یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

 

با خودهیپنوتیزم تمام محدودیت های ذهنی تان را بردارید و با وسیع ترین و ژرف ترین بعد وجودی تان یعنی ضمیرناخودآگاه ملاقات کنید و تحول و ساختن بهترین ها را بدستش بسپارید.

 1. آیا دوست دارید زبان اسپانیایی را بسیار جذاب، شیوا و روان یاد بگیرید؟
 2. آیا دوست دارید با فراگیری زبان و گویش زیبای اسپانیایی به این کشور آفتاب و ساحل و جامعه ی آزاد اندیش سفر کنید؟
 3. آیا دوست دارید با تسلط بر فرهنگ اقتصادی و سیاسی این کشور عضو پیمان شنگن براحتی به آنجا مهاجرت کنید و زندگی رویایی را برای خود و عزیزانتان بسازید؟
 4. چقدر این باور بر ذهن و ضمیر شما سایه سنگین و سیاه انداخته که شما نمیتوانید به این راحتی ها این زبان شیرین و پرگویش ترین زبان جهان را فراگرفته و براحتی صحبت کنید چه رسد به اینکه بتوانید با تسلط بر این زبان از حق خودتان دفاع کنید؟؟؟
 5. چقدر زمان و پول برای یادگیری زبان اسپانیایی هزینه کردید ولی هنوز در تلفظ حروف صدا دار مشکل دارید ؟
 6. آیا از ادامه ی راه مستاصل و ناامید شده اید؟

 

و بیشماری سوالات دیگر در خصوص عجز و ناتوانی و فقدان عزت نفس و اعتماد به نفس برای پیشرفت و توسعه فردی 

یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

و حالا به شما تبریک میگوییم که این روش قدرتمند را برای آموزش و یادگیری انتخاب کرده اید ما با این پکیج قدرتمند و ینظیر مرکز کابوک تا پایان مسیر آموزش و یادگیری درست و پایدار در ذهن و

ضمیر ناخودآگاه تان با شما خواهیم بود تا به شما ثابت کنیم منبع عظیمی از قدرت توانایی و استعداد در وجود خود شما نهفته است کافیست گرد و غبار حاصل از عدم خودباوری را فوت کنید .

به همین راحتی!!!

این پکیج هیپنوتیزم به شما زبان آموزش نمی دهد بلکه ذهن و ناخودآگاه شما را برای یادگیری زبان اسپانیایی برنامه ریزی میکند و شور و شوق را در تک تک سلولهای بدن شما شعله ور و همچنین

استعداد فوق العاده زیاد ناخودآگاه شما برای فراگیری زبان اسپانیایی را بارور میکند. 

این پکیج برای  افرادی تدوین و تولید شده که در حال یادگیری زبان اسپانیایی هستند!

هنگام آموزش باید همه ی فکر خود را بر آن چیزی که یاد میگیرید و در حال انجامش هستید متمرکز کنید . اشعه ی خورشید تا هنگامی که متمرکز نشود، نمی سوزاند.

و این قدرت هیپنوتیزم است که شما را بروی هدفتان متمرکز و اشتیاق قلبی را در شما بوجود بیاورد.

پیش از بدست آوردن هدف باید آن را با تمام وجودتان باور کنید. همانگونه که میدانید نقش باور در زندگی فردی و اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

 

یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

 

اسپانیا و گویش اسپانیایی

حتما در موردش این کشور بی نظیر میدانید که دوست دارید زبانش را فرا بگیرید 

کشور اسپانیا جزو کشورهای اتحادیه اروپا است و جزو امن‌ترین و زیباترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. کشور اسپانیا عضو کشورهای پیمان شنگن است اسپانیا بزرگترین شکاف ثروت اروپا است

اسپانیایی ها علاقه خاصی به حفظ آرامش دائمی خود دارند به طور متوسط، آنها از 16 ساعت از هر 24 ساعت به تفریح، غذا خوردن، نوشیدن و خوابیدن اختصاص می دهند.

