تاریخ انتشار
20 فروردین 1398
فروش
111 فروش
تومان199.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید

خود هیپنوتیزم غلبه بر افسردگی

هیچ میدانستید یکی از شایع ترین اختلالات روحی و روانی افسردگیست؟!

و ایرانیان رتبه ی اول و پرچمدار افسردگی در جهان هستند!!!

اکنون زمان غلبه بر تاریکی خفقان آور افسردگی است.

آیا معنا را در زندگی تان گم کرده اید؟

آیا برای بیدار شدن از خواب صبحگاهی با خودتان در حال مبارزه و کشمکش هستید؟

آیا شادمانی و نشاط برای شما تبدیل به یک خاطره ی دوردست شده است که به نظر می رسد برای همیشه آن را گم کرده اید؟

اگر شما خود را متعجب یافتید که چرا نمتوانید به راحتی و با سرعت از این حالت خارج شوید و از پس شرایط سرد حاکم بر احوالات و زندگیتان برآیید_جواب ساده است_افسردگی بیش از حد ، که شما را در یک مه غلیظ و متراکم گیر انداخته و غرق تان کرده است.

اینکه افسرده اید گناه شما نیست و به هیچ وجه نشانه ای از این نیست که شما یک انسان عادی نیستید.

میلیون ها نفر در سراسر جهان هر سال از انواع مختلف افسردگی رنج می برند. به شما قول میدهم متعجب خواهید شدکه چه میزان آسان و راحت میتوانستید با این فایل خودهیپنوتیزم با عشق واشتیاق به سمت جلو حرکت کنید ، زندگیتان را بسازید و منشا اثر باشید ولی افسردگی کنترل زندگی را از دست شما خارج میکند و شما را در زندگی به عقب میکشاند و همیشه و همه وقت در بار سنگین احساسی رخدادهای گذشته هر چه که بوده است زندانی تان میکند.

افسردگی قدرت تفکر و اندیشیدن را از شما میگیرد و اطراف شما را سیاه و تار میکند.

با خود مهربان باشید!

خود هیپنوتیزم غلبه بر افسردگی و اضطراب دو روی یک سکه هستند

حال باید از خود بپرسید چگونه و چطور از این وضعیت رهایی یابم ، وضعیت پیش آمده را کنترل کنم و این مانع کامروایی و سلامتم را یکبار برای همیشه از میان بردارم؟

در سال های اخیر در ایران ، مردان و زنان بسیاری از بنابر حسب نیاز و ترجیحات شخصی و جنبه های گوناگون زندگی شان به خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی برای فائق آمدن بر نقاط ضعف مخرب شخصیتی روی آورده اند.

ما با استفاده از قدرت فوق العاده بالای درون تان و تکنیکهای علم بینظیر هیپوتیزم شما را قادر میسازیم بر این تاریکی غلبه کنید و پنجره های عشق و امید به زندگی را گشوده و از مسیر زندگی و زنده بودنتان لذت وافری ببرید.

در ذهن تان تصویر کنید که گذار و گذر از این تاریکی چه فرصت هایی میتواند سر راه تان باشد:

 • باز پس گرفتن حق سلامتی و شادی تان بطور فزاینده از روزگاری که گذشت
 • احساس تازگی ، سرزندگی و شادمانی عمیق هر روز صبح که از خوب بیدار میشوید
 • احساس لذت و شعف بابت اوقاتی که با خانواده و دوستان تان سپری میکنید 

در جریان باشید که تنها عامل تاثیرگذار برای تغییر شرایط روحی و روانی شما صرفا محیط خارج نیست. همه چی از درون تان اتفاق می افتد. نیروی قدرت درونی شماست که همانند دژی محکم مانع ضربات آسیب زا و احتمالی محیط بیرون میشود .

پس همین حالا تصمیم بگیرید که تمام قوا و توان خود را متمرکز برای پرورش نیروهای قدرتمند درون تان کنید و چهره ی جدید زندگی سرشار از موفقیت و کامیابی را با خودهیپنوتیم درک و لمس کنید.

این فایل صوتی که بخش ضمیر ناخودآگاه شما را هدف قرار میدهد دقیقاً همانجایی که احساسات و رفتار شما را تحریک میکند شناسایی کرده کدهای مخرب و معیوبی که در اثر گذشت زمان در آن ثبت و ضبط شده است را با برنامه ریزی های در غالب عبارات تلقینی که محرک غده ی پینه آل موجود که از حساس ترین و پرنفوذترین نقطه ی قشر مغزیست جایگزین کرده باعث رویش سلولهای جدیدی از عشق و امید به زندگی در شما میشود و اینست اثر قدرت تلقین.

