تاریخ انتشار
10 فروردین 1398
تعداد بازدیدها
1179 بازدید
فروش
216 فروش
1.990.000ریال

 موفقیت در کنکور علوم تجربی و کسب رتبه ی برتر در کنکور تجربی با هیپنوتیزم

به جرات میتوان گفت در میان رشته های گروه های آزمایشی یکی از پرطرفدارترین ها ، رشته ی علوم تجربی است که قاعدتاً دستیابی به قبولی در کنکور و کسب رتبه های برتر در زمینه ی پزشکی ،

دندانپزشکی و داروسازی از اهداف و خواسته های بسیار هیجان انگیز دانش آموزان پرتلاش این رشته است ؛ اما پیش آمده که علی رغم سعی و کوشش فراوان گوشه ایی از ذهن ما درگیر منفی باف هاست که چالش برانگیزترین آنها عدم یاری رسانی مغز و حافظه در زمان آزمون است که تحت تاثیر ابر سیاه استرس و اضطراب قرار گرفته است.

هیچ فکر کرده ایی که آینده ی تحصیلی تو پس از دوازده سال درس خواندن تنها در چهار ساعت مشخص میشود؟

کنکور زمان تغییر عادت هاست ، عادتهایی که شما را به سمت عقب می راند! کلیه ی عادت های سازنده و مخرب در ضمیر ناخودآگاه شما سامان یافته است که با پی بردن به آن براحتی میتوانید حتی در مدت زمان کمی به اهداف متعالی خود هرآنچه که باشد نایل شوید.

آیا در مورد قدرت حافظه ی تصویری و فتوریدینگ که چقدر میتواند برای مدت زمان کمی که برای کنکور در پیش رو دارید موثر باشد میدانید؟

خوب یا بد سیاهی لشکرهای کنکور بسیارند، کسایی که وسط راه خسته میشوند و  همانجا می مانند ، افرادیکه که با یک یا دو بار تلاش نمودن و نتیجه نگرفتن ناامید و مایوس می شوند.

پس اگر تو در مسیرت ثبات قدم و ذهنی آگاه داشته باشی و با تمام وجود قلباً و جسماً مداومت برروی تلاشت کنی تضمین میدهیم در آینده خیلی نزدیک روی کرسی یکی از بهترین دانشگاه ‌های کشور و با شوق فراوان برای رشته ی مورد علاقه ات نشسته ای.

بنابراین با وجود تمام تفاسیر اگر طالب موفقیت چشمگیر در کنکور هستی براحتی میتوانی با فعالسازی و برنامه ریزی دقیق و صحیح ضمیر ناخودآگاه تمامی اطلاعات و مطالبی که در طول مدت سالهای تحصیل داشتی برای کنکور سراسری آنها را ریکاوری کنی و  تک تک شان را به نحو حسن بکار گیری!

طبق قانون پایستگی نیوتن ، انرژی نه بوجود می آید و نه از بین میرود فقط از جایی به جایی دیگر منتقل میشود خب خیلی واضح است که اطلاعاتی که برای آن زمان گذاشتید و به ذهن سپردید جایی در پس همان ذهن شما رسوب کرده و دیگر دست نخورده باقی مانده که با یک دوپینگ مغزی میتوانید آنها را بازیابی و فراخوانی کنید و تا پایان عمر از آنها در جای مناسب خود استفاده نمایید .

موفقیت در کنکور علوم تجربی با هیپنوتیزم
موفقیت در کنکور علوم تجربی با هیپنوتیزم

راه حل موفقیت در کنکور علوم تجربی و قبولی در کنکور چیست؟

خیلی ساده تر و البته تکنیکال و تخصصی تر از آنست که فکرش را هم بکنید!!! هیپنوتیزم

مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک با بهره جستن از تکنولوژی های مطرح و برتر جهان چه از لحاظ سخت افزارها چه نرم افزارهایی برای brain sync همگام سازی مغز

شما با پدیده ی کهن و علمی هیپنوتیزم این مشکل را به زیبایی هر چه تمام حل کرده است و با ورود به ضمیر ناخودآگاه تان ، این بخش بسیار گسترده و ژرف را برای قبولی در کنکور تحت کنترل درآورده است.

موفقیت در کنکور علوم تجربی با هیپنوتیزم و برنامه ریزی کردن ضمیر ناخودآگاه

و همانا با طرح سناریو های اختصاصی که بر روی هر واژه به صورت کاملاً حرفه ایی فکر شده و حاصل هر تفکر اندازه گیری و متناسب با نیاز هر شخص پالایش گردیده

و دست آوری بسیار حیرت انگیز همچون این فایل خود هیپنوتیزم را تدوین و استخراج نموده است که قطعاً برای شما و برای رسیدن به اهداف متعالی تان هرآنچه که هست مفید فایده خواهد بود.

بنابراین در این فایل با اعمال تکنولوژی برین سینک ، ایزوکرونیک تن و سابلیمینال مسیج که متفاوت از آنچه شاید تا کنون از آن شنیده اید یا بکار گرفته اید است ،با ایجاد حالت خلسه ایی عمیق و آرامش بخش امواج مغزی شما را در فرکانس 7 الی 13 هرتز موج آلفا که حالتی ترنس به آن نیز گفته میشود نگاه داشته و پروسه ی برنامه ریزی

شامل افزایش حافظه ی تصویری (فتوریدینگ) ، قدرت پردازش و تحلیل مسائل (هوش تحلیلی) ، حفظ آرامش و خونسردی (هوش هیجانی) ، افزایش اعتماد به نفس ،ایجاد و تقویت انگیزه ، قدرت تمرکز و برنامه ریزی درسی شما را با توجه به منابع آن آزمون پی ریزی می نماید.

لازم بذکر است طبق تحقیقات بعمل آمده اکثر افراد موفق در جهان برای کسب مدارج عالی و موفقیت های همه جانبه چه در زندگی شخصی ، چه کاری ، تحصیلی و ورزش با به کارگیری این علم که متاسفانه در کشور ما بسیار فقیر مانده و در عین حال بسیار موثر است ، استفاده میکنند.

در این فایل خودهیپپنوتیزم منابع کنکور علوم تجربی چه دروس اختصاصی و چه دروس عمومی در قالب جملاتی شفاف ، واضح و گویا بکار رفته تا به صورت کاملاً طبقه بندی شده و قابل دسترسی در لحظه در ذهن ناخودآگاه و آگاه شما جایگذاری گردد و شما را قادر می سازد هنگام آزمون براحتی جواب صحیح را فراخوانی کرده و در پاسخنامه درج کنید.

در این فایل دروس اختصاصی آزمون شما که شامل:

 • ریاضیات ،
 • فیزیک ،
 • شیمی ،
 • زیست شناسی،
 • زمین شناسی

و همچنین دروس عمومی کنکور علوم تجربی که شامل:

 • زبان و ادبیات فارسی ،
 • عربی ،
 • فرهنگ و معارف اسلامی و
 • زبان انگلیسی است بسیار دقیق کد گذاری شده است.

پس با فهم و آگاهی از این تکنیک جای هیچگونه نگرانی نیست در مورد اینکه چطور مرز این اطلاعات در ذهن آگاه شما موقع استخراج و بازیابی جواب درست در هم آمیخته شود.

زیرا طی تمرین با فایل خودهیپنوتیزم ، قدرتمندترین بخش روح و روان شما که 95 درصد از وجود تان است ، ذهن آگاه و تحلیلی شما که تنها 5 درصد را شامل می شود به راحتی تحت کنترل و فرمان خود قرار میدهد.

در نتیجه شما با تسلط و آرامش کامل پس از سپری کردن مراحل مطالعه ی دروس و با تمرین و پشتکار مورد نیاز برای کسب برترین رتبه ی کنکور سراسری با قدرت دانش و آگاهی ذخیره شده در ضمیرناخودآگاه تان براحتی پاسخگوی همه ی سوالات دفترچه کنکور سراسری خواهید بود. ما راه رسیدن به خواسته تان که آینده ی آبادانی کشور عزیزمان در دستان شما و استعداد بالقوه ی تان است

سهل تر نموده و هم مسیرتان خواهیم بود.

همیشه و در همه ی زمینه های زندگی بخاطر بسپارید که دانش و آگاهی قدرت است. پس با تصمیم گیری درست و بجا و تعمق در این علم (هیپنوتیزم) راه درست را انتخاب نمایید.

به نام ایران ، موفق و پیروز باشید.

Loader image

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای "برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه" شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

اکثرپکیج های خود هیپنوتیزم کابوک شامل سه تمرین عملی  می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

برای ورود به خلسه هیپنوتیزمی در تمام پیکج ها از یک کد شرطی مشترک استفاده شده است .

در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک ،با حدود 3 هفته تمرین کردن  شما شرطی می شود و برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

به زبان ساده "هیپنوتیزم" یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر "امواج مغز(Brain wave)"صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه "امواج بتا"نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب "تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی" را حتما مطالعه نمایید.

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و... بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و.... به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که "هیپنوتیزم با کد شرطی" است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

راهنمای خرید:
 • برای دانلود پکیج ها ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید .
 • با کلیک برویافزودن به سبد خرید محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید .
 • سپس در برگه تسویه حساب مراحل را تکمیل کنید و وارد صفحه بانک بشوید .
 • بعد از تکمیل پرداخت از درگاه بانک وارد سایت می شوید سپس به پنل کاربری بخش دانلودها مراجعه کنید و لینک یا لینکهای پکیج را دانلود کنید.
 • برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی های آینده محصول از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده کنید.
 • توضیح *محصولات رایگان وارد درگاه بانک نمی شودو همان لحظه مراحل سبد خرید تکمیل می شود.
این فایل با صدای

سعید افشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

سطح فرکانسها

بتا . آلفا. تتا

تاریخ انتشار

فروردین 1398

تکنولوژی صدا

3D-8D AUDIO

حجم مجموع فایلها

175 مگابایت

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سوالات مربوط به محصولاتی که خریداری کرده اید را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال کنید
  روانشناسان مرکز پاسخ گوی شما هستند

 2. آواتار پریا شیرزادی

  پریا شیرزادی ( خریدار محصول )

  سلام وقتتون بخیر، من امروز برای اولین بار فایل شماره یک این محصول رو استفاده کردم وسط هیپنوتیزم که وارد خواب خلسه شدم چند دقیق بعدش بدنم دچار انعکاس شدید پرش دست و پا شد و از خواب خارج شدم واز اون لحظه تا آخر هیپنوتیزم بدنم از حالت ریلکس و آرامش هم خارج شد، انعکاس پرش دست و پام موقع خلسه عمیق مشکلی نداره؟ علت این اتفاق چی بوده؟

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  نتیجه گیری از هینوتیزم در افراد مختلف متفاوت است
  بعضی بعد از چند هفته به نتیحه مطلوب می رسند و بعضی بعد از چند ماه
  توصیه میشود سه ماه را تکمیل کنید و تا زمان کنکور به صورت رندوم چند روز در میان یک بار تمرین را تکرار کنید

 4. آواتار Yas

  Yas

  سلام وقت بخیر
  من برای کنکور سال بعد میخوام شرکت کنم و میخواستم بدونم که اگه بخوام این محصول رو استفاده کنم تا زمان کنکور باید استفاده بشه یا بعد از سه ماه دیگه نیازی نیست؟؟؟؟

 5. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  متشکر از شما به خاطر اشتراک گذاری تجربه تمرینات خود
  انشالله همه دوستان بتوانند به خواسته های قلبی شون برسند

 6. آواتار Faride

  Faride ( خریدار محصول )

  سلام وقتتون بخیر *
  بنده این فایل رو نوروز سال گذشته تهیه کردم در ابتدا تمریناتم اصلا منظم نمیشد و بعد از سه روز قطع میشد سعی کردم هر روز تمرین کنم تا اینکه تونستم بالاخره هر روز راس ساعت خاصی بعد از ظهر ها تمرین کنم اینجوری هم استراحت میکردم و هم بعد از تمرین پر انرژی درس میخوندم ساعت مطالعه ی من متوسط ده ساعت شد و مهم تر اینکه دیگه استرس ندارم و به خودباوری در آزمون ها رسیدم فردا استارت جمع بندی دروسم هست دوستان کنکوری که فایل رو تهیه کردید تمرین رو منظم انجام بدید روزهای اول ذهن مقاومت میکنه اما دلسرد نشید **موفق و پیروز باشید**
  از پشتیبانی عزیز و استاد آزاد تشکر میکنم

 7. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  انشالله نتیجه عالی می گیرید و منتظر اشتراک گذاری تجربه و موفقیت های شما هستیم

 8. آواتار RezayiRose

  RezayiRose

  با سپاس از مجموعه ی فوق العاده ی کابوک عزیز این محصول رو ب دوستایی ک استرس کنکور دارن ب شدت پیشنهاد میکنم من خود هیپنوتیزم رو از روی کتاب استاد شعبان طاوسی یادگرفتم توی بسیاری از امور زندگی کمکم کرد اما به علت وجود سابلیمینال مسج و اینکه کار با این محصولات باعث میشه ک از وقتتون ب بهترین نحو استفاده بشه و بدون هدف و گمراه گونه پیش نرید با ارزوی موفقیت برای تک تک کنکوری های عزیز

 9. آواتار Miladmalaki

  Miladmalaki ( خریدار محصول )

  حقیقتاً بینظیر بود ، امیدوارم امسال نتیجه بگیرم و سال بعد پک برون فکنی تون رو بخرم 🌹🌹🌹🌹

 10. آواتار nafiseh

  nafiseh

  سلام مجدد، وقت بخیر
  آیا بسته بودن چاکراها و مشکل داشتنشون میتونه باعث این بشه که از طریق این فایل به هدفمون نرسیم؟ امسال کنکور دارم و خیلی برام مهم هست که به هدفم برسم، البته درگیر یک سری مشکلات روحی و روانشناختی هم هستم، تمرکزم پایین هست، افکارم زود پراکنده میشه و همش منفی فکر میکنم، خواستم بدونم آیا مشکل داشتن چاکرا ها میتونه منجر به این بشه که از این فایل نتیجه نگیرم؟

 11. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  اگر کنکور در پیش رو دارید
  پکیج کنکور را پیشنهاد میدهیم
  چون در همین پکیج کنکور نیز علاقه به مطالعه و درس کامل قرار گرفته

 12. آواتار nafiseh

  nafiseh

  سلام خسته نباشین، با توجه به اینکه بنده برای کنکور تجربی پایه ی بسیار ضعیفی دارم و هیچ علاقه ای به درس خوندن ندارم، این فایل مناسب تر هست برای من یا فایل انگیزه و علاقه ی جادویی در مطالعه؟

 13. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  1-فایل دوم به گونه ای طراحی شده که بجای شروع با فرایند ایجاد خلسه کد شرطی که در فایل اول در ناخودآگاه شما قرار گرفته را فراخوانی می کند و ایجاد خلسه با کد شرطی هست نه با روشهایی مانند خلسه پیشرونده یا اشپیگل
  اصولا بعد از گذشت سه یا چهار هفته تمرین بافایل اول ذهن شما به محض تکرار کد شرطی به صورت اتوماتیک وار و بسیار سریع ریلکس شده و وارد خلسه هیپنوتیزم می شود و بعد از قرار گرفتن در خلسه هیپنوتیزم جملات برنامه ریز مانند فایل اول برای شما تگرار خواهد شد
  2-خیر نیاز به بستن چشم ندارد
  3-یک مرتبه با آرامش و توجه تمرین کنید بسیار نتیجه بیشتر و بهتری خواهید گرفت تا اینکه بخواهید چند مرتبه به اجبار تمرین کنید

 14. آواتار Miladmalaki

  Miladmalaki ( خریدار محصول )

  سلام خسته نباشید 🌷

  ببخشید بنده یک سوال برام پیش اومد
  سوال اول اینکه آیا فایل دوم کات شده فایل اوله که قسمت هپینوتیزم اولش بریده شده چون بعد سه هفته شرطی شدیم و یگه نیاز نیست این مرحله رو بگذرونیم ؟

  دوم اینکه فایل سوم نیاز داره که براش چشمامون رو ببندیم و یا بخوابیم ؟

  سوم کنکوری ها اصلا وقت ندارند بنظر شما برای رسیدن به بهترین حالت شرطی شدن باید روزی چند بار فایل اول رو گوش بدیم ؟ همون یک بار کفایت می کنه چون خیلی وقت گیره ؟

 15. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  دوست گرامی لطفا سوالات خود را که مربوط به پشتیبانی محصولات خریداری شده هست در بخش تیکت ارسال کنید
  در مورد سوال شما
  1- هنوز 20 ساعت از خرید شما نمی گذرد و این نشان دهنده عجله شماست و همین شتاب مطمئنا از ریلاکس شدن و رسیدن به آرامش جلو گیری میکند
  2- به احتمال زیاد به خاطر تجربه اول کمی مضطرب بودید و باعث شده ریلاکس نشوید باید چند هفته هر روز این فایل را تمرین کنید تا کم کم مقاومت های ناخودآگاه شکسته شود و شما بتوانید یک خلسه عمیق را تجربه کنید
  3- فایل سابلیمنال مسیج نیازی به هیچ ریلاکس و پیش زمینه ای ندارد و نتایج خوبی نیز به همراه می آورد
  توصیه مهم :
  تمرین و استمرار در تمرینات همه شرایط را به نفع شما تغییر می دهد

 16. آواتار rezlt

  rezlt ( خریدار محصول )

  ببخشید من این پکیج را تهیه کردم و متعاسفانه نمیتونم با ریلکس کردن وارد خلسه و هیپنوتیزم بشم و هر دفعه که اقدام میکنم و بی حرکت میمونم بدنم دچار تنش میشه .
  من باید چطور این مشکلم را حل کنم چون بیماری پیش فعالی را دارم و واقعا برام سخته.
  لطفا کمک کنید !

 17. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  کد تخفیف در مناسبت های مهم به صورت عمومی منتشر می شود و برای اعضای کانال تلگرام و اینستاگرام به صورت دوره ای تخفیف های خوبی اعلام می شود

 18. آواتار rezlt

  rezlt

  سلام ببخشید میخواستم بدونم آیا کد تخفیفی برای این محصول در هفته های آینده در نظر میگیرید یا نه ؟

 19. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  به صورت عادی یک فرد بعد از مهارت نسبی پیدا کردن روی تکنیک فتوریدینگ و تقویت حافظه در فراگیری به یک جهش دو برابری دست پیدا می کند
  یعنی یک کتاب را که قبلا در چهار روز مطالعه و درک می کرد الان در دو روز به همان بازدهی می تواند برسد
  که همین حد نیز یک پیشرفت فوق العاده محسوب میشود
  به غیر از موارد فوق مهمترین بخش هیپنوتیزم ایجاد آرامش و دوری از استرس هست که برای امتحانها و کنکور به صورت معجزه آسا به شما کمک می کند .

 20. آواتار ارین

  ارین

  استاد بزرگ براورد میشود یک فرد کنکوری منابعی حدود 4الی5 هزار صفحه کتاب را با روزی 5ساعت مطلعه به این روش فتوریدینگ در چند روز به اتمام برساند؟(درسته سوالم کلیه!ولی بنظر شما میانگین چقدر زمان میبره ما این حجم از منابع را با تسلط عالی مطالعه کنیم)ممنون میشم تخمین حدودی بزنید و یه تخمین برای کسی که از قبل با این سیستم اشناس و استعداد و توانایی بالایی دارد
  سپاس

 21. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  اگر چشمهای شما قادر به عکس برداری کامل باشد حتما این امکان وجود دارد
  یک مثال :
  شما زمانی که یک زبان خارجی مانند فرانسه کار می کنید تا مدت زمانی که کاملا کلیت زبان در ناخودآگاه شما قرار نگیرد ابتدا شما کلمات را می بینید و در مرحله بعد معنی کلمات در ذهن ترجمه می شود
  ولی در زبان فارسی یا زبان مادری چشم همراه با دیدن کلمات و جملات مفهوم را دریافت می کند
  پس نیاز دارد در یادگیری و فهم موضوعات سخت مهارت کسب کنید تا ذهن هنگام عکس برداری مفهوم را درک کند و مفهوم را به حافظه کوتاه مدت و سپس حافظه بلند مدت انتقال دهد
  این بهترین روش نتیجه گیری از فتوریدینگ است
  یعنی مطالعه مطالبی که در درک آنها و فهم معانی آنها مشکلی نداشته باشید

 22. آواتار ارین

  ارین

  سلام ببشخید.یک فتوریدری خیلی وقت گذاشته و تمرین کرده با فتوریدینگ میشه مطالب بسیار دشوار درسی مثل کتابای کنکور رو خوند؟

 23. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سلام
  در فایل راهنما توضیحات داده شده
  فتوریدینگ حافظه تصویری است
  نیازی نیست روش خاصی را تمرین کنید در این فایل ضمیر ناخودآگا جهت به خاطر سپردن هرآنچه می بیند برنامه ریزی می شود

 24. آواتار arminhaghi1380082868374

  arminhaghi1380082868374 ( خریدار محصول )

  نمیخواد تو بیداری درباره ی تکنیک فتوریدیگ چیزی بلد باشیم؟
  توضیحات بیشتری نمیدین؟

 25. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  درود
  تکنیک فتوریدینگ کارایی اثبات شده ای دارد
  در بعضی موارد بزرگنمایی یا آمار غلط نسبت به نوع فراگیری از این روش درج شده
  ولی اصالت و راستی آزمایی آن بارها صورت گرفته و قابل اعتماد است
  در مورد آسیب به چشم اصلا چنین چیزی نمی توانداز نظر فیزیولوژی صحیح باشه
  چون هر عضوی از بدن برای وظیفه ای ساخته شده و به کارگیری صحیح آن عضو در آن راستا باعث قدرتمند شدن و تقویت عضو میشود نه آسیب
  در تکنیک فتوریدینگ عملا توجه و تمرکز ذهن همراستا با چشم ها شده و مطالب را در حافظه ثبت می کند و چشم هیچ کاری بیشتر از آن چیزی که قبلا انجام می داد
  انجام نخواهد داد
  مطالعه به صورت نگاه کردن گسترده بر صفحه کتاب چیز خطرناکی نیست 🙂 که دلواپس آسیب به چشمها باشید

 26. آواتار علی حسینی

  علی حسینی

  سلام و عرض خسته نباشید می خواستم بپرسم فتوریدینگ واقعا دارای کارایی هست و آسیبی به بدن و مخصوصا چشم برای ایجاد دوبینی وارد نمی کنه

 27. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سلام و درود
  در مورد تند خوانی به غیر از فایل هیپنوتیزم و تلقینات برای ضمیر ناخودآگاه
  نیاز به آموزش تکنیک های موثر تند خوانی نیز میباشد
  احتمالا به زودی پکیج آموزش تند خوانی و خود هیپنوتیزم مربوط به آن تولید خواهد شد

 28. آواتار mahdi

  mahdi

  سلام ببخشید آیا در مورد تند خوانی هم محصولی دارید?

 29. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  سلام و عرض ادب
  خوشحالیم که با این محصول ارتباط خوبی برقرار کردید
  و این انگیزه عالی حتما برای شما نتیجه عالی در بر خواهد داشت

 30. آواتار alirezaomidi5729@gmail.com

  alirezaomidi5729@gmail.com ( خریدار محصول )

  استاد خیلی ممنون خدا قوت ـ انشالا که برکت روز افزون در زندگیتون و عواملی که در این کار کمک کردن سرازیر بشه ـ من به علوم معنوی و عرفان علاقه زیادی دارم که انشالا بعد کنکورم بتونم از راهنمایی های شما بهرمند بشم و حضوری اگه لایق باشم زیارتتون کنم ـ از محصولتون بسیار بسیار بسیار ممنونم عالیست بی اغراق ـ خبر قبولیم رو توکل به خدا در همینجا کامنت میکنم براتون ـ آرزوی سلامتی توام با شادی و برکت براتون از خداوند میخوام ـ یا حق

 31. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  در حال حاضر بهترین روش
  تمرین با همین پکیج هست و سریعترین و بهترین روش برای کنکور متمرکز شدن روی دروس و برنامه ریزی ناخودآگاه توسط همین فایل می باشد

 32. آواتار alirezaomidi5729@gmail.com

  alirezaomidi5729@gmail.com

  استاد خیلی ممنون بابت توضیحات سوالی خدمتتون داشتم ـ بنده دانش آموز رشته تجربی ام ـ آیا لازم است به موضوعاتی از جمله پاکسازی چاکراها بپردازم؟ ـ برای شخص کنکوری پیشنهاد میکنید ؟ یا بگذاریم بعد از کنکور و همین فایل صوتی بسنده میکند ـ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 33. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  دوست و پرتوجوی گرامی
  در توضیحات پایان معرفی محصول به رنگ آبی درج شده است
  این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه بخش را شامل میشود:

  بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

  بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک میتوانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع میشود.

  بخش سوم : برنامه ریزی زیر آستانه یا سابلیمینال مسیج است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

  کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

 34. آواتار علیرضا

  علیرضا

  سلام وقتتون بخیر ـ این پک شامل چند تا فایل شنیداری و چند تا پی دی اف رو شامل میشه ؟ ـ چه مدت زمان در روز باید گوش داد و تا چه زمانی ادامه بدیم و در چه ساعاتی از روز گوش بدیم ؟ ـ توضیح میدین که چه چیزایی در پک قرار دادین مثلا فقط جملاته مثبته ؟ یا هیپنوتیزمه درسی هست ؟ ـ دقیق در مورد چه چیز هایی سخن گفتید ممنون میشم پاسخ بدید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.