تاریخ انتشار
14 آبان 1399
فروش
240 فروش
تومان199.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید

لاغری و کاهش وزن با هیپنوتیزم

ذهن خود را برای لاغری و کاهش وزن سریع آماده کنید!

بدون فشار و سختی و تحمل رژیم های غذایی سخت و طاقت فرسا وزن کم کنید و این کاهش وزن را همیشگی حفظ کنید 

بعد از تمرین با این پکیج قدرتمند شما کاملا سیر از سر سفره کنار می روید

چرا که ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی شده که با حجم غذای کمتر کاملا احساس سیری کند و این یعنی راحت ترین روش برای کاهش وزن بدون سختی و فشار 

برنامه ریزی های این پکیج باعث می شود حتی اگر بخواهید هم نتوانید پر خوردی کنید 

برنامه ریزی های این پکیج باعث می شود  از غذا های فست فوت متنفر شوید 

هیچ میدانید چاقی و اضافه وزن باعث بیماریهای تصلب شرایین ،کبدی،آرتروز و… میشود؟

هیچ میدانید این معضل به همراه خود عدم اعتماد به نفس و اختلال شخصیت و ترسهای بیهوده را به همراه دارد؟

ما از شما دعوت می کنیم که در مورد کاهش وزن قبل از تصمیم گیری به انجام روشهای طاقت فرسا و هزینه بر و در برخی موارد بشدت خطرناک، بهترین گزینه ی مناسب که همانا

استفاده از خود هیپنوتیزم است وزن اضافی خود را کاهش دهید.

اضافه وزن همیشه یک معضلی بزرگ همراه با رنج بوده چرا که ازدست دادن اعتماد بنفس و در نتیجه بیماریهای شایع قلبی عروقی و درد مفاصل را همانطور که قبلا ذکرشد در پی خواهد داشت.

با این حال، بسیاری از ما بعد از استفاده از هر نوع رژیم غذایی یا روشهای ورزشی برای کاهش وزن  با هوسهایی که ما را به سمت انواع شیرینی جات و کیک های شکلاتی،

غذاهای سرخ شده و میان وعده های نیمه شب و فست فودها ، دست به گریبان میکند.

مبارزه با چاقی یا اضافه وزن گاهی نتیجه ی عکس با خود دارد و باعث میشود به یکباره قید تمام رژیم های غذایی و باشگاههای ورزشی را برای لذت بردن از خوردن

انواع غذاهای چرب  و نوشیدنیهای مضر بزنیم!

 

لاغری و کاهش وزن با هیپنوتیزم
لاغری و کاهش وزن با هیپنوتیزم

 

 

حال چرا ما همچنان معده ی خود را با خوراکی هایی که ارزش غذایی کمتری دارند، پر می کنیم؟

برخی اوقات نجوای درونی  پنهان که در سر ذهنمان وجود دارد ،ما را در جهت درست راهنمایی نمی کنند، و اغلب بخاطر اینست که ذهن ناخودآگاه ما توسط همان

صداها و بوی غذاهای هوس انگیز غرق می شود.

لاغری و کاهش وزن با هیپنوتیزم

 

 

کاهش وزن بدون آگاهی می تواند یک جنگ خائنانه درونی تو با خودت باشد.

اگر در وجود خود هنوز هم احساس میکنی که داشتن یک اندام زیبا میتواند بسیار عالی انگیزه تو را به زندگی افزایش دهد و انواع روش ها را امتحان کرده ای

یا در وجودت توانمندی برای کاهش وزن نمی بینی قطعا  روشی که میتواند به صورت اتوماتیک وار تو را در مسیر کاهش وزن قرار دهد خودهیپنوتیزم است

زیرا همه چیز درون ذهن اتفاق می افتد.

با کمک خود هیپنوتیزم، در کنار انتخاب یک روش مناسب جهت کاهش وزن تمام ناخودآگاه شما برنامه ریزی میشود که ذهن، روح و روان شما را با جدیت تمام

و به صورت کاملا ناخودآگاه به سمت کاهش وزن هدایت کند .

چند مزیت از مزایای منحصر به فرد خود هیپنوتیزم برای کاهش وزن و تناسب اندام:

 

 

ذهن شما بطور ناخواسته علاقه ی شدید ی به ورزش کردن نشان میدهد.
معده ی شما بطور کاملا ناخودآگاه دستور سیر شدن از غذا و هر خوراکی دیگر به دستگاه لیمبیک مغزتان را مخابره میکند.
ذهن شما به صورت کاملا ناخودآگاه علاقه ی مفرط به خوردن شیرینی ها و غذاهای مضر را کنترل و مدیریت میکند.
ضمیر ناخودآگاه شما کاملا مهندسی شده دستور بالا بردن سوخت و ساز چربی های بدن را به مغزتان ارسال میکند.
اگر از گرفتن رژیم و مبارزه برای تناسب اندام خسته شده اید زمان آن است که از قدرت درون خود استفاده کنید تا یک بار برای همیشه از پس کاهش وزن برآیید.

