مرکز هیپنوتیزم کابوک

انتخاب و معرفی نوع جلسه خود هیپنوتیزم اختصاصی

انتخاب و معرفی نوع جلسه خود هیپنوتیزم اختصاصی

 انتخاب و معرفی نوع جلسه خود هیپنوتیزم  اختصاصی

فایلهای جلسات خود هیپنوتیزم به ۲ روش تهیه میشوند .

فایلهایی که به صورت یکجا و با یک برداشت ضبط میشنوند (مستر ترک ) و فایلهایی که به صورت مجزا و هر بخش و هر جمله تاکیدی به صورت جداگانه رکورد میشود  (مولتی ترک)  نامیده میشود که هر کدام محاسن خاص خود را دارد و کاربردهای ان متفاوت است .

 

در روش “مولتی ترک” تکنیک ایجاد هیپنوتیزم ، عمیق کردن خلسه ، شرطی شدن ، و بیداری به صورت استاندارد و بر اساس الگوریتم جهانی و استاندارد نرم افزار مستر هیپنوتیزم  تعریف میشود و سفارش دهنده فقط در بخش جملات برنامه ریزی ذهن درخواست خود را ثبت میکند و نوع و روش هیپنوتیزم یا نوع و روش شرطی شدن را نمیتواند تغییر دهد  .

محاسن روش مولتی ترک : در روش مولتی ترک برای شما  چهار فایل ارسال میشود

انتخاب و معرفی نوع جلسه خود هیپنوتیزم اختصاصی

الف : فایل اول : تمرین کامل شامل،شروع هیپنوتیزم ، عمیق کردن هیپنوتیزم ، تکرار جملات برنامه ریزی ضمیر ناخود اگاه ، تثبیت تلقینات ، شرطی شدن در خود هیپنوتیزم و بیداری از حالت  هیپنوتیزم  (تایم جلسه حدود ۳۰ الی ۶۰ دقیقه)

ب :  فایل دوم : شروع جلسه با کد شرطی استاندارد  (سه بار تنفس عمیق ) و بقیه مراحل مانند فایل شماره یک در این روش شما به خاطر اینکه شرطی شده اید بسیار سریع در حالت خلسه قرار میگیرید و ضمیر ناخود آگاه توسط جملات تاکیدی برنامه ریزی میشود و زمان کوتاهی را صرف این کار میکنید (حدود ۱۵ دقیقه)

بیشتر بدانیم
تفاوتهای هیپنوتیزم و مدیتیشن چیست ؟

تمرین با این فایل را بعد از حداقل ۲۰ روز و حداقل روزی یک مرتبه تمرین با فایل اصلی باید شروع کنید تا توسط فایل اصلی شما با کشیدن سه نفس عمیق شرطی شده باشید

پ :  فایل سوم : جملات تاکیدی  به صورت مجزا بدون  تمرین شروع هیپنوتیزم و بیدرای ، کاربرد این فایل بسیار مهم است و اسرار آن در جزوه آموزش روش استفاده جلسه اختصاصی  برای شما همراه با سفارشتان ارسال میگردد .

۲- کلیه فایل هایی که در سایت قرار گرفته یا در آینده در سایت قرار میگیرد با روش استاندارد نرم افزار مستر هیپنوتیزم  تهیه میشود و دوستانی که  شرطی شده باشند از کلیه فایلهای مرکز کابوک به راحتی میتوانند به عنوان ادامه روند پیشرفت  تمرین خود استفاده کنند و هیچ تداخلی ایجاد نمیکند .

ولی در روش “مستر ترک ” کلیه مراحل با نظر و درخواست  سفارش دهنده  قابل تغییر میباشد و کل جلسه توسط استاد در یک برداشت رکورد میشود و سپس با نرم افزار  مستر هیپنوتیزم  فایلهای فرکانس و اصوات طبیعت و موسیقی به آن اضافه میگردد و سپس یک فایل کامل از جلسه  برای شما ارسال میشود .

روش مستر ترک بیشتر برای درمان و تعقیب کردن یک روش درمانی منسجم طراحی میشود و درخواست کننده آن ،اکثرا مراکز  روان درمانی و روانشناسی  می باشند که سناریوی جلسه را از قبل نسبت به کیس مورد نظر طراحی و در اختیار این مرکز قرار میدهند .

توضیح : از آنجایی که بخشی زیادی از مخاطبین مرکز هیپنوتیزم کابوک افراد متخصص و حرفه ای هستند میتوانند بنا بر نیاز خود  هرگونه فایل هیپنوتیزم یا مدتیشن را به صورت اختصاصی برای خود یا دوستان خود سفارش دهند .

بیشتر بدانیم
آموزش هیپنوتیزم با صدای استاد کابوک

در روش  مستر ترک امکان کم یا زیاد کردن تایم جلسه وجود ندارد (تایم جلسه حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه میباشد )

 

دیدگاه‌ها (1)

  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش ،مقاله یا محصول مطرح شود تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • خریداران محترم سوالات مرتبط با محصول را فقط از طریق تیکت ارسال کنند.

*
*

    هادی احمدی مشتری 1398/11/13 پاسخ

    عالیه