و البته شدت تاثیر این تلقینات بواسطه ی تکنولوژی فرکانسهای مغزی ، برین سینک و ایزوکرونیک تن و همچنین پدیده ی بیت بینورال بطرز قابل چشمگیری افزایش خواهد یافت و به عمیق ترین لایه های ضمیر ناخودآگاه نفوذ کرده و با تمیرین و مرور زمان نتیجه ی بینظیر آن را خواهید دید.

ما در این فایل از عبارات تلقینی معجزه آسایی چون

 • من هر لحظه از منابع ناشناخته در حال دریافت انرژیهای قدرتمند هستم
 • موفقیت های کوچک زندگی ام را دوست دارم و با آنها احساس ارزشمندی میکنم و آینده ای روشن را برای خود میسازم  
 • من عمیقاً باور دارم با خودهیپنوتیزم، افسردگی مرا کاملاً رها میکند
 • عمیقاً باور دارم برای شاد بودن ، به این دنیا آمده ام
 • من با فرمول قدرتمند خودهیپنوتیزم برای تغییر رویه زندگی ام به سمت بهترین ها آشنا شدم و همینک در حال بکارگیری این مهارت هستم
 • من خودم را بخشیده ام، دیگران را بخشیده ام، من همه را بخشیده ام و این بخشش قلبی شرایط زندگی مرا به سوی عالی شدن متحول کرده  
 • من به قوه ی شهود خود گوش میسپارم و براساس آن تصمیمات مثبت میگیرم
 • من در هر لحظه از منابع ناشناخته در حال دریافت انرژیهای قدرتمند هستم

و … استفاده کرده ایم.

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

آلفا . تتا . دلتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

فروردین 1398

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

108 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

 1. آواتار راضیه علیخانی(ادمین)

  راضیه علیخانی(ادمین)

  جملات و عبارات تاکیدی و همچنین نوع فرکانس های به کارفته در هر کدام از فایل ها
  کاملاً متفاوت است،افسردگی یک بیماری روحی هست که یکی از علائم حاد آن اعلام یا اقدام
  به خودکشی میباشد در صورتیکه از دست دادن انگیزه ی اختلال در عملکرد هست و پیشنهاد ما به
  به شما این است که در صورت تشخیص و صلاحدید و یا مشورت با پزشک مبتنی بر مشاهده ی علائم افسردگی فایل مربوطه تمرین شود در غیر اینصورت با توجه به توضیحات مندرج , همان پکیج افزایش امید و انگیزه به زندگی .

 2. آواتار Izadyar

  Izadyar

  سلام وقت بخیر
  تفاوت این محصول با پکیج افزایش امید و انگیزه به زندگی درچیست؟
  یکی از عزیزانم که بواسطه شرایط اقتصادی کرونا،دچار مشکلات روحی و بیقراری شده بواسطه ضربه به کسب و کارش.
  الان داروهای آرامبخش میخوره.
  میخواستم یکی از محصولات رو بهش هدیه بدم ولی میخوام تفاوت بین محصولات رو کامل بدونم.

 3. آواتار Ario26

  Ario26 ( خریدار محصول )

  سلام عرض میکنم خدمت شما اول از همه باید بگم که این فایل که توسط موسسه تولید شده یکی از بهترین محصولات هست فقط سوالی واسم پیش اومده اونم این هست که برای نتیجه گیری بهتر نیاز هست حتما ما در حالت هوشیاری کامل باشیم یا اگر اوایل یا وسط اجرای تمرین به خواب رفتیم هم همان تاثیر رو میزاره ؟

 4. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  از نظر پر از لطف و انرژی مثبت شما سپاسگذاریم
  مطمئن هستیم این مهر فراوان
  ما را برای ارائه بهتر محصولات یاری خواهد کرد

 5. آواتار sima

  sima ( خریدار محصول )

  فقط ميتونم بكم خيلي عالي بود. مخصوصا فايل سوم خيلي جالب بود. خوشحالم كه جزء اولين نفراتي هستم كه از فايل هاي خودهيبنوتيزم مركز تكنيكال كابوك دارم استفاده ميكنم. با تشكر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.