تاریخ انتشار
21 تیر 1399
تعداد بازدیدها
2379 بازدید
فروش
100 فروش
1.990.000ریال

هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو (سحر خیزی با هیپنوتیزم)

 1. آیا دوست دارید صبحدم براحتی بدون کوک کردن زنگ ساعت یا بیدار باش پدر و مادر یا همسر و فرزندان از خواب بیدار بشوید؟
 2. آیا تمایل دارید با سحرخیز شدن روزتان را طولانی تر کنید تا به کارهای مورد علاقه تان مثل ورزش کردن، دوش گرفتن حتی مطالعه ی کتاب و غیره بدون اینکه انرژی تان را از دست بدید و رنجور شوید، بپردازید؟
 3. تا حالا چند بار برای بیدار شدن از خواب کوک ساعت رو روی ده دقیقه بعدی یا ده دقیقه ی دیگر کوک کردید و باز هم دیر از خواب برخاستید با حالتی از عصبانیت، کسالت یا خواب آلودگی زیاد ؟
 4. چقدر برای اینکه به موقع از خواب بیدار شوید مبارزه کردید ولی انگار رختخواب تو را محکمتر در آغوش کشیده و اجازه ی جدا شدن نداده است؟
 5. آیا شده برخی مواقع صبح ها برای اینکه زود از خواب بیدار شوید دچار سردرد شده و حال مزاجی تان بهم ریخته باشد؟
 6. و سوال مهمتر، آیا دوست دارید از پیامد این سحرخیزی ثروتمند شوید؟
 7. هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو 
  هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو
  هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

با این پکیج پرانرژی از خواب با یک حس عالی و کاملا هوشیار بپر بالا!!!

ثروتمندان اصولاً زود از خواب بیدار می‌ شوند و ساعات کمتری را از شب بیدار می‌مانند. آنها خواب با کیفیت را بسیار دوست می دارند  علت آن هم این است که ثروتمندان به سلامتی خود توجه بسیار

ویژه‌ ای دارند.

در واقع می‌ دانند که مشخصه ی منحصر به فرد بسیار مهم هر شخصی می‌ تواند سلامتی او باشد. منظم بودن ساعت خوابیدن و بیدار شدن باعث می‌ شود آنها با سلامتی بیشتری در مسیر موفقیت قدم بگذارند.

به همین علت یکی از برنامه‌ های مشترک ثروتمندان دنیا این مورد است. در نقطه مقابل نیز افراد معمولی با دیر خوابیدن و نداشتن برنامه‌ی خواب تنها نداشتن انرژی و بی‌ حوصلگی در صبح را خواهند داشت.

هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

 

هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو
هر روز صبح سرحال و پر انرژی بیدار شو

از مزایای سحرخیزی 

اکثر ما از معجزه زود از خواب بیدار شدن سرشار از انرژی و حال خوب بی خبریم !

هنوز نمیدانیم و تجربه نکردیم وقتی با احساس خوشایند از یک خواب دلچسب شبانه که بیدار شویم چقدر می توانیم در ساختن یک روز عالی و پر از موفقیت توانمند باشیم!

هنوز اکثر ما نمیدانیم زود بیدار شدن های بهارانه و قدم زدن در هوای پاک ساعت 5 صبح و دم و بازدم های عمیق آن لحظه ها و استشمام بوی خوش سر سبزی طبیعت و درختان کنار خیابان و پارک ها

چقدر میتواند در تقویت و عملکرد بهینه ی سیستم ایمنی و قلب و خونرسانی بدن مان مفید فایده باشد!

هنوز نمیدانیم بیدار باش خروس خوان چقدر میتواند برای فرآیندهای فکری و سیستم عملکردی مغز ما شگفت انگیز باشد ، و حتی سحر خیزی میتواند با چند دقیقه مراقبه یا گوش سپردن به این فایل

بی نظیر خود هیپنوتیزمی فرآیند پاکسازی چاکراهای ما را در پی داشته باشد

و مهمتر از همه اینها ارتقا سطح کیفی روح و روان مان را تضمین می کند.

ما خودمان را تصور می کنیم که صدای زنگ ترسناک ساعت را کوک کرده حتی قبل از خوابیدن چندین بار با اضطراب و پرخاشگری به خودمان نهیب میزنیم که باید راس این ساعت از خواب بیدار شوم و گرنه …

 • و گرنه از امتحان جا می مانیم
 •  به اتوبوس یا سرویس مدرسه یا محل کار نمی رسیم
 • دیرآمدگی در دستگاه انگشت زن کاملاً مشخص و کسری حقوق و توبیخ رئیسم را در پی دارد
 • مراقبه و نماز صبحدم را از دست می دهم
 • تیکت پروازم سوخت می شود
 • یا حتی خوردن یا آشامیدن داروی تجویزی پزشکم راس ساعت مقرر صبحگاه دچار بی نظمی می شود

 

 و خیلی مثال های دیگر که قطعاً فرصت خواب دلچسب و کافی شبانه را هم از شما میگیرد و دستاوردی که برای شما بجای میگذارد جز اضطراب و استرس و مداومت ناخودآگاه بر این امر نیست که شما

را به فردی عصبی و عجول و پرخاشگر در طول روز تبدیل کند و این چرخه همچنان ادامه پیدا میکند تا اینکه شما رفته رفته در منزل با اعضای خانواده دچار مشکل میشوید در محیط کار با همکاران

همینطور و شاید این خلق و خوی باعث شود کارتان را یا فرصت های ناب زندگی تان را از دست بدهید .

