مرکز هیپنوتیزم کابوک

سابلیمینال مسیج اختصاصی

همراه عزیز و گرامی : شما با تکمیل فرم زیر می توانید یک سابلیمینال مسیج اختصاصی برای خودتان سفارش دهید.

لازم به ذکر است که نوع و روش پیام های زیر آستانه تولیدی کابوک با موارد مشابه در اینترنت کاملاً متفاوت است و از نظر علمی و تحقیقات میدانی و جمع بندی نتایج این روش برگزیده و تست نهایی شده است.

لازم به ذکر است که در بخش محصولات رایگان سایت یک محصول به نام  سابلیمینال مسیج وحدت درون برای دانلود و تست قرار داده شده است که پیشنهاد می کنیم ابتدا این فایل را دانلود کنید و بعد از بررسی همه جانبه خصوصاً نوع و چگونگی تولید فایلهای زیر آستانه کابوک، اقدام به سفارش سابلیمینال مسیج اختصاصی کنید.

زمان تقریبی تدوین و تولید فایلهای سابلیمنال مسیج اختصاصی بین 3 الی7 روز کاری است.

سفارش سابلیمینال مسیج اختصاصیشما میتوانید برای سفارش سابلیمینال مسیج اختصاصی در این فرم یکی از سه روش زیر را انتخاب کنید ؛

  1. درخواست ترکیب چندین پکیج منتشر شده در سایت را با هم داشته باشید،
  2. جملات را به صورت کاملاً اختصاصی ارسال کنید تا رکورد شود و فایل مطابق نیاز شما تولید گردد،
  3. کل جملات را با صدای خودتان رکورد کنید و فایل صوتی آن را برای ما ارسال کنید تا تبدیل به یک سابلیمینال مسیج حرفه ای شود.

توجه : در صورتی که فایل را خودتان ضبط و صدا گذاری می کنید باید با پسوند MP3 – WAV و بدون نویز و صدای اضافه ارسال شود.

  • می توانید موسیقی بک گراند فایل را مطابق با یکی از فایلهای مجموعه سابلیمینال وحدت درون 1 الی 5 انتخاب کنید یا موسیقی شخصی خود را ارسال کنید.
  • می توانید فایل سابلیمینال مسیج خود را بدون فرکانس برای گوش کردن در هنگام کار و امور روزانه سفارش دهید یا با فرکانسهای آلفا ،تتا،دلتا برای تمرین در حالت مراقبه و سکون در خواست کنید.
  • هزینه ساخت و تولید فایل سابلیمینال مسیج 170 هزار تومان است که در صورتی که طراحی جملات به عهده مرکز کابوک باشد مبلغ 80 هزار تومان به سفارش افزوده می شود.
  • زمانی که گزینه ترکیب چند پکیج را انتخاب می کنید امکان اضافه کردن جملات شخصی به سفارش تان وجود ندارد ولی با انتخاب گزینه جملات شخصی می توانید درخواست کنید که جملات یک پکیج نیز به سفارش شما افزوده شود.
  • تعداد جملات مجاز برای تولید یک فایل 2 جمله می باشد که در صورت افزایش جملات به ازای هر 25 جمله مبلغ 50 هزار تومان به هزینه سفارش شما اضافه می شود و بعد از سفارش از طریق واریز به کارت باید پرداخت شود
  • شماره پشتیبان در تلگرام و واتساپ 09129253519