خود هیپنوتیزم به شما امکان می دهد تا ذهن ناخودآگاه تان را برنامه ریزی کنید تا به شیوه های جدید تفکر دست یابید.

همچنین با ارائه ذهن خلاق و طراحی پیام هایی که برای تنظیم گرایشات غذایی و متابولیسم شما موثرتر است، براحتی بدن شما به طور خودکار میتواند

با روش های جدید تفکر سازگار شود و ضمیر ناخودگاه تو موظف میشود چربی های اضافه و بافت های چرب غیر مفید تو را در سیستم چربی سوزی طبیعی بدن قرار دهد و روزانه کالری بیشتری بسوزاند .

در نظر داشته باشید که خود هیپنوتیزم نیاز به تمرین و تکرار مداوم دارد وبه هیچ وجه مشمول نتایج آنی و فوری برای کاهش وزن نیست.

آگاه باشید که ذهن خلاق تان بخشی از شماست که احساسات و رفتار شما را تحریک می کند و این برنامه ی خود هیپنوتیزم می تواند به تقویت توان اراده ی شما کمک کند

و یک رابطه متعادل میان ذهن و بدن ایجاد کند.

با گذشت زمان، برنامه غذایی و میل به ورزشهای منظم و سبک بطور غریزی برای شما انجام خواهد شد.

شما ناخودآگاه از غذاهای چرب و مضر دور خواهید شد بدون اینکه واقعا مبارزه ای در میان باشد و عملا ذائقه غذایی شما تغییر میکند و این تغییر ،کاهش وزن همیشگی برایتان به ارمغان میاورد.

لاغری و کاهش وزن با هیپنوتیزم
لاغری و کاهش وزن با هیپنوتیزم

این محصول در تاریخ 15 آبان 99 بروز رسانی شد 

 1. طراحی مجدد و حرفه ای کل پکیج(عملا این نسخه یک بروز رسانی نیست بلکه یک ورژن کاملا جدید است )
 2. این پکیج بر اساس روش ثبت شده گروه: دکتر شرین س.ویلسون ،دکتر تئودور ایکس باربر و دکتر آشلند ماساچوست طراحی شده و از تاکیدات بازدارنده
 3. بر خلاف بسیاری از مجموعه ها که تاکیدات توانمند کننده دارد استفاده شده است
 4. طراحی مجدد تمام جملات و تاکیدات دقیقا مطابق با نیازهای کاربران
 5. اضافه شدن برین سینک به مجموعه
 6. کاهش زمان از فایل شماره یک 46 دقیقه به 33 دقیقه
 7. کاهش زمان فایل شماره دو از 20 دقیقه به 17 دقیقه
 8. تغییر ساختار تکنیکال پروگرام
 9. صداگذاری مجدد و با کیفیت مجموعه
 10. تغییر سطح فرکانس از  تتا به سطح دلتا
 11. بهبود هارمونی و سطح موسیقی طبیعت فایلها به درخواست کاربران و خریداران قبلی
 12. آپدیت ورژن کابوک گارد

 

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا . تتا . دلتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

مهر 1397

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

97 مگابایت

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

آخرین بروزرسانی

آبان 1399

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  این پکیج هم مانند دیگر پکیج های کابوک گارانتی طلایی دارد
  پس نگران هزینه کردن نباشید چون اگر نتیجه مطلوب را نگرفتید می توانید از گارانتی آن استفاده کنید

 2. آواتار Aram

  Aram

  ممنون از این همه مطالب و مقاله های اموزشی بسیار مفید و کاربردی خیلی خیلی سپاسگزارم واقعا عالی بود،
  شما که انقدر خوب و کار درستی ای کاش این پکیج لاغری تون رایگان بود چون میدونم که خوب میدونید تعداد بی شماری از هموطن های نازنین ما از بیماری چاقی رنج میبرن و اکثر این افراد بیشتر روش ها رو امتحان کردن و نتیجه نگرفتن،و چون این پکیج لاغری با هیپنوتیزم یک روش تقربیا جدید و نو هست و کمتر شنیده و دیده شده و به همین علت برای تهیه این پکیج اکثر افراد نگران هستند و یا ببخشید شاید اون اعتمادی که باید. داشته باشن ندارن و کمی سخت میشه تهیه و خرید انجام داد کاش شما یک این لطف میکردید و رایگان در اختیار میگداشتید مطمئن باشید وقتی این مشکل حل بشه برای من و امثال من شک نکنید بقیه پکیج ها رو چشم بسته خریداری کردند چون بزرگترین مشکل اونا حل شده و حالا دیگه یک آدم خوشحال و خوشبخت هستند و دیگه نگران پول دادن و خرید کردن نیستند امیدوارم درک کنید که چی میگم 🙏🙏😔😔😌

