته وجود دارد

 11. آواتار sima

  sima ( خریدار محصول )

  احتمال اينكه محصولي براي تندخواني هم توليد بشه وجود داره؟

  با تشكر

 12. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  خوشحالیم که این مجموعه برای شما مفید بوده
  انشالله در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید

 13. آواتار Behool

  Behool

  فایل صوتی بسیار موثر و جذاب بود . روند زندگی ام رو عوض کرد و نظم رو مجددا بهم برگردوند . مرسی

 14. آواتار Atefe_D

  Atefe_D

  از زحمات شما سپاسگذارم این محصول فوق العادست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاید اینها را هم دوست داشته باشید