تاریخ انتشار
22 مرداد 1399
فروش
33 فروش
تومان199.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید

افزایش بهره وری در کار با هیپنوتیزم

این پکیج مخصوص افرادی طراحی شده که احساس میکنند
شغل و کسب آنها دچار روز مرگی شده
و نیاز است با توان بیشتر و عالی تر حرکتی اساسی و بنیادی در کار خود ایجاد کنند  و بهره وری خود را در کار افزایش دهند.

افزایش بهره وری در کار با هیپنوتیزم

افزایش بهره وری در کار با خودهیپنوتیزم

 1. آیا برای مدیریت زمان تان عاجز و درمانده شده اید؟
 2. هیچ میدانستید رها کردن کار نیمه تمام بر استرس شما می افزاید؟
 3. آیا دوست دارید با هوشمندی تمام لیست کارهای هفته ی بعد خود را تنظیم کنید تا از سردرگمی درآیید؟
 4. آیا تمایل دارید حواستان جمع آن تیک تاک ساعت مچی یا روی دیوار باشد تا طعم بهره وری بیشتر را با مدیریت زمان بچشید؟
 5. هیچ میدانستید طی تحقیقات، شما نمی توانید بیش از 90 دقیقه بر کاری متمرکز شوید و حتماً باید فکر و ذهن شما بازسازی مجدد شود تا سرحال و قبراق و آماده ی کار باشید؟
 6. آیا میدانستید با خودهیپنوتیزم میتوانید چشم انداز مثبتی نسبت به کار و اتمام پروژه ی محوله داشته باشید و این مهم چقدر از میزان اضطراب و استرس شما می کاهد؟
 7. آیا مدام دچار حواس پرتی می شوید و این مسئله باعث شده که شما انگیزه و شوق خود را از دست بدهید؟
 8. آیا در مورد قانون پارکینسون و رهایی از آن چیزی میدانید؟
 9. و سوال آخر هیچ میدانستید باید قورباغه را قورت بدهید؟

 

 

افزایش بهره وری در کار با هیپنوتیزم
افزایش بهره وری در کار با هیپنوتیزم

 

 

بهره وری نیروی انسانی چیست؟

سازمانهای موجود در هر جامعه با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارند، به گونه ای به رفع نیازهای فردی و گروهی افراد جامعه می پردازند و از آنجا که منابع تولید همواره با یک ویژگی یعنی کمیابی مواجه هستند، اغلب اصلی ترین هدف سازمانها استفاده بهینه از عوامل تولید و رسیدن به اثربخشی است.

این عوامل شامل زمین، سرمایه، نیروی انسانی، فناوری و مدیریت است.در این بین نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی سازمانها و از حساسیت بالایی برخوردار است. عملکرد انسان در درون سازمان انعکاسی از دانش، مهارت و ارزشهای او است.

به همین منظور شناخت عوامل مؤثر بر عملکرد کارکنان یکی از اهداف بهسازی نیروی انسانی در مدیریت بخش های دولتی است که برای سنجش دانش، توانایی، انگیزش، رفتار شغلی و عملکردی کارکنان پایه ریزی می شود.

بهره‌وري

براي شناخت بهتر و جامع مفهوم بهره‌وري تعاريف متعددي از آن ارائه مي‌شود:

 1.  فرهنگ آكسفورد بهره‌وري را نسبت كالاهاي توليد شده به منابع مصرف شده، تعريف مي‌نمايد.
 2.  بسياري از فرهنگ‌هاي تخصصي سازمان و مديريت بهره‌وري را به صورت«نسبت ستاده‌ها به داده‌ها تعريف نموده‌اند.»
 3.  استيفن پي. رابينز بهره‌وري را مجموعه‌اي از كارايي و اثربخشي مي‌داند.
 4. بنابراين براي رسيدن به بهره‌وري بايد بطور كارا و موثر عمل كرد. اگر سازمان بتواند به اهدافي كه در مورد ميزان دستيابي به رضايت ارباب رجوعان است دست يابد، سازماني اثربخش است. اما اگر سازمان با كاهش تعداد كاركنان خود به همين هدف (رضايت ارباب رجوعان) دست يابد، كارايي بالاتري از قبل خواهد داشت.
 5. همان طور كه در مثال بالا شاهد هستيم بهره‌وري تلفيقي از اثربخش و كارابودن است.
 6.  «بهره‌وري در اقتصاد عبارت است: استفاده موثر و كاراتر از منابع اقتصادي در فرايند توليد بطوريكه اقتصاد يك جامعه به حداكثر بالقوه قابليتهاي خود دست يابد، گويند».
 7.  «بهره‌وري، يك بينش فكري است كه سعي دارد بطور پيوسته آنچه را كه بوده و آنچه را كه هست بهبود بخشد و با اين بينش و ذهنيت كارهاي امروز را بهتر از ديروز و كارهاي فردا را بهتر از امروز انجام دهد».
 8. تعريف مركز بهره‌وري ژاپن« بهره‌وري عبارت است از به حداكثر رساندن استفاده از منابع، نيروي انساني، تسهيلات و غير و به طريقه علمي و كاهش هزينه‌هاي توليد(هزينه‌هاي ارائه خدمات)، گسترش بازارها، افزايش اشتغال، كوشش براي افزايش دستمزدهاي واقعي و بهبود معيارهاي زندگي، آنگونه كه به سود كارگر، مديريت و عموم مصرف كنندگان(ارباب رجوعان سازمانهاي اداري) باشد»
 9. تعريف آژانس بهره‌وري اروپا«بهره‌وري درجه(ميزان) استفاده موثر از هريك از عوامل توليد است»
 10.  تعريف سازمان بهره‌وري ملي ايران« بهره‌وري، يك فرهنگ، يك نگرش عقلائي به كار و زندگي است كه هدف آن هوشمندانه‌تركردن فعاليت‌ها براي دستيابي به زندگي بهتر و متعالي‌تر است».
 11. «بهره‌وري، نسبت توليد كالا و خدمات يا مجموعه‌اي از كالاها و خدمات(خروجي)، به يك يا چند داده(ورودي) موثر در توليد آن كالاها و خدمات را گويند».
 12. اگر در مخرج كسر فقط يك داده مثلاً نيروي انساني قرار گيرد، به آن«بهره‌وري جزئي» گويند. اما اگر در مخرج كسر مجموعه‌اي از داده‌هايي كه در توليد كالاها و يا ارائه خدمات بكار گرفته شده‌اند، قرار گيرند به آن«بهره‌وري كل» گويند.
 13. «بهره‌وري عبارت است از: كار درست، بايد به شيوه صحيح در همه اوقات انجام شود». بهره‌وري چيزي غير از انجام كارهاي درست و درست انجام دادن كارها بطور دائم نمي‌باشد. به عبارت ديگر بهره‌وري را مي‌توان به صورت معادله زير نوشت: استمرار در انجام كار+ اثربخشي+ كارائي= بهره‌وري

افزایش بهره وری در کار با هیپنوتیزم
افزایش بهره وری در کار با هیپنوتیزم

در این پکیج خودهیپنوتیزمی ما 4 هدف مهم و اصلی را در ضمیرناخودگاه شما شکل میدهیم :

یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب ‌و‌کاری افزایش بهره‌وری نیروی انسانی است که فقط با تدابیر مشترک مدیران و مسئولان منابع انسانی محقق می‌شود. اما متأسفانه حاصل تلاش‌های تعداد اندکی از این عزیزان موجب افزایش بهره‌وری می‌شود.

در واقع سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های حاکم بر فرآیندهای کسب‌و‌کار، باید به گونه‌ای اندیشیده و اجرا شوند که هدررفت هزینه‌های شرکت به ازای هر نیروی کار به حداقل برسد. که ما با تحقیقات انجام شده سعی بر آن داریم این مهم را از طریق علم قدرتمند و اسرارآمیز هیپنوتیزم به طرز چشمگیر و شگفت انگیزی تغییر داده و به سمت ایجاد باورهای سالم و افکار مثبت اندیشی نیری انسانی پیش ببریم تا در این راستا با نیروی خود انگیزشی تمایل برای بهره وری، افزایش یابد.

همانطور که میدانید در کنار کمک‌های عظیمی که امروزه هیپنوتیزم در درمان اختلالات ذهنی و درمان‌های پزشکی ایفا می‌کند. این ابزار حرفه‌ای نقش پررنگی در رشد،تحول و توسعه فردی انسان‌ها دارد. از این ابزار قدرتمند می‌توان در رشد و توسعه فردی و نیروی انسانی هر کسب و کاری هم استفاده کرد.

متأسفانه به دلیل هیپنوتیزم‌های نمایشی که باعث جذابیت صحنه‌ای شده است این ابزار قدرتمند به‌عنوان یک حرفه ی جادوگرانه در بین عوام معرفی‌شده است و قابلیت‌های مهم و ارزشمندی که این ابزار برای بهبود دیگر قسمت‌های زندگی ما مانند رشد فردی دارد، اصلاً دیده نمی‌شود.

اگر بخواهیم در مورد نقش هیپنوتیزم در بالا بردن میزان بهره وری نیروی انسانی بگوییم؛ هیپنویتزم می‌تواند در رشد و توسعه فردی صاحبان کسب‌ و کار بسیار پررنگ واقع شود زیرا می‌توان از این ابزار قدرتمند در موارد زیر استفاده کرد:

 1-از بین بردن استرس

کمی اضطراب سازنده در انجام کارها می‌تواند برای شما بسیار کارآمد واقع شود و باعث افزایش تمرکز شما برای انجام کارها شود. اما زمانی که استرس از حد خودش بیشتر می‌شود و جنبه غیرطبیعی پیدا می‌کند، به ‌اصطلاح باعث ایجاد فلج ذهنی افراد می‌شود. و علاوه بر اینکه می‌تواند جسم انسان‌ها را در معرض بسیاری از بیماری‌ها روان‌تنی و فیزیولوژیک قرار دهد باعث اختلال در انجام درست‌کارهای روزمره می‌گردد.

اگر شما صاحب کسب‌ وکار باشید می‌بینید که در شرایط کنونی صاحبان کسب‌ و کار بیشتر از دیگر اقشار جامعه در معرض استرس‌های ناشی از نوسانات ارز، تورم، عدم نقدینگی و همچنین فشارهای ناشی از برگه شدن و یا پاس چک‌ها دارند، در اینجاست که هیپنوتیزم می‌تواند به‌عنوان راهکاری قدرتمند برای مهار این استرس‌ها بکار آید.

زیرا استفاده از تکنیک‌های خود هیپنوتیزم می‌تواند به صاحبان کسب ‌و کار کمک کند تا آن‌ها بتوانند به‌درستی این استرس‌ها را مدیریت و کنترل کنند.

2-افزایش خلاقیت 

صاحبان کسب‌ و کارهای موفق بیشترین زمان خود را صرف حل مسائلی مانند: جذب مشتریان بیشتر، شناسایی بازارهای جدید، استفاده از استراتژی‌ها درست در رقابت با رقیبان، بازاریابی محصولات و از همه مهم‌تر فکر کردن خارج از چهارچوب‌های ذهنی گذشته می‌کنند.

در حقیقت توانایی مقابله با دشواری‌ها و حل مشکلات بیش از هر چیز تعیین‌کننده رشد یک کسب‌ و کار است. مهم‌ترین عاملی که می‌تواند در حل مسائل و رشد کسب‌ و کار بسیار کارآمد واقع شود تفکر خلاقانه است.

متأسفانه بسیاری از کسب‌وکارها در کار خود خلاقیت را ندارند. آن‌ها سعی در انجام کارهای قبلی خود و حفظ شرایط فعلی‌شان را دارند. زیرا حاضر نیستند منطقه امنشان یا (COMFORTABALE ZONE) را ترک کنند و درنتیجه با فشارهای بیرونی که به آن‌ها وارد می‌شود باعث می‌شود روزبه‌روز کسب کار آن‌ها کوچک‌تر و کم رونق تر شود. در حقیقت خلاقیت یک مهارت و نوعی برنامه‌ریزی ذهنی است. که می‌تواند به کمک صاحبان کسب‌وکار بیاید.

خلاقیت یک مهارت و نوعی برنامه‌ریزی ذهنی است…

همه افراد می‌توانند بر راحتی در ذهن خود خلاقیت را پروش دهند. مانند مهارت دوچرخه‌سواری یا کار با کامپیوتر. برای ساخت تفکر خلاق می‌بایستی ذهن را به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که بتواند خارج از چهارچوب‌های قدیمی‌اش فکر کند. هیپنوتیزم به‌راحتی می‌تواند برای برنامه‌ریزی ذهنی مورداستفاده قرار گیرد.

همچنین هیپنوتیزم در این زمینه می‌تواند به صاحبان کسب‌ و کار کمک کند تا آن‌ها بتوانند تفکر خلاقانه را در ذهن خود ایجاد و اجرا نمایند.