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  برای کاهش وزن به غیر ازروشهای آسیب زا مانند جراجی یا مصرف دارو 2 راه وجود دارد
  1- کاهش کالری دریافتی به واسطه رژیم گرفتن
  2- افزایش سوخت ساز بدن به واسطه ورزش
  و این دو کار بسیار سخت و طاقت فرسا هست و اصولا هر شخصی که خواسته رژیم بگیرد بارها و بارها پیش امده که مدتی شروع کرده و رها کرده
  این خود هیپنوتیزم در کنار یک روش اصولی مانند ورزش یا رژیم کل فرایند را لذت بخش و کاملا خوشایند میکند و شخص دیگر برای کاهش وزن
  سختی تحمل نمیکند و با شوق و انگیزه و بسیار راحت وزن کم می کند و چون خود را عذاب نداده پس احساس فشاری بابت رها کردن رویه تعادل سازی بدن ندارد و اصولا این نوع کاهش وزن همیشگی خواهد بود
  ولی فقط با گوش کردن به این فایل و تا زیر چشمان غذا خوردن و تنبلی هیچ اتفاقی نمی افتد و باید حتما ابتدای مسیر کاهش وزن را با آگاهی انتخاب کنید و از این خود هیپنوتیزم برای تثبیت و راحتی روش استفاده کنید

 4. آواتار Lilian

  Lilian

  با سلام
  آیا این محصول و این روش میتواند جایگزینی برای جراحی چاقی به منظور کاهش وزن باشد؟ اگر من از این روش نتیجه نگیرم بخاطر مشکلاتی که اضافه وزن برام به وجود آورده مجبور به جراحی میشم ..

 5. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  کد های کابوک گارد بقدری آهسته و زیر آستانه تکرار می شود که اگر حواس شما فقط 10 درصد توی تمرین باشد این فایل کد را نمی شنوید
  یا اینکه فایل غیر مجازی را تهیه کرده اید یا فایل خریداری شده خود را غیر مجاز برای کسی به اشتراک گذاشته اید یا دلایل دیگر …..
  اثرات کابوک گارد باعث شده این حساسیت در شما شکل بگیرید
  4 جمله کابوک گارد در فایل وجود دارد
  اگر می توانید بشنوید 4 جمله را بنوسید
  یا بگویید چه جمله ای را می شنویبد تا دلیل آن را خدمت شما اعلام کنم که چرا روی آن جمله ذهن شما اصرار به شنیدن دارد !!!!!

 6. آواتار قنبری

  قنبری ( خریدار محصول )

  با سلام
  من محصولات دیگر کابوک رو خریده بودم خوب بود
  ولی متاسفانه این فایل لاغری اونقدر توش تکرار میشه اگه خودتون نخریدیت از حافظه شما پاک میشه با اینکه خودم شخصا خریدم اصلا اثر نکرد متاسفانه .

 7. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  اگر عضو کانال تلگرام کانال اینستاگرام مرکز کابوک باشید
  تخفیف های مناسبتی و رندوم را از دست نخواهید داد

 8. آواتار حمیدی

  حمیدی

  برای این محصول تخفیفی درنظرگرفته نمیشه؟

 9. آواتار رضا عبدی

  رضا عبدی

  کابوک قلب تپنده هیپنوتیزم ایران است و باید در سطح جهانی مقایسه شود
  دوستان اگر برای موفقیت پولی خرج کنید ۱۰ برابر برمیگرد در خرید درنگ نکنید

 10. آواتار رضا عبدی

  رضا عبدی

  استاد ازاد فوق العاده اید

 11. آواتار Amirmehdi khodadadigaleh

  Amirmehdi khodadadigaleh

  واقعا کتاب های استاد آزاد عالیه
  حتما خریداری کنید

 12. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  از این که ایشان توانستند نتیجه مطلوبی بگیریند خوشحالیم
  و از شما نیز بابت اشتراک گذاری این حس خوب سپاسگذاری می کنیم

 13. آواتار Haniy__

  Haniy__ ( خریدار محصول )

  با سلام و وقت بخیر
  من پکیج کاهش وزن رو برای مادرم خریدم ایشون حدود یک ماه و نیم از پکیج استفاده کردن و حدود یازده کیلو وزن کم کردن بدون داشتن رژیم سنگین و ورزشای سنگین و بعد از کم کردن وزن وزنشون هم ثابت مانده خیلی تشکر میکنم از استاد آزاد گرامی و تیم کابوک

 14. آواتار علی حیدری

  علی حیدری

  با عرض سلام و روز بخیر
  دوستان عزیزی که از این فایل ارزشمند استفاده کردند لطفا تجربیاتشون رو بنویسند، نه این که صرفا فقط بنویسند عالی هست
  مثلا اینکه بعد از تمرین مداوم و گوش دادن به فایل چه تغییراتی در نوع عادات غذایی، ورزش، رفتار و وزنشون رخ داده
  در چه مدت این تغییرات رخ داده، روزانه چقدر وقت گذاشتن و اطلاعات اینچنینی
  تا افرادی که قصد خرید دارند هم با مطالعه کامنتشون راغب بشن به تهیه محصول
  ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره به اشتراک بگذاره
  سپاس

 15. آواتار Matinlord4@gmail.com

  Matinlord4@gmail.com

  این محصول بسیار عالی است

 16. آواتار RezayiRose

  RezayiRose

  عالی

 17. آواتار RezayiRose

  RezayiRose

  شما فوق العاده ایید در اسرع وقت سعی میکنم این فایل رو بخرم

 18. آواتار amin.j

  amin.j ( خریدار محصول )

  با سلام ، من برای همسرم فایل لاغری رو خریداری کردم و ایشون راضی هستند … تشکر از شما …

 19. آواتار Aryaaramesh

  Aryaaramesh

  سلام و عرض ادب خدمت تیم قوی کابوک
  بهترین راه برای لاغری هست برای پسر عموم تهیه کردم ۸۲کیلو اضافه وزن داشت دکترا بهش گفته بودن اگه وزن کم نکنی در انیده ن چندان دور دچار مشکلات قلبی و … میشی ۲ ماه و خورده ای از پکیج استفاده میکنه ب طرز باورنکردنی وزن از دست داده اگه درست یادم باشه گفت ۱۳ کیلو کم کرده

 20. آواتار Aryaaramesh

  Aryaaramesh

  سلام و عرض ادب خدمت تیم قوی کابوک
  بهترین راه برای لاغری هست برای پسر عموم تهیه کردم ۸۲کیلو اضافه وزن داشت دکترا بهش گفته بودن اگه وزن کم نکنی در انیده ن چندان دور دچار مشکلات قلبی و … میشی ۲ ماه و خورده ای از پکیج استفاده میکنه ب طرز باورنکردنی وزن از دست داده اگه یادم باشه گفت ۱۳ کیلو کم کرده

 21. آواتار Samer

  Samer ( خریدار محصول )

  خیلی ممنون که به بازخوردها توجه میکنید. کارتون و سایتتون عالیه 🌹

 22. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  کاربر گرامی
  تمریناتی که برای افزایش سطح توانایی هستند از نظر فرکانسها هیچ تداخلی با هم ندارند و می توانید از آنها به صورت همزمان یا پشت سر هم استفاده کنید
  ولی محصولات درمانی مانندفوبیا -میگرن -وسواس بهتر است که در یک روز به صورت مستقل کار شوند و ترجیحا دو بار در روز
  بعد از حداقل سه یا چهار هفته که با محصولات درمانی کار شد می توانید ازهر محصول دیگری در کنار آن استفاده کنید
  محصولاتی مانند -جذب شانس-جذب ثروت-اعتماد به نفس -لاغری -کاهش وزن -اعتماد به نفس و….در ردیف افزایش توانمندی روحی و جسمی قرار می گیرد
  و تمرین همزمان آنها از روز اول نیز بلامانع است
  و یک قانون اصلی را رعایت کنید تا زمانی که از تمرین لذت میبرید و به شما انرژی عالی می دهد تکرار و تعدد تمرین بلا مانع است

 23. آواتار elahe

  elahe

  سلام وقت بخیر
  میشه به صورت همزمان از دو فایل متفاوت هیپنوتیزم استفاده کرد؟ مثلا هم فایل لاغری و کاهش وزن و هم فایل تمرکز

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاید اینها را هم دوست داشته باشید