حال که همه ما هر از گاهی برای سحرخیز بودن مشکل داریم و به اصطلاح رایج نمی توانیم به راحتی از رختخواب مان کنده شویم برخی از ما حتی ممکن است خیلی با آن مبارزه کنیم.

یا اینکه پس از به زور بیدار شدن خواب و کنده شدن از رختخواب با یک لیوان بزرگ قهوه سعی بر بیدار و قبراق نگه داشتن حال مان داریم در صورتیکه جسی و روحی کسل هستیم

و مغزمان همچنان خواب است، شما را در ادامه باعلم و روش قدرتمند هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم بیشتر آشنا میکنیم.

نقش و مزایای منحصر بفرد خودهیپنوتیزم در سحرخیزی

ما با تولید این پکیج منحصر بفرد برای خارج شدن از این چرخه که در واقع از یک عادت بد کوچک شروع می شود و ممکن است به صورت دومینو وار زندگی شما را از هر لحاظ مختل کند با عادات

خوب و مثمر ثمری که می تواند روزهای سرشار از حال خوب و مملو از شادمانی، انگیزه ، نشاط و سلامتی و ثروت  و همچنین خلاقیت بالا را برای شما به ارمغان بیاورد،آمده ایم.

 • هیپنوتیزم به شما کمک شایان توجهی میکند تا با اشتیاق و لبخند صبح زود از خواب به راحتی بیدار شوید. بدون متوسل شدن به نوشیدن پی در پی قهوه و استعمال دیگر مواد شیمیایی برای هوشیاری در طول روز، که تاثیر مستقیم در بیخوابی های شبانه و تکرار چرخه دارد و کمک تان میکند تا کاملاً ناخودآگاه سر کیف و بشاش و هوشیار باشید.
 • بتوانید در هر زمینه با قدرت تعقل و درایت تصمیمات مدیریت شده و کاملاً درستی بگیری.
 • افزایش بهره وری و راندمان مغزتان را بالا ببرید و تا پایان روز این سطح از انرژی و احساس عالی را نگه دارید
 • افزایش اعتماد به نفس شما را به همراه دارد.
 • و همچنین افراط در پرخوری های عصبی حاصل از زود بیدار شدن های صبحگاهی بدون تمایل را از شما می گیرد.
 • عملکرد طبیعی داخلی بدن تان را بصورت کاملا اتوماتیک وار و سالم نگه می دارد و ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی می کند تا پس از یک خواب آرامش بخش شبانه، صبحدم بمب انرژی باشید گویی موتور توربوی خود را داخل شارژر پرقدرتی گذاشته باشید و برای ساختن یک روز سرشار از موفقیت و کامیابی آماده اش کنید.

Loader image

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای "برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه" شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

اکثرپکیج های خود هیپنوتیزم کابوک شامل سه تمرین عملی  می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

برای ورود به خلسه هیپنوتیزمی در تمام پیکج ها از یک کد شرطی مشترک استفاده شده است .

در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک ،با حدود 3 هفته تمرین کردن  شما شرطی می شود و برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده "هیپنوتیزم" یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر "امواج مغز(Brain wave)"صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه "امواج بتا"نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب "تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی" را حتما مطالعه نمایید.

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعید افشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

فروردین 1399

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

93 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

گارانتی

طبق قوانین گارانتی

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز است

  به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

  1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

  و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید

  بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

  در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

  پس بهترین حالت تمرین مستمر و روزانه است

  2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

  و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام دهید

  توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

 2. آواتار سیدمحمد فاطمی

  سیدمحمد فاطمی

  اگر ب پکیج جذب ثروت گوش میدیم

  اینو چه موقع گوش بدیم ؟
  هر دو رو میشه با هم قبل از خواب گوش داد؟؟

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  هر پکیج یک فایل راهنما به همراه خود دارد که کاملا روش تمرین توضیح داده شده است

 4. آواتار رضا عبدی

  رضا عبدی

  باید چند روز تمرین شه

 5. آواتار Hipnooz

  Hipnooz

  این پکیج خیلی خوبه
  من تابحال هرکدوم از پکیج های سایت کابوک رو استفاده کردم نتایج معجزه آسایی گرفتم
  این پکیجم حتما تهیه میکنم

 6. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  بله
  یک تعادل و کسب ارامش عمیق و کامل در زمان خواب و کاهش خواب بیشتر از نیاز را با این پکیج می توانید به دست بیاورید

 7. آواتار مرتضی سنمار

  مرتضی سنمار

  سلام
  سوالی داشتم:با این بسته میشه میزان نیاز هر فرد به خواب رو هم کاهش داد.مثلا به جای 7 ساعت 5 ساعت بشه

 8. آواتار milad rashidian

  milad rashidian

  خیلی عالیه و میخوام حتما امتحانش کنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.