3-تغییر نگرش 

 1. همه انسان‌ها تصویری نسبت به خود و توانایی‌هایشان بر روی پرده ذهنی‌شان دارند. این تصویر ذهنی نقش بسیار بزرگی در موفقیت فردی و شغلی آن‌ها دارد.
 2. اینکه آیا فرد خودش را انسان باهوشی می‌بیند؟
 3. خودش را انسان با اعتمادبه‌نفس می‌بیند؟
 4. خودش را انسانی می‌بیند که بتواند به‌راحتی مسائلش را حل کند؟
 5. همین‌طور صاحبان کسب‌وکار تصویر ذهنی نسبت به شغل و کسب کارشان دارند و این تصویر ذهنی مشخص‌کننده این است که آیا این فرد در کسب‌وکارش موفق است یا نه؟ خودش را فروشنده خوبی می‌بیند؟
 6. خودش را مدیری لایقی می‌بیند؟
 7. نگرش نسبت به کسب‌ و کار و مشتری چیست؟
 8. آیا تمرکز ذهنی‌اش را بر روی بدهی می‌گذارد یا بر روی ساخت بازارهای جدید؟

تغییر نگرش افراد نسبت به خود و توانایی‌هایشان بسیار کار دشواری است. اما هیپنوتیزم این کار را بسیار آسان می‌کند. زیرا زمانی که افراد در خلسه هیپنوتیزمی قرار می‌گیرند، تفکر نقاد آن‌ها به‌طور موقت به حالت تعلیق درمی‌آید و فرد تلقین‌پذیر می‌شود. در واقع تفکر نقاد بر اساس نگرش‌های قبلی کار می‌کند و نمی‌گذارد چیزهای که مخالف نگرش‌های قبلی هستند به ذهن ما راه پیدا کنند.

ولی با بکارگیری امواج و تکنولوژی فرکانس های مغزی این بخش مقاومت ذهن آگاه شکسته میشود و جملات تخصصی براحتی وارد ضمیر ناخودآگاه شده و تغییرات مثبت و پیشرونده ی آن را در زندگی تان خواهید دید. 

بنابراین هیپنوتیزم می‌تواند به نیروی انسانی حاضر در یک سازمان کمک کند تا آن‌ها بتوانند نگرش‌های درست یک کسب‌ و کار موفق را در ذهن خود ثبت، ضبط و اجرا نمایند.

4- از بین بردن پراکندگی‌های ذهنی

پراکندگی‌های ذهنی موجب می‌شود منابه انسانی، بهره‌وری لازم را در کار خود نداشته باشند. همچنین این پراکندگی‌های ذهنی باعث می‌شود افراد نتوانند به‌طور دقیق بر روی خواسته‌های خود وقت بگذارند.

اگر بخواهم به‌صورت کلی بگوییم، هیپنوتیزم می‌تواند به کارکنان و پرسنل سازمان ها کمک کند تا بتوانند تمرکز خودشان را افزایش دهند. در واقع افراد می‌توانند پراکنندگی‌های ذهنی را کنار بگذارند و با کنار رفتن این پرکنندگی‌ها ذهن می‌توانند بهتر و دقیق‌تر بر روی کاری که می‌خواهد انجام دهد، انرژی بگذارد.

چگونه از پکیج خودهیپنوتیزم استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید از توانایی هیپنوتیزم استفاده کنید. بهترین راهکار یادگیری خود هیپنوتیزم است. خود هیپنوتیزم یعنی اینکه بتوانید خودتان را در حالت خلسه هیپنوتیزمی قرار دهید.

برای همین پنج مرحله خلسه هیپنوتیزمی را به ترتیب برایتان بیان می‌کنیم:

 

برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه و موثر لازم است که در طول روز یک ساعت و زمان مشخصی جهت تمرین انتخاب شود و ترجیحاً صبح بعد از بیدار شدن و یا شب در زمانی که آرامش بیشتری دارید با این فایل تمرین کنید.

این فایل که زمان آن 29 دقیقه است شامل تکنیک هیپنوتیزم به روش تکنیک اشپیگل و ریلکس پیشرونده ی جاکوبسون و تصویر سازی به کمک متد ویلیام جیمز، تثبیت خلسه و افزایش عمق خلسه ، تکرار جملات تاکیدی ، شرطی شدن و سپس خروج از حالت خلسه است.

