تاریخ انتشار
27 مهر 1397
فروش
35 فروش
تومان199.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید

فوتبالیست حرفه ای

فوتبالیست حرفه ایی شوید با خود هیپنوتیزم

فوتبال  جذابترین بازی دنیا

شما فوتبال را دوست دارید و همیشه در تلاش هستید و از لحاظ جسمی سخت تمرین می کنید و سعی می کنید که اندیشه ای مثبت داشته باشید، زیرا می دانید که تأثیر تردید و ترس در اعتماد به نفس

شما فاجعه به بار می آورد، اما توسعه ی مهارت ها و حفظ نگرش برنده همیشه آسان نیست.

 • آیا تردید دارید که از توان بالقوه خود استفاده کنید؟
 • آیا بخش هایی از تکنیک ها در نوع عملکرد بازی شما وجود دارد که مایل به بهبود آن هستید؟
 • چقدر بر تکنیکهای شخصی مسلط هستید و در زملن نیاز آن را به صورت عالی اجرا میکنید؟

شما از زمانی که برای اولین بار توپ فوتبال را شوت کردید، یک راه طولانی پیش رو دارید و اگر خوب تمرین کنید، بهتر نیز می شوید، اما آیا می دانید زمانی که شما با انجام هیپنوتیزم فعالیت خود

را در ذهن تان می بینید، راهها و شبکه های عصبی همانند این است که شما واقعا در زمین فوتبال آنرا انجام می دهید؟

با تکرار این فعالیت در ذهن ناخودآگاه، شما می توانید پای خود را برای ضربه زدن به توپ بهتر از همیشه تنظیم کنید قبل از آنکه بخواهید آگاهانه آنرا انجامش دهید.

ولی قطعا به این معنی نیست که شما لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو را تصور کنید و سپس شروع به بازی کردن کنید.

هیپنوتیزم سحر و جادو نیست، اما راهکاری علمی و تخصصی جهت برانگیختگی استعدادها و توانمندیهای فوق العاده طبیعی و ذاتی شماست و با استفاده از ذهن ناخودآگاه تان در راه درست،

شما مطمئنا می توانید مهارت های فوتبال خود را فراتر از آنچه قبلا فکر می کردید ارتقا دهید. هنگامی که سطح ناخودآگاه شما به واسطه ی تلقینات درست و تخصصی برنامه ریزی شود

به طور حتم این قدرت ضمیر ناخودآگاه در زمین بازی در مقابل رقیب شما را به طرز شگفت آوری یاری خواهد کرد.

 

فوتبالیست حرفه ای
فوتبالیست حرفه ای

فوتبالیست حرفه ای

چند مورد از مزیت های بکارگیری از روش خود هیپنوتیزم برای تبدیل شدن به یه بازیکن حرفه ایی:

احساس آرامش و اطمینان در زمین
هماهنگی ذهن و بدن
خلق تکنیک های منحصر به فرد در فوتبال
شوت های دقیق و محاسبه شده
بالا بردن توان بدنی و سرعت عمل عضلات در سر تا سر بازی
برنامه ریزی اخلاق ورزشی و محبوب تماشاگران
بالا بردن تفکر بازی گروهی و تیمی
پیش بینی حرکات حریف
فریب ذهنی دروازه بان و شوت روانشناسی
ایجاد باور  قوی برای رسیدن به بالاترین جایگاه فوتبال جهانی
ایجاد فرکانس ذهنی برای دریافت پیشنهاد از بهترین باشگاه ها

خود هیپنوتیزم طراحی شده است برای کمک به شما در توسعه ی مهارت ها، بعنوان یک فوتبالیست حرفه ایی و به دست آوردن ذهنیتی بر مبنای یک برنده واقعی. این محصول شامل بهترین تکنیک های

ورزشی هیپنوتیزم است ، مانند( تجسم خلاق این واژه رو لینک بدین به اطلاعات عمومی هیپنو )و تمرین ذهنی خود باوری را در عمیق ترین لایه های ناخود آگاهی برنامه ریزی کنید

و نتیجه بی نظیر آن را در خود ببینید.

با تکرار منظم گوش دادن به این فایل صوتی شما برای راحتی در خانه خودتان می توانید در هربخشی از مهارتهای فوتبال به صورت ذهنی، تکنیکها و تاکتیکها که می خواهید، تمرین کنید،

مانند ضربات آزاد، پنالتی ها، عبور از خط دفاعی، دریبل حریف با توپ، شوتهای کات دار از راه دور یا حتی دفاع از دروازه.

تخیل شما قدرتمندترین ابزاریست که شما دارید و با خود هیپنوتیزم می توانید از این مزیت فوق العاده استفاده کنید.

علاوه بر کار بر روی مهارت های خود، همچنین می توانید تجربه کنید که چه تفاوتهایی وجود دارد وقتی با این محصول میتوانید ذهن حریفتان را در زمین بازی بخوانید!

شما مطمئنا از تشویق تماشاچیان بخاطر نحوه ی عملکردتان در زمین بازی به عنوان یک قهرمان واقعی لذت میبرید.

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

 

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

مهر 1397

حجم مجموع فایلها

93 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

 1. آواتار Arshia king

  Arshia king

  عالیی

 2. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  احساس و تفکر شما باعث بروز چنین مشکلی شده و ارتباطی با این پکیج یا نوع تمرین آن ندارد
  شاید هنگام تمرین یک بار این مشکل را احساس کردید و ذهن دچار شک شده و این شک این تفاوت را بین این پیکیج و دیگر پیکج ها برای شما ایجاد کرده
  ولی در کل فرکانسها و نوع تمرین این پکیج اصلا نمی تواند چنین مشکلی را برای شما ایجاد کند

 3. آواتار سیدمحمدحسین مسعودی

  سیدمحمدحسین مسعودی ( خریدار محصول )

  سلام ببخشید دلیل اینکه تو هنگام هیپنوتیزم بدنم خارش ریاد برداشت اینم فقط در رابطه با این پکیج اینجوری بدنم خودشو نشون داد چیه؟

 4. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  شما اولین پیشنهاد را داشتید اگر تعداد درخواست ها حداقل به ده نفر برسد
  تولید خواهد شد

 5. آواتار Mahiii

  Mahiii

  سلام لطفا برای ورزش تنیس روی زمین خاکی حرفه ای فایل هیپنوتیزم قرار دهید.

 6. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  دوست گرامی به احتمال زیاد خلسه شما از مرحله سوم عمیق تر می شود و همین مورد باعث میشود که شما جملات را درک نکنید
  که البته به خاطر خلسه عمیق نتیجه ی خیلی بهتری خواهید گرفت

 7. آواتار moeinmontazerfaraj

  moeinmontazerfaraj ( خریدار محصول )

  سلام ممنون از پكيج خوبتون كه بي نهايت به ادم انرژي مثبت و خوب ميده .
  سوالي داشتم كه ميخواستم درميون بزارم باهاتون
  روزاي اولي كه شروع كردم به تمرين تا اخر بيدار بودم و تك تك جملات رو ميشنيدم درك ميكردم هرچي گذشت كمتر تونستم كلماتشم رو حس كنم . ارامش بيشتري دارم ولي خب فكر ميكنم اگه ميتونستم تمركز كنم رو جملها نتيجه بهتري ميگرفتم
  دليلي داره اين حالت ؟ براي همه اينطوريه ؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.