اسپانیا، سومین مقصد گردشگری در جهان در سال 2013 بعد از فرانسه و ایالات متحده آمریکا با جذب 60.6 میلیون بازدید کننده بوده است

مردم اسپانیا اکثراً به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند. زبان اسپانیایی سومین زبان رسمی جهان شناخته‌شده است و در حدود ۳۰۰ میلیون نفر در جهان به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند.

زبان اسپانیایی زبان رسمی کشور اسپانیا است و شامل ۱۵ کشور دیگر می‌شود ازجمله:

آرژانتین، شیلی، بولیوی، کلمبیا، کاستاریکا، گینه استوایی، کوبا، جمهوری دومینیکن، هندوراس، مکزیک، نیکاراگووه، پاناما، پاراگوئه، پرو، اروگوئه و ونزوئلا.

یکی از موارد مهمی که متقاضیان مهاجرت میخواهند درباره اسپانیا بدانند؛ زبان و  خط مردم اسپانیا می باشد. بسیاری از مردم اسپانیا به زبان اسپانیایی کاستیلین صحبت می‌کنند.

برخی از افراد در شمال شرقی اسپانیا به زبان کاتالانی، در شمال غربی اسپانیا به زبان گالیسین و در قسمت شمالی اسپانیا به زبان باسک صحبت می‌کنند.
تعداد کسانی که به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند ۳۳۲میلیون نفر در دنیا هستند که در رده سوم جهان قرار گرفته اند. زبان رسمی کشور اسپانیا و ۱۵کشور دیگر زبان اسپانیایی است.

که به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند عبارتند از: آرژانیتن، شیلی، کاستاریکا، کوبا، هندوراس، نیکاراگوئه، پاراگوئه، بولیوی، کلمبیا، گینه استوایی، جمهوری دومینیکن، مکزیک، پاناما، پرو، اروگوئه و ونزوئلا.
زبان اسپانیایی دارای دو لهجه است: آندلسین و کاستیلین. این دو لهجه معمولا در تلفظ ترکیبات Za ،Ce ،Ze با یکدیگر تفاوت دارند.

 

حال با تمام این تفاسیر چطور میتوان این زبان زنده و زیبای جهان را براحتی و اسرع زمان آموخت؟!

با هیپنوتیزم ذهن و اندیشه های ما دوباره برنامه ریزی می شوند و افکار قدیم و محدود کننده جای خود را به افکار و باورهای مثبت و جدید می دهند این یک واقعیت است که همه چیز از دنیای

درون یا همان ضمیر ناخودآگاه مان سرچشمه می گیرد.

لذا هیپنوتیزم میتواند به لایه های عمیق ضمیر ناخودآگاه نفوذ کرده و افکار جدید و باور های عالی در ما به وجود بیاورد. برای تغییر باورها این پکیج مغز شما را در حالت آلفا برای 30 دقیقه نگه میدارد

توجه: بودن در فاز آلفای ذهنی یکی از بهترین اتفاقات هیپنوتیزمی است چون تنها راه دسترسی به ضمیرناخودآگاه، هیپنوتیزم و همین موج آلفاست. در نهایت با تکنولوژی فرکانس های مغزی و دیگر

متدهای پیشرفته جهان که تا اکنون تحت اختیار مرکز کابوک میباشد و همچنین عبارات تخصصی فراخور ضمیرناخودآگاه با صدای استاد آزاد که برنامه ریزی ذهن و تغییر اندیشی شما را به شکلی خارق العاده

انجام میدهد.

مثلاً در مورد زبان اسپانیایی با اینکه این زبان یا علاقه ی شماست یا نیاز شما برای یادگیری است اما شاید! این را به خودتان نمیبینید که بتوانید از پس یادگیری آن بربیایید.

همین عدم توانایی در بدست آوردن باعث عقب نشینی شما میشود …

وقتی کتاب زبان اسپانیایی را در برابر دیدگان تان باز میکنید وقتی نحوه ی نوشتار حروف را که چقدر با زبان انگلیسی و دیگر زبانهای خارجی متفاوت است را میبینید وقتی مطالب شنیداری و فایل های

صوتی را می شنوید یک خیال موهوم با مضمون “من عمراً بتونم از پسش بربیام” سرتاسر وجود شما را فرا میگیرد و همین عامل بازدارنده پیشرفت شما را زایل میکند  

 

یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

 

ضمیر ناخودآگاه ما عامل تغییر فوق العاده

ضمیر ناخودآگاه فراتر از آسمان است و اگر این دو را کنار هم بگذاری آسمان به راحتی در ضمیرناخودآگاه جا می گیرد. ظرفیت ذهن ناخودآگاه نامحدود است قابلیت رشد و تغییر آن هم حد و مرزی ندارد و این ذهن به  خودی خود خلاق است و اینکه موجودی حقیقت جوست.

پس شما میتوانید به راحتی هر چه تمام به واسطه ی این پکیج فوق العاده موثر و حرفه ایی زبان اسپانیایی و هر زبان زنده و گویای این جهان هستی را یاد بگیرید مثل خوانندگان مشهور مثل دانشمندان مثل اساتید آموزشگاه های زبان و هرکس دیگری را که میشناسید و همانند یه اسپانیولی الاصل صحبت کنید حرف بزنید تاریخ شان را مرور کنید از اقتصادشان بگویید و … و به خوتان ارزش بدهید و افتخار کنید که هر آنچه را بخواهید میتوانید به راحتی آب خوردن بدست بیاورید.

از مزیت های انحصاری این پکیج فوق العاده 

 1. تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس در جهت یادگیری 
 2. روان خوانی و بیانی رسا و شیوا در هنگام مکالمه اسپانیایی
 3.  تربیت ذهنی پویا برای نوشتار حروف و به خاطر سپردن نوع تلفظ صحیح آنها
 4.  قدرت بیان فوق العاده در هنگام استفاده از لغات و استراکچر و اصطلاحات
 5. تسلط و آمادگی کامل در هنگام آزمون DELD
 6. اشتیاق غیر قابل وصف درونی برای یادگیری زبان اسپانیایی

و خیلی موارد دیگر که مربوط به یادگیری و تسلط بر این زبان زنده و بسیار پرکاربرد جهان می باشد که در این پکیج بینظیر میتوان به آن دست یافت.

 

یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

 

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

شاید سوالاتی در ذهن شما باشد که بتوانید از طریق مقالات تخصصی و معرفی مجموعه های سایت پاسخ کامل تری دریافت کنید.

تفاوتهای هیپنوتیزم و مدیتیشن چیست ؟

افسانه ها و تصورات غلط درباره هیپنوتیزم

تاریخچه علم هیپنوتیزم

تصورات عمومی درباره هیپنوتیزم و هیپنوتراپی

هیپنوتیزم و افسانه ساعت جیبی

هیپنوتیزم نمایشی چگونه انجام میشود

دیدگاه‌ها (3)

2 دیدگاه برای یادگیری و تسلط بر زبان اسپانیایی با هیپنوتیزم

 1. آواتار رضا عبدی

  رضا عبدی

  در این پکیج زبان اموزش داده میشه؟

 2. آواتار hamidreza55

  hamidreza55

  سلام لطفا توضیح بدید که تو این روش اموزش با چند کلمه و اصطلاح زبان اشنا میشیم و منبع اموزش زبانش رو بفرمایید ممنون

  • آواتار ادمین کابوک

   ادمین کابوک

   شما معرفی مجموعه را اگر مطلاعه کرد بودید متوجه این محصول می شوید
   این پکیج یک مکمل و خودهیپنوتیزم بسیار قدرتمند برای افرادی هست که در حال فراگیری زبان اسپانیایی هستند
   با این پکیج تمرکز فکر،آرامش و اشتیاق بی حد و حصر به زبان اسپانیایی،خلاقیت در یادگیری و به یاد آوردن آنچه آموخته اید و….
   توسط هیپنوتیزم در ناخودآگاه شما برنامه ریزی می شود
   ولی این پکیج آموزش زبان نیست

 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش ،مقاله یا محصول مطرح شود تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • خریداران محترم سوالات مرتبط با محصول را فقط از طریق تیکت ارسال کنند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *