مرکز هیپنوتیزم کابوک

غلبه بر تنبلی با هیپنوتیزم

غلبه بر تنبلی با هیپنوتیزم

 1. خانه نشین و به اصطلاح درگیر بخور و بخواب و تبدیل به یک موجود منفعل و سست و ناامید شده اید و هیچ کاری از شما بر نمی آید ؟
 2. احساس بی مصرف بودن می کنید و اطرافیان برایتان ارزش و احترام قائل نیستند؟
 3. مدام گوشی تلفن همراه در دستان شماست و مشغول بازی های آنلاین هستید یا در حال چرخیدن بی ثمر در فضای مجازی؟
 4. کلی کارهای عقب افتاده دارید که هیچ اراده و تمایلی برای انجام آنها ندارید یا نهایت اراده ی برخاسته از شما از شنبه ای است که هیچ وقت نخواهد آمد؟
 5. با واژه هایی چون برنامه ریزی، نظم ، انضباط ، سختکوشی و تلاش بیگانه شده اید؟
 6. موقیت های بزرگ را از آن افرادی میدانید که با شما زمین تا آسمان متفاوت هستند و همیشه حامی داشته اند؟
 7. آیا از وضعیت کنونی تان خسته و نالان شده اید و تصمیم بر یک تحول بزرگ درون خودتان دارید؟

 

تنبل کیست؟ 

این افراد خودشان از اینکه کارهای عقب افتاده دارند و هیچ تمایلی به انجام آنها ندارند ،ناراحت و پشیمان هستندو از درون بشدت حرص میخورند. تنبلی این افراد،باعث میشود احساس بی ارزشی و منفعل بودن بکنند و هیچوقت به خودباوری نرسند و این بیش از هر چیزی برایشان آزاردهنده است.

در بیشتر تحقیقات و نتایج بدست آمده از دید روانشناسی به این نکته اشاره شده که این افراد از نداشتن عزت و اعتماد به نفس، شکایت دارند. افراد تنبل در کارشان احساس مسئولیت نمی کنند و به تدریج دوستانشان را از دست می‌دهند و در محیط های کاری هم نمیتوانند استخدام بشوند و یا براحتی شغل خود را از دست میدهند. این عدم احساس مسئولیت ، باعث می‌شود که افراد تنبل به نصایح کسانی که می‌خواهند در این باره به آنان کمک کنند، گوش ندهند و در نتیجه، آنها را از خود دور میکنند

در کل به تأخیر انداختن کارها از دو ناراحتی زیر سرچشمه می‌گیرد:

احساس خودکم بینی: به طور نسبی هر کس در مواقعی احساس خودکم بینی می‌کند؛ یعنی شخصیت خود را در جایگاهی پایین تر از آنچه هست، می بیند و از این نظر، دچار ناراحتی می‌شود یا اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهد و احساس بی‌ارزشی می‌کند. گاهی شما به دلایل مختلف، موفق نمی‌شوید که کارتان را به موقع انجام دهید و در نتیجه، احساس شرمندگی می‌کنید.

گاهی به خودتان می گویید: من چه آدم بیخودی هستم؛ چون کارم را به موقع انجام نداده ام. بنابراین، کسی که در ارزش وجود خود شک می‌کند، طبیعی است که آمادگی انجام کار خوب را ندارد. این نجواهای مخرب درونی منجر به واپاشی روح اراده و قدرت انجام دادن میشود و بخش اعظمی از ذهن خلاق را مختل می کند.

پایین بودن سطح تحمل: یکی از علل سرخوردگی یا پایین بودن سطح تحمل، افراط است. اگر شما به ایده آلیسم و کمالگرایی می اندیشید، یعنی می‌خواهید هر کاری را به بهترین شکل انجام دهید؛ ولی نمی‌توانید و طبعاً ناراضی می شوید.

نارضایتی، عاملی است که شما را از فعالیت بعدی بازمی دارد و دیگر حاضر نخواهید بود آن کار را ادامه دهید و این وضع در شما ابتدا به صورت بهانه جویی و سرانجام عادت، ظهور خواهد کرد. شما باید بدانید که مقصود از کار، انجام آن به نحو احسن نیست؛ زیرا هر کار خوب و ظاهرا بی ایراد نیز خالی از نقص نخواهد بود؛ پس سختگیر نباشید و به خود اعتماد داشته باشید.

جالب است بدانید…

شاید در خیلی از مقالات یا نشریات خوانده باشید که بیل گیتس موسس و بنیانگذار مایکروسافت، سخت ترین و دشوارترین کارهایش را به بدست افراد تنبل میسپارد؟ و شاید با این دانسته با خودتان بگویید چه عالی! پس بیخیال زندگی پر از سختی و کاری و صبح زود بیدار شدن و این حرف ها، یه روزی من هم چنین شرایطی را خواهم داشت؟

ولی اینطور نیست!!! منظور از تنبل از دید بیل گیتس با اینکه در تصور شماست تفاوتی از زمین تا آسمان دارد، آنها افراد ساعی و سخت کوشی هستند که ذهنی کاوشگر و ایده پرداز دارند، خودباوری عظیم، عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی نسبت به خود دارند و امتحانات انتزاعی سختی را پیش از این ها گذرانده اند تا توانستند رضایت بیل گیتس را جلب کنند … یک ایده استراتژیکی از جانب این افراد که دوست دارند سخت ترین کارها را در کوتاه ترین زمان انجام دهند باعث درآمد هنگفت برای آن شرکت میشود …

آنها خوب بلدند مشکل را آسان کنند ، تهدید را به فرصت تبدیل کنند و با تفکر مهندسی سهل و ممتنع راه های حل مسئله را پیدا کنند. شما چطور؟!

و نقش خودهیپنوتیزم برای خداحافظی با تنبلی

اغلب اوقات با عدم انجام یک کار یک اثر موجی فوق العاده عظیمی در سراسر ذهن شما میپیچد که بسته به باورها و الگوهای تربیتی و رفتاری شما این اثر موجی می تواند سازنده باشد یا برعکس در آن واحد، رشته ی سست خودباوری شما را از بیخ و بن متلاشی کند و این پاشیدگی از درون و این سرخوردگی نسبت به خودتان ، اطرافیان شما را هم نسبت به عملکرد، دیدگاه و نگرش شما مایوس میکند و آنوقت آنها نیز شما را با خودتان تنها میگذارند. حال نقش هیپنوتیزم چیست؟

شما باورهایی را که از کودکی مبنی بر “تو هیچ کاری ازت ساخته نیست” یا ” من توانایی انجام هیچ کاری را ندارم ”  را در پس ذهن نیمه هوشیار که ازین به بعد آن را ضمیرناخودآگاه میخوانیم با خود حمل میکنید و تحت شرایطی خاص که قرار می گیرید با نجواها و واگویه های درونی و البته زخم زبان اطرافیان در خودتان به حد زیادی افزایش میدهید … حال تنها را دسترسی به ضمیر ناخودآگاه هیپنوتیزم است …

لازم است بدانید شما در طول روز دوبار حداقل بصورت طبیعی و سیستماتیک طبق فرآیندهای فیزیولوژیکی بدن هیپوتیزم می شوید.

یکبار شب هنگام که در جای خواب خودتان غلت میزنید و وقایع روزانه چه خوب و چه بد را مرور میکنید که تا حدود زیادی این کار ناخودآگاه انجام میشود و امواج مغزی شما در حالت آلفا یعنی پایین تر از طول موج و فرکانس روزانه قرار میگیرید و الان شما حس غم یا شادمانی روز را به خورد ضمیرناخودآگاه تان می دهید که بر این اساس خواب شما لذتبخش همراه با رویای شیرین میشود یا کابوس تلخ!!!

و بار دوم صبحدم که آرام آرام چشمان خود را باز میکنید تا روزی دیگر را آغاز کنید به سرعت نور خوابی که دیده اید یا اینکه امروز چه احساسی خواهید داشت در همان موج آلفا در ضمیرناخودآگاه شما شکل میگیرد و این احساسی که از خود پیدا میکنید هر آنچه که باشد برآیندی از رفتار شما در طول روز یا ماه ها خواهد شد.

حال با این تفاسیر شما میتوانید با این پکیج منحصربفرد و فرکانس های بکاررفته طبق آخرین متد برتر دنیا، زمان قرارگیری در موج آلفا را بیشتر کنید و یک تمرکز عمیق و شدید را در خودتان ایجاد کرده با ضمیرناخودآگاه این ابرقدرت وجود تان مواجه شوید .