 

شما با گوش کردن به این فایل و انجام مراحل تکنیک اشپیگل و به واسطه ی به کارگیری فرکانسها و اصوات و موسیقی های تخصصی به کار رفته در طول جلسه در حالت آرامش و

وانهادگی و به دنبال آن قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا (حالت خلسه هیپنوتیزم) را تجربه می کنید و کلیه ی جملات برنامه ریزی کننده ی ضمیر ناخودآگاه که در طول جلسه

به صورت تکرار و چرخش در گوش چپ و راست (ایزوکرونیک) به گوش شما میرسد .

مستقیماً باعث برنامه ریزی شدن ضمیر ناخودآگاه شما می شود و لازم است برای آنکه نتیجه ی قطعی و قوی از این برنامه ریزی ببینید حتماً به صورت تکرار این فایل را گوش کنید

و قلباً ایمان داشته باشید که مسیر شما به سمت هدف تان تغییر چشمگیری خواهد کرد .

فایل شماره یک شما را هیپنوتیزم میکند، عمق خلسه ی شما را تا حد ممکن افزایش میدهد، شما را با کشیدن سه بار نفس عمیق برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی میکند

(قانون پاولف) و سپس با تلقینات معکوس عمق خلسه شما را کم و سپس از حالت خلسه خارج می کند (بیدار شدن از خواب هیپنوتیزمی)

این فایل به وسیله ی فرکانسهای سطح بتا به تتا و جملاتی که به صورت ایزوکرونیک و تکنیکال پروگرام در فایل قرار گرفته باعث می شود که حداکثر بهره وری را داشته باشید

و مقاومت های ناخودآگاه شما را تبدیل به همراهی کند و خواب عمیق هیپنوتیزمی را تجربه کنید.

 

یک توصیه ی مهم و موثر: برای گرفتن نتیجه ای بی نظیر ، کارکردن با این مجموعه را در هر شرایطی که هستید حداقل به مدت 90 روز ادامه دهید اگر بعد از چند هفته احساس تنبلی

یا عدم علاقه به تمرین به سراغ شما آمد، به جای مایوس شدن با پشتکار و اراده ایی قوی تر و تجسم رسیدن به هدف مهم تان تمرین را ادامه دهید تا بتوانید از این پل روحی عبور کنید.

تجربه ی این احساس یا حالت های شبیه به این در هر مرحله ی ارتقاء روحی (پاکسازی و متعادل سازی انرژی چاکراها) به سراغ شما می آید. پس از ابتدا آگاهانه برای رسیدن به مراتب

بالای روحی تلاش کنید و اعتقاد ، اعتماد و ایمان داشته باشید که هیچ مانعی نمیتواند مسیر موفقیت شما را ناهموار کند.

جهت هیپنوتیزم شدن نیاز به داشتن دانش و دانستن فرآیند شکل گیری هیپنوتیزم بروی خود نخواهید داشت. ولی در صورتی که تمایل دارید هیپنوتیزم را به صورت حرفه ای تر بیاموزید

و نسبت به تکنیک هایی که تمرین میکنید و قدرت هایی که این علم در اختیار شما قرار میدهد دانش کافی کسب کنید،

مطالعه ی کتاب “خود هپنوتیزم نوشته ی استاد کابوک” را به شما توصیه میکنیم .

 

 

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

مرداد 1399

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

92 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

گارانتی

طبق قوانین گارانتی

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  بهره وری در کار یعنی کلیه اموری که یک شغل و حرفه را می تواند به اوج برساند در این پکیج قرار گرفته است
  پکیج غلبه بر تنبلی تاکیدات مناسب تری برای تکمیل کارهای نیمه تمام و انگیزه به سختکوشی را در خود دارد

 2. آواتار elnaz_forever

  elnaz_forever

  سلام و وقت بخیر
  از این محصول فقط میشه در بهره وری در کار بیرون از خانه استفاده کرد؟ آیا میشه از این محصول برای عملکرد بهتر برای کارای خونه و کلا کارای فردی استفاده کرد؟

 3. آواتار zhamidi7283480370

  zhamidi7283480370

  عالی👌🌹😍🧡

 4. آواتار zhamidi7283480370

  zhamidi7283480370

  🌹😍🧡

 5. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت ( خریدار محصول )

  متشکر از نظر لطف شما
  انشالله که در تمام مراحل زندگی موفق باشید

 6. آواتار Majidafshak

  Majidafshak ( خریدار محصول )

  سلام. پکیج خوب و مفیدی است. با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاید اینها را هم دوست داشته باشید