بازدید: 75 بازدید
موفقیت در آزمون و کنکور

موفقیت در آزمون و کنکور

    کسب رتبه ی برتر کنکور سراسری با خود هیپنوتیزم

  • آیا از اینکه برای کسب نتیجه ی برتر کنکور سراسری ، استرس و هیجان همزمان بر زندگی تحصیلی و شخصی تان سایه افکنده است ، رنج میبرید؟
  • آیا هجمه ی افکار برای آزمون سراسری باعث شده است مدام در حال تعجیل در امور همراه با دلهره و اضطراب شدید و مخرب باشید ؟
موفقیت در آزمون و کنکور
موفقیت در آزمون و کنکور

 

شاید دریافت شما در جذب آنچه مطالعه می کنید و یاد می گیرید خوب باشد اما تحت فشار قرار دادن خودتان برای دریافت رتبه ی برتر یعنی اینکه عملکرد شما محکوم به شکست است چراکه سعی دارید بهترین خودتان را چه از لحاظ توانمندیهای ذهنی و چه از نظر فیزیولوژیکی به یک باره و در این مدت زمان کم آنهم بدون برنامه ریزی هدفمند به عرصه ی ظهور بگذارید! و نتیجه روشن است!

چون شما تحت فشار عصبی و خود تلقینی های منفی هستید و برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه تان تحت تاثیر عوامل بازدارنده ی درونی و بیرونی قرار گرفته اید و اینچنین است که شما دچار نزدیک بینی یا خطای استراتژیک می شوید و آنوقت قادر نیستید تمامی جوانب را برای کسب مهارت و دانش مکفی پیش از آزمون کسب کنید.

حال خبر خوب اینست که شما تنها نیستید!موفقیت در آزمون و کنکور

حقیقت اینست که از خیل عظیم متقاضیان کنکور تعداد کمی به دنبال کسب رتبه ی برتر سال هستند و حتی اینکه میزان اطلاعات و مطالعات دروس اختصاصی و عمومی شان هم قطعاً به اندازه ی شمایی که به سمت این سایت کشیده شده اید تا با بهره جستن از این تکنیک فوق پیشرفته و حرفه ایی ، موفقیت را از آن خود کنید.

بیشتر بدانیم
«فنگ شویی» و خانه تکانی ذهنی

نیست. هر چند ما معتقدیم بزرگترین رقیب شما در این آزمون و هر لحظه ی دیگری از زندگی خودتان هستید و همچنا هم بر این باور خود مصمم هستیم.منتها برای پیروز شدن و پیروز ماندن در این اجتماع ، لازم است دیدی همه جانبه البته که پس از کاوش خود ، داشته باشید.

 

اکثر متقاضیان و داوطلبان کنکور از آزمون دادن فراری هستند و این احساس ، حالتی طبیعی است ولی در نظر داشته باشید آزمون دادن یک شیوه ی جهانی ارزیابی در کلیه ی مدارس ، ورودی دانشگاهها و پس از آن است ، حتی پذیرفته شدن در مناصب شغلی. شما با آزمون میتوانید توانمندی ، استعداد و البته پشتکار خودتان را برای درک موضوعات مختلف بروز دهید و با اعتماد به نفس به معرض نمایش بگذارید.

همواره به یاد داشته باشید که عملکرد شما ، برنامه ریزی های شما ، غالباً آینده ی تان را می سازد. در نتیجه شما با کنترل و مدیریت هیجانات خود باید زمام امور را در دست گرفته ، و متعاقباً ماندگار ترین و پویا ترین سبک و سیاق  را برای کسب بهترین نتیجه انتخاب کنید.

آیا تمایل دارید عنان ذهن و افکار خود را در دست بگیرید تا بجای کنترل کردن سبک و مسیر زندگی تان تحت تاثیر هیجانات محیطی ، شما آنها را برای رسیدن به بهترین و هوشمندانه ترین راه برای دست یابی به هدف تان مهار کنید؟

موفقیت در آزمون و کنکور

 

ما با برترین تکنولوژی های عصر حاضر چون برین سینک brain syncو بینورال بیت binaural beat و ایزوکرونیک تن Isochoronic tone  برای متعادل سازی امواج مغزی یا همان brainwave آمده ایم تا با ورود و نگهداشت شما در خلسه ی عمیق حالت آلفا ، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما را برای کسب مدارج عالی و برتر ، چه در زمینه ی تحصیلات چه در زمینه ی زیرساختهای شخصیتی و شخصی زندگی تان ، یکبار برای همیشه فعال کنیم.

بیشتر بدانیم
شرایط و استانداردهای تلقینات هیپنوتیزم

علم خودهیپنوتیزم با مهیا ساختن و دسترسی به این لوح گسترده و البته ژرف به راحتی میتواند توانایی و عملکرد شما را در این آزمون ارتقا بخشیده و کلیه ی هیجانات منفی و بازدارنده را به انرژی ، اشتیاق و انگیزه برای پیروز شدن تبدیل کند.

پس خودهیپنوتیزم می تواند به ایجاد این واقعیت کمک کند.

 

تصور کن با تمرین خودهیپنوتیزم چه امتیازات منحصر بفرد و ویژه ایی را بدست خواهید آورد:

  • تمامی اطلاعاتی که از پس مطالعات کتب درسی داشتید به صورت کاملاً سازمان یافته و سیستماتیک بیاد می آورید و بازخوانی می گردد.
  • بسیار با آرامش ، متمرکز و در عین حال همراه با دقت و سرعت عمل ، تست زنی و پاسخ به سوالات را یکی پس از دیگری خواهید بود.
  • در واقع بسیار مقتدرانه آماده ، مشتاق و مصمم خواهان شرکت در آزمون هستید.

موفقیت در آزمون و کنکور

موارد ذکر شده تنها چند مورد از تمرین پس از آن است و شما برای رسیدن به این نقطه باید حداقل یکماه ، حداکثر سه ماه آنهم بطور منظم شب هنگام قبل از به خواب رفتن تمرین داشته باشید تا برترین رتبه ی کنکور سراری سال را پس از تلاشهای مستمر و مفید از آن خود کنید. این جلسه ی صوتی خودهیپنوتیزم قدرتمند ، مناسب برای بسیاری از شرایط آزمون است. مثلاً رفع استرس حاکم بر خودتان هنگام آزمون و دیگر موارد حاشیه ایی.

به نمایش گذاشتن استعدادها ، شایستگی ها و توانمندی های تان صرفاً به کمک هیپنوتیزم است.

درادامه ی این گفتار میخواهیم برای شما پرده از یک راز مهم را برداریم که به طور قطع استفاده از آن بعنوان ابزاری تکنیکی و مهارتی شما را به نتایج فوق العاده ارزشمند و حیرت انگیزی می رساند… پدیده ایی به نام فتوریدینگ Photoreading

بیشتر بدانیم
دانستنیهای هیپنوتیزم

 

موفقیت در آزمون و کنکور

PhotoReading چیست؟

مجموعه سیستم ذهنی PhotoReading  همانطور که توسط پل شیل Paul R. Scheele توسعه پیدا کرد یک سیستم خواندن سریع با پنج مرحله است که شامل:

  1. 1.آماده سازی
  2. 2.پیش مطالعه
  3. 3.تصویر خوانی (PhotoReading) یا عکسبرداری
  4. 4.پس مطالعه
  5. 5.فعالسازی بعلاوه ی مطالعه

تکنیک عکسبرداری (که ما معمولا “دانلود” می نامیم) اولین گام در مجموعه سیستم ذهنی PhotoReading است. بطور خلاصه مجموعه سیستم ذهنی PhotoReading اساساً یک سیستم 5 مرحله ایی تندخوانی است.

فقط با یک روش متفاوت ، یعنی مرحله ی عکسبرداری / دانلود. گام عکسبرداری / دانلود، یک تکنیک است که تنها بر ذهن ناخود آگاه متکی است، و این تکنیک است که شما را قادر می سازد که 20000 کلمه را در دقیقه با سرعت بالا بخاطر بسپارید.

موفقیت در آزمون و کنکور
موفقیت در آزمون و کنکور

با این تعاریف و با توجه به قدرت بینظیر ضمیر ناخودآگاه ، نکته ی قابل تامل اینست که ؛ شما باید برای تسلط به فتوریدینگ خصوصاً برای کنکوری های پرتلاش و کنجکاوی که خواستار کسب رتبه ی برتر این آزمون مهم و البته فوق العاده تاثیر گذار در زندگی شان

هستند ، باید در تکاپوی آماده سازی ضمیر ناخودآگاه شان برآیند که البته در اینجا با قاطعیت تمام میگوییم تنها راه دسترسی به ضمیر ناخودآگاه و فعال کردن برنامه های حائز اهمیت در آن فقط و فقط از طریق هیپنوتیزم است که مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک با بهره جستن از تکنولوژی برتر جهان در خصوص فرکانس ها و brainwave راه رسیدن به این مهم را برایتان هموار کرده است.

 

در نتیجه تمرین با فایل های خودهیپنوتیزم آماده شده برای کلیه ی رشنه های آزمون سراسری با بکارگیری تلقیناتی در راستای افزایش قدرت حافظه ی تصویری فتوریدینگ امکان بهره برداری دلخواه در حین مطالعه ی کتب درس و کمک درسی پیش نیاز کنکور را به شما ارائه میدهد پس این یک فرصت ناب است که با پی بردن به این علم و تکنیکهای منحصر بفردش جهان خود را تصرف کنید.

بیشتر بدانیم
عزت نفس چیست و آیا داشتن عزت نفس ضروری است؟

لطفاً توجه داشته باشید که پدیده ی فتوریدینگ و عکس برداری ذهنی مثل خواندن های رایج ، نیست.