با کلام و جملات و عبارات تاکیدی مناسبی که توسط متخصصین و روانشناسان خبره در این پکیج طرح ریزی شده ، آن را برنامه ریزی کرده و زندگی تازه با نگرشی سرشار از عزت نفس ، اعتماد به نفس و خود دوستداشتن را آغاز کنید و اثرات این خودباوری ، انگیزه و اراده ی پولادین را در زندگی تان بطرز چشمگیری شاهد باشید. همواره به یادتان باشد تحول از درون شما اتفاق می افتد.

خود هیپنوتیزم

روش استفاده: برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه و موثر لازم است که در طول روز یک ساعت و زمان مشخصی جهت تمرین انتخاب شود و ترجیحاً صبح بعد از بیدار شدن و یا شب در زمانی که آرامش بیشتری دارید با این فایل تمرین کنید.

این فایل که زمان آن 29 دقیقه است شامل تکنیک هیپنوتیزم به روش تکنیک اشپیگل و ریلکس پیشرونده ی جاکوبسون و تصویر سازی به کمک متد ویلیام جیمز، تثبیت خلسه و افزایش عمق خلسه ، تکرار جملات تاکیدی ، شرطی شدن و سپس خروج از حالت خلسه است.

شما با گوش کردن به این فایل و انجام مراحل تکنیک اشپیگل و به واسطه ی به کارگیری فرکانسها و اصوات و موسیقی های تخصصی به کار رفته در طول جلسه در حالت آرامش و وانهادگی و به دنبال آن قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا (حالت خلسه هیپنوتیزم) را تجربه می کنید و کلیه ی جملات برنامه ریزی کننده ی ضمیر ناخودآگاه که در طول جلسه به صورت تکرار و چرخش در گوش چپ و راست (ایزوکرونیک) به گوش شما میرسد.

مستقیماً باعث برنامه ریزی شدن ضمیر ناخودآگاه شما می شود و لازم است برای آنکه نتیجه ی قطعی و قوی از این برنامه ریزی ببینید حتماً به صورت تکرار این فایل را گوش کنید و قلباً ایمان داشته باشید که مسیر شما به سمت هدف تان تغییر چشمگیری خواهد کرد .

فایل شماره یک شما را هیپنوتیزم میکند، عمق خلسه ی شما را تا حد ممکن افزایش می دهد، شما را با کشیدن سه بار نفس عمیق برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی میکند (قانون پاولف) و سپس با تلقینات معکوس عمق خلسه شما را کم و سپس از حالت خلسه خارج می کند (بیدار شدن از خواب هیپنوتیزمی)

این فایل به وسیله ی فرکانسهای سطح بتا به تتا و جملاتی که به صورت ایزوکرونیک و سابلیمینال مسیج در فایل قرار گرفته باعث می شود که حداکثر بهره وری را داشته باشید و مقاومت های ناخودآگاه شما را تبدیل به همراهی کند و خواب عمیق هیپنوتیزمی را تجربه کنید.

 

 

قوانین ارسال دیدگاه

 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش ،مقاله یا محصول مطرح شود تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • خریداران محترم سوالات مرتبط با محصول را فقط از طریق تیکت ارسال کنند.

1 دیدگاه برای غلبه بر تنبلی با هیپنوتیزم

 1. آواتار shahin36

  shahin36 (خریدار محصول)

  سلام
  سپاسگذارم این محصول رو با تخفیف ویژه شما خریداری کردم
  امکانش هست تلقینات سابلیمینال رو درج کنید
  ممنون

  • آواتار ادمین کابوک

   ادمین کابوک

   روش و تکنولوژی که کابوک برای سابلیمینال های خود بکار میگیرد هیج جمله ای را مخفی نمی کند
   فقط در 8 لایه مختلف و به صورت هشت بعدی اصوات تکرار میشود
   و دقیقا همان جملاتی که در فایلهای خود هیپنوتیزم به کار رفته در سابلیمینال نیز استفاده شده است
   با چند بار گوش دادن جملات را متوجه می شوید
   ارائه جملات مخصوص فایلهایی است که اگر جملات نوشته نشود خود تولید کننده هم متوجه نمی شود چه جملاتی در بین اصوات نامفهوم قرار پخش شود
   مرکز کابوک چنین فایلهایی را تولید نمی کند
   توضیحات تکمیلی در مورد سابلیمنال را در این لینک می توانید مطالعه کنید
   https://www.kabook.ir/eshop/discover-emotional-calm-sub/

دیدگاه خود را بنویسید
0