تاریخ انتشار
2 آبان 1397
فروش
201 فروش
تومان199.000
سوالی دارید در واتساپ بپرسید

تسلط بر زبان انگلیسی با هیپنوتیزم

یادگیری زبان و مهارت آموزی در فراگیری زبان انگلیسی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت یا تحصیل در کشور های دنیا را دارند.

متاسفانه یکی از بزرگترین ضعف های سیستم آموزشی روش انتقال زبان به دانش آموزان است چرا که بسیار معدود هستند افرادی که بدون تلاش شخصی و شرکت در دوره های مختلف توانسته باشند

زبان انگلیسی را در طول تحصیل و  فقط به واسطه ی درسهای ارائه شده در سیستم آموزشی یاد گرفته باشند.

براستی چرا؟

چه ضعفی در این بین وجود دارد که هرآنچه از زبان می آموزیم در سال بعد در ذهن وجود ندارد؟

چرا یک شخصی که زبان را در یک کشور یا محیط انگلیسی زبان یاد می گیرد هیچ گاه آن را فراموش نمی کند ؟

یا چرا زبان مادری را هیچ گاه فراموش نمی کنیم؟

اینجاست که هنر ضمیر ناخودآگاه و نحوه ی برنامه ریزی کردن آن کاملا مشهود می شود!

این پکیج بی نظیر یک مکمل آموزش در کنار زبان آموزی است و خود یک پکیج آموزش زبان مستقل نیست.

بزرگترین مانع بر سر راه تسلط بر زبانهای خارجی: فراموشی است!

فراموشی بزرگترین مشکل و مانع بر سر راه یادگیری زبان است. در حالت ایده‌آل، بهترین روش آموزش زبان وقتی است که اصلاً فرصت فراموش کردن نداشته باشیم. یعنی در محیط و فضایی باشیم

که هر روز و هر لحظه مجبور باشیم از قواعد و کلماتی که یادگرفته‌ایم، استفاده کنیم! اگر دوستان خارجی داریم یا در یک کشور خارجی هستیم، فرصت این را داریم که چنین شرایطی را فراهم کنیم.

اما در زندگی روزمره در بیشتر اوقات، درگیر کار و گرفتار امور روزانه هستیم و چنین فرصت و امکانی را نداریم. نمی‌توانیم برای یادگیری یک زبان، روال و برنامه ی عادی زندگی را خیلی عوض کنیم.

بنابراین به یک راه عملی‌ نیاز داریم تا بتوانیم یک زبان را یاد بگیریم و دیگر آن را فراموش نکنیم.

در این پکیج ضمیر ناخودآگاه شما برنامه ریزی می شود که باید چه چیزی را به خاطر بسپاریم؛ هم در مورد اینکه چگونه مطالب را به خاطر بسپاریم و فراموش نکنیم. هم اینکه چه بخوانیم و چگونه بخوانیم،

سپس شرکت در دوره های آموزش زبان آغاز می‌شود.

بسیار بعید است که بتوانیم در کلاس و به کمک منابع یادگیری زبان به تسلط واقعی دست پیدا کنیم مگر آنگه راه و روش خاصی را دنبال کنیم و هدف بزرگ و ایده آلی در ذهن خود داشته باشیم،

یعنی دقیقا هدف گذاری ناخودآگاه که در این مجموعه برای شما انجام می شود.

نقشه راه تسلط بر زبان، در یک نگاه
در ابتدا، روی توانایی و مهارت‌های مربوط به تلفظ (پرورش گوش و کسب توانایی شنیدن صداهای جدید و تلفظ صداهای نا آشنا) تمرکز می‌ کنید.

 

تسلط بر زبان انگلیسی با هیپنوتیزم
تسلط بر زبان انگلیسی با هیپنوتیزم

تسلط بر زبان انگلیسی با هیپنوتیزم

مهارت‌های چهارگانه زبان

1-مهارتهای خواندن Reading

2-نوشتن Writing

3-گوش دادن listening

4-مکالمه یا صحبت کردن Speaking

یکی از اهداف این مجموعه این است که از زمان های به اصطلاح مرده (در تاکسی و صف، زمان های انتظار و غیره) استفاده کنید. پیش فرض این است که کسی که یک زبان جدید یاد می‌گیرد،

احتمالاً مشغله‌های زیاد دیگری هم دارد و با کمبود وقت روبروست. ولی یادمان باشد زمان را باید ساخت. برای موفق شدن منتظر نمانیم، سازنده باشیم.

تکنیک‌ های تداعی 

در این مجموعه ناخودآگاه شما برنامه ریزی می شود که در هنگام زبان آموزی لغات سخت یا جملات خاص را از طریق تکنیک تدایی ذهن در حافظه شما ثبت و ضبط کند،

روشی که بسیاری از مراکز بزرگ از آن استفاده میکنند ولی این بار به وسیله ی خلاقیت ذهنی و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه  بصورت کاملا تخصصی و تکنیکال برای شما اجرا می شود.

 

بروزرسانی 1398/08/05

این بروزرسانی برای فایل خود هیپنوتیزم و هیپنوتیزم با کد شرطی انجام گرفته

تغییر سبک ایجاد خلسه هیپنوتیزم به روش اشپیگل

هماهنگی کامل با کد شرطی پکیج خلسه عمیق

ویرایش  و اصلاح جملات به کار رفته

بالا بردن کیفیت صدا برداری کل مجموعه

اصلاح ایزوکرونیک تن و هماهنگی بیشتر با فرکانس تقویت حافظه

اصلاح بخش شرطی و هماهنگی بیشتر با فایل هیپنوتیزم با کد شرطی

تغییر موسیقی و هارمونی بک گراند جهت هماهنگی بیشتر فرکانس تقویت حافظه

راهنمای استفاده از محصولات

این فایل خود هیپنوتیزم توسط هیپنوتراپیست های متخصص به منظور کمک برای “برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه” شما طراحی شده است تا بتوانید به واسطه ی استفاده از این فایل صوتی در حالت هیپنوتیزم قرار بگیرید و در فرکانس مغزی آلفا توسط جملات و فرکانسهای کاور شده در این مجموعه از کلیه فواید هیپنوتیزم بهره مند گردید.

این پکیج خود هیپنوتیزم صوتی سه تمرین عملی را شامل می شود:

بخش اول : شامل جلسه ی کامل هیپنوتیزم، برنامه ریزی ذهن، عمیق شدن در حالت خلسه، شرطی شدن در هیپنوتیزم و سپس بیداری یا خروج از هیپنوتیزم است.

بخش دوم : فایل کوتاه تر که شما بعد از حداقل 3 هفته تمرین با فایل خود هیپنوتیزم شماره یک می توانید از آن استفاده کنید، در این فایل به واسطه ی قانون پاولف (قانون بازتاب شرطی) ذهن شما برای رسیدن سریع به حالت خلسه شرطی شده و خیلی سریع و کوتاه وارد حالت هیپنوتیزم می شوید و از دقایق ابتدای فایل برنامه ریزی ذهن نیمه آگاه و ناخودآگاه شروع می شود.

بخش سوم : برنامه ریز جادویی یا تکنیکال پروگرام است (این فایل به عنوان یک مکمل در کنار خود هیپنوتیزم قرار گرفته تا در طول روز و زمانهای آزاد بدون نیاز به خوابیدن یا قرار گیری در حالت خلسه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید).

توجه: در بعضی از پکیج ها استثناهایی در قرار گرفتن فایل شرطی یا تکنیکال مسیج وجود دارد که در توضیحات بالا کاملا شفاف سازی شده

کلیه ی شرایط و روش تمرین در فایل راهنمای استفاده از مجموعه قرار گرفته است.

و اگر هر سوال دیگری در مورد روش تمرین دارید از طریق ارسال تیکت می توانید به پاسخ خود برسید.

لازم به ذکر است در صورت استفاده از هر کدام از پکیج های خود هیپنوتیزم مرکز هیپنوتیزم کابوک در حدود 3 هفته تمرین کردن برای استفاده از دیگر مجموعه ها فقط کافیست تمرین را با فایل دوم شروع کنید زیرا ذهن شما برای ورود به خلسه ی سریع و عمیق شرطی شده است.

هیپنوتیزم چیست؟

به زبان ساده “هیپنوتیزم” یعنی نفوذ و دسترسی به بخش ناخودآگاه ذهن و تغییر عادات یا برنامه ریزی برای دستیابی و پرورش قدرتمند استعدادها و توانمندیهای افراد.

هیپنوتیزم در یک فرکانس مغزی به نام آلفا شکل میگیرد که در این فرکانس ذهن انسان از توانایی خاصی برخوردار است .

هیپنوتیزم یک حالت طبیعی ذهن است که با تغییر “امواج مغز(Brain wave)”صورت می‌پذیرد. این مطلب و در واقع این تعریف از پدیده هیپنوتیزم در بسیاری از کتب معتبر نظیر کتاب هیلگارد نیز بیان شده است. این امواج مغزی شامل امواج آلفا (Alpha) و تتا (Theta) هستند.

امواج مغزی فردی که بیدار است در حالت معمول ۲۰ سیکل در ثانیه است. امواج بالای ۱۴ سیکل در ثانیه “امواج بتا”نامیده می‌شود که برای ارتباط با دنیای بیرون بوده و برای ارتباط گیری با زمان و مکان و یا استفاده از حواس معمولی است.

 اما مغز امواج دیگری نیز دارد که سیکلهای پایین تری نسبت به امواج بتا دارد که به ترتیب آلفا، تتا و دلتا هستند که البته امواج “تتا و دلتا” برای ارتباط با دنیای فیزیکی نیستند و هنگامی‌ از آنها استفاده می‌کنیم که آگاه به زمان و مکان نیستیم. از این امواج برای دیدن رویا، ارتباط روحی ومعنوی و شهود استفاده می‌شود که با آگاهی درونی ما مرتبط است.

فرآیند هیپنوتیزم بسیار ساده تر از آن است که شخصی احساس کند که هیچ گاه هیپنوتیزم نمی شود، چرا که با تعاریف علمی فرکانس آلفا هر شب هنگام خواب یک بار قبل از وارد شدن به خواب طبیعی برای شما رخ میدهد و هر روز صبح هنگام بیدار شدن از خواب طبیعی نیز یک بار فرکانس مغزی آلفا را پشت سر می گذارید.
پس از آخرین باری که شما مراحل عمیق هیپنوتیزم را پشت سر گذاشته اید شاید چند ساعتی بیشتر نمی گذرد.

اطلاعات تکمیلی درباره فرآیند برنامه ریزی و درمان با هیپنوتیزم و اینکه هیپنوتیزم واقعا چیست  و چه تفاوتی با مدیتیشن دارد؟

آیا با یک فایل صوتی فرایند هیپنوتیزم انجام میشود؟

آیا به وسیله ی یک فایل صوتی میشود هیپنوتیزم شد و چه مزایا و معایبی نسبت به هیپنوتیزم حضوری دارد؟
یکی از سوالات مهمی که تا کنون پاسخ داده ایم همین مورد است؛
باید بدانید که در فرآیند هیپنوتیزم شدن توسط یک فایل صوتی مواردی وجود دارد که به هیچ عنوان در هیپنوتیزم زنده و حضوری وجود نخواهد داشت، سیستم دفاعی یا مقاومت ناخودآگاه در این نوع تجربه وجود ندارد ولی به هر حال این موضوع نمی تواند فواید یک تجربه ی بالینی را زیر سوال ببرد.
چرا که در یک تجربه ی بالینی در لحظه و بنا به شرایط سوژه، هیپنوتیزور روش و نوع ارتباط را میتواند تغییر دهد.

هیپنوتیزم حضوری بهترین روش برای شناخت یک بیماری یا عارضه است و هیپنوتیزم به واسطه ی فایل های صوتی بهترین روش برای انجام یک فرآیند برنامه ریزی یا درمان از طریق هیپنوتیزم است.
برای آگاهی از جزئیات در این مورد مطلب “تفاوت هیپنوتیزم حضوری با خودهیپنوتیزم از طریق فایلهای صوتی” را حتما مطالعه نمایید.

برای هیپنوتیزم چه مدت و چقدر زمان نیاز هست؟

یک تفاوت مهم که محصولات و فایل های هیپنوتراپی مرکز هیپنوتیزم کابوک دارد این است که فرایند هیپنوتیزم را در یک فایل اصلی که اصولا زمانی بین 20 الی 45 دقیقه دارد انجام می دهد و در تمامی فایل های تولید شده، شخص را با کد خاصی شرطی می کند که فرد بعد از حدود 3 هفته تمرین با فایل اصلی خود هیپنوتیزم در فرآیند هیپنوتیزم شرطی شده و می تواند فایل شرطی در هیپنوتیزم را که همراه فایل اصلی در هر پکیج قرار گرفته انتخاب و با مدت زمان کوتاه تری که حدود 15 تا 20 دقیقه است کل فرآیند هیپنوتیزم و برنامه ریزی را انجام دهد.

پس با یک نتیجه گیری ساده شما بعد از سه هفته تمرین با فایلهای خود هیپنوتیزم، روزانه بین 15 تا 20 دقیقه زمان باید صرف گوش دادن فایل خود بکنید و این روند را تا رسیدن به نتیجه ی قطعی و عالی ادامه دهید.

در افراد مختلف این زمان متفاوت است و انجام فرآیند تا رضایتمندی از روند تمرین می تواند زمانی بین یک هفته تا چند ماه طول بکشد.

تکنیکال پروگرام چیست و آیا حقیقت دارد؟

در تمامی پکیج های مرکز هیپنوتیزم کابوک در کنار دو فایل خود هیپنوتیزم و شرطی در هیپنوتیزم ، فایل سومی تحت عنوان برنامه ریزی جادویی یا تکنیکال پروگرام قرار گرفته است.
در مورد توانایی ها و معرفی تکنیکال مسیج ها بعضا بزرگنمایی های زیادی صورت گرفته و ولی آنچه حقیقت دارد و در اصول فایلهای برنامه ریز ناخودآگاه مرکز کابوک به صورت استاندارد رعایت شده برنامه ریزی غیر مستقیم ضمیر ناخودآگاه است.

و هیچ پیام پنهانی به عنوان سابلیمنال پروگرام در فایل وجود ندارد که توسط کاربر شنیده نشود
ضمیر ناخودآگاه بسیار با ظرافت و پیچیده عمل میکند و در کلیه ی امور بسیار وسواس گونه تلاش می نماید شرایط را بدون تغییر نگاه دارد.
از این رو نسبت به هر نوع تغییر خلق و خو یا عادت رفتاری مقاومت نشان میدهد.
هیپنوتیزم به واسطه ی دستیابی به فرکانس مغزی آلفا این مقاومت را شکسته و مستقیم به ناخودآگاه نفوذ می کند. ولی دیده شده بعضی از افراد هر چقدر سعی می کنند که یک فرآیند نیم ساعته ی هیپنوتیزم را بدون حرکت یا تیک عصبی پشت سر بگذارند، قاعدتا این مهم اتفاق نمی افتد!
از این رو تکنیکال مسیج در آگاهی و به واسطه ی نفوذ غیر مستقیم در ناخودآگاه ، جملات مورد نیاز را در ناخودآگاه ثبت می کند و با کدهایی که در آن وجود دارد باعث می شود شخص بتواند حتی خود هیپنتوتیزم بهتری را تجربه کند.
ولی این به هیچ عنوان نمی تواند قدرت هیپنوتیزم را زیر سوال ببرد چون تاثیرگذاری توسط هیپنوتیزم به مراتب بالاتر از تکنیکال پروگرام است چون در فرکانس آلفا جملات وارد ناخودآگاه می شود.

آیا من مجاز هستم پکیجی را که خریداری کرده ام در اختیار فرد دیگری قرار دهم؟

مرکز هیپنوتیزم کابوک برای استفاده عمومی مردم با هر سطح توان مالی هزینه های هر محصول را تا حد ممکن در پایین ترین سطح قیمت گذاری قرار داده

و از این رو هر خرید محصول برای استفاده یک نفر مجاز می باشد

و بابت محافظت از کپی غیر مجاز توسط بعضی از سایت ها و کانالهایی که برای جذب مخاطب محصولات و دسترنج دیگران را برای دانلود رایگان یا فروش زیر قیمت قرار می دهند

در کلیه پکیج های مرکز تکنیکال هیپنوتیزم کابوک  در عمیق ترین مرحله خلسه و در انتهای تمرین یک کد روانشناسی قرار گرفته که اگر شخص این محصول را از مرجع مجاز و با پرداخت هزینه تهیه نکرده باشد کلیه برنامه ریزی های ناخودآگاه و تاثیرات آن جلسه خودهیپنوتیزم ار ناخودآگاه شخص حذف می شود .

و بارها پیام هایی ارسال شده بابت اینکه من یک محصول که همسرم تهیه کرده بود را استفاده کردم ولی بر خلاف همسرم من هیچ پیشرفتی را احساس نکردم

این تفاوت نتیجه گیری مربوط به کد های محافظ محصول می باشد

پس مطمئن باشید اگر به تمام محصولات کابوک به رایگان دسترسی داشته باشید، زمانی برنامه ریزی ها در ناخودآگاه شما ورود پیدا می کند که شخصا اقدام به خرید محصول کرده باشید و اگر محصولی هدیه گرفتید حتما نسبت به اصالت خرید از مخاطب خود سوال بپرسید.

ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار هوشمند و قدرتمند است

و یکی از دلایلی که  با محصول کپی یا به رایگان تهیه شده  نتیجه ای حاصل نشده این نوع کد گذاری است

پس وقت و زمان خود را با آگاهی از این موضوع برای تمرینات برنامه ریزی کنید

توضیح در مورد روش محافظت:

این محصول مانند کلیه محصولات سایت کابوک  مجهز به *کابوک گارد* است

کابوک گارد یک روش ابداعی دارای شماره ثبت اختراع است که در این روش انحصاری ذهن در خلسه هیپنوتیزم به گونه ایی برنامه ریزی می شود تا در صورتی بتواند از مزایای این فایل استفاده کند که هزینه به ناشر  پرداخت و از منابع رسمی خریداری شده باشد.

 

چند بار در روز مجاز به تمرین هستم و چند پکیج را می توانم به صورت همزمان تمرین کنم؟

سوالی بسیاری از دوستان در مورد تعداد مجاز تکرار تمرین در یک روز  است

به صورت کلی می توان نحوه و تعداد تمرینات را در قالب دو قانون زیر قرار داده و برای کلیه تمرینات یک چهارچوب منطقی برای خودتان داشته باشید

1- تعداد تکرار تمرینات روحی تا زمانی که به شما انرژی می دهد و از تمرین حس عالی و انرژی خوب کسب می کنید مجاز است و محدودیتی ندارد

و باید این نکته را در نظر بگیرید با تکرار بیش از حد نمی توان نتیجه را به شدت تسریع ببخشید 

بلکه باید به صورت مستمر و در طول زمان آن را به صورت پیوسته انجام داد تا برنامه ریزی ناخودآگاه کامل و صحیح انجام شود و جملات برنامه ریز در لایه های زیرین ناخودآگاهی شما ثبت و ضبط شود

در یک مثال می توان تمرینات را به آبیاری یک گیاه تشبیه کرد که با آبیاری روزانه بیش از اندازه گل رشد زیادی نمی کند و حتی شاید باعث آسیب نیز شود

پس بهترین  حالت تمرین مستمر و روزانه است

2- اگر چند پکیج را تهیه کرده اید  ،می توانید به صورت هدف گذاری شده یک یا دو  مورد را در اولویت قرار دهید و هر روز آن تمرین را انجام دهید

و بقیه تمرینات را به صورت رندوم انجام  دهید

توصیه : پکیج های درمانی مانند غلبه بر وسواس یا غلبه بر اضطراب و استرس ،انواع درمانهای  فوبیا و… بهتر است در اولویت تمرین قرار بگیرد  به خصوص اینکه در بعضی از پکیج های درمانی مانند غلبه بر انواع فوبیا کد های شرطی متفاوتی برای لحظه اضطراب طراحی شده و تمرینات افزایش سطح توانایی مانند جذب ثروت ،افزایش قدرت حافظه،جذب شانس ،پکیج های کنکور و…. به صورت تمرینات تکمیلی انتخاب شود

اگر چند هفته به صورت مستمر با هر کدام از فایلها تمرین را ادامه دهید شما شرطی می شوید (قانون پاولوف)و می توانید با فایل شماره دوم پکیج که “هیپنوتیزم با کد شرطی” است و زمان کوتاه تری دارد تمرینات را ادامه دهید

فارغ از موضوع پکیج ،قرار گرفتن در فرکانس مغزی آلفا آرامش عالی و رفع تنش ها و اضطراب ها  را به دنبال دارد و شما می توانید در هر زمان از شبانه روز که نیاز به کسب آرامش داشتید با یکی از پکیج های خود تمرین کنید و نتیجه آنی و لحظه ای کسب کنید و با تکرار تمرینات برنامه ریزی ها را در ناخودآگاه خود وارد کنید.

**شما میتوانید برای افزایش عمق خلسه و تاثیرات شگرف آن بر ضمیر ناخودآگاه تان از پکیج منحصر بفرد خلسه عمیق و شرطی شدن حرفه ایی استفاده کنید.

اطلاعات عمومی هیپنوتیزم

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
این فایل با صدای

سعیدافشاری (آزاد)

فایلهای موجود

4 عدد فایل

سطح فرکانسها

بتا . آلفا . تتا . دلتا

راهنمای استفاده

فایل PDF راهنما دارد

تاریخ انتشار

آذر 1397

حجم مجموع فایلها

105 مگابایت

Binaural Beat

فرکانس بینورال بیت دارد

Brain Sync

برین سینک دارد

Isochronic tone

ایزوکرونیک تن دارد

Technical

تکنیکال پروگرام دارد

تکنولوژی صدا

8D AUDIO

 1. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  هر پکیج برای یک نفر است و از طرف ناشر مجاز شده که شخص خریدار می تواند این محصول را با یکی از اعضای خانواده تحت تکفل خود اشتراک بگذارد
  ولی فقط یک نفر می تواند از پشتیبانی این محصول استفاده کند

 2. آواتار قنبری

  قنبری ( خریدار محصول )

  با سلام
  یک محصول رو که بخری نمیتونی خودت و همسرت استفاده بکنی ؟
  یا من اینطوری متوجه شدم ؟
  یعنی یه خانواده 3 نفره 3 بار باید یه محصول رو بخره ؟
  با تشکر

 3. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  زمانی آگاهانه دارید سعید می کنید بدن را بی حرکت نگاه دارید و بهترین شرایط را برای خودتان تصویر میکنید بدن بی قرار می شود
  باید افکارتان را از بدن و چگونگی قرار گیری ان خارج کنید و همراه با صدای استاد شنونده خوبی باشید و نیاز به هیپ سعی و تلاش آگاهانه یا زور زدنی نیست

 4. آواتار اکرم سالمی

  اکرم سالمی ( خریدار محصول )

  سلام وقتتون بخیر
  یه سوال داشتم چرا گاهی وسط فرایند هیپنوتیزم که در حال انجام آون هستم انگار هشیار میشم و بی قرار میشم گاهی احساس میکنم اندامهام پرش خودبه خود پیدا میکنه

 5. آواتار ادمین کابوک

  ادمین کابوکمدیر سایت

  خو هیپنوتیزم باعث علاقه قلبی و عمیق به زبان می شود
  خلاقیت فرد را در یادگیری لغات افزایش میدهد
  باعث افزایش حافظه می شود
  باعث آرامش و درک بهتر زبان میشود
  ساعات اوج یادگیری رادفرد افزایش میدهد و….
  و در کل این پکیج هپنوتیزم یک مکمل قدرتمند برای فردی هست که در حال فراگیری زبان است

 6. آواتار ahmadiemail89015066

  ahmadiemail89015066

  سلام وقت بخیر
  میشه بفرمایید روش کار به چه صورت هست؟

 7. آواتار Matinlord4@gmail.com

  Matinlord4@gmail.com

  امیدوارم به زودی با تهیه ی این محصول فوق العاده مشکل همیشگی خود در فراموشی زبان انگلیسی را از بین ببرم چرا که تعالیم استاد آزاد همیشه از بهترین روش های و نویین ترین راه ها بیشترین تاثیر گذاری رو بر یادگیری من داشته همونطور که قبلا با مطاله ی کتاب شیوه مطالعه و تقویت حافظه ایشان توانستم دوره ی دانشگاه رو با بهترین نمرات سپری کنم

 8. آواتار k.tina.13703790729

  k.tina.13703790729

  بسیار